Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Maści i kremy lecznicze dla dzieci

Nappiderm Krem przeciw odparzeniom i pieluszkowemu zapaleniu skóry 

3 na 53 opinie
flame1 hit!
33% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3 na 5
Kupi ponownie: 33% osób
  • 1 października 2017 o 22:18
    nie polubiłam
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam go kiedy moje dziecko było jeszcze malutkie. Nie lubię Sudocremu, więc postanowiłam poszukać zamiennika. Nappiderm ma troszkę lżejsza konsystencję, jest jakby tłuściejszy, ale wciąż to krem typowo cynkowy. Bieli, oblepia, ślizga się po mokrej skórze, ciężko się zmywa. Na odparzenia nie pomógł tak samo jak wyżej wspomniany Sudocrem. Na moje dziecko jednak ogólnie kremy z cynkiem nie działały. Używałam go od czasu do czasu na fałdki skórne, ale nie dlatego że był tam potrzebny, ale raczej żeby go zużyć. Niestety, ale jest bardzo wydajny. Nie polecę go. Lepiej kupić krem z cynkiem od Babydream, jeśli już na cynku nam zależy.
    Produkt kupił/a w
    W aptece
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lutego 2017 o 19:10
    Nie dla nas
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Kremik konsystencja podobny do sudokremu. Nigdy nie odpuściłam u mojego dziecka do odparzeń ale profilaktycznie smarowałam w pierwszych tygodniach życia. Dostałam całą paczkę 25 próbek. Dobrze chronił pupke przed odparzeniami, tłusty ale i zarazem jakby zawierał puder w sobie który wysuszał tamte okolice Ale ma ogromny minus - jest oporny w zmywaniu i strasznie szybko zasycha . Trzeba trzeć chusteczką by go zmazać co może bardziej zaszkodzić i podraznic. Tworzy jakby powłokę gumy i przez to go nie lubię
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 stycznia 2017 o 21:39
    Nie wysusza skóry
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ma bardzo dużo środków nawilżających. W przeciwieństwie do Sudocremu nie wysusza skóry. Formuła Szwajcarska. Na moich dzieciach sprawił się w 100%. Jako farmaceuta bardzo polecam.
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.