Sisley, Phytocernes, Eye Concealer (Korektor pod oczy)

Sisley, Phytocernes, Eye Concealer (Korektor pod oczy)

notino.pl
Średnia ocena: 4.21/5

Korektor rozjaśniający cienie wokół oczu, ukrywa opuchliznę, zmęczenie, niedoskonałości skóry. Cera pozostaje promienna. Sprawdza się także jako baza pod cienie. Odpowiedni do wszystkich typów skóry. Występuje w 4 odcieniach.

pod oczy
we fluidzie
rozświetlające, kryjące

fantastyczny produkt

Absolutnie rewelacyjny korektor, mimo że w tubce wygląda bardzo żółty po nałożeniu idealnie stapia się ze skórą i nic się nie roluje ( w przeciwieństiwe do podkładów tej marki). Oczy wyglądają mniej zmęczona, dolina łez zdecydowanie ładniej się prezentuje. Pokochałam od pierwszeg użycia przy skórze dojrzałej.

Moj HIT :)

Jest to zdecydowanie najlepszy korektor pod oczy jaki miałam. Testowałam wiele korektorów z Sephory i żaden się nie równa temu!
Zacznę od dużej wydajności- opakowanie zawiera 15ml produktu. Aplikuje go codziennie od roku czasu i nadal jest go jeszcze sporo. Wystarczy niewielka ilość pod oko aby był efekt wow! Korektor bardzo dobrze kryje, nie wysusza skory, nie uwidacznia zmarszczek.
Mam kolor nr 1 jest raczej uniwersalny.
Uzywam bez pędzelka- wklepuje produkt palcami.
Jest rewelacyjny, trwały- nie trzeba go poprawiać w ciągu dnia . Drogi ale warty swojej ceny :) bardzo polecam!

Ten korektor jest idealny. Warto go kupić mimo wysokiej ceny, jest bardzo wydajny i pięknie stapia się ze skórą. Nawilża i pielęgnuje, mój nr 1 i na pewno nie zamienię go na nic innego. Używam najjaśniejszego koloru.

Świetny produkt

Bardzo profesjonalny produkt ale szybko wysycha, trzeba nałożyć małą ilość i dobrze zaaplikować, nie wysusza skóry.Pięknie rozświetla i jest bardzo wydajny.

Korektorowy graal

Przyznaję się bez bicia, że z korektorów pod oczy korzystam stosunkowo od niedawna. Kilka niewypałów, które obciążyły mi skórę pod oczami i utworzyły pod nią warstwę klajstru, względnie nie zrobiły nic poza rozświetleniem sprawiło, że od korektorów pod oczy trzymałam się z daleka. Nie mam zasinień pod oczami, ale bywam rankiem podpuchnięta no i widać pierwsze zdradzieckie linie. Jednak nie był to aż tak poważny problem, więc po korektorowych wpadkach machnęłam na nie ręką.

Kilka tygodni temu pani w jednej z londyńskich sephor poradziła mi kupno tego korektora. Zrobiła swatcha, niestety- z nałożeniem musiałam pomęczyć się sama, bo z powodu Covirusa nie malują klientek przy zakupie kosmetyków. Efekt był widoczny gołym okiem. Spojrzenie świeże i wypoczęte, linie zblurrowane. Żadngo klajstru, żadnego ciągnięcia i żadnego przesuszenia. Nabyłam, choć cena mnie powaliła.

Ten korektor to świetna sprawa. Przede wszystkim- nie zasycha. Po kilku godzinach normalnie nadal można go poprawić lekko uciskując opuszkami palców. I gra. Pod okiem wszystko miło i naturalnie zblurrowane, nie widać, że coś tam pod okiem położyliśmy a naturalne piękno oka wydobyte na maksa. Spojrzenie świeże, podpuchnięcia znikają, nie włazi w linie. Fajny jest ten metalowy aplikator, przyjemnie chłodzi. W upalne dni trzymam mój korektor w lodówce, ale nie jest to konieczne. Wiem, że korektor nie jest kosmetykiem pielęgnacyjnym, ale mam wrażenie, ze skóra pod moimi oczami uspokoiła się i ukoiła odkąd go używam. Trwa do 10 godzin.

Cena masakryczna, ale narabia wydajnością i efektem, który mi funduje. Niestety, dołączony pędzelek nie spełnia swojego zadania i dokupiłam bardziej puchaty, który lepiej się sprawdza. Minusem jest uboga gama kolorów, ale wydaje mi się, ze jedynka będzie uniwersalna (lekko wpada w róż,ale po nałożeniu stapia się z kolorem skóry idealnie). Opakowanie w tubce to dobry pomysł, sprawdza się w podróży, nie stłucze się.

Dla mojej bardzo suchej skóry jest rewelacyjny:)

Mam bardzo suchą skóre i straszne cienie pod oczami(uroda). Jak rano nakremuję porządnie skórę wokół oczu i wklepię odrobinkę tego korektoru - efekt mam rewelacyjny cały dzień.... kryje doskonale:)
Tylko nie można dać go za dużo bo się rozluje. Nie ma własciowiści anty age ale cienie po dłuższym stosowaniu bledną troszeczkę.
Produkt starczy na 10-12 miesiecy jak używa się codzinnie.

Używam tego produktu od: dwóch/trzech lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

najlepszy jaki miałam

Doskonale kooryguje zasinienia.Bardzo dobrze rozswietla.Działa jak krem-naprawdę nawilża-nie obciąża.Higenicznie się go aplikuje i jest bardzo wydajny.Jak pezeliczymy cenę za ml to okazuje się że nie jest aż tak drogi jakby się wydawało.Korektora innego już nie szukam.Jest doskonały

Używam tego produktu od: ponad rok-codziennie

Rewelacyjny

Jednym z plusów korektora jest stosunek jego ceny do pojemności,bo owszem cena ponad 300zł jest dośc przytłaczająca dla portfela ale biorąc pod uwagę jego pojemność 15ml oraz wydajność to tak naprawdę jest to jedno razowy wydatek a inwestycja na długi okres czasu, zwłaszcza że Sisley to nie sama kolorówka ,ale i pielęgnacja.

Korektor jest zakończony dozownikiem ze stali nierdzewnej więc można go stosować zarówno bezpośrednio pod oko-wtedy dodatkowo chłodzi i należy do wklepac opuszkami palców lub za pomocą pędzelka. Producent dołącza specjalny do tego produktu,ale o ile korektor jest wyśmienity o tyle firmowy pędzel pozostawia wiele do życzenia i dla mnie idealnym pędzlem do tego korektora jest produkt z linii sephora profesionel.

Efekt... świetnie rozświetlona skóra pod oczami i wyrównany koloryt, przebija nawet moje ukochane dotychczasowe KWC.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

najlepszy

+ kolor nr.3 brzoskwiniowy i 15ml ,bardzo dobrze kryje moje fioletowe cienie pod oczami ale skore nawilzam masłem shea , czekam minute po jego nalozeniu apotem dobrze rozprowadzam pędzlem maca airbrush 130 ,
+ przetestowalalm w warunkach ekstremum temp.kremowy nawet bez przypudrowania trzymal się bardzo długo
+/- czaiłam się wreszcie udało się dostać w promocji 35E ,polecam zakup ale nie w Polsce
Używam tego produktu od: miesiaca

Dla młodych dziewczyn

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym, co napisać w tej recenzji, jak ten kosmetyk ocenić.

To produkt BARDZO drogi. Droższy od wielu podkładów znamienitych marek.

Ale UWAGA: pojemność to aż 15 ml !!
[dla porównania, np. Guerlain za notabene 195 zł ma pojemność... 1,5 ml (sic!), Bobbi Brown za 175 zł również zawiera tylko 1,5 ml produktu, a np. Re-Plasty Helena Rubinstein o pojemności 4 ml kosztuje aż 330 zł - choć ta chwali się przełomowymi patentami)

Tu mamy 15 ml w wygodnej tubce, która przy okazji dość dobrze świadczy o higienicznym korzystaniu z korektora.

Konsystencja jest kremowa, gęsta (ale w żadnym wypadku nie zbita). Ładnie przylega co skóry, nie spływa, nie tworzy plam, nie gromadzi się w jednych miejscach lepiej, schodząc z innych.
Niestety, w moim przypadku wchodzi w zmarszczki i podkreśla je...

Efekt krycia zasinień zachodzi. : )
Rozświetlenie, mimo iż nie zawiera żadnych, nawet mikroskopijnych drobinek - również jest bardzo widoczne. Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że rozświetla lepiej, niż zakrywa sińce ; )

Trwałość jak dla mnie jest niewystarczająca. Wprawdzie przy wieczornym demakijażu widać na waciku pozostałości korektora. Ale tak naprawdę w moim przypadku po 2-3 godzinach efekt jest połowiczny, a później słabnie jeszcze bardziej...

Zapach typowo Sisleyowski - ni to ziołowy, ni to leśny.

Wydajność wprost kosmiczna. Mam go od roku, używam ok. 4 razy w tygodniu, a została mi chyba jeszcze z połowa... !

Reasumując:

+ Cena przy tej wydajności i pojemności - do przyjęcia
+ Higieniczna tubka
+ Rozświetla, w bardzo subtelny sposób, a jednocześnie bardzo skuteczny
+ Konsystencja kremowa, dobrze się z nią pracuje, ładnie się wklepuje itp.
+ Nie gromadzi się w jednych miejscach, schodząc przy tym z innych

- Wchodzi w zmarszczki i uwidacznia je = dobry dla młodych dziewczyn bez zmarszczek ;)
- Nietrwały

5 zalet : 2 wad

Ale jednak nie dam czwórki. Robiąc makijaż chcę mieć pewne poczucie bezpieczeństwa. Trwałość tego korektora w połączeniu z wchodzeniem i uwidacznianiem zmarszczek nie pozwala mi go używać, gdy go naprawdę potrzebuję.

Chyba najlepszym podsumowaniem jest, że mogę tego korektora używać, kiedy jedyną moją aktywnością jest np. sprzątanie i robienie zakupów, ale na ważne spotkanie, a tym bardziej randkę - nie użyłabym go ;)

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze!

spełnione obietnice producenta

Wyjątkowa pielęgnacja zapewniająca komfort skórze wokół oczu - skóra jest miękka i wygładzona
Eliminuje worki i cienie pod oczami, odpręża zmęczoną skórę
Botaniczny zapach Sisley
Bardzo gęsty , kremowy a co za tym idzie bardzo wydajny - nakładać bardzo symboliczną ilość ( można rozetrzeć wodą obszar pod oczami )
Nie testowany na zwierzętach
Trwały
Jeśli szukacie czegoś na podpuchnięte , zasinione obszary będzie idealny , jeśli chcecie pokryć linie i zmarszczki - nie sprawdzi się , jest płaski , nie odbija światła kolor 01 bardzo ciemny , wpadający w brąz a więc nie ma żadnych szans na rozjaśnienie optyczne

Poleciłabym dla max. 25 latek bez linii pod oczami

Produkt ten nie ma żadnych właściwości anti - aging i nie jest do tego przewidziany , testowałam bo lubię Sisley ale nie jestem target\'em

Ilość zużytych opakowań: 5ml

Najlepszy jaki mialam

Korektor ten kupilam za namowa ekspedientki w perfumerii i jestem jej za to wdzieczna. Dotychczas uzywalam korektora YSL. Uwazam ze Sisley jest o niebo lepszy: doskonale tuszuje cienie i oznaki zmeczenia, pieknie rozjasnia. Mam sniada skore i dosyc ciemne powieki i dotychczas nie malowolam sie jasnymi cieniami,bo ich nie bylo widac.Ten korektor sprawdzil sie takze jako baza pod cienie. Nakladanie wymaga pewnych umiejetnosci, bo produkt ten jest dosyc gesty. Wazne zeby go delikatnie wklepac w skore, a nie rozciagac. Dodam, ze mam nr 1. Cena dosc wysoka, ale jest to kosmetyk bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:4miesiecy