Pierre Rene, Lip Matic (Automatyczna kredka do ust)

Pierre Rene, Lip Matic (Automatyczna kredka do ust)

Pojemność 0,4 g

Automatyczna konturówka do ust o kremowej konsystencji gwarantująca gładki i precyzyjny makijaż ust. Zapewnia pełen kolor i mocne krycie. Długotrwała formuła utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Wodoodporna. Dostępna w 16 odcieniach.

Jest okej

Nie jest to może produkt moich marzeń, ale za tą cenę warto spróbować.
Mam odcień 07 - jest to klasyczny nudziak pasujący praktycznie każdemu. Na resztę kolorów nie zdecydowałam się i chyba się nie zdecyduje.
Kredki używam nie tylko jako konturówka ale tez jako samodzielna szminka do ust. I utrzymuje się na ustach całkiem fajnie. W ciągu dnia muszę dokładać jej odrobinkę, ale nie zjada się brzydko. Dzięki uniwersalnemu odcieniowi pasuje na wieczorne wyjścia jak i na co dzień.
Czasami wysusza mi usta ale to zależy od kondycji moich ust. Raz jest lepiej a raz gorzej. Może pojawiać się sucha skorupka na ustach, ale już pamietam żeby przed zastosowaniem odpowiednio zadbać o nie.
Formuła jest bardzo kremowa, przyjemnie się sunie po ustach małą i precyzyjną końcówką. Jestem w stanie dokładnie obrysować kontury moich ust a nawet je troszkę powiększyć.
Minusem jest to, że potrafi się łamać. I to już 3 razy mi się to zdarzyło. Jest miękka i to pewnie przez to, ale dla przykładu wykręcana kredka z Wibo była jeszcze bardziej kremowa i nigdy to mi się nie zdarzyło. Przez te 3 incydenty już jestem na końcówce tej kredki. Plus za wykręcane opakowanie.

Najlepsza kredka do ust!

Kupując ją nie oczekiwałam cudów. Poleciła mi ją przyjaciółka, więc postanowiłam dać szansę temu gagatkowi - zdecydowanie się nie zawiodłam! Posiadam odcień nr 17 i jest to piękny różowo-brązowy nudziak. Wiadomo, na każdych ustach będzie wyglądał inaczej. Konturówka wręcz sama sunie po ustach, nie wysusza ich. Idealnie łączy się z moim błyszczykiem H2O z Lovely. Serdecznie polecam

Jest genialna

Kredke kupilam wlasciwie przez przypadek gdyż wybrałam się z zamiarem zakupu zupełnie innej kredki z innej marki . Kredka ma bardzo przystepna cene posiada duza game kolorystyczna chodz szkoda ze tak mało jasnych odcieni .
Jakość rewelacja , dlugo sie utrzymuje daje 5 gwiazdek

super

Kredka jest miękka, ma przyjemną konsystencję. Jest dobrze napigmetowana, wydajna. Jest bardzo trwala. Nawet probując tester na ręku w sklepie, po kilku sekundach jak zastygla, nie bylam w stanie jej zetrzec bez zmywania.
Jak dla mnie jest idealna, dobra jakosc przy niskiej cenie.
Z jedynych wad, to trudno dostepny jest nudziakowy kolor.

Moze być

Kolor bardzo ładny. I to chyba tyle. Kredka ma tak dziwną konsystencję, że moje suche usta robią się jeszcze bardziej suche, mimo że obrysowałam tylko kontur.

Świetna !!

Konturówki są miękkie o kremowe konsystencji co sprawia że łatwo się je nakłada na usta. Świetnie się sprawdzają zarówno gdy chcę tylko obrysować kontur ust jak i przy całym wypełnieniu. Mają piękne kolory i mocne krycie.
Konturówki są automatycznie co dla mnie jest duży plus
Duży wybór kolorów

Bardzo przyjemna, miękko sunie po ustach nie zostawiając grudek. Jedyne co mi przeszkadza to dość długie opakowanie przez co nie mieści mi się do podróżnej kosmetyczki, ale to to już zwykłe czepialstwo.

Jestem na tak :)

Posiadam dwa kolory 7 i 8 - piękne nudziakowe odcienie. Kredka jest automatyczna. Bardzo miękko sunie po ustach. Kolory mocno napigmentowane tworzą piękny precyzyjny kontur, który utrzymuje się dość długo , leć nie aż tak długo jak obiecuje producent. Trzeba dobrze zamykać końcówkę ponieważ otwarta szybko wysycha i nie nadaje się już później do użytku .

Dobra

Kredka oprócz pudełka jest zafoliowana co stanowi gwarant, że nikt jej wcześniej w sklepie nie używał.

Mam kolor 10. To już 3 egzemplarz produktu. Kredka jest miękka i dość szybko się kończy.
Daje wyraźny intensywny kolor. Obrys dość długo utrzymuje się na ustach.
Nadaje się zarówno do konturowania jak i malowania ust.
Nie łamie się.
Nie uczula.

Lubimy się

Posiadam tą kredkę w 2 najpopularniejszych odcieniach: 06 i 07, obie serdecznie polecam, a tą drugą to już wogule must have. Jest automatyczna, co sobie bardzo cenię, kolory które posiadam pasują mi do większości moich pomadek. Idealnie nadaje się do wyrysowania konturu, jak i na całe usta, ja często używam ich też pod błyszczyki, zwłaszcza w okresie letnim. Wad nie widzę. Rzadko są promocję na nią, a jak już to trzeba się spieszyć bo 07 znika najszybciej.

kolor 07 idealny nadziak

posiadam kredki automatyczną do ust w kolorze 07, jest to idealny nudziak ,
kredka jest miękka. dobrze napigmetowana.
stosuje ją miesiąc i praktycznie zużycia nie widać po niej, więc na pewno jest wydajna.
Co do trwałości to mi spokojnie 8 godzin na ustach wytrzymuje.
Myślę, że zalazłam swój idealny nudziak

Długo wyszukiwana

Od dłuższego czasu szukałam pomadki nude, która ani by nie była bardzo jasnym beżem , ani różem. Ta konturówka to strzał w dziesiątkę ! Bardzo ładny przygaszony różowo-beżowy nude, który idealnie pasuje do mojej karnacji. Świetnie się ją rozprowadza i bardzo długo utrzymuje się na ustach. Bardzo często używam ją na całe usta, ale super współgra z pomadkami czy błyszczykami. Ja jestem nią oczarowana i używam jej codziennie. Minusem dla mnie jest jedynie to , że mogłoby być jej więcej.