Sante Beaute, Email Diamant Rouge (Pasta wybielająca do zębów)

Sante Beaute, Email Diamant Rouge (Pasta wybielająca do zębów)

Email Diamant Rouge to luksusowa, legendarna pasta do zębów o niespotykanym, skutecznym, wybielającym działaniu. Po umyciu zębów stają się białe, a dziąsła otrzymują żywy naturalny kolor (pasta ma czerwone zabarwienie). Z uwagi na swoje rewelacyjne działanie chętnie stosują ją aktorzy, prezenterzy telewizyjni, biznesmeni, modelki, stewardessy oraz wszyscy ci, którym zależy na pięknym wyglądzie uzębienia. Efekt wybielenia widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu. Pasta wyprodukowana jest na bazie absolutnie neutralnych komponentów znakomitej jakości.

wybielające, oczyszczające, redukujące przebarwienia
50-100ml
pasty do zębów

Pasta ma czerwony kolor, który trochę barwi ręce.
Bardzo dobrze myje zęby i stopniowo je wybiela.
Nie niszczy szkliwa, nie podrażnia jamy ustnej.
Na długo pozostawia w ustach uczucie świeżości.

Warta przetestowania

Szukając dobrych, polecanych past wybielających, niejednokrotnie natknęłam się na pastę wybielającą Email Diamant. Stosuję dopiero od 2 dni, a widzę już delikatne efekty. Nie zauważyłam w moim wypadku barwienia dziąseł, ale za to delikatnie warg. Trzeba uważać gdyż pasta barwi na czerwono ręczniki, białe szczoteczki. Dobrze się pieni, domywa zęby. Myślę, że pasta u każdego przynosi inne efekty, tak więc warto przetestować ją na własną rękę, niekoniecznie zważając na złe opinie.;)

Jeśli coś barwi, to język...do momentu wypłukania ust.

Pasta miała imitować efekt wybielenia zębów poprzez zwiększenie kontrastu pomiędzy zębami a dziąsłami - w skrócie: powinna barwić dziąsła na różowo. Powinna, ale tego nie robi. Pastą myłam zęby, masowałam także dziąsła, według zaleceń. Jedyny efekt jaki zauważyłam, to lekko zaróżowiony język, przy czym kolor się zmył po wypłukaniu ust wodą. Poza tym pasta nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie daje efektu odświeżenia, pozostawia wrażenie niedomycia zębów. Po użyciu czuję jakbym zębów w ogóle nie myła. Pasta łatwo spada ze szczoteczki i się nie pieni. Ceny nie pamiętam. Kupiłam, bo koncepcja wydawała się ciekawa, jednak okazała się zupełnie nietrafiona.

Sympatyczna

Porządna pasta. Jedna z nielicznych, która naprawdę wybieliły mi zęby. Kolor i smak nietypowy, ale przyjemny. Dobrze oczyszcza zęby. Używałam raz dziennie na zmianę z inną pastą bo wydała mi się trochę zbyt agresywna jak na moje szkliwo.

Raczej nie polecam

Pasta ta ma na celu wybielenie jednak troche w innej postaci bowiem mam wrazenie ze farbuje i dziasla i jezyk na kolor mocno rozowy badz czerwony tym samym wywolujac efekt wybielenia kontrastujac z odcieniem zebow. Ogolnie musze powiedziec, ze procz dziwnego efektu wybielenia bardzo slabo sie pieni, jest dosc droga jak na taki produkt i nie daje efektu odswiezenia jamy ustnej. Poza tym efekt tej past (dziasla i jezyk zabarwione na czerwone) daja uczucie niedomycia zebow.(czasem nawet zabarwiala zeby)

Według mnie kit

Recenzję piszę po dwóch miesiącach regularnego (dwa razy dziennie) stosowania pasty. Efektów nie ma żadnych. Może po prostu się przeliczyłam. Spodziewałam się zębów Krzysztofa Ibisza (mowa o kolorze, nie o rozmiarze jego licówek) a zęby jak mam białe, tak mam białe. A oczekiwałam superbieli, czegoś naprawdę "łał". Rozumiem, że efekt nie powinien polegać na wybieleniu zębów, a na zabarwieniu dziąseł i efekcie kontrastu. Jednak nie odnotowałam żadnej zmiany kolory dziąseł. Może faktycznie, wnosząc po innych komentarzach, pasta służy jedynie tym, którzy mają zęby o lekko żółtym odcieniu, wówczas kontrast jest lepszy. U mnie pasta się nie sprawdziła.
Nie polecam w trakcje użytkowania tego produktu jedzenia rzeczy typu: czosnek, chipsy o smaku sera i cebuli etc. Pasta nie usunie ich zapachu, nie zapewni świeżości. Pasta się nie pieni, przez co łatwo może nam kapnąć na ubranie. Do smaku można się przyzwyczaić.

Wybiela

Pasta wybiela zęby, ale co najwyżej o jeden, dwa tony. Likwiduje zażółcenia, działa natychmiast po aplikacji. Nie podrażnia zębów i dziąseł. Efekt wybielenia utrzymuje się do kilku tygodni po zakończeniu stosowania. Niestety pasta ma słaby smak, w opakowaniu jest jej dosyć mało, ma rzadką konsystencję i słabo oczyszcza.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Idealny efekt

Rewelacyjnie zabarwia dziąsła, przez co nasze zęby optycznie zostają wybielone, bez obaw można używać dzięki temu czerwonej szminki.
Po 3 miesiącach stosowania jestem zadowolona z efektów, zęby są mimo wszystko bielsze i zdrowsze.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie 50ml.

Szukając recenzji obiektywnej

Osoby oceniające pastę Email Diamant Rouge dzielą sie na dwie grupy - frustratów, którzy mając żółte zęby oczekują z dnia na dzień śnieżnobiałych zębów i to za 25 złotych oraz tych, którzy wymagają od pasty tyle ile można od niej wymagać :)
Jestem po środku tych dwóch typów - moje zęby są lekko żółte na skutek zamiłowania do kawy i herbaty. Naczytałam się w internecie o tej legandarnej, francuskiej paście, kupiłam w aptece dbam o zdrowie i...jestem zadowolona. Owa pasta jest jak "makijaż dla zębów", bowiem barwi na czerwono dziąsła ale i z każdym kolejnym użyciem widzę, że ząbki są bielsze.
Z past wybielających Miałam do czynienia jeszcze z blanxem , który jest trochę słabszy, choć wydajniejszy i lepiej "doczyszcza" ząbki. Na ten moment używam właśnie blanxa, ponieważ niestety do każdej pasty nasze ząbki się przyzwyczają - i tu jest minus email diamant.
Dla mnie zapach jest boski :)

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

FENOMENALNA

Wspaniala pasta. Kazdy kto ma ukopcone papierochami zeby z pewnoscia ja doceni. Wg mnie jest troche droga - tu jest napisane ze kilkanascie zlotych, a ja ja kupuje za 32 zl przy dobrych wiatrach... ale oplaca sie napewno!!! Efekt od 1 umycia! Zabki jak u gwiazdy filmowej :) kazdy komu polecilam byl zadowolony. Uwielbiam miec gladkie zabki czysciutkie, a ta pasta doskonale zmywa wszystkie brudy a ponadto naprawde wybiela. Byc moze bezposrednio po umyciu efekt poteguje czerwony kolor pasty, ale kiedy juz sie go ´zje´mamy biale zabki nadal! Polecam, polecam, POLECAM! Warto sprobowac!

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: 20? albo wiecej...

Świetny efekt już po pierwszym użyciu

Moim zdaniem pasta do zębów rewelacyjnie wybiela zęby, nie niszczy szkliwa ! Minusem może być tylko to, że nie zostawia miętowego posmaku wustach. Jednak zawsze można szczotkować dwiema pastami ząbki bądź użyć gumy. Dla mnie jak do tej pory KWC wśród past wybielających.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Nie polecam.

Nic specjalnego. Myje zęby jak każda inna pasta nie pozostawiając miętowego smaku. U mnie nie barwi dziąseł, ani nie wybiela zębów - totalnie zero różnicy po zastosowaniu. Używałam tej pasty dość długo, dwa miesiące i efekty są zerowe. Zostało mi jeszcze trochę w opakowaniu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące