Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Soniczna szczoteczka oczyszczająca Luna mini 2 posiada udoskonaloną technologię T-Sonic oraz 8 regulowanych intensywności dla maksymalnego komfortu oczyszczania dopasowanego do twoich preferencji. Ulepszona 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i występuje w 5 barwnych wersjach kolorystycznych.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

warto ją mieć

Dostałam Foreo na urodziny jako prezent - sama chyba bym się nie zdecydowała na zakup, bo cena jest szalenie wysoka jak na takie małe, niepozorne urządzenie. Jednak działanie jest niezastąpione. Świetnie myje twarz, przyjemnie masuje, mam wrażenie, że cera stała się bardziej jędrna :)

Dobry ale nie doskonaly oczyszczacz twarzy

Miałam wiele nadziei przed tym gdy kupiłam ten oczyszczacz twarzy. Nie żałuję, że to kupiłam, ale nie jestem przesadnie podekscytowana. W każdym razie nie ma czegoś takiego na ryneku, więc może byłam za bardzo ostra. Rób to, czego potrzebujesz, możesz wybrać w różnych kolorach, ale jednak cena jest wysoka. Może potrzebuję czasu żeby się do niego przyzwyczaić. Będę z niego nadal korzystać.

super jest

Odkąd mam tą szczoteczke kondycja mojej skóry znacznie się poprawiła. Wygląda lepiej, jest wygładzona, dobrze oczyszczona, a to podstawa. Oczywiście liczy się regularność, mnie niestety nie zawsze chce się jej używać :D

Całkiem spoko :)

Kupiłam w momencie gdy mówiła o nim Macademiagirl na swoim insta. Pomimo tego że cena moim zdaniem absolutnie zabija ... to efekty są :) jestem zadowolona :) troszkę podrażnia moją skórę dlatego nie mogę używać go codziennie, raczej używamy tylko 2-3 razy w tygodniu przed maseczką, ale efekty są widoczne, zwłaszcza w porównaniu kiedy go nie miałam, skóra jakby po nim wchłania krem momentalnie, cera jest gładka (jest znacznie przyjemniejsza niż po peelingu) kolor jest cudownie nasycony, ładuje się go około 1 raz na pół roku :) same plusy :) tylko cena ... ale na promocji można go wyrwać za w miarę rozsądną :)

Niezbędna

Luny mini 2 używam już ponad rok. Szczerze powiem, że stało się to moją rutyną. Teraz nie wyobrażam mojej codziennej pielęgnacji bez tego produktu. Robi dokładnie to co nam obiecuje producent, czyli doskonale oczyszcza. Łatwo i szybko można nią zmyć makijaż. Mogę powiedzieć, że po jej używaniu nie wyskakuje mi tyle nieprzyjaciół na twarzy jak wcześniej. Skóra jest po niej bardzo gładka i miła. Jej poręczność, łatwość w czyszczeniu oraz rzadkość w ładowaniu naprawdę mnie urzekły.

Nigdy wiecej bez!

Uzywam tej szczoteczki od stycznia i wlasciwie od pierwszego zastosowania jestem nia zachwycona. Dzis juz nie wyobrazam sobie mojej pielegnacji bez jej uzycia. Przez ten juz prawie rok nic sie z nia nie stalo. Wyglada jak nowa.

Szczoteczka oczyszcza skore w sposob niezwykle delikatny i przyjemny. Testowalam jej "moc oczyszczania" przecierajac twarz platkiem kosmetycznym zwilzonym plynem micelarnym. Platek byl czysty!

Poza tym oczyszanie ta szczoteczka to naprawde przyjemna chwila :-) Taki rytual/masaz, do ktorego sie juz b. przyzwyczailam.

Szczoteczka nie wymaga czestego ladowania-> raz na kilka miesiecy przy uzywaniu jej 2x dziennie. Poza tym ma b. dobre wymiary. Biore ja w kazda podroz, gdyz z latwoscia miesci sie w kazdej kosmetyczce.

Jej jedyna wada jest cena. Ja zaplacilam z niewielkim rabatem 102€. Ale biorac pod uwage fakt, ze nie trzeba tu nic wymieniac, kupowac wkladow itd., to jest to cena do przelkniecia.

Małe różowe szczęście

Szczoteczka ładnie czyści twarz, która po umyciu Luną jest znacznie gladsza i odczuwalnie lepiej oczyszczona. Materiał z którego wykonana jest Luna to bardzo miękki, aksamitny silikon który łatwo utrzymać w czystości. Super jakość, zdecydowanie warta swojej ceny.

Udany prezent

Dostałam szczoteczkę na imieniny i muszę powiedzieć że przydała mi się bardziej niż myślałam. Mieści mi się w torebce i bardzo skutecznie czyści twarz, jest co prawda trochę droga, ale tak jak mówiłam dla mnie był to prezent więc nie narzekam ;)

Rewelacja

Mam tą szczoteczkę od niedwana ale już od pierwszych użyć sie w niej zakochałam :D nie dosc ze wizualnie jest ładna, słodka i kobieca to jeszcze działa rewelacyjnie. Skóa jest ładnie oczyszczona, wibracja podczas mycia pobudza skórę do pracy i dzieki temu lepiej ona wyglada. Dzieki temu, że jest wykonana z sylikonu jest delikatna i miekka na skórze, wiec nie wywoła podrażnień.
Cena tego produktu może odstraszać ale uważam że jest jej warta ;)

TO JEST TO

Nasze początki były świetne. Zadziałało się dosłownie wszystko, co powinno - ultra dokładne oczyszczenie skóry, zmniejszenie widoczności porów, gładka, nieskazitelnie jedwabista skóra. Było super! Szkoda, że tylko przez pierwsze 2-3 tygodnie. Potem moja cera zaczęła się buntować - ciągła kaszka, zdwojona liczba wągrów - jednym słowem tragedia. Im mocniej oczyszczałam skórę, tym większe miałam problemy. Odstawiłam Lunę na tydzień, dwa, a potem spróbowałam raz jeszcze, ale inaczej - łagodniej, na niższej częstotliwości drgań. I wiecie co?

Okazało się, że właśnie tego potrzebowała moja cera. Dostosowania prędkości i mocy do własnych widzimisię. Bez wyrzutów sebum, bez przesuszeń, bez terroryzowania jej dłuższym i mocniejszym oczyszczaniem.

Codziennie robię makijaż, dlatego szczoteczka pomaga w dokładnym usuwaniu jego pozostałości. Makijaż zmywam chusteczkami i płynem micelarnym, ale nawet po precyzyjnym demakijażu widzę, że szczoteczka jest w stanie usunąć pewne jego pozostałości.Jest wykonana z miękkiego sylikonu,który jest bardzo delikatny w dotyku.Stan mojej cery poprawił się,jest dogłębnie oczyszczona,jest gładka i wygląda wspaniale.

Bardzo podoba mi się to, że nie muszę kupować dodatkowych baterii., wystarczy ponowne ładowanie przez USB. A naładowana starcza nawet na około miesiąc używania.Desing szczoteczki też jest ok,piękny kolor oraz to że jest malutka i zabiorę ją ze sobą dosłownie wszędzie.

Małe cudo

Foreo Luna mini 2 posiadam od jakiś 2 miesięcy i widzę różnice, buzia jest naprawdę dobrze oczyszczona i zrelaksowana. Nakładane później produkty szybko się wchłaniają. Moje rozszerzone pory odrobinę się zmniejszyły. Przez delikatne wibracje fajnie masuje twarz. Urządzenie jest małe ( przez co idealne na wakacje) i wygodne w trzymaniu. Prosta w obsłudze ma dwa przyciski plus i minus. Łatwa w utrzymaniu czystości dobrze się myje pod bieżącą wodą :) Jedynym minusem może być cena chociaż uważam że warto zainwestować w to Małe Cudo :)

Kocham miłością ogromną!

To moja druga szczoteczka soniczna do twarzy i chyba już ostatnia, bo nie chce wymieniać jej na nic innego (wcześniej używałam Clarisonic).

Zacznę od dzialania: fantastycznie wygładza skórę, a jest przy tym niesamowicie delikatna. Używanie jej to czysta przyjemność, współpracuje z każdym żelem czy mleczkiem do demakijażu. Naprawdę czuć różnicę w dotyku zaraz po użyciu. Skóra jest gotowa na pielęgnację i z przyjemnością nakladam na tak oczyszczoną cerę kolejne produkty do pielęgnacji.

Kwestie praktyczne: używam jej od ponad 7 miesięcy (z przerwami) i do tej pory ładowałam raz (RAZ!). Absolutnie nic się z nią nie stało, silikonowe włókienka nie stwardniały ani nie wykruszyły się. Szczoteczka jest jak nowa!

Myje się cudownie, naprawdę łatwo zachować higienę. Dużą zaletą jest również to, że nie trzeba wymieniać żadnych głowic itp, po prostu raz inwestujemy w zakup i możemy się cieszyć świetnym gadżetem przez długi czas.

Zauważyłam, że po około 3 tygodniach moja skóra przyzwyczaja się do tego rodzaju oczyszczania i efekty nie są wtedy tak spektakularne (podobnie mam z kwasami), więc robię wtedy dłuższą przerwę i po około 2 tygodniach znowu wracam do używania szczoteczki.

No dobra, ma jedną wadę- jej używanie jest tak przyjemne, że czasem podkrada mi ją facet, niby dla żartu ale kto go tam wie :)