Lovely, No More Dark Circles Full Covarage Concealer (Mocno kryjący korektor pod oczy)

Pojemność 1 szt

Korektory pod oczy w lip glossie, są mocno kryjące i silnie napigmentowane, ich atutem jest to, że nie wchodzą w załamania skóry, przywracając spojrzeniu młodzieńczy blask. Występują w odcieniach żółci. Są powiązane z kolekcją Liquid Camouflage - intensywnie kryjącymi korektorami z formułą easy to blend. Dostępny w 2 kolorach.

pod oczy
kryjące
hipoalergiczna

Beznadziejny

Po poprzednim bardzo dobrym korektorze od Lovely liczyłam że ten też będzie dobry ale się przeliczyłam. Korektor ma tylko dwa kolory wzięłam jaśniejszy i mimo to był za ciemny i dodatkowo jeszcze ciemniał przy zastyganiu. Korektor pod oczami wyglądał bardzo sucho i nie estetycznie podkreślał wszystkie załamania ale krycie ma dobre. Na twarzy wygląda lepiej ale nadal mocno ciemnieje.

Jest oki

Zawsze do niego wracam. Używam go razem z jego poprzednikiem. Jest mocniejszy i lepiej kryje. Jedynym minusem jest to ze ciemnieje
Zalety
-Trwały
-Nie wazy się
-Nie robi maski
-Super kryje

Wady
-Ciemnieje

Jest ok

Dostałam od siostry ten korektor na początku nie zachwycił ale po pierwszym użyciu stwierdziłam że jest ok fajnie nawilża. Spełnia swoją funkcję. Bardzo fajnie kryje ma więcej zalet niż wad.

Cudotwórca! Bije na głowę dużo droższą konkurencję.

Do zakupu tego produktu skusiły mnie pozytywne recenzje oraz mnogość pozytywnych wpisów na Instagramie. Postanowiłam spróbować. Udało się go upolować podczas jednej z Rossmannowych promocji za mniej, niż 10 zł. Ze względu na cenę nie oczekiwałam cudów. W razie niepowodzenia miało to być ewentualne nierozsądne zainwestowanie kilku złotych :)
Następnego ranka nadszedł dzień próby... Korektor znajduje się w niewielkim opakowaniu z wygodnym aplikatorem. Wyglądem przypomina błyszczyk do ust. Zapach typowy, nieco chemiczny, ale znośny. Konsystencja dość zwarta, nielejąca się. Nałożyłam pod oczami po kilka kropek z dwóch stron i zaczęłam zwinnie rozprowadzać produkt. Korektor bardzo ładnie się wklepuje, nie zastyga w jednej chwili, można nim chwilę manipulować. I te krycie... Byłam w szoku! Nie sądziłam, że jedna cienka warstwa produktu będzie wstanie ukryć moje sińce. Po przypudrowaniu okolica oczu była w idealnym stanie przez wiele godzin. Wieczorem po demakijażu nie była przesuszona, wręcz przeciwnie elastyczna, jakby nawilżona. Co więcej odebrałam wrażenie, że cienie na powiekach trzymają się dużo lepiej na takiej bazie (korektor i puder). Od tego dnia rzuciłam w kąt świeżo rozpoczęty kosmetyk konkurencji (za około 40 zł) i pozostałam wierna firmie Lovely,

Bardzo fajny korektor

????Korektor ma bardzo ładne opakowanie, które przyciąga uwagę i cieszy oko.
????Jego konsystencja jest dość rzadka i dobrze się rozprowadza.
????Na twarzy nie robi efektu "ciastka"
????Dobrze przykrywa cienie pod oczami oraz drobne niedoskonałości.
????Jest trwały ponieważ po przypudrowaniu utrzymuje się na twarzy kilka godzin.
????Ma wygodny aplikator.
????Jest lekki i nie obciąża skóry.
????Dostępne są tylko dwa kolory.

Świetny

Korektor ma dość słabą gamę kolorystyczna (najjaśniejszy kolor jest dobry dla mnie a ja nie jestem najjaśniejsza). Ma ładne opakowanie. Ładnie wygląda na skórze, dobrze kryje. Niestety szybko wchodzi w zmarszczki. Trzyma się cały dzień, ale pod koniec może wyglądać trochę sucho. Mimo wszystko myśle, że za tą cenę warto, szczególnie jeśli ktoś potrzebuje krycia.

Porażka

Fajne opakowanie, trochę dziadoski aplikator a dokładniej ta gąbeczka na końcu ale jakiejś tragedii nie ma.????????‍♀️ Korektor wpada bardzo w żółte tony więc dziewczyny którym pasują takie odcienie ten korektor powinien się Wam sprawdzić jeżeli chodzi o kolor. Ja raczej jestem ta różowa. Na początku korektor wygląda nawet ładnie do momentu aż go nie wklępę gąbeczką robi się żółty i to bardzo aż w końcu ciemnieje.Muszę go trochę rozjaśnić albo nawet trochę więcej niż trochę.

Konsystencja lekka. Krycie no to jest problem bo jest mierne a na dodatek korektor wchodzi w zmarszczki. Żeby uzyskać full efekt krycia muszę nałożyć dwie warstwy ale wtedy ale wtedy robię się pomarańczowa pod oczami. A po jednej warstwie nijakie krycie, żółty odcień i też podkreśla to co nie powinien. A jak sobie radzi na twarzy też żółknie, podkreśla to co chcemy zamaskować i nie kryje. Może pod oczy go jakoś zmęczę ale na twarz nigdy więcej.

Moje cienie pod oczami przykryte ALE...

Korektor przykryje najwieksze cienie po oczami - jak jego nazwa wskazuje, ma dość przyjemną konsystencję, ale.. No właśnie. Już po przypudrowaniu wbija się w zmarszczki pod oczami. Kolejna sprawa - po nałożeniu skóra przez chwilę jakby piecze, na szczęście ten efekt mija. Może być to spowodowane przez bardzo delikatną skórę pod oczami. Utrzymuje się dość długo, jednak ze względu na zmarszczki trzeba przy dłuższym utrzymaniu na twarzy go poprawić. Dużym plusem jest cena - około 10zł

Najlepszy korektor!!!

Dla mnie to najlepszy korektor jestem zachwycona jego kryciem. Zakrawa wszystkie moje niedoskonałości. Radzi sobie nawet z rumieńcami na policzkach. Do tego tak dobrze się rozprowadza. Praca z nim to czysta przyjemność. Mam oba kolory i stosuje na przemian w zależności od tego jaki efekt chce uzyskać. Uwielbiam w nim też trwałość. Nawet po całym dniu noszenia nie wchodzi w zmarszczki i nie roluje się. Nakładam to też na nos i dzięki temu wydaje się mniejszy ładniejszy i nie są widoczne pory z którymi miałam duży problem. Kolejnym atutem jest to że nie wysusza okolicy pod oczami i dobrze zkarywa wszystkie zaistnienia . Ogromną zaletą jest też cena 16 zł (dość często można go nabyć w promocji za 8 zł) I dostępność w rossmannie. Polecam serdecznie. Dla mnie dużo lepszy niż jumbo. Jest przede wszystkim dużo bardziej wydajny niż jego poprzednik i ma precyzyjniejszy aplikator (taki jak błyszczyki ) ❤

Uczeń przerósł mistrza Jumbo

Myślałam, że nic nie będzie w stanie przebić mojego nieszarpiącego po kieszeni i ogólnodostępnego w Rossmannie korektora Dżumbosa Likłid Kamuflaż (Jumbo Liquid Camouflage), a tu proszę... Jakoś niespełna pół roku (?) po wielkim bum na starszego kolegę, Lovely postanwiło wypuścić na rynek jego lżejszą wersję. Tylko czy nowy "No More Dark Circles" dorównuje mu chociaż do pięt? Rzucam innym białą rękawiczkę, że tak, a nawet śmiem twierdzić, że jest o niebo lepszy od wersji Jumbo, bo:
* jest zamknięty w mniejsze plastikowo i zgrabniejsze (ilość porównywalna do Jumbo) opakowanie o przezroczystej formule, dzięki czemu widać stan użycia,
* nie ma tendencji do tak głębokiego utleniania się na skórze,
* co prawda nie "wżera" się w skórę tak jak robi do Jumbo, ale równie dobrze siedzi na skórze w miejscu zaaplikowania,
* jest bardziej kremowy w konsystencji i mega napigmentowany, co sprawia, że nie trzeba walić go szpachlą na buzię,
* zapach taki tam, normalny, nie drażniący, neutralny,
* nie zastyga w 3 sekundy na amba-amen, także spokojnie można go wtopić wraz z podkładem,
* mniejszy i precyzyjniejszy aplikator (bardziej przypomina lip gloss)
* nie wchodzi w zmarszczuchy,
* rzadko który korektor potrafi zakryć moje wory pod oczami, a ten robi to wyśmienicie i wygląda przy tym uroczo i naturalnie,
* rewelacyjnie współpracuje z cieniami na powiece.
No More Dark Circles zasługuje na równie wysokie podium co Jumbo i naprawdę warto się z nim zaprzyjaźnić. Nie kosztuje wielkich majątków, a tym, którym nie przypadł jednak do gustu Jumbo, zdecydowanie odnajdą swojego sprzymierzeńca w tym maluchu.

Zdecydowanie lepszy od poprzednika!

Wg mnie ten korektor jest zdecydowanie lepszy od wersji Jumbo, choć i tak widzę tu dwa minusy, ale o tym później...
Korektor ma wygodny aplikator, a samo opakowanie jest smukłe i zajmuje mniej miejsca, niż wersja jumbo. Dodatkowo, konsystencja jest bardziej kremowa i bardziej przyjemna na okolicę pod okiem. Należy z nim pracować sprawnie, gdyż szybko zastyga. Trzyma się cały dzień bez zarzutu. Nadmienię, że zawsze mam nawilżoną okolicę pod oczami.
Jednak krycie nie jest pełne, a średnie z plusem, nad czym ubolewam, gdyż moje cienie nie są zakryte w 100% niestety. Dodatkowo są dostępne jedynie dwa kolory, więc bardzo słabo jak na razie...
Jednak warto go wypróbować, zwłaszcza, że większa część społeczeństwa ma zdecydowanie mniejsze sińce, niż moje i z pewnością Wam się sprawdzi!

jest świętny

Dzięki temu cudenku moje cienie pod oczami da się ukryć. Łatwo się aplikuje na skórę. Jest wydajny i naprawdę świetnie napigmentowany ponieważ łatwo nim zakryć cienie. Łatwo łączy się ze skórą przez co staje się nie widoczny dla innych. Długo się utrzymuje na skórze a przy tym naprawdę jak na korektor jest tani.