Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Soniczna szczoteczka oczyszczająca Luna mini 2 posiada udoskonaloną technologię T-Sonic oraz 8 regulowanych intensywności dla maksymalnego komfortu oczyszczania dopasowanego do twoich preferencji. Ulepszona 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i występuje w 5 barwnych wersjach kolorystycznych.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Prawdziwa rewolucja w mojej pielęgnacji i fenomenalne efekty

Szczoteczka Foreo od kiedy się pojawiła zawsze budziła moją ciekawość, chciałam na własnej skórze spróbować jej działania, które przez wiele osób jest bardzo chwalone. Niby zwykła szczoteczka z silikonowym włosiem a podobno dział cuda, wiec marzyło mi się, żeby kiedyś zagościła w mojej pielęgnacji.

Nigdy nie miałam szczoteczek sonicznych, jedyne doświadczenia z jakimikolwiek szczoteczkami wspomagającymi oczyszczanie twarzy miałam z manualną silikonową szczoteczką, którą można kupić w okolicy 5zł w rossmanie i pamiętam, że wtedy jakoś szczególnie nie zapadła mi w pamięć swoim działaniem. Jednak ta kultowa była moim pragnieniem od kiedy świadomie zaczęłam interesować się wieloetapową pielęgnacją twarzy.

Zacznę od tego, że omal nie dostałam zawału gdy dowiedziałam się, że zostałam laureatką w jednym z konkursów na Wizażu gdzie do wygrania było 10 właśnie takich szczoteczek. Otrzymałam ją w kolorze pudrowo różowym i wygląda przesłodko!

Kiedy wreszcie otrzymałam paczkę, tego samego wieczora przeczytałam instrukcję i podłączyłam ją do ładowania aby wieczorem móc ją włączyć do wieczornego rytuału. Obejrzałam też filmik instruktażowy na YT jak poprawnie stosować szczoteczkę, żeby uzyskać jak najlepsze efekty i móc ją rzetelnie ocenić.

Gdy szczoteczka się naładowała, przed jej zastosowaniem sprawdziłam moc działania ponieważ mamy tu do czynienia z opcją zmniejszania i zwiększania mocy wibracji sonicznej. Prawdę mówiąc nie widzę za dużej różnicy pomiędzy niektórymi kliknięciami, dopóki nie zmniejszę wibracji na najmniejszy poziom. Jednak z racji na moją mieszaną cerę, i chęć dokładnego jej oczyszczania i wiecznie zapchane pory ustawiłam szczoteczkę na dość wysoką moc wibracji.

Jeśli chodzi o samą szczoteczkę to silikonowe włoski są tak miękkie w dotyku, a struktura włosków tak gęsto ułożona, że podczas oczyszczania żaden skrawek skóry nie ma opcji by został pominięty. Na samym szczycie szczoteczki mamy grubsze włoski, które jak się okazało są idealne do oczyszczania podbródka, skrzydełek nosa czyli najtrudniej dostępnych miejsc, gdzie zbiera się najwięcej kurzu i sebum. Z drugiej strony, z tyłu szczoteczka ma już tylko grube włoski, które idealnie nadają się do głębszego oczyszczenia strefy T. Są one grubsze i lekko twardsze w dotyku niż przednia część szczoteczki, idealnie nadająca się do delikatniejszego czyszczenia policzków.

Po uprzednim demakijażu płynem micelarnym, przystąpiłam do mycia twarzy z użyciem żelu, rozprowadziłam go tak jak zazwyczaj na zwilżonej twarzy i uprzednio zwilżoną szczoteczką zaczęłam myć twarz. Wykonałam masaż okrężnymi ruchami całej twarzy przez tak jak wskazano w instrukcji ok. 1 minutę.

Już podczas zmywania twarzy pod opuszkami palców czułam niesamowitą gładką skórę. Buzia była dokładnie oczyszczona, tak jak wspomniałam niewiarygodnie gładka i przyjemnie odprężona. Szczoteczka idealnie domywa resztki makijażu z trudno dostępnych miejsc jak broda czy skrzydełka nosa. Co najważniejsze miałam uczucie wyraźnie odświeżonej twarzy bez jakiegokolwiek podrażnienia. Cera była delikatnie zaróżowiona i wyglądała zdrowo.

Po niecałym miesiącu stosowania widzę wyraźną poprawę. Nie ma co się czarować, twarz i skóra wygląda o niebo lepiej. Rytuał oczyszczania szczoteczką włączyłam do codziennej wieczornej pielęgnacji i jestem pod wrażeniem jak przez ten czas moja cera się zmieniła. W strefie T na czole od kiedy pamiętam borykałam się z podskórnymi grudkami, które nawet jesienią i zimą podczas stosowania kwasów mi nie chciały zejść. Dziś nie ma po nich śladu. Zauważyłam również wyrównanie kolorytu skóry, twarz jest bardziej jędrna i napięta. Pory skóry są wyraźnie zwężone a ilość wągrów na nosie zdecydowanie mniejsza. W ciągu dnia zauważyłam, że buzia mniej się przetłuszcza i wyraźnie mniej się świeci.

Należy wspomnieć, że po tygodniu codziennego stosowania miałam wysyp różności na twarzy i wtedy trochę się zirytowałam, bo zazwyczaj nie mam problemu z wypryskami. Jednak wypryski w okolicy 2 dni szybko zniknęły i nie sprawiały mi większego problemu. Jestem przekonana, że tak nagły wysyp był spowodowany detoksem skóry i pobudzeniem jej do wewnętrznego oczyszczania oraz tym, że przez codzienny masaż i skrupulatne jej oczyszczanie pozbyła się zalegających brudów.

Jestem szczęśliwą posiadaczką tej szczoteczki i codziennie mi ona służy. Szczerze nie wyobrażam sobie bez niej pielęgnacji i jak dawano nie uznawałam żadnego produktu godnego HITu KWC tak teraz z przyjemnością oznaczę Foreo. Polecam spróbować bo wywraca codzienną pielęgnację do góry nogami oferując skrupulatne oczyszczenie nie równające się z niczym innym!

Niezastąpiona

Szczoteczki używam od około 2 lat i jestem zachwycona. Zawsze miałam problem z dokładnym doczyszczeniem twarzy i na pomoc przyszła Luna Mini 2.

Wygląd:
Szczoteczka wygląda przeuroczo. Jest dostępna w wielu kolorach więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo jest wykonana z silikonu medycznego, który jest odporny na bakterie i zanieczyszczenia. Szczoteczka jest bardzo poręczna, idealnie układa się w dłoni, nie wyślizguje się podczas używania.

Działanie:
Ja używam szczoteczki rano oraz wieczorem podczas drugiego kroku demakijażu z żelem micelarnym. Szczoteczka wykonuje delikatne ruchy pulsacyjne, które idealnie rozprowadzają produkt po twarzy. Dzięki praktycznemu kształtowi możemy dotrzeć nawet w trudno dostępne okolice. Szczoteczka poradzi sobie z oczyszczeniem całej twarzy ale też szyi i dekoltu. Nie posiada standardowych włosków a silikonowe 'wypustki', dzięki temu sprawdzi się nawet do bardzo wrażliwej cery i jej nie podrażni. Po użyciu szczoteczki skóra jest gładka i czuć, że jest mocno oczyszczona, bez żadnych pozostałości makijażu. Foreo jest bardzo łatwa do wyczyszczenia, wystarczy przemyć ją ciepłą wodą.
Warto wspomnieć, że szczoteczka jest wodoodporna, więc można używać jej w wannie jak i pod prysznicem bez obawy, że się zepsuje. Dużym plusem jest wytrzymałość baterii. Po naładowaniu starcza na baaaardzo długo. W ciągu tych 2lat ładowałam szczoteczkę zaledwie kilka razy (po naładowaniu urządzenie działa około pół roku).

Efekty:
Przy regularnym stosowaniu szczoteczki widoczna jest ogromna poprawa stanu cery. Od zawsze miałam problem z wypryskami, natomiast po kuracji kwasami oraz używaniu szczoteczki do codziennej pielęgnacji problem zniknął. Wszystko dzięki dokładnemu oczyszczeniu skóry, które otrzymujemy przy regularnym stosowaniu Foreo. Szczoteczka jest bardzo droga, natomiast jest to inwestycja w lepszą i oczyszczoną cerę na lata. Polecam zainteresować się produktem, szczególnie osobom ze skórą problematyczną, będzie to zbawienie.

warta ceny

wiem szczoteczka jest mega droga... ale warta!!
Pierwszy raz w zyciu po zastosowaniu ja na twarzy poczułam ze moja skora jest oczyszczozna !
Nigdy wcześniej nie miałam takiego uczucia!
Bardzo poręczna, śliczna i w dodatku tak przyjemnie się jej używa!
Jej drgania nie tylko idealnie oczyszczają twarz, robią przy tym super msaż twarzy, opóźniają proces starzenia się skóry.
Po takim stosowaniu sysematycznym widać różnicę w skóze- jest zdrowsza, gładsza, łaniejsza, zadbana i wygląda promiennie!!
Szczoteczka foreo jest ładowana, to moim zdaniem duży plus, dodtkowo warto wspomnieć ze raz naładowana starcza na bardzo dużo użyć!!
Jest delikatna, nie podrażnia.
Fakt jest droga, ale czy nie warto nawet co miesiąc odłożyć sobie po te 100 zł i kupić ją, dla takiego efektu wiem że warto!!!!!

Lunalove

Szczoteczka foreo to na prawde hit i rewolucja w pielęgnacji skóry twarzy. Nigdy nie miałam większych problemów ze skórą więc moja recenzja może być przydatna dla osób, które maja suchą skórę aczkolwiek nie wymagającą nic więcej niż nawilżenie. Obsesyjnie oczyszczam swoją twarz i doczytuje nowe elementy pielęgnacji lub wyszukuje nowych gadżetów jak foreo do czyszczenia twarzy bo nie wyobrażam sobie zasnąć z brudą twarza lub nałożyć na taką makijaż.
Szczoteka Foreo Luna jest bardzo malutka więc zawsze ją można zabrać ze sobą. Jej malutkie kształy ułatwiają używanie produktu.
Ładowanie jest wymagane 1-2 razy do roku więc można się tym zupełnie nie przejmowac i zapomniec o problemie rozładowanego urządzenia.
Oczyszczanie dzieki uzyciu szczoteczki to zupełnie nowe doznanie czystej skóry twarzy. Aczkolwiek dla szczoteczki należy wykazać trochę cierpliwości. Przez pierwszy miesiąc użytkowania może wydawać się, że szczoteczka nic nie robi prócz dogłębnego oczyszczenia i ogólnego wrażenia czystej skóry. W moim przypadku po 2-3 miesiącach zauważyłam to jaką rewolucję przeszła moja skóra, zdecydowanie inaczej reagowała na kremy, wręcz chłonęła je w kilka sekund, bazy oraz makijaż dużo lepiej sięutrzymywały. Wyraźnie mniej miałam na twarzy zabarwień, pękniętych naczynek czy też małych wyprysków. Szczoteczka super radzi sobie z ogólnym poprawieniam stanu skóry ale trzeba trochę poczekac na bardzo widoczny efekt.

Czysta skóra

dostałam w prezencie myśląc " co to takiego ? "
po kilku zastosowaniach stwierdziłam no daje radę,
teraz po kilku miesiącach używania produktu z czystym sumieniem mogę go polecić, efekty nie są od razu jakieś spektakularne ale na prawdę daje radę skórze z niedoskonałościami,
po codziennym regularnym stosowaniu, skóra jest czysta, widoczne jest zmniejszenie ilości zaskórników.
Do tego prócz efektu czystej skóry dołączone jest masowanie twarzy :)
do zestawu dołączona jest ładowarka - która została użyta w czasie kilku miesięcy tylko 3 razy ponieważ szczoteczka jest naprawdę wytrwała.

Lubie ją, ale ta cena...

Szczoteczka oczyszcza twarz bardzo dokładnie, wspomaga głębsze oczyszczanie, przy czym masuje twarz. Jedna z lepszych szczoteczek do twarzy, które do tej pory testowałam, jest mała i poręczna. Skóra o wiele szybciej i mocniej wchłania wszystkie odżywcze preparaty, które na nią aplikuje, jedyna zaleta, którą do tej pory zauważyłam.

Cudeńko

Przekonałam sie do kupna po pozytywnych opiniach na Youtube i jestem szczęśliwa posiadaczka żółtej wersji. Szczoteczka jest wodoodporna, co jest na plus jeżeli chodzi o mycie twarzy pod prysznicem lub w wannie. Ma trzy powierzchnie myjące, dla delikatnej, bardziej przetluszczajacej skory oraz do dotarcia w miejsca typu skrzydełka nosa. Ma 8 poziomow wibracji, przy najmocniejszym to juz wibruje tak konkretnie, ze czuje je az w łokciu ???? szczoteczka myje twarz mega dokładnie w delikatny sposób. Twarz po minucie mycia szczoteczka jest gladka i speelingowana. Szczoteczka ta zniwelowala moje zaskorniki zamknięte na policzkach, wagry na nosie oraz zmniejszyła pory na nosie. Po umyciu twarzy szczoteczka kremy, sera i inne produkty nawilżające wchłaniaja sie w skore ekspresowo. Myciu towarzyszy efekt doglebnego oczyszczenia. Po umyciu twarzy czuć delikatne wibracje na twarzy. Szczoteczka bardzo przyjemnie masuje skore. Polecam każdemu, kto nie umie poradzic sobie z zaskornikami, wagrami i rozszerzonymi porami. Dzięki szczoteczce skora jest cudownie miła w dotyku czego nie daje umycie twarzy nawet tym samym żelem.

Super

Używałam różnych szczotek, różnych firm,ale dopiero gdy kupiłam oryginał zobaczyłam jak świetna może być szczotka. Używanie jej to przyjemność, skóra po jest taka czysta, bardziej miękka, rozjaśniona, po paru miesiącach wydaje mi się, że cera ogólnie jest w lepszym stanie, rzadko coś wyskakuje. Minusem jest cena,ale jak kupi się na promocji to zawsze to taniej, a szczotka to inwestycja na lata. Długo zwlekałam z zakupem,ale nie żałuję i polecam wszystkim.

Niezastąpiona :)

Ta szczoteczka jest po prostu rewelacyjna, niezastąpiona, jedyna w swoim rodzaju... mogłabym tak długo wymieniać ale lepiej od razu przejść do rzeczy a raczej cudów które zdziałała na mojej skórze :)
Szczoteczki używam około 2 miesiące, i od początku, od pierwszego użycia wiedziałam że to będzie mój hit. Już po pierwszym użyciu czułam że moja cera jest gładsza i tak jakby milsza w dotyku. Zmiany nie były widoczne ale jak najbardziej odczuwalne. Stosowałam, i dalej stosuję ją 2 razy dziennie: rano i wieczorem po dokładnym 2-krotnym demakijażu. Po jakichś 3 tygodniach zauważyłam poprawę stanu cery, przez to że była dokładnie oczyszczona przestały tworzyć się na skórze grudki, które w moim przypadku są efektem zapychania skóry przez niektóre kosmetyki. Dodam jeszcze że mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania, tworzenia się grudek, z rozszerzonymi porami w strefie T, widoczne są również przebarwienia. Jak już wcześniej wspomniałam zauważyłam znaczącą poprawę stany cery, podczas gdy moje kosmetyki pielęgnacyjne nie uległy zmianie- dalej stosowałam te same żele oczyszczające, mleczka do demakijażu czy kremy- musiała być to zatem sprawka tej szczoteczki :) W tym momencie (około 2 miesiące używania) moja cera wygląda o niebo lepiej niż gdy zaczynałam używać szczoteczkę. Mam coraz mniej grudek, bardzo rzadko (wręcz wcale) nie pojawiają się nowe, skóra jest miękka, wygładzona, pory są dokładnie oczyszczone przez co też cera o wiele mniej mi się przetłuszcza.
Szczoteczka jest bardzo przyjemna, wygodnie leży w dłoni, wykonana jest z dobrej jakości materiału, jest naprawdę solidna, idealna zarówno do pielęgnacji domowej jak i w podróży. Jest bardzo łatwa w obsłudze: 3 przyciski- włącz/wyłącz, "+"- zwiększenie intensywności drgań, "-" - zmniejszenie. Podczas mycia stosuję się do ustalonego przez producenta czasu- po około 60 sekundach szczoteczka sama się wyłącza . Ma 3 rodzaje wypustek co idealnie sprawdza się do dokładnego oczyszczania wszystkich partii twarzy. Do jej użycia potrzebujemy tylko dowolnego żelu do mycia twarzy, osobiście polecam żele o jednorodnej konsystencji- bez grudek peelingujących, gdyż po pierwsze już sama szczoteczka będzie nam delikatnie złuszczać naskórek, a po drugie nie będzie trzeba bawić się z "wyciąganiem" tych grudek z pomiędzy włosków szczoteczki. Dodam jeszcze, że ja swoją szczoteczkę przechowuję w pokoju a nie w łazience- owszem jest wodoodporna, ale w łazience istnieje większe ryzyko rozwoju pleśni/grzybów, dezynfekuję ją zarówno po jak i przed użyciem ale jakoś "psychicznie" czuję się lepiej kiedy nie stoi ona w łazience wśród wilgoci (myślę że to obsesja albo nerwica natręctw :P ).
Pamiętajmy że najwięcej zależy od naszego podejścia do oczyszczania cery, jeśli kupimy nawet tą szczoteczkę to od patrzenia się na nią i samego posiadania stan cery się nie poprawi- należy stosować ją regularnie i myślę że właśnie dzięki regularnemu stosowaniu uzyskałam tak zadowalające mnie efekty :)
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego małego kosmetycznego cudu, i wiem że jeśli kiedyś zakończy swój żywot to od razu kupię kolejną bo to co robi z moją twarzą jest warte każdych pieniędzy :)
Jeśli chodzi o pieniążki, niestety jest droga i to jest jej największym minusem :( wolę jednak odłożyć te kilkaset złotych i ją kupić bo wiem że posłuży mi na długo :)

Fajny produkt, ale nie niezbędny

Jest to produkt, który przez długi czas spędzał mi sen z powiek. Marzyłam o niej od dawna, ale ze względu na cenę zastanawiałam się nad zakupem. W tym czasie dostrzegłam inne cudo- szczoteczkę Foreo Luna Fofo, którą postanowiłam kupić zamiast obecnej. Jednak zanim to nastąpiło w prezencie od mojego narzeczonego otrzymałam Lunę Mini 2. Tak oto Fofo poszło w odstawkę i skupiłam się na szczoteczce, którą chciałam kupić najpierw. Muszę zaznaczyć, że mam suchą cerę, ale nie dotyczy mnie problem suchych skórek, gdyż stosują peelingi i staram się odpowiednio nawilżać skórę. Podczas pierwszego używania szczoteczki nie wiedziałam na jaki poziom "pulsacji" ją ustawić, obawiałam się, że może podrażnić mi skórę, więc używałam jej na jednym z najniższych poziomów wibracji. Po użyciu zauważyłam, że skóra lepiej wchłania serum i krem. Skóra twarzy nie była podrażniona, ale lekko różowa- mogło to wynikać z tego, że był to pierwszy raz gdy używałam tego typu produktu. Po kilku użyciach, gdy już dopasowałam szczoteczkę do moich preferencji skóra stała się miękka i gładka oraz delikatnie rozjaśniona. Obecnie szczoteczki używam już kilka miesięcy raz dziennie. Stan mojej skóry poprawił się- jest trochę lepiej nawilżona i zdecydowanie gładsza (mimo tego nadal stosuję peelingi). Niestety oczyszczanie twarzy szczoteczką nie zmieniło ilości zaskórników na co liczyłam. Osobiście uważam, że jest to fajny gadżet, ale nie jest niezbędny. Trzeba wziąć pod uwagę to, że szczoteczka nie jest tania i mimo tego, że posłuży nam pewnie przez wiele lat to większość z nas nie może sobie pozwolić na jej zakup. Osobom, które tak jak ja zastanawiają się nad zakupem, ale nie mają na to potrzebnych środków polecam zakup zamiennika tej szczoteczki, bo działanie jest takie samo ;)

spoko

Niezbyt jestem fanką takich gadgetów. Nie spodziewałam się ekstra efektów a efekt był! Po zastosowaniu twarz staje się niesamowicie gładka, niesamowicie. Najlepiej efekty widać podczas nakładania kosmetyków na twarz. Krem lepiej się wchłania a podkłady i pudry dają nieskazitelny efekt na tak gładkiej cerze.
Co poza tym, musiałam się do niej przyzwyczaić. Nie przepadam za sonicznymi urządzeniami (nie przekonam się do takiej szczoteczki do zębów) - drgania te czuję we wszystkich kościach twarzy i plombach. Na początku było to dla mnie bardzo nieprzyjemne uczucie ale przywykłam - myślę, że to tylko moje osobiste cechy więc proszę się nie zrażać.
Jest całkiem poręczna pomimo rozmiaru, choć kilka razy wypadła mi z ręki, niestety poręczna jest tylko ze strony wklęsłej. Przy tej obłej już nie stosuje się jej tak wygodnie i przyjemnie.
Ładowanie wystarcza na bardzo długo chociaż sądzę, że te informacje od producenta są przesadzone bo wydaje mi się, ze częściej muszę ją ładować.
Z innych informacji po kilku miesiącach używania mam wrażenie, że czasami nieco inaczej buczy, wręcz warczy. Tak nie wibruje pulsacyjnie a bardziej jakby motorek działał. Dzieje się tak, gdy trzymam ją tylko pod niektórymi kątami. Daje mi to do myślenia, że może nie być to produkt aż tak długowieczny jak bym chciała, co nie zmienia faktu, że sama w sobie jest świetna.

Foreo

Długo zwlekałam z kupieniem foreo luny mini 2 z uwagi na jej bardzo wysoka cenę. W końcu gdy stan mojej skory był coraz gorszy to po prostu kupiłam ją. Używam jej od tygodnia no może trochę dłużej i jestem zafascynowana po tych kilku dniach moja twarz jest gładka nie czuć żadnych zaskórników a większe krostki zaczęły się zmniejszać! Nie sądziłam, ze taka szczoteczka da radę w tak krótkim czasie zdziałać cuda! Polecam serdecznie, każdemu kto ma problem z cerą bo można regulować poziom intenstwnosci wibracji wiec do skory wrażliwej tez się nada! Jest wodoodporna wiec można podczas codziennego prysznica użyć przez minutkę i już buzia oczyszczona, posiada dwa rodzaje wypustek mniejsze i większe w zależności jak bardzo chcemy oczyścić i wymasowac twarz.