WIZAŻ logo
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
Szczoteczki elektryczne

Oral-B Elektryczna szczoteczka do zębów Vitality 3D White 

star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
4,6 (93)
10 hitów!
66% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby opinie publikowane w katalogu KWC pochodziły od osób, które faktycznie używały opiniowane produkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Średnia ocena:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
4,6 na 5
Zgodność z opisem producenta:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Stosunek jakości do ceny:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Trwałość / wykonanie:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Design produktu:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Kupi ponownie: 66% osób
  • 21 października 2025 o 21:12
    Moja pierwsza elektryczna szczoteczka
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańw trakcie pierwszego opakowania
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Pamiętam jak dziś: rok powiedzmy 2014-2015, ja w Rossmannie i na promocji ONA: szczoteczka elektryczna Oral-B z serii Vitality. Kupiona za 50 PLN! I co? Ma już ponad 10 lat, DZIESIĘĆ LAT. I właśnie skończyłam myć nią zęby, żeby w końcu o niej napisać. Nie jestem super wymagająca: szczoteczka ma być cicha, bezawaryjna, elektryczna (moja dentystka powiedziała mi, że ciągle trwają debaty co jest lepsze: soniczna, czy elektryczna, ale żebym nie zamieniała szczoteczki na siłę), timer na 2 minuty oraz ma myć te zęby. No i myje, bo chodzę do dentysty na kontrole minimum raz w roku i zęby super. Może mam dobre geny po prostu xD No, ale myje - tego jestem pewna. Oral-B ma ciekawe końcówki do tych szczoteczek i przez lata wytestowałam wszystkie: cross action do przestrzeni miedzyzębowych i usuwania resztek, 3D white z gumką do polerowania, sensitive (te lubię najmniej, bo jednak lepsze są te czyszczące), precision clean - focus na równomierne czyszczenie zębów, pure clean (czarne z węglem, takie same jak precision), a moje ulubione to Floss Action z łopatkami. Ze wszystkich polecam właśnie 3: Floss Action, bo faktycznie te łopatki nie są wcale głupie i kiedy ich używam nie mam praktycznie resztek w przestrzeniach miedzyzębowych - jakbym już użyła nici, na 2 miejscu 3D White bo ta gumeczka faktycznie pozbywa się wkurzających osadów na zębach i na 3 Cross Action, dobrze usuwa resztki, ale jednak bardziej lubię te łopatki - mocniej czyszczące moim zdaniem. Szczoteczka Vitality jest banalna w swojej prostocie: naduszasz niebieski bąbel i szczotkujesz, po 2 minutach szczoteczka wibruje i koniec mycia. Szkoda, że nie ma wibracji po 1 min żeby wiedzieć kiedy przejść np. z góry na dół, ale da się wyczuć językiem gdzie czyha osad xD Ma 10 lat, więc w podróż jej nie zabieram: po dniu kompletnie rozładowana, więc siedzi w łazience podpięta do oryginalnej ładowarki i tyle. Dobrze się ją czyści, plastik super i guma nic nie popękała, delikatnie się odbarwiła. Łatwo wymienia się główki. Zawsze jestem w szoku, że wytrzymała tyle lat i jest w super stanie, bardzo polecam.
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Design produktu
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 października 2024 o 13:24
    Dla średniowymagających
    Kupi ponownieNie
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktOtrzymałam w prezencie
    Dobra jako pierwsza szczoteczka elektryczna dla średniowymagających. Szczoteczkę otrzymałam w prezencie i szczerze mówiąc byłam średnio zadowolona. Pomyślałam sobie "Taki kloc, jeszcze będę musiała ładować... w dodatku byłam pewna, że kupi mi te kolczyki"... Tak drodzy Panowie, jeżeli wybranka nie mówi, że chce szczoteczkę itp. to prezent może nie być przyjęty z entuzjazmem. ;) Szczególnie w pierwszych latach związku. Po czasie trochę się do niej przekonałam. Myślę, że jakbym oceniała tę szczoteczkę po roku użytkowania, w tamtych czasach dałabym jej mocne 4. Dzisiaj, po użytkowaniu innej szczoteczki, także od Oral B dostaje też mocne, ale 3. Szczoteczka jest dosyć duża, sporo miejsca zajmuje w kosmetyczce, ale ma dosyć ergonomiczny kształt. Wygląd taki unisex. Występuje w takich neutralnych kolorach. W porównaniu do zwykłych szczoteczek faktycznie lepiej oczyszcza zęby i jamę ustną. Szczególnie widać to po pewnym czasie, jak świeżość w jamie ustnej dalej jest odczuwalna, natomiast w przypadku tradycyjnej szczoteczki szybciej się kończyła. Jednak nie na tyle dobrze oczyszczała zęby, aby nie trzeba było używać nici dentystycznej czy irygatora. Oryginalne końcówki do szczoteczki w moim przypadku wytrzymywały jakieś 2-3 miesiące. Są one średniej twardości. Nie polecam zatem do wrażliwych dziąseł. Ja musiałam się do nich przyzwyczaić. Na początku wydawały się za twarde, szczególnie do języka i jamy ustnej. Z czasem jednak przywykłam. Największym minusem jak dla mnie jest żywotność baterii w tej szczoteczce. Wytrzymywała jakieś 3 dni. Nie było mowy o tym, żeby zabrać ją w podróż bez ładowarki. Więc zwykle i tak musiałam posiadać drugą, tradycyjną szczoteczkę. Również jej wielkość jest minusem w tej kwestii. Szczoteczka służyła mi jakieś 3 lata, po czym zachorowała na coś podobnego do zespołu Tourette’a. Początkowo włączała się sama nieoczekiwanie na chwilę i straszyła osobnika, który akurat przebywał w łazience. Potem włączała się i skakała po całej łazience. Czasem nie dało się jej wyłączyć. Jak spaliśmy i nie obudziła nas to czasem znajdowałam ją rano na podłodze :( Narzeczony miał w tym czasie podobną szczoteczkę i któraś z ładowarek popsuła się po roku i używaliśmy jednej. Także, nie jest to produkt niezniszczalny jak stara Nokia.
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Design produktu
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lipca 2024 o 22:56
    Codzienna pielęgnacja
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktOtrzymałam w prezencie
    Szczoteczkę otrzymałam w prezencie, wcześniej nie miałam przyjemności używać tego typu produktu. Już po pierwszym użyciu wiedziałam że jest to produkt niezbędny przy wieczornej pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczka świetnie oczyszcza oraz odświeża jamę ustną. Zęby są wyczyszczone i mam wrażenie, iż pasta do zębów pozostawia na dłużej efekt orzeźwiającego zapachu. Czas czyszczenia zębów to około 3 minut, szczoteczka posiada timer, który podczas szczotkowania daje sygnał iż należy zmienić pozycję szczoteczki i przenieść ją na kolejną stronę jamy ustnej. Końcówka szczoteczki jest miękka oraz okrągła, ułatwia aplikację pasty do zębów jest to wystarczający "kleks" pasty czyszczący wszystkie zęby. Szczoteczka na jednym załadowaniu wystarcza na około 6 dni - na krótsze wyjazdy trzy lub czterodniowe nie trzeba zabierać ładowarki, gdyż praca szczoteczki spokojnie wystarcza na okres wyjazdu. Moją jedyną uwagą lecz nie wadą jest kabel od ładowarki, mógłby być dłuższy, gdyż czasem powstaje problem ładowania szczoteczki poprzez brak odpowiedniego miejsca kontaktu na ścianie.
    Zalety:
    • Wygląd
    • Timer
    • Czas pracy
    • Dokładne czyszczenie jamy ustnej
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Design produktu
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    5 / 5
    23 czerwca 2024 o 23:44
    Szczoteczka Oral-B
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańw trakcie pierwszego opakowania
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktOtrzymałam w prezencie
    To efektywne narzędzie do codziennej higieny jamy ustnej. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i przebarwienia. Szczoteczka jest wygodna w użyciu, a wbudowany timer pomaga zachować zalecany czas szczotkowania. Bateria jest wydajna, a cena przystępna. Ogólnie, szczoteczka zapewnia dokładne czyszczenie i jest łatwa w obsłudze. Nie wiem czy kupie - jak na razie działa i ma się dobrze i nowej nie potrzebuje ????
    Zalety:
    • Wbudowany timer
    • Łatwa w obsłudze
    • Wygodna w użyciu
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Design produktu
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 kwietnia 2024 o 0:09
    moja pierwsza szczoteczka
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktOtrzymałam w prezencie
    Szczoteczkę dostałam w prezencie parę lat temu. Aktualnie używam sonicznej, elektryczną mam schowaną na wypadek gdyby coś stało się z soniczną. Szczoteczki elektrycznej używałam kilka lat, nic się z nią złego nie działo, regularnie wymieniałam końcówki. Urządzenie nie traciło swojej mocy. Wygodna i poreczna. Szczoteczka naprawdę dobrze czyściła moje zęby, nie wyobrażam sobie wrócić do mycia zębów zwykłą szczoteczką manualną. Zęby po umyciu OralB są lśniące i gładkie, dobrze doczyszcza przestrzenie , wymiata kamień nazębny. Używałam jej podczas noszenia aparatu ortodontycznego, nie spowodowała przebarwień, super szczotkowała i wymiatała resztki jedzenia. Naprawdę dobrze wspominam jej uzytkowanie.
    Zalety:
    • dobrze czyści zęby
    • ładnie wygląda
    • poręczna
    • nie jest głośna
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Design produktu
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
szukaj