Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 9000

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Genius 9000

Pojemność 1 szt

Poziom jej zaawansowania technologicznego pozwoli Ci szczotkować zgodnie z zaleceniami dentysty. Dzięki czujnikowi siły nacisku, który ostrzega, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno. Okrągła końcówka szczoteczki – zainspirowana sprzętem dentystycznym. Oraz funkcja wykrywania położenia – aby nigdy nie pominąć żadnego miejsca.
Ze szczoteczką Genius będziesz mieć pewność doskonałego czyszczenia

inne
Zastosowanie
do gniazdka, na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Daje radę!

Produkt otrzymałam do przetestowania. Od razu zauroczyłam się jego designem i akcesoriami. W zestawie poza szczoteczką były dodatkowe końcówki, uchwyt na telefon i opakowanie, które można zabrać w podróż. Sama szczoteczka posiada 5 trybów czyszczenia zębów. Każdy znajdzie coś dla siebie, dla mnie najlepszy jest ten wybielający. Dodatkowo szczoteczka łączy się poprzez bluetooth z telefonem i dzięki temu możemy myć zęby razem z aplikacją. Jest to dla mnie "zbędny bajer", ale dla osób lubiących nowinki techniczne czemu nie. Szczoteczka myje zęby precyzyjnie, jest duża różnica pomiędzy zwykłą, a Genius 9000. Jedyne, co mocno odstrasza to cena, bo jednak 500zł to dużo jak na szczoteczkę.

madra sczoteczka

Zanim dostałam tą szczoteczkę nie wiedziałam że szczoteczka może być tak mądrym urządzeniem.Dla mnie to prawdziwy hit. A mycie zębów nabrało nowego znaczenia .Szczoteczka działa w połączeniu z aplikacją na telefon gdzie możemy kontrolować ile minut myjemy zęby. Ma dołączony przydatny uchwyt na telefon. Ma podróżne etui które jest solidnie wykonane a co najważniejsze może być ładowarka USB. Ma też 3 wymienne końcówki które używamy w zależności czy chcemy wybielić zęby czy wyczyścic je, jest nawet funkcja czyszczenia języka. Dla mnie ta szczoteczka to szczyt techniki .Szkoda tylko że jak na szczoteczkę to ma powalającą cene. No ale coś za coś.

Prawdziwy geniusz

Szczoteczka Oral - B Genius 9000 to prawdziwy geniusz w trosce o zdrowy i śnieżnobiały uśmiech.
W skład zestawu wchodzi szczoteczka oraz zestaw 5 wymiennych końcówek, etui podróżne i ładowarka. Możliwość wyboru końcówki szczotkującej oraz trybu pracy szczoteczki sprawia, że każdy dostosuje ustawienia szczoteczki do własnych upodobań i potrzeb zapewniając kompleksową pielęgnację jamy ustnej, możliwość osunięcia płytki nazębnej czy wybielanie zębów. Połączenie szczoteczki technologią Bluetooth z aplikacja Oral - B pozwala na kontrolę higieny jamy ustnej niczym dentysta.
Używam szczoteczki od 2 tygodni, ale już po tym okresie zauważyłam, że moje zęby są bielsze i nieporównywalnie czystsze w porównaniu z dotychczas używaną szczoteczką manualną.

Szczotka

Szczote zna jest godna polecenia. Szybko się ładuje, długo wytrzymuje. Czyści bardzo delikatnie ale idealnie żeby. Wchodzi w głębokie szczeliny, dzięki czemu zęby są doskonale wycsyszczone. Polecam

Niezastąpiona

To moja pierwsza szczoteczka elwktryczna. Od jakiegoś juz czasu nosiłam się z zamiarem nabycia szczoteczki elektrycznej lub sonicznej. Ale jako, że manualne mycie nie sprawiało mi problemu - termin zakupu się odwlekał. Aż do chwili...gdy będąc w Boots zobaczyłam to różowozłote cudo ! Nie zastanawiając się długo pobiegłam z nią do kasy..
W hotelu od razu przystąpiłam do testów. Pierwsze użycie było dziwne, jednak różnica między tym a manualnym szczotkowaniem jest spora. Byłam pozostanie zaskoczona tonerem, który co 30s mówi, ze czas na szczotkowanie kolejnej części zębów, a po 2 min wibruje na znak, że zalecany czas szczotkowania został osiągnięty. Kilka programów pozwala wybrać to, czego najbardziej potrzebujemy. Sygnalizator nacisku daje znac, gdy zbyt mocno przyciskamy szczoteczkę do zębów. Po umyciu, miałam uczucie super czystych, bardzo gładkich zębów. Autentycznie wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte - mam wrażenie, że regularne stosowanie zmniejsza kamień nazębny. Po szczotkowanie tą szczoteczką mój oddech pozostaje dłużej świeży.
Jesli chodzi o akcesoria i inne bajery: bardzo fajnie, że producent dołączył aż 4 końcówki - czyli jakiś rok szczotkowania. Bardzo podoba mi się też etui, kotre jest nie tylko ładne ale można tez nim naładować szczoteczkę. Aplikacja - no to już jest bajer - zupełnie zbędny ale fajnie jest sobie pozmieniać kolor podświetlenia w zależności od humoru ;-)
Ogólnie, jesli kogoś nie zraża cena - polecam.

fajna

bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie nowa szczoteczka elektryczna Oral-B, miałam wcześniej poprzednika i nie do końca spełniała ona swoje funkcje. Ta szczoteczka świetnie czyści moje zęby z osadów z kawy (piję 5 dziennie), winka i papierosów, zęby są naprawdę czyste, a oddech świeży. Podoba mi się funkcja stopnia nacisku, ponieważ na początku faktycznie stare nawyki sprawiły, że ten nacisk na zęby był silny i szczoteczka od razu mi to sygnalizowała. Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne, eksperci postarali się stworzyć naprawdę dobrą szczoteczkę, ładną wizualnie i z funkcjami w których każdemu coś innego się przyda w zależności od indywidualnych wymagań

Świetna

Przede wszystkim to kawał porządnej szczoteczki. Jej moc w porównaniu do innych szczoteczek elektrycznych jest znacznie większa i co ciekawe poziom rozładowania baterii nie ma na to wpływu. Szczoteczka rewelacyjnie czyści zęby, są wyraźnie czyste i gładkie, a efekt ten utrzymuje się na prawdę długo. Wbudowany 30 sekundowy timer bardzo się przydaje. Szczerze, kiedy przeczytałam o kontroli docisku w postaci podświetlanego pierścienia na głowicy szczoteczki pomyślałam,że to zbędny gadżet. Okazało się jednak, że w moim przypadku całkiem często podświetlał się na czerwono co wskazywało na to,że zbyt mocno dociskałam szczoteczkę :/ Z biegiem czasu pozwoliło mi to dojść do wprawy i dociskać mniej. Z pewnością pozytywnie wpłynęło to na moje dziąsła więc gadżet mimo wszystko na plus. Kolejna zaleta szczoteczki to bardzo długo działająca bateria-przez te 3 tygodnie ładowałam ją tylko raz. Jeśli chodzi o tak reklamowaną wraz z szczoteczką aplikację na smartphona to oceniam ją neutralnie. Jeśli ktoś lubi takie bajery, ma na to czas, to może się pobawić w czyszczenie zębów z tą aplikacją , na pewno mu to nie zaszkodzi-wręcz przeciwnie ;) Ja w tej kwestii jestem raczej tradycjonalistką, z barku czasu wolę szczotkowanie bez takich bajerów. Na potrzeby testów postanowiłam ją jednak sprawdzić. Pierwsze co mnie spotkało to brak apki na windows phone- może warto o tym pomyśleć? Znalazłam strony które rzekomo ją oferowały ale po pobraniu żadna nie działała. Pozostało wygrzebać z szuflady stary telefon z androidem i na nim przetestować. Po pierwsze ciężko było mi się połączyć ze szczoteczką przez bluetooth i czasem "gubiła" połączenie. Po drugie nie precyzyjnie wskazywała położenie szczoteczki-nie nadążała za zmienianiem stron zębów podczas mycia. Po trzecie...wole "normalne" mycie- apka pochłania zbyt dużo czasu. Na duży plus fajny uchwyt do telefonu ;) No i na koniec wady...niestety też są choć jest ich mniej niż zalet. Szczoteczka dosyć głośno chodzi-jak na tak zaawansowaną technologię mogłaby być cichsza. Kolejna sprawa to cena...jak dla mnie wydanie 600 zł na szczoteczkę do zębów to dużo, powinna być tańsza, nawet kosztem aplikacji, która zdaje się nie być do końca dopracowana. Podsumowując Oral-b genius 9000 to najlepsza szczoteczka jaką do tej pory miałam i na pewno jej nie zamienię na inną. Czy polecam jej zakup? Jeśli dla kogoś cena nie jest wysoka to na pewno się nie rozczaruje i szczoteczka skradnie jego serce bo różnica w porównaniu do innych szczoteczek elektrycznych jest ogromna-na plus oczywiście ;)

Używam od roku.

Szczoteczka jest w zestawie z 4 koncowkami, uchwytem na telefon, ładowarką i etui-ładowarka. Szczoteczka bardzo dokladnie i precyzyjnie czyści zęby pozostawiając je gładkie. Ma wiele funkcji i każdy może wybrać najlepszą dla siebie. Między innymi czyszczenie standardiwe, z wibracja, delikatne, czyszczenie języka. Bateria jest porządna, bardzo długo trzyma. Szczoteczka jest wodoodporna, dobrze "leży" w dłoni, jestem z niej na prawde zadowolona.

Prawdziwy przełom w szczotkowaniu

Oral B Genius 9000 to prawdziwy geniusz. Dawno nie spotkałam się z tak inteligentna szczoteczką. Dzięki aplikacji na telefon nauczyłam się prawidłowo myć zęby i wiem ile czasu powinnam na to poświecić . Dobrze się sprawdza w warunkach podróżnych bo ma przenośne etui które w każdym momencie można naładować . W opakowaniu jest tez kilka wymiennych główek oraz uchwyt do telefonu. Bardzo podoba mi się pomysł z kolorowymi pierścieniami bo każdy może wybrać swój kolor.
To naprawdę inteligentna szczoteczka która dba o zęby i dziąsła i można wybrać odpowiedni program szczotkowania dostosowany do aktualnych potrzeb. Mnie interesowało bardzo wybielanie ponieważ na moich zębach szybko odkłada się osad.
Jako osoba która nosi aparat ortodontyczny muszę dbać o zęby i często wymieniać główki . Oral B w tej kwestii jest super, masuje moje zęby nie uszkadzając aparatu i dba o przestrzenie międzyzębowe . To prawdziwa szczoteczka na miarę geniusza.

Super szczoteczka

Zacznę od tego , ze jest to moja pierwsza szczoteczka. Łatwo się zakłada nakładki oraz czyści calosc. Dodatkowo szczoteczka ma silikonowa budowe dzięki czemu jest odporna na wode. Ma dodatkowe pudełko które można zabrać w podróż i ładować w nim szczoteczke. Długo wytrzymuje bez ladowania. Dobrze czyści zęby. Jest łatwa w obsłudze i ma dużo fukcji. W zestawie dostałam kilka nakladek.

Po prostu Genius! zSczoteczka elektryczna Oral-B Genius 9000 jest wyposażona w cztery różne tryby pracy, które otwierają wiele możliwości personalizacji.
Wyposażona w baterię litową i supernowoczesny akumulator, który umożliwi korzystanie ze szczoteczki nawet przez 12 dni po naładowaniu
Posiada funkcjonalne etui podróżne, które umożliwia naładowanie przy użyciu jednego gniazdka nie tylko szczoteczki, ale też smartphona. Bardzo podoba mi się, że wibruje po 30 sekundach, przez co wiem, że móże zmienić "ćwiartkę" zębów.
Polecam wszystkim. #poprostugenius

#Genius

Testuję ją już kilka tygodni. Na początku nie mogłam się do niej przekonać, bo wydawała mi się strasznie głośna i zbyt wibrująca, szczególnie ze nigdy wcześniej nie używałam szczoteczki elektrycznej. Teraz, kiedy już się przyzwyczaiłam, myślę że to super wynalazek :) Nadal uważam, że jest nieco głośna, jednak opanowałam mycie nią zębów i idzie mi sprawnie, a zęby zostają gładsze i czystsze niż przy tradycyjnej szczoteczce. W zestawie znajdują się 4 końcówki wymienne, póki co testowałam tylko jedną. Cały czas używam tylko dwóch trybów - delikatnego oraz do wybielania, gdyż ten podstawowy wydaje mi się za mocny. W zestawie znajduje się też etui podróżne oraz uchwyt na telefon, bardzo przydatne akcesoria. Szczoteczka długo działa bez ładowania, a ładuje się szybko.
Moim zdaniem wadą jest cena końcówek wymiennych, choć w skali roku nie jest to duży wydatek, szczególnie gdy kupimy je przez internet. Jeśli dla kogoś cena szczoteczki i końcówek nie ma znaczenia, to bez wątpienia polecam jako fajny gadżet, który oczywiście zachęca do dbania o higienę zębów.