Tołpa, Simply, Mycie Twarzy, Łagodny żel-pianka do mycia twarzy

Tołpa, Simply, Mycie Twarzy, Łagodny żel-pianka do mycia twarzy

Dzięki delikatnej żelowej pianie, łagodnie oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Nie narusza bariery ochronnej, koi podrażnienia i nawilża. Odświeża i wygładza. Pozostawia skórę oczyszczoną bez uczucia ściągnięcia.

normalna, wrażliwa
oczyszczające
w tubie
pianka
oczyszczanie twarzy

Super polecam

Bardzo dobry przypadkowy zakup. Porostu wrzuciłam do koszyka podczas zakupów w biedronce. Pianka jest świetna. Delikatna, nie wysusza, dobrze oczyszcza. Wydajna, wystarczy niewielka ilość, dobrze się pieni, bezzapachowy. Napewno kupię ponownie właśnie mi się kończy.

Dobrze oczyszcza...

Żel-pianka, którą dzisiaj przedstawiam jest bardzo wydajna, nie podrażnia mojej skóry natomiast używam Go naprzemiennie z innymi kosmetykami do mycia twarzy ze względu na to, że nie lubię uczucia ściągnięcia jakie mi pozostawia. Jak mówiłam oczyszczenie jak najbardziej na plus, ale to uczucie ściągnięcia i to jak szczypie w oczy jest nieprzyjemne. Ja po Jego zastosowaniu od razu sięgam po krem do twarzy lub jakiś nawilżający olejek.

Łagodny?

Już parę razy miałam z tołpą przykrą przygodę, ale, ze marka ma świetne składy, pomyślałam, że nie będę spisywać jej na straty. Błąd. Ten żel to porażka. Dostałam mały alert w głowie jak zobaczyłam, że na 1szym miejscu w składzie nie ma wody tylko dziwny składnik, ale pomyślałam: może to zaleta, bo nie będzie to wodnista pianka? Jakże się myliłam...
Bardzo gęsta, zbita pianka wysusza twarz na wiór i zatyka pory (po użyciu takiej zbitej pianki innej marki, nie miałam tego problemu). Zaraz po tym jak się umyje twarz, skóra jest ściągnięta, a zaraz potem skóra się broni i mocno się przetłuszcza.

Simply soap

Bardzo trudno o dobry kosmetyk do oczyszczania twarzy w moim przypadku. Mam bardzo trudną mieszaną, wrażliwą cerę, w dodatku skłonną do alergii, jednak muszę przyznać, że ta pianka naprawdę dawała radę. Chociaż po rozprowadzeniu i zmieszaniu z wodą nieco szczypała w oczy, to dokładnie oczyszczała skórę twarzy. Jednak również w tym samym momencie dało się odczuć mydlaną powłokę, która zapachem i strukturą "ściągała twarz". Zapachem również przypomina klasyczne domowe mydło. Jest wydajna, nie trzeba jej wiele, tylko tzw. ziarenko grochu, by móc umyć dokładnie twarz, pieni się, lecz nie do przesady, co bardzo cieszy, przynajmniej w moim przypadku. Nie uczula, nie powoduje powstawania niedoskonałości, ale także nie robi nic poza tym, skóra wydaje się być sucha, ściągnięta i nie nawilżona. Taka prosta formuła zwyczajnego oczyszczania. Ale cóż można wymagać od serii simply..

Super!

Żel jest naprawdę delikatny. Zmywa makijaż i nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Nie zauważyłam nawilżenia, ale nie można mu zarzucić braku oczyszczania twarzy twarzy. Super się pieni i jest bardzo wydajny. Sprawdził się w przypadku mojej skóry, która jest wrażliwa, ale mieszana. Na pewno po niego jeszcze sięgnę, bo to jeden z lepszych żeli jakich kiedykolwiek używałam.

W porządku

Jest to kosmetyk, który zrobił swoje działanie ale nic poza tym. Delikatne działanie i brak podrażnień to zdecydowany plus. Do tego dobra oczyszczenie. Kupiłam ten produkt w biedronce w dobrej cenie co dokłada cegiełkę do plusów. Natomiast brakowało mi tutaj uczucia silnego nawilżenia skóry.

Simply average

Natrafiłam na ten produkt w Biedronce akurat wtedy, gdy potrzebowałam żelu do mycia twarzy. Przyznam, że zwróciła moją uwagę obiecywana forma "żelu-pianki". W praktyce okazało się że to jest po prostu zwykły żel który się pieni (jak większość żeli).
Potrzebowałam produktu który dobrze i delikatnie oczyści moją twarz. Produkt faktycznie dobrze zmywa resztki makijażu i oczyszcza, ale ściąga moją skórę niemiłosiernie, tak że muszę natychmiast sięgać po krem. Ponadto nieprzyjemnie szczypie w oczy.
Na plus mogę faktycznie przyznać mu wydajność - nawet niewielka ilość dokładnie spełnia swoje zadanie. Jest to dla mnie również minusem gdyż męczyłam się z nim długo aż postanowiłam wymienić na coś lepszego.
Zapach jak dla mnie w porządku. Nie wywołał podrażnień ani uczuleń.

W porządku

Ten produkt jest po prostu w porządku, do ideału mu daleko, ale nie podrażnił mojej bardzo wrażliwej cery. Ja go używam naprzemiennie z viankiem, który jest delikatniejszy, tołpa przy vianku wydaje się wręcz agresywna ;) nie podoba mi się to, że tak mocno się pieni i ma intensywny zapach (przy okazji jego zapach to zapach typowy dla męskich kosmetyków), za to żel jest meeega wydajny.

świetny

W przystępnej cenie kupiony w biedronce, bardzo dobry żel do mycia twarzy. Delikatnie, ale skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia z twarzy, nie pozostawiając uczucia ściągnięcia. Zdecydowanie nie podrażnia, ale też nie nawilża. Jest w porządku - nie wyskakują po nim niedoskonałości. Ma nienachalny zapach. Jest bardzo gęsty, a dzięki temu wydajny.

Najlepszy jaki miałam!

Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z produktu do oczyszczania twarzy. Zmywa idealnie, wystarczy jedno mycie aby pozbyć się całego makijażu. Nie podrażnia, mam wrażanie, że wręcz łagodzi moją skórę (a mam naczyniową z dużą tendencją do rumienia). Uwielbiam też jego zapach- jest delikatny, ale jednocześnie orzeźwiający, a po umyciu skóra jest bardzo miła w dotyku.

Chciałabym dodać jeszcze, że poza jego działaniem na plus idzie także jego wydajność :).

Lubię to

PLUSY:
-Bardzo miła konsystencja, super się spienia, a przy tym wystarczy użyć bardzo małej ilości - na umycie całej twarzy wystarcza mi ilość małego paznokcia
-Jest bardzo łagodny, nie powoduje podrażnień, nie ściąga skóry, kojący
-Jest mega wydajny
-Bardzo ładne, proste opakowanie
-Dobrze sprawdza się do demakijażu lub w dwuetapowym oczyszczaniu twarzy

MINUSY:
-zapach, mimo, że delikatny to jednak nie przypadł mi do gustu
-ostatnio nie mogę go nigdzie znaleźć :(

Nie kupię ponownie

Żel dobry, ale nie rewelacyjny. Dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza jej za bardzo. Jednak gdy dostał się do moich oczu to szczypał, a poza tym mimo, ze nie wysuszał to jednak wolałabym żeby skóra była bardziej nawilżona.
Bardzo wydajny i naprawdę niewielka ilość robi dosyć dużą piankę. Gdy da się za dużo żelu to są ciężko się go usuwa z twarzy.