Ziaja, Peeling cukrowy do ciała 'Świąteczne aromaty - Czekolada i Pomarańcza'

Ziaja, Peeling cukrowy do ciała 'Świąteczne aromaty - Czekolada i Pomarańcza'

Peeling cukrowy na chłodne dni i zimowe wieczory.
Natłuszcza, zmiękcza oraz uelastycznia skórę.
Skutecznie złuszcza i wygładza naskórek .
Zapewnia przyjemną aplikację .
Pienęgnuję skórę w czasie mycia .

nawilżający, oczyszczający
mineralna
w słoiku
gruboziarniste
peeling cukrowy

Słodycz w ładnym opakowaniu, nic poza tym

Produkty marki Ziaja cenię za dobrą jakość za niską cenę. Niestety, przy tym produkcie niesamowicie się zawiodłam.

Plusy:
- bardzo ładny, słodki zapach, długo utrzymujący się na skórze,
- skóra po peelingu jest nawilżona,
- opakowanie, z którego łatwo wydobyć produkt,
- niska cena,
- łatwa dostępność.

Minusy:
- największym minusem, który spowodował niedokończenie 1 opakowania, jest pozostawienie cienkiej tłustej warstewki, która nie schodziła po 1 myciu,
- bardzo łagodnie zdziera, jak na kosmetyk gruboziarnisty spodziewałam się lepszego efektu,
- gęsta, rozpadająca się konsystencja,
- mało wydajny.

Żałuję tego zakupu, tym bardziej, że skusiłam się od razu na 2 zapachy..

Słodycze pod prysznic

Cukrowy peeling w białym opakowaniu z babeczką obiecał słodkości i słodkości autentycznie były – czekolada plus pomarańcza, bardzo świątecznie i zimowo. Zapach bardzo wyraźny, nie chemiczny i nie spowodował mdłości, uprzyjemniał wieczorne prysznice. Grube kryształki cukru zatopione w olejowej bazie, wygładzały skórę (nie jest to mocny zdzierak) i zostawiały wyraźną warstewkę czegoś w rodzaju olejki. Po nim nigdy nie stosowałam balsamu, na dodatek czekoladowy zapach zostawał na ciele co mnie bardzo cieszyło. Jednak zaznaczam – nie wszystkim będzie się podobać ta olejowa powłoczka, którą tylko delikatnie spłukiwałam z cukrowych kryształków i zostawiałam tak jak jest. Nawilżenie po tym było zadowalające. Peeling okazał się średnio wydajny, w wygodnym plastikowym opakowaniu, za fajną cenę – jak to Ziaja. Ja te peelingi bardzo polubiłam i zamierzam wypróbować jeszcze więcej wersji (ta z masłem Cupuacu i niebieska z algami bardzo przypadły mi do gustu).

Jest ok. :)

Peeling idealny na okres świąteczno-zimowy :)

Plusy:
- przecudowny słodki zapach, który długo utrzymuje się na skórze;
- konsystencja - gęsta z dużą ilością cukru ;)
- skóra po użyciu jest wygładzona i fajnie nawilżona;
- opakowanie w postaci słoiczka, które zapewnia szybkie i łatwe wydobycie kosmetyku;
- wydajność;
- niska cena;

Minusy:
- peeling po zmyciu zostawia na skórze bardzo tłusty film co mi nie za bardzo odpowiada;

Polecam wypróbować chociażby ze względu na sam zapach :):):)

może być

Jednak bez szału. Jest to kosmetyk z kategorii "miałam, zużyłam i wyrzuciłam opakowanie". Bez żalu. Nie wiem czy kupię ponownie, może skuszę się przy okazji świąt zimowych.
Zalety:
+ słoik, z którego łatwo wydobyć peeling do samego końca
+ zapach jest po prostu cudownie cudowny
+ konsystencja w słoiku jest jak marzenie - odpowiednio mokry kosmetyk, aż z przyjemnością zanurzam w nim palce
+ dobrze się rozprowadza
+ jest bardzo łagodnym zdzierakiem, takim w sam raz do codziennego użytku
+ cena - kupiłam go za 8 zł

Wady:
- niemiłosiernie brudzi mi prysznic
- nie podoba mi się uczucie oblepienia ciała, bo pozostawia na skórze tłustawą warstwę

ten zapach!

Zapach dominuje nad każdym innym aspektem tego peelingu. Jest dość delikatny, ale fajnie wygładza. Skóra jest po nim aksamitna. Trochę małe opakowanie, jak dla mnie, bo lubię nakładać większą ilość i rozprowadzać po całym ciele.

Ostatnia szansa zmarnowana.

Kiedyś, gdy jeszcze nie zwracałam uwagi na skład kosmetyków, byłam wielką fanką kosmetyków tej firmy. Żele do twarzy, żele pod prysznic, peelingi, szampony! Tyle kolorów i zapachów, że można stracić głowę i rozum. No właśnie, gdzie był mój rozum kiedy kupowałam ten peeling? Nie wiem, chyba leżał pod choinką radośnie ciesząc się na myśl, że już za momencik, już za chwileczkę będą święta.

Zacznę od rzeczy, które są na plus. Na pewno opakowanie - łatwo wydobyć z niego peeling. Szata graficzna również jest piękna - piernikowy ludzik (bo na taki zapach się skusiłam) filuternie spogląda na nas i kusi.
Konsystencja jest jak marzenie - bardzo przyjemnie się go używa, zatapiamy rękę w mokrym cukrze, tak miękkim, że można odpłynąć :) Zapach to kwestia gustu i w zasadzie od niego zaczynają się schody.

Pamiętam jak rok temu dodawano do większych zakupów "Zimowy żel pod prysznic" i ten rzeczywiście pachniał cynamonem i piernikiem. Natomiast ten peeling ma zapach trochę chemiczny. Jeśli chodzi o ścieranie to ładnie peelinguje naszą skórę, drobinki są dość duże i działają jak powinny. Cena jest niska, coś ok. 11zł, więc tym bardziej zachęca do zakupu.

Spytacie się więc dlaczego tylko jedna gwiazdka? Ano dlatego, że skład tego peelingu jest tragiczny. Przeczytajcie co jest po cukrze, a powiem tylko tyle, że sama aż tak się na tym nie znam, ale każdy, kto na niego spojrzy będzie wiedział, że coś jest nie tak. Peeling dosłownie oblepia nasze ciało i wcale to nie jest nawilżająca powłoczka. To właśnie parafina natłuszcza (nie nawilża) nasze ciało. I można powiedzieć: ok, przyda się to na zimę, ale mnie ten argument nie przekonuje.
Po drugie wystarczy przejechać paznokciami po ciele żeby zobaczyć, co tak naprawdę na nim zostaje.
Po trzecie mycie wanny doprowadza mnie do szału, bo peeling podczas kąpieli oblepia całą wannę i ciężko to zmyć.

Oczywiście Ziaja nigdy nie deklarowała się jako firma naturalna, ale jaki jest sens zastosowania tego peelingu i położenia na niego wartościowego balsamu? Chyba żaden. Gdyby nie było tej powłoczki to peeling dostałby 5 gwiazdek, bo jako "ścierak" sprawdza się bardzo dobrze. Dokończę to opakowanie (oczywiście po tym zabiegu myję ciało mydłem żeby pozbyć się tego uczucia niby nawilżenia) i więcej do niego nie wrócę.

Prawie wszystkie nowe serie Ziai mnie rozczarowują. Powoli zostawiam ten sklep, który ochoczo zaprasza każdego przechodnia i kusi cenami i nowościami co sezon. Mnie już nie zaczaruje.

Bardzo na tak :)

Peeling cukrowy o świetnym zapachu, który będzie miał swoich fanów i hejterów. Ja uwielbiam. Drobinki są grubsze, dobrze peelingują. Peeling przyjemnie natłuszcza, więc nie trzeba się niczym smarować po wyjściu spod prysznica, co w okresie zimowym dla mnie jest zbawienne. Zapach jakiś czas utrzymuje się na skórze (i w powietrzu). Jeśli o mnie chodzi to na dwie doby mam z głowy pielęgnację skóry. Niby nic, a cieszy :) Na zimowo-świąteczne klimaty- jak znalazł.

Plusy:
+działanie peelingujące i natłuszczające
+zapach
+konsystencja

Minusy
-sezonowość

Bardzo dobry.

Uwielbiam wszelkie zapachy świąteczne, czekoladowe, pomarańczowe, mandarynkowe, piernikowe.... itp itd :) Dlatego ten peeling musiałam mieć. Jego właściwości są takie jak innych peelingów ziaji, różni się tylko zapachem. Ładnie usuwa martwy naskórek, jest dość mocny ale nie za mocny, pozostawia na skórze nawilżający film, jakbyśmy były już po posmarowaniu balsamem :) Stosuje go na brzuch, uda i czasem łydki przed goleniem nóg. Polecam oczywiście, ziaja ma bardzo dobre te peelingi.

Bardzo fajny

Peeling posiada dość duże drobinki, które skutecznie usuwają martwy naskórek. Jednak to, co zachwyciło mnie w tym produkcie to dwie rzeczy. Przede wszystkim cuuudowny zapach. Mam wersję piernik, imbir i cynamon. Zapach jest tak apetyczny, iż mam ochotę to zjeść. Co więcej, zapach utrzymuje się do kilku godzin po zastosowaniu. Ponadto, dzięki swojej formule, rewelacyjnie wręcz nawilża skórę. Jest ona elastyczna, wygląda bardzo zdrowo, naprawdę widać różnicę. Opakowanie starcza mi na 3-4 użycia. Cena także jest przystępna.
Nie mam się do czego przyczepić, daję piąteczkę.
Mogliby wypuścić jeszcze taki szampon :D