Farmona, Krem wybielający przebarwienia i piegi

Średnia ocena: 4.76/5

douglas.pl
Średnia ocena: 3.45/5

REKLAMA

Skutecznie wybiela piegi, przebarwienia, plamy związane z wiekiem. Zawiera specjalnie dobrane naturalne substancje aktywne: Melaslow i Super Arbutin. Testy in vitro i in vivo potwierdziły niezwykłą skuteczność kremów zawierających Melaslow:
- redukcja syntezy melaniny
- obniżenie intensywności przebarwień i plam
- wizualne obniżenie przebarwień wg 71 % badanych.
Super Arbutin działa przeciwbakteryjnie. Jako środek wybielający redukuje proces powstawania melaniny, gromadzącej się nadmiernie w przebarwionych miejscach oraz chroni przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV. Nie zawiera Hydrochinonu.

w tubce
50 – 100ml
krem

Nie działa

Produkt ten nie rozjaśnia ani nie wybiela piegów jak dla mnie jest zbyt słaby I nie jest wart ani jednej złotówki, na mojej twarzy nie zrobił nic pożytecznego

dla cierpliwych polecam

na pewno po pierwszym użyciu nie znikną Wam przebarwienia ....ale polecam systematycznie stosować i efekty będą.

produkt jest wydajny.
absolutnie nie podrażnił mojej suchej skóry.
jestem w trakcie 4 opakowania i moje polecić. jedyny minus to dostępność, zamawiam przez internet .

Dobry ale nie najlepszy

Krem wybielający przebarwienia i piegi oraz przyczynia się do depigmentacji plam. Napewno kosmetyk trzeba stosować dłużej żeby były efekty. Najlepiej rano i wieczorem. Można stosować punktów lub smarować większe powierzchnię. Nadaje się do całego ciała. Krem pachnie bardziej neutralnie. Jest lekko tlusciejszy. Więc dla osób o tłustej cerze myślę by pitegowalo święcenia cery. Krem w tubce, jeśli chodzi o użytkowanie to napewno higieniczne. Nie zawiera żadnych filtrów a według mnie powinien. Ogólnie dobry krem ale napewno trzeba dać mu szansę bo dIala przy dłuższym stosowaniu. Producent mówi że można stosować pod makijaż. Ogólnie mogę polecić, ale rezultaty zobaczymy po dłuższym stosowaniu.

Nie, nie i jeszcze raz nie

Kosmetyku używałam kilka lat temu aby zmniejszyć widoczność przebarwień po słonecznych na twarzy. Stosowałam wiele kosmetyków aby pozbyć się niechcianych plam.. Niestety nic nie pomogło, dopiero teraz jestem w trakcie leczenia laserowego i tu efekty są wow.
Krem otrzymujemy w białym, plastikowym pojemniku ja zakupiłam go z pompką. To rozwiązanie zapewnia higieniczną aplikację preparatu. Niestety pompki nie można odkręcić i ciężko zobaczyć ile jeszcze zostało produktu w środku. Zapach całkiem przyjemny, konsystencja w formie kremu, którą bardzo łatwo się rozprowadza, natomiast dość długo się wchłania, preparat pozostawia lepki film, charakterystyczny dla produktów na bazie parafiny. Nie wywołał niepożądanych reakcji w postaci pieczenia czy zaczerwienienia. Niestety nie kupiłabym go więcej, ponieważ jego działanie ogranicza się do rozjaśniania ledwo widocznych plam i w żaden sposób nie wybiela jak zapewnia producent.

czy to działa? NIE ☹

Krem absolutnie nie pomógł mi w rozjaśnieniu moich przebarwień. Nie zauważyłam najmniejszej poprawy... niestety pieniądze wywalone w błoto. Użyłam 2 opakowania a efekt był żaden. Przebarwienia jak były tak i są dalej. Nie polecam. Na samo nawilżenie mogłam użyć zwykły krem nivea a jak krem obiecuje rozjaśnienie przebarwień to oczekuje się czegoś więcej.

Nie nie nie

Mam mnóstwo przebarwień słonecznych i hormonalnych. Liczyłam,że ten produkt pomoże mi uporać się z tym problemem i wybieli niechciane defekty;) Niestety... nie zrobił kompletnie nic. Nie podrażnił,nie uczulał,ale też nie wybielił nic,pomimo obietnic producenta. Jestem rozczarowana.

Niekoniecznie

Kupiony z nadzieją, że pomoże mi zwalczyć przebarwienia umiejscowiona koło oka, rozległe. Niestety mimo sumiennego stosowania ani drgnęły. Nawet nie wyblakły. Stosowany na całą twarz nawilża, lubię jego zapach.
I co z tego jak nie spełnia obietnic producenta.

odradzam niecierpliwym;)

Szukając czegoś na przebarwienia po słońcu (skóra sciemniała tam, gdzie były blizny po pryszczach) przeczytałam 100 recenzji, miałam w planie kupić maść perłową, ale spotkałam ten krem w dużej promocji i stwierdziłam, że to przeznaczenie;) smarowałam wytrwale (raczej grubą warstwą na noc), czasami też w ciągu dnia, smarowałam, smarowałam.... i jak na tyle smarowania (ok 2 miesiące) efekty są widoczne, ale raczej baardzo delikatnie. Faktycznie, przebarwenia lekko zbladły, ale dalej są widoczne, a w międzyczasie krem troche zapychał i powodował powstawanie niedoskonałości. Może błędem było to, że zabrałam się za taką terapię latem, bo chcąc nie chcąc zdarzało mi się wyjść na słońce. Jeśli ktoś szuka czegoś nie na bazie kwasów, i ma lekkie plamki, można spróbować, bo jest w dobrej cenie. Na poważniejsze problemy raczej odradzam.

Jeśli chodzi o piegi...

Kupuję go zawsze na wakacje i używam na noc by zredukować liczbę piegów na nosie i policzkach. Jestem zadowolona z efektu , może nie wybieli wszystkiego w jedną noc ale generalnie od maja do pazdziernika mam spokój z piegami - i co najwazniejsze , cera po nim rano jest mięciutka i nawilżona. Polecam bo drobne przebarwienia rozjaśnia, nie kosztuje dużo, jest wydajny i przyjemnie pachnie :)

Może to nowa wersja- ale działa!

Nie czytałam przed kupnem tego kremu żadnych recenzji bo pewnie bym nawet nie spojrzała w jego kierunku. Tak więc zakup "w ciemno"- i to udany! Z przebarwieniami walczę od jakiegoś czasu. Pojawiły mi się na policzkach (pod linią okularów) i z jednej strony na czole (tam, gdzie grzywka nie przykrywa czoła) już kilka lat temu . Na jesień i zimę bledną, ale w lecie zawsze "wychodzą" (i to pomimo stosowanych wysokich filtrów). I w tym roku było tak samo. Po powrocie z wakacji - suprajs. No i zaczęło się ich "tępienie"- 2 razy dziennie (rano i wieczorem) na brązowe "wysepki" aplikowana była konkretna ilość kremu. Po 2 miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że problem znikł. I to niemal zupełnie! Odejmuję jedną gwiazdkę za nieco słabą wchłanialność kremu- ale przy takiej grubej warstwie, jaką zwykle nakłądam, nie powinnam się temu dziwić. Ogólnie polecam, póki co nie znalazłam nic lepszego na moją sezonową nadmierną pigmentację.

efektów brak....

Bardzo obiecujący opis producenta zachęcił mnie do kupna; niestety żadna z przesłanek, które wymieniono na opakowaniu nie ma przełożenia w rzeczywistości:
- nie likwiduje, ani nawet nie redukuje przebarwień;
- nie działa na piegi;
- nie zaobserwowałam działania wybielającego;
Skoro nie działa to nie widzę sensu w ogóle go kupować. Stosowałam go przez 3 miesiące. Po tym okresie zaczęłam stosować zwykłą maść na przebarwienia, która skutecznie pomogła mi pozbyć się plamek. Nie polecam Farmony;

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Nie działa

Krem poleciła mi pani w aptece, mówiąc, że jest skuteczny i pomoże mi na moje przebarwienia posłoneczne. Stosowałam cierpliwie i regularnie przez kilka miesięcy, jednak bez żadnego efektu. Krem ładnie pachnie, szybko się wchłania i ma wygodne opakowanie, ale co z tego, skoro nie działa?

Ilość zużytych opakowań: dwa