Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Foam (Pianka oczyszczająca)

Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Foam (Pianka oczyszczająca)

Pianka oczyszczająca wzbogacona organicznym aloesem i kwasem hialuronowym skutecznie usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Kremowa konsystencja przekształca się w gęstą pianę, delikatnie oczyszcza pory, wygładza i rewitalizuje. Ciesz się miękką i pełną blasku skórą już w 3 dni!

zapach poezja..

fajny kosmetyk :) tuba zawiera perłowobiały delikatny krem, zapach ma oszałamiający- taki świeży, czuć tu aloes; ładnie się rozprowadza na twarzy, nie uczula, po użyciu skóra jest czysta, matowa, sebum zebrane. Zapach mnie totalnie zachwycił :)) chcę nim myć się cała!!

Wspaniała

Pianki używam zazwyczaj podczas wieczornej kąpieli pod koniec dnia. Jej konsystencja jest gęsta i kremowa, dobrze rozprowadza się, szybko zmienia się w treściwą, gęstą pianę.
Doskonale oczyszcza twarz po całym dniu, świetnie radzi sobie z sebum i resztkami makijażu. Mało który produkt do mycia twarzy pozostawia ją tak dogłębnie oczyszczoną.
Po zmyciu twarz jest świetnie oczyszczona, gładka, gotowa na przyjęcie kremu.
Pianka wydaje mi się być bardzo wydajna, bo niewielka ilość wystarcza na jednorazowe użycie.
Opakowanie solidne, przyjemnie w użytkowaniu.
Zapach delikatny, lekko ogórkowy, świeży.
Świetny stosunek ceny do jakości.

Rewelacja

Jestem zachwycona tym produktem. Delikatna konsystencja, piękny zapach. Twarz po piance jest super gładka i matowa. Duże, wygodne opakowanie, także wydajne. Bardzo dobrze oczyszcza I nawilża, po nałożeniu makijażu nawet po długim czasie skóra nie świeci się.