KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

La Roche-Posay Effaclar Duo+M, Krem o potrójnym działaniu przeciw niedoskonałościom dla skóry skłonnej do trądziku

4,9 na 5147 opinii

Superpharm
La Roche-Posay Effaclar Duo+ M 40ml
67,99  zł

Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,9 na 5
Kupi ponownie: 93% osób
  • 22 marca 2024 o 21:00
    Krem jest bardzo delikatny, nie zapycha a dobrze matuje i współgra z innymi kosmetykami
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem otrzymałam w ramach testu w Klubie Recenzentki za co serdecznie dziękuję ❤️ Krem zamknięty jest w kartoniku na którym znajdziemy wszystkie potrzebne informacje o kosmetyku. Opakowanie tak jak i reszta zachowane jest w kolorach bieli i niebieskiego. Tubka jest podłużna zakręcana nakretką z dziubkiem na końcu, którym bardzo fajnie dozuje się kosmetyk bo nie ma ryzyka że wyciśniemy za dużo. Moja cera jest mieszana, tłusta w strefie T ze skłonnościami do niedoskonałości oraz nadmiernym wydzielaniem sebum. Krem jest dosyc gesty, biały ale przy tym lekki. Dobrze się go rozsmarowuje, szybko się wchłania no i świetnie współgra z podkładem. Nie roluje się więc całą poranna pielęgnacja przebiega przyjemnie i sprawnie. Dobrze matuje skórę bo przez cały dzień wytrzymuje bez świecenia. Krem tak jak i żel został ulepszony o składnik Phylobioma, który ma za zadanie wspierać równowagę mikrobiomu oraz utrzymać prawidłowe pH skóry. Dodatkowo zawiera bogactwo składników takie jak Niacynamid, Procerad, Mannoza oraz Aqua Posae Filiformis, które mają za zadanie przeciwdziałać przebarwieniom potradzikowym, redukować sebum oraz regenerować naskórek. I tak też się dzieje... Stosując ten duet zauważyłam znaczne zmniejszenie wydzielania sebum, skóra stała się gładka i rozświetlona. To bardzo dobry i wydajny zestaw. Polecam każdemu, kto zmaga się z takimi problemami skórnymi jakie opisałam powyżej.
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 marca 2024 o 23:10
    Wspomaga walkę z niedoskonałościami.
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam kilka niedoskonałości na twarzy, dlatego chętnie sięgam po takie kosmetyki, które zmniejszą ich widoczność. Krem Effaclar Duo+M poznałam dzięki Klubowi Recenzentki, za co bardzo dziękuję. W kartoniku, na którym wypisane są wszystkie potrzebne informacje znajduje się tubka z kremem. Aplikatorem tutaj jest dzióbek. Krem ma lekką konsystencję i delikatny, prawie niewyczuwalny zapach. Jest koloru białego. Bez problemu się go nakłada i rozsmarowuje. Wchłania się szybko i nie pozostawia tłustej czy lepkiej warstwy. Jest to krem o potrójnym działaniu przeciw niedoskonałościom: zaskórnikom i wypryskom, przebarwieniom potrądzikowym oraz nawrotom niedoskonałości. Moja mieszana cera miewa różne niedoskonałości, ale pojawią się również zaczerwienienia. Potrzebuje nawilżenia, bo często się przesusza i bywa wrażliwa. W ostatnim czasie miałam tych niedoskonałości trochę więcej i liczyłam na to, że krem okaże się pomocny. No i rzeczywiście pomógł, bo moja skóra jest teraz w lepszej kondycji. Wypryski są zdecydowanie mniej widoczne, a te mniejsze całkiem zniknęły. Zaczerwienienia również zostały zmniejszone, tak jak i pory. Moja cera stała się gładsza i bardziej miękka, jest też odpowiednio nawilżona. Jeśli chodzi o przebarwienia to tutaj jeszcze nie zauważyłam znacznej różnicy, ale wiadomo, że potrzeba czasu, aby coś zaczęło się dziać. Jestem zadowolona z działania tego produktu i dalej będę go stosować i sprawdzę jak wpłynie na przebarwienia po zużyciu całej tubki. Formuła kremu została wzbogacona o składnik Phylobioma, który pomaga łagodzić i redukować niedoskonałości poprzez namnażanie się bakterii. W składzie mamy również Procerad, czyli opatentowany ceramid, który ma zmniejszyć przebarwienia, niacynamid, wodę termalną z La Roche-Posay (działa kojąco). Muszę przyznać, że krem sprawdza się u mnie naprawdę dobrze. Najważniejsze jest to, że pomaga w walce z niedoskonałościami i zmniejsza ich widoczność, a przy tym nawilża i wygładza. Nadaje się również pod makijaż, więc stosuję go zarówno na dzień jak i na noc. Podczas używania tego kremu i żelu Effaclar moja skóra jest w lepszej kondycji i mam mniej niedoskonałości niż wcześniej. Ciekawa jestem jak będzie z przebarwieniami po dłuższym stosowaniu. ZALETY: - Pomaga w walce z niedoskonałościami. Wypryski i zaskórniki są mniej widoczne lub całkiem zniknęły. - Zmniejsza widoczność porów. - Nie powoduje zaczerwienień, zmniejsza ich widoczność. - Nawilża i wygładza skórę. - Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. WADY: - Nie zauważyłam jeszcze efektów jeśli chodzi o przebarwienia.
    15 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 marca 2024 o 19:25
    Bardzo skuteczny w redukcji niedoskonałości skóry!
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem znajduje się w 40 ml tubce z nakrętką, tubka nie jest przezroczysta, więc nie widać poziomu zużycia kremu. Krem ma lekką konsystencję, doskonale się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Daje skórze matowe wykończenie i reguluje wydzielanie sebum. Osobiście stosuję krem w wieczornej pielęgnacji, wówczas rano czuję, że moja skóra jest ukojona, miękka i wciąż dobrze nawilżona. Ale przede wszystkim imponująca jest skuteczność kremu - z początku krem szybko załagodził wszelkie podrażnienia na mojej skórze, a z czasem zredukował wypryski i zaskórniki oraz ujednolicił koloryt cery. Co bardzo istotne - krem wycisza wszelkie niedoskonałości zapobiegając powstawaniu nowych. Każdy, kto boryka się z różnymi niedoskonałościami skóry (wypryski, zaskórniki, zmiany trądzikowe, przebarwienia), powinien włączyć do swojej pielęgnacji krem Effaclar DUO+M!
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 maja 2024 o 21:26
    Świetny produkt do cery trądzikowej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zaczęłam stosować ten kremik z polecenia mojej znajomej. Na początku byłam sceptyczna, głównie ze względu na cenę, ponieważ 70-80zł za tubkę 40ml kremu wydawało mi się ceną wręcz niedorzeczną. Ale jednak coś podkusiło mnie żeby spróbować i....zakochałam się! Mam cerę mieszaną, trądzikową (trądzik zaczął się u mnie dopiero po 18 r.ż), miejscami przesuszoną, alergiczną i ogólnie wrażliwą, dlatego mało kosmetyków pasuje mi AŻ TAK. Ale ten krem to naprawdę moje odkrycie roku! Zaleczył większość moich uporczywych, podskórnych zmian, z którymi walczyłam wizytami u dermatologa, antybiotykami i milionem innych kosmetyków. Krem ma konsystencję żelową, dlatego jest bardzo wydajny mimo stosunkowo niewielkiej pojemności. Zapach ma tylko lekko wyczuwalny, trochę apteczny, ale nie przeszkadza mi to. Działanie ma bardzo ciekawe - nie jest wysuszający ani nawilżający, daje matowe, ale nie tępe wykończenie. Mam wrażenie, że wszystkie zmiany, od trądzikowych po kaszki i nierówności skóry, bardzo dobrze łagodzi i "uspokaja" cerę. Ogólnie zauważyłam także wygładzenie cery i zahamowanie powstawania nowych wyprysków. Zmniejszyło się również ogólnie tłuszczenie się skóry i wyświecanie w ciągu dnia. Na początku stosowałam go 2x dziennie, a teraz używam tylko na noc i działanie jest podtrzymane. Mimo ceny na pewno kupię ponownie kolejne opakowanie, bo to jedyny kosmetyk, po którym widzę naprawdę znaczącą różnicę w mojej cerze. Inne przestawały działać po jakimś czasie, a tu efekty utrzymują się na długo!!! POLECAM
    Zalety:
    • *opakowanie
    • *konsystencja
    Wady:
    • *cena
    Drogeria Super-Pharm
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 kwietnia 2024 o 22:05
    Produkt, który działa
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem zamknięty w wygodnym opakowaniu, bardzo wydajny. O lekkiej konsystencji. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i sprawia, że skóra wygląda na zdrową i promienna. Jako posiadaczka cery ze skłonnością do trądziku mogę śmiało polecić ten produkt. Efekty są na prawdę widoczne, co potwierdzają pytania, które dostaję: co robię, że moja cera tak się zmieniła, jest gładka i rozpromieniona? Odpowiedź jest prosta używam ten krem w duecie z żelem oczyszczającym z tej samej serii. Dawno nie używałam tak dobrze dobranych produktów do mojej cery .
    Zalety:
    • widać efekty
    • jest wydajny
    • dobrze się wchłania
    Wady:
    • pewnie cena, ale kupiłam go na promocji
    W aptece
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną