Ziaja, Peeling cukrowy do ciała 'Świąteczne aromaty - Czekolada i Pomarańcza'

Ziaja, Peeling cukrowy do ciała 'Świąteczne aromaty - Czekolada i Pomarańcza'

Peeling cukrowy na chłodne dni i zimowe wieczory.
Natłuszcza, zmiękcza oraz uelastycznia skórę.
Skutecznie złuszcza i wygładza naskórek .
Zapewnia przyjemną aplikację .
Pienęgnuję skórę w czasie mycia .

peeling cukrowy
oczyszczający, nawilżający
mineralna
w słoiku
gruboziarniste

Świąteczna pięlęgnacja

Kocham peelingi, ale też używam ich dużo więc zalezy mi na dobrym stosunku ceny do jakości. Uważam, że nie ma sensu przepłacać za drogie kosmetyki, kiedy polska firma ma w ofercie taką perełkę.
Od ziaji wypróbowałam już chyba wszystkie - ten ma fajną, ma gęstą konsystencję więc nic się nie wylewa i nie spływa.
Skóra jest po nim cudownie miękka i odżywiona oraz gładka. Zapach jak w większości przypadków od ziajki - cudownie słodki i rozpieszczajacy zmysły. Idealny na zimowy okres - uwielbiam go uzywać w zimowe wieczory :) Relaks gwarantowany!

Pachnie jak Delicje

Polubiłam się z nim mimo raczej nieciekawego składu. Łatwo się rozkłada na skórze, dobrze ściera zrogowaciały naskórek. Pozostawia skórę przyjemnie gładką. Po spłukaniu zostawia tłustą warstwę, która nie brudzi ubrań, a daje uczucie nawilżenia i odżywienia. Przy okazji pachnie cudownie jak pomarańczowe Delicje, a zapach utrzymuje się na skórze długo. Gdybym nie miała w szafce mnóstwa innych peelingów, kupiłabym ten ponownie.

wypieki świateczne pod prysznicem

Peeling cukrowy do ciała znajduje się w pudeleczku ktore swoją szatą graficzną nawiązującą do światecznych wypieków wykonane z bialego tworzywa zawiera 200 ml obłędnie pachnącego światecznym aromatem czekolady i pomarańczy. Peeling cukrowy jest zabezpieczony sreberkiem.

Konsystencję ma dość zbitą, gęstą, ale widoczna jest też oleista część. Bardzo przyjemnie nakłada się go na ciało zarówno na mokro jak i na sucho. Wyczuwalne są dość duże drobinki cukru, które świetnie ścierają martwy naskórek, ale nie podrażniają ciała.

Peeling bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka. Skóra po nim jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo ma się wrażenie, że skóra jest otulona tym peelingiem i cały dzień towarzyszy nam ten wspaniały zapach.
Peeling pokochaja osoby ktore nie lubią grubo ziarnistych peelingów.

Bardzo przyjemny

Śliczny zapach, dobrze peelingował skórę i pozostawiał przyjemną tłustą powłoczkę, która świetnie nawilżała nawet mocno przesuszoną skórę. Nieco kiepski, jeśli chodzi o wydajność, ale ze względu na inne zalety przymykam na to oko :)

Aż chce się zjeść

Po pierwszym otwarciu peelingu i powąchaniu aż chce się go zjeść. Przepyszny zapach czekolady w połączeniu z pomarańczą jest nieziemski, uprzyjemnia kąpiel. Dodaje uczucie relaksu. Peeling jest zbity w dość gęstą masę. Zawiera drobinki ścierające o średniej grubości. Rozpuszczają się dosyć długo, co pozwala na wystarczające starcie martwego naskórka. Po opłukaniu ciała peeling zostawia tłusty film. Ja go zmywam żelem pod prysznic, bo jednak wolę nabalsamować się po kąpieli. Skóra jest odżywiona. Jak dla mnie super! Polecam!

Mój ulubiony peeling :)

Peeling pochodzi z serii świątecznej. Pachnie pomarańczą, bardzo pięknie i otulająco. Używanie go to czysta przyjemność. Peeling jest gęsty, ma brązowy kolor i dosyć duże drobinki. Pozostawia skórę gładką i baardzo nawilżoną. Ma ona delikatnie tłusty film i sprawia wrażenie zadbanej. Lubię używać go dzień przed depilacją, mam wrażenie, że wtedy moje nogi są gładzsze i ładnie odbijają światło. Szkoda tylko, że jest to seria limitowana i ciężko go dostać.

Nastraja świątecznie

Mmm.. to jest po prostu zapach świąt. Nie to jak przed wigilią wziąć prysznic z tym peelingiem. Od razu nastrajamy sie na święta. Bardzo go lubię. Przyjemne drobinki, świeży zapach i jest wydajny. Mógłby być w innym opakowaniu bo jak mam mokre ręce czasami mi leci z rąk. Ale ogólnie dobry peeling. Ja co roku nieodłączny element świąt.

Za mało drobinek

Peeling jest dość przyjemny w użyciu bo po aplikacji go skóra jest taka ''natłuszczona'' ale przyjemnie... ale niestety ma on chyba za mało drobinek :/ nadaje się do peelingowania stóp ale na całym ciele już one się rozchodzą i trzeba nakładać produktu o wiele więcej. Zapach jest miły i jak na tą serie nie jest aż tak bardzo intensywny ;)

Cudowny!!!

Zniewalający zapach, taki zimowy, świąteczny, tylko wziąć łyżeczkę i zjeść. :)
Używam o każdej porze roku, lecz najczęściej zimą. Super nawilża i rozpuszcza się. Jak dla mnie mógłby mieć więcej drobinek, ale to nie jest minus. Nie mam żadnych zastrzeżeń, jedynie mogło być większe pudełko. Fajnie nawilża, pozostawia piękny zapach na skórze i to nie na krótko. Często używam g do peelingu rąk po pracy, ważne aby później zastosować krem nawilżający.

Idealny na zimowe wieczory

Mama kupiła mi mydełko w piance i peeling o zapachu czekolada i pomarańcza w naszej aptece wiedzac jak bardzo spodoba mi sie zapach. I sie nie mylila! Zapach jest cudowny, otulajacy, ale nie meczacy. Dlugo utrzymuje sie na skorze. Peeling jest delikatny, rzeczywiscie mozna go stosowac codziennie (jak mowi producent). Nie uwazam, zeby byl to minus produktu, to jest jego cecha, w koncu nie kazda z nas potrzebuje mocnego zdzieraka. Skora po jego uzycia nie potrzebuje dodatkowego nawilzenia, poniewaz jest przyjemnie opatulona zapachem i pozostalym filmie po peelingu. Jedynym jego minusem jest wydajnosc.
Co do opakowania - ze sloiczka mozna zuzyc caly produkt, ale dla mnie posiadaczki dlugich paznokci bardziej przemawiaja wyciskane opakowania i w takim wydaniu wolalabym kupic ten produkt, co jest niemozliwe, a szkoda :/

świetny

Jak dla mnie idealny peeling. Robi robotę i pięknie pachnie. Posiada mnóstwo ścierajacych dobrze drobinek, złuszcza martwy naskórek a skórę pozostawia fajnie natłuszczoną . Do tego jest wydajny i tani

zimowy czasoumilacz

zimą uwielbiam sięgać po słodkie i odurzające zapachem kosmetyki, dlatego od razu sięgnęłam po peeling cukrowy do ciała o moim ukochanym aromacie czekolady i pomarańczy. Kupiłam też krem do rąk z tej samej serii, żeby przedłużyć sobie przyjemność wąchania tego genialnego zapachu. Co do samego działania peelingu to mniej mnie zachwycił, chociaż lubię cukrowe peelingi, które są gęste i treściwe. Jednak wolę mocniejsze zdzieraki, które mocno pobudzają krążenie i masują moje skłonne do otłuszczenia uda i biodra. U mnie najlepiej sprawdził się jako peeling ramion i dekoltu, chociaż zniechęcała mnie tłusta warstewka, którą pozostawiał na skórze, przez co najlepiej sprawdzał mi się podczas wieczornej pielęgnacji. No i wydajność była dość mała, przez co po kilku użyciach zobaczyłam denko. Jednak ten zapach i atmosfera świąt była warta zakupu.