Revlon, ColorStay, Lipliner (Konturówka do ust)

Revlon, ColorStay, Lipliner (Konturówka do ust)

Pojemność 2,8 g

Konturówka w formie sztyftu Revlon ColorStay Lipliner nie wymagająca temperowania, zawiera witaminę E i wyciąg z aloesu. Dostępna w 10 odcieniach.

Jak ColorStay, to tylko podkład ;)

Ja niestety nie podzielam zachwytów niektórych Wizażanek, a szkoda, bo Revlona uwielbiam, zwłaszcza podkład Colorstay :(
Kupiłam konturówkę zachęcona pozytywnymi recenzjami. Zapłaciłam za nią sporo, więcej, niż mogłabym przez internet, ale nie było na nią żadnej promocji, a potrzebowałam "na teraz". Wybrałam odcień Nude, wydawał mi się najbardziej neutralny.
Konturówka spodobała mi się wizualnie - eleganckie, czarne opakowanie, napisy się nie zdzierają. Kolor bardzo ładny, neutralny beż. I to by było na tyle...
Zacznę od tego, że konturówka jest okropnie sucha :/ Nie wiem, może mam jakiś wybrakowany egzemplarz, ale moja sztuka była sucha, twarda, ciężko się nią maluje. W dodatku, bardzo szybko się odkształca i staje się nieprecyzyjna. Nie da się jej zatemperować, bo jest automatyczna, wysuwana...
Ponadto, opakowanie zepsuło się - sztyft nie chce się cofać, konturówka wypada ze środka, użytkowanie jej stało się wręcz uciążliwe. Nie podoba mi się też babciny, "waniliowy" zapach, typowy dla szminek dla starszych pań z lat 90.
Nie jestem zadowolona z zakupu, gdyby to była Wibo albo Lovely za 5 zł, to poszłoby w niepamięć, a tak trochę szkoda mi wydanych 30 zł ;)

Doskonała!

Uwielbiam Revlon za podkłady Colorstay i za balsamy do ust Colorburst. Zachwycona beżowo-brązowawym odcieniem balsamu (145 Ingenue), stwierdziłam, że koniecznie muszę dobrać sobie do niego konturówkę. Jest więc i konturówka ;) Zamówiłam w ciemno produkt, który absolutnie przebił uwielbiane przeze mnie kredki Essence i Catrice. Na razie jest to tylko 1 odcień, ale planuję sięgnąć też po inne.

Cudo ;)

Mam dwie wersje kolorystyczne: Red i Plum. Obie zachowują się tak samo ;)
Będę wymieniać plusy, minusow nie widzę:
-piękne kolory,
-dobre krycie,
-naprawdę trwała,
-wydajna (zdarzało mi się malować całe usta, w tej roli też się sprawdza),
-precyzyjna,
-wygodna,
-nie trzeba jej strugać, ALE, uwaga, ciekawostka: przez przypadek odkryłam, że dół jest wyjmowany (wystarczy pociągnąć), jest tam malutka, plastikowa temperówka, więc jeśli dla kogoś konturówka jest za gruba, nie będzie problemu,
-cena nie jest mega niska, ale, moim zdaniem, adekwatna,
-wydajna.

Kupię ponownie, jak tylko zużyję, ale to raczej nie nastąpi zbyt szybko ;)

Zacna!

Posiadam przepiękny odcień Red.
Nie ma się co rozpisywać, dobra konsystencja, śliczny kolor, nie wysusza i nie trzeba jej temperować. Bardzo ładnie utrzymuje się na ustach. Jestem zadowolona z zakupu, aczkolwiek kredka mogłaby być troszkę tańsza, ponieważ aktualnie chociażby Golden Rose posiada produkty w dużo niższej cenie, a jak najbardziej konkurencyjnej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Na tak :)

Używam koloru nude.
- konturówka jest trwała, długo się utrzymuje
- nie wysusza ust
- nie trzeba temperować
- ładnie się rozprowadza na ustach

-jedynym minusem jest cena

Ilość zużytych opakowań: ok 5

świetna

Oceniam kolor Red nr 351.

Piękna klasyczna czerwień można ja używać pod różne pomadki.

Przedłuża żywotność każdej kredki do ust w odcieniach czerwieni.

Idealne krycie i trwałość.

Praktyczne opakowanie. Wysuwanan konturówka, nie trzeba jej temperować.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Jestem zadowolona

Bardzo dobry liner, odpada konieczność temperowania, kreski są idealnej jak dla mnie grubości. Szybko wykonuje się makijaż bo konturówka jest dość miękka, a kolor dość długo utrzymuje się w niezmienionym stanie.Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

czy ja wiem...

Używam dwóch odcieni - 02 i 07.<BR>Zdecydowaną zaletą takiej konturówki jest oczywiście brak potrzeby temperowania. Sztyfcik pozwala narysować kontur bez trudu - chociaż kreska nie jest zbyt cienka. Są odrobinę zbyt twarde; jaśniejsza (odcień 02) wg mnie jest trochę zbyt tłusta (i przez to transparentna), a po nałożeniu ciemniejszej skóra na brzeg ust wygląda jak wysuszona. W rezultacie - leżą sobie w kosmetyczce, bo odruchowo sięgam po inne...