Golden Rose, Contour Powder Kit (Paleta do konturowania)

Golden Rose, Contour Powder Kit (Paleta do konturowania)

Średnia ocena: 3.48/5

Pojemność 10,5 ml

Paleta do konturowania zawiera trzy odcienie służące do modelowania, podkreślania i rozświetlania cery.

Zestaw kolorów został dobrany w taki sposób, by móc kształtować i definiować rysy twarzy, nadając jej właściwego konturu.

pudrowe

Dobry produkt, choć bywa zdradziecki

Zacznę od tego, że paletka z Golden Rose jest naprawdę świetnie wykonana z dobrym jakościowo lusterkiem i przede wszytskim zawiasami nie sprawiającymi żadnego problemu, choć kosmetyk przeszedł ze mną wiele i mam go już od ponad dwóch lat. W eleganckiej kasetce znajdują się 2 prasowane pudry brązujące oraz jeden rozjaśniający. Bronzery nie są przepigmentowane, można je budować, dają ładny matowy, ale nie przesuszony efekt, a ponadto nie pylą. Mam trochę problem z odcieniami, ponieważ jeden z nich jest za zimny, a drugi za ciepły jak dla mnie, natomiast połączone dają fajny brązująco-konturujący rezultat. Daję jednak znać, że produkty z Golden Rose nie zawsze działają tak jakbyśmy chcieli i na bardziej mokrych konsystencjach mogą wyglądać plamiście. Nie polecam nakładać ich na podkłady typu krem bb. Bronzery pieknie łączą się z podkładem Total Cover z GR. Jeśli chodzi o puder rozjaśniający, to nie jest zbyt napigmentowany, ale nadaje się jeśli chcemy delikatnie podkreślić linię konturowania.
Paletka jest też diabelsko wydajna, dopiero niedawno, po dwóch latach użytkowania zaczęło prześwitywać denko.

Jedyny produkt z GR, który mi się nie sprawdził.

Contour Kit z marki Golden Rose kupiłam, ponieważ potrzebowałam takiej paletki, szczególnie na wyjazdy. Ucieszyłam się, że są w niej aż 3 produkty. Niestety nie zdały one u mnie egzaminu. Kolory są bardzo ładne, nie wpadają w pomarańcz, ani nie są zbyt chłodne. Jednak u mnie kompletnie nie chcą się nabierać na pędzel. Próbowałam z różnymi pędzlami, z włosiem syntetycznym oraz włosiem naturalnym. Nabranie wystarczająco dużej ilości produktu na pędzel jest bardzo męczące. Męczy jeszcze bardziej to, że produkty są włożone bardzo głęboko w opakowanie, używając większego pędzla nie mogę się tam dostać.
Produkty ładnie się blendują i łączą z innymi, jednak wady, o których wspomniałam wyżej powodują, iż nie chce mi się kompletnie sięgać po ów paletę.

Fajna paleta dla niewymagających

Całkiem niezły produkt. Jest to moja pierwsza paleta do konturowania, nie stosuję jej na codzień tylko bardziej na wyjścia gdy robię pełny makijaż. Fajnie się rozprowadza i utrzymuje na skórze oraz ma naturalny wygląd, dosyć nieźle stapia się z resztą makijażu. Jest bardzo wydajna, przy tej cenie jest to kosmetyk w który naprawdę warto zainwestować.

Nie mam porównania do zbyt wielu innych kosmetyków do konturowania, natomiast Paleta w pełni spełnia moje wymagania.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Bardzo dobra paleta

Paleta do konturowania od Golden Rose jest naprawdę świetna. W palecie znajdują się trzy pudry, jeden ciemniejszy bronzer, jaśniejszy bronzer oraz jasny, matowy puder do rozjaśniania. Bronzery są matowe, w ciepłej tonacji, kolory są bardzo twarzowe. Wszystkie produkty ładnie ze sobą współpracują, bez problemu się rozcierają, nie tworząc plam. Opakowanie jest wykonane z dobrej jakości plastiku oraz posiada dobrej jakości lusterko. No i cena jest bardzo niska, jak za tak dobrej jakości produkty.

Żałuję zakupu

Używam tylko najciemniejszego koloru. Środkowy kolor do niczego mi nie pasuje a rozświetlacz to ma tylko taką nazwę. Plusem jest opakowanie z lusterkiem. Produkty marnej jakości nie warte swojej ceny.

bardzo dobry produkt

to mój pierwszy zestaw do konturowania twarzy. jestem bardzo zadowolona. jest mega wydajny, trwały i - co dla mnie ważne - nie zawiera żadnych brokatów czy innego świecącego ustrojstwa. Kolor można łatwo tonować i decydować o intensywności makijażu. sprawdza się tak samo dobrze u mnie - totalnego bladziocha - jak i przyjaciółki, która mi go poleciła - o dość ciemnej karnacji i oliwkowej cerze. Używam jednego opakowania od ponad roku - i końca nie widać. :)

Zestaw przyciągnął moja uwagę wyglądem i byłam ciekawa jego działania. Okazało się że się nie zawiodłam. Idealnie podkreśla rysy twarzy, w bardzo prosty sposób się nakłada i rozprowadza. Jest też bardzo wydajny

Może być ...

Kupiłam paletkę ponieważ spodobały mi się jej kolory. Ale po pierwszym użyciu wiedziałam, że to nie będzie miłość. Owszem paletka jest dobra dla osób, które zaczynają zabawę z makijażem i boją się mocno na pigmentowanych produktów.Gdy dotyka się pudry to są niby super na pigmentowane ale gdy chce się je przenieść pędzlem na twarz cały czas pryska. Trzeba się dość mocno napracować aby kolor na twarzy był mocniejszy. Bardzo ładnie się belnduje, nie zostawia żadnych smug na twarzy. Opakowanie nawet ładne, kasetka delikatnie matowa logo marki delikatnie się błyszczy. W paletce znajduje się lusterko, które jest naprawdę fajne jakościowo.

Produkt godny polecenia

Pudry do konturowania bardzo łatwe w pracy, rozcierają się bez problemu, nie tworzą plam, nakładane zarówno na przypudrowany, jak i mokry podkład. Nie są bardzo mocno napigmentowane. Kolory odpowiednie dla wielu karnacji. Produkty utrzymują się na twarzy cały dzień.
Paleta w wygodnym rozmiarze, nadaje się do użytku domowego, jak i w podróż, posiada lusterko dobrej jakości, które jest na tyle duże by móc wykonać przy nim makijaż całej twarzy.

Lubię, ale...

Kupiłam przy okazji zakupów internetowych, była w dobrej cenie. Opakowanie jest bardzo ładne, czarne, posiada lusterko, jest dosyć solidne. Niestety używam tylko dwóch z trzech kolorów, które paleta w sobie ma. Najjaśniejszego rozświetlacza nie używam, nie podpasował mi. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, bo skoro nie używam całości to chyba warto poszukać czegoś, co wykorzystam w całości.

Idealna do szybkiego konturowania, świetnie spisze się dla początkujących

Mimo, iż nie jestem początkująca w makijażu to z bardzo napigmentowanymi brązerami miewam problemy i moje serce wciąż kieruje się do produktów jak to trio, czyli o średniej pigmentacji. Marka Golden Rose oferuje nam w rewelacyjnej cenie ( około 20 zł) 3 produkty w tym dwa pudry brązujące oraz matowy rozświetlacz!
Pudry brązujące dają nam ogromne pole do opisu, ciemniejszym możemy ocieplać twarz, jaśniejszym typowo konturować lub ocieplać twarz w środku zimy, kiedy jesteśmy mega jasne. Dzięki obecności 2 różnych kolorów pudrów brązujących produktu można używać przez cały rok. Pudry mają pigmentację średnią, da się nimi zbudować mocne konturowanie ale świetnie też nadają się do szybkiego konturowania, dosłownie 2-3 pociągnięcia pędzlem i mamy piękny policzek. Bardzo łatwo się rozcierają, ładnie blendują, czasem używam 2 pudrów razem i wyglądają równie dobrze.
Najsłabszym ogniwem według mnie jest matowy rozświetlacz, poniewaz obecnie panuje moda na błysk z kosmosu i taki typ produktu jest po prostu nie mody, aczkolwiek jest alternatywą dla nie podązających za makijażowymi trendami. Rozświetlacz pięknie odbija światło, ale bardzo subtelnie. Ja stosuję go na całą twarz zamiast pudru rozświetlającego, ponieważ według mnie bliżej temu produktowi do pudru rozświetlającego do twarzy niż rozświetlacza. Mimo wszystko, paleta jest ogromnie użytkowa, wydajna i warta zakupu.
Paletka dzięki swojej kompaktowości idealnie nadaje się w podróże oraz nie zajmuje w kosmetyczce tyle miejsca co 2 brązery oraz rozświetlacz. Warto mieć na uwadze, że kupując 3 produkty w jednym opakowaniu oszczędzamy produkcję plastiku.
Ostatnim już plusem paletki do konturowania jest trwałość pudrów, na spokojnie wytrzymują cały dzień, do makijażu dziennego wystarczą. Pokryte lekko mgiełką utrwalającą.
Reasumując jest to produkt godny uwagi, uważam, że bardzo ciężko jest zrobić sobie krzywdę tymi brązerami więc jest to idealna opcja dla nastolatek lub kobiet bojących się pracy z brązerami. Uważam również, że docenią go osoby doświadczone w makijażu ale lubiące kosmetyki, których efekt możemy budować.

Polecam. Nie robi plam, ładna kolorystyka palety.
Nie lubię ciepłych odcieni osobiście, a ta Paleta jets idealna na dzień.
Można stopniowac intensywność kolory.
Jeśli chodzi o aplikacje nie miałam żadnych problemów a mam już drugie opakowanie.
Jets to idealna paleta do użycia na szybko,bardzio bezpieczna.
Zawsze mam pewność że nie zrobię sobie kuku jak się spieszę.
Polecam.