Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Hebe, Professional, Pędzel do rozświetlacza, różu i bronzera F04

Pojemność 1 szt

Służy do nakładania kosmetyków rozświetlających na szczyty kości policzkowych. Idealny także do różu i bronzera. Kształt włosia, tzw. jajko, umożliwia precyzyjną aplikację produktu.

pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

HIT

Pędzelka używam codziennie już ponad rok (może nawet 1,5 roku) i wciąż jestem zachwycona. Za niską cenę otrzymujemy naprawdę bardzo dobry jakościowo pędzelek, który świetnie nadaje się do rozświetlacza i różu. Z myciem również nie ma żadnego problemu - włosie nie wypada i jest wspaniale mięciutkie. Poranny makijaż przy użyciu tego pędzelka to naprawdę przyjemność !

Super!

Może i moja opinia nie będzie zbyt profesjonalna, ponieważ jest to jeden z pierwszych pędzli w mojej przygodzie z makijażem, ale coś tam wiem. Pędzelek zakupiłam dzięki pozytywnym opiniom wielu osób i sama mogę go polecić. Włosie jest ładnie zaokrąglone i mięciutkie. Dobrze znosi mycie, bo jeszcze nie wypadł mi ani jeden włos, a pędzel posiadam od dobrego roku. Dobrze się trzyma w ręce, a napisy nie ścierają się. Używam go do rozświetlacza, jak i bronzera, i bardzo dobrze sobie z nimi radzi

super

U mnie pędzel bardzo dobrze się sprawdza, włosie w sam raz dobrze rozprowadza nim się róż, bronzer czy rozświetlacz nawet. Cena przystępna, pędzel dobrze wykonany, na pewno długo mi posłuży, polecam.

Perełka

Pędzel zakupiłam po usłyszeniu wielu pochlebnych opinii na jego temat. Z tego co zauważyłam, w drogerii Hebe jest on rozchwytywany - udało mi się go dostać dopiero za drugim razem i chwyciłam wtedy ostatnią sztukę ;) Nie ma się co dziwić, bo włosie ma bardzo dobrej jakości, Pędzel jest mięciutki i ma fajny zaokrąglony kształt. Jest wszechstronny, może służyć do nakładania rozświetlacza, różu, bronzera oraz pudru w trudnych miejscach. Ja kupiłam go właśnie z myślą o nakładniu za jego pomocą pudru w okolicach oczu oraz przy nosie. Spodobał mi się tak bardzo, że wkrótce zaopatrzyłam się w drugą sztukę z myślą o konturowaniu nim nosa. Bardzo udany produkt!

Praktyczny

Używany od niedawna ale bardzo mi się podoba. Generalnie ładnie rozprowadza mój róż, jest bardzo przyjemny dla twarzy. Łatwo się go też czyści. Włosie nie wypada więc pędzel jest gęsty pomimo częstego używania

Rewelacyjna jakość za niską cenę

Od ponad roku mam dwa takie pędzle, chociaż miałam problem z kupieniem ich. Musiałam zrobić kilka podejść, bo za każdym razem miejsce tego pędzla świeciło pustkami. Używam ich do konturowania oraz do rozświetlania twarzy.

Malowanie się tym pędzlem to przyjemność, jest bardzo miękki. Dobrze znosi mycie, włosie się nie odkształca i nie wypada. Największe brawa ode mnie za kształt pędzla - bardzo przemyślany, bo łatwo się nim pomalować. No i jest wielozadaniowy – wypróbowałam na sobie, że świetnie sprawdza się przy nakładaniu bronzera i rozświetlacza, myślę jednak, że do różu też byłby ok. Dobrze nabiera na siebie kosmetyki. Wykonanie pędza również na plus, podoba mi się czarny design. Jak za taką jakość – uważam, że cena regularna jest bardzo przystępna.

Nie wyobrażam sobie bez tego pędzla makijażu.

Cudowna cena i cudownie blisko do "professional"

Hebe postanowiło wypuścić serię profesjonalnych pędzli do makijażu w średniej cenie i chwała im za ten pomysł!
Pędzle są bardzo dobrej jakości. Widziałam, że potwierdzają to także profesjonalistki z kanałami na youtube.
Włoski są odpowiednio zbite i mega miękkie. Nie miękkie! Miekkucheńkie, mięciusie, milusie.
Cudowne jest to, że za naprawdę niską cenę mamy bardzo dobry pędzel do makijażu. Są na rynku tańsze oczywiście, ale ten dorównuje niektórym dużo bardziej profesjonalnych i droższych marek.
Kształt jest bardzo wygodny przy nakładaniu bronzera. Idealny dla osób które nie są jeszcze pewne przy konturowaniu twarzy. Pomaga przy aplikacji, to na pewno. Dzięki niewielkiemu kształtowi konturowanie jest dużo łatwiejsze, ale jest on również na tyle duży, że jednym zamachem obejmuję całe miejsce które chcę.
Jego wygląd i kolor jest bardzo klasyczny. Wszystkie pędzle z tej kolekcji są po prostu czarne z białym włosiem przy uchwycie i brązowym na końcówkach. Klasyk klasyków. Może hebe mogłoby się pokusić o lepsze wrażenia wizualne pędzli, ale nie wpływa to aż tak negatywnie na moją ocenę.
Zakochałam się w tym pędzlu. Stosuję go przy każdej aplikacji bronzera i naprawdę nie wiem co musiałoby się stać, żeby nie był w mojej kolekcji ulubieńców.

Brawo!

Naprawdę bardzo dobry pędzel. Ja używam go do rozświetlacza, ale myślę nad zakupem kolejnego - byłby do konturowania twarzy bronzerem.
Jest bardzo miękki, ma ładną rączkę, wygodnie się go trzyma. Łatwy w myciu, po wyschnięciu wraca do pierwotnego kształtu. Nie gubi włosia, co uważam za ogromny plus.

dobry pędzel

Pędzel Świetnie się sprawdza. Używam go już ponad rok do brązera. Był wielokrotnie myty i nic się z nim nie dzieje. Włosie jest dość zbite, miękkie, nie wypada. Pędzel jest dobrze wyprofilowany i wyważony, przyjemnie trzyma się go w dłoni. Zaletą jest też jego przystępna cena.

Fajny i tani pędzel

Odpowiednio miękki, w dobrej cenie i przetrwał już kilka myć bez uszkodzenia. Włosie nie wychodzi a kształt jest dobry i do różu, i do rozświetlacza i do pudru sypkiego. Wart zakupu

FENOMENALNY

Pędzel jest po prostu świetny :) Idealny do nakładania bronzera. Ja używam go również do nakładania pudru pod oczami. Kształt idealnie się do tego nadaje. Pędzel jest bardzo miły w użytkowaniu. Dodatkowym mega plusem jest niska cena oraz dostępność.

Brawa dla Hebe!

Ten pędzel jest fenomenalny. Niezmiernie cieszy mnie to, że tak dobre jakościowo narzędzia do makijażu można dostać stacjonarnie i za bardzo niską cenę. To bardzo duży plus, ponieważ możemy ich dotknąć i zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości oraz mieć je od ręki bez czekania na przesyłkę.
Osobiście używam ten pędzel do bronzera i rewelacyjnie sprawdza się w tej roli. Włoskie jest bardzo miękkie i w żaden sposób nie podrażnia skóry. Dobrze rozprowadza kosmetyki, które bez problemu nabierają się na pędzel. Rozcieranie też nie stanowi problemu. Dzięki nieco jajeczkowemu kształtowi jestem w stanie wymodelować twarz jak tylko chcę, ponieważ nieco szpiczasta końcówka idealnie "wchodzi" pod kość jarzmową. Jest także na tyle precyzyjna, że służy mi także do lekkiego wyszczuplenia nosa.
Pędzel myłam już wiele razy i nie zauważyłam ani jednego wypadniętego włoska. Ponadto pędzel nie odkształca się i nadal pozostaje miły. Bez problemu idzie go wyczyścić.
Całość jest solidnie wykonana. Trzonek jest ładny, minimalistyczny i nie rysuje się, a wiele razy zabierałam pędzel w podróż.
Myślę, że do różu także się nada, natomiast w roli rozprowadzania rozświetlacza już nieco mniej. Do tego wolę mniejsze pędzle. Tutaj jak kto woli.
To mój pierwszy pędzel marki Hebe. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie dziwię się, że ciężko jest któryś z nich dorwać. Sama planuję poszerzyć kolekcję.