Hebe, Professional, Pędzel do różu, bronzera i rozświetlacza F02

Hebe, Professional, Pędzel do różu, bronzera i rozświetlacza F02

Pojemność 1 szt

Służy do nakładania różu na kości policzkowe. Jego płaski kształt i włosie ścięte pod kątem sprawiają, że można nim aplikować również bronzer lub rozświetlacz bez efektu smug i plam.

pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie miałam lepszego

Pędzla F02 używam praktycznie tylko do nakładania bronzera i w tej roli spisuje się idealnie. Myślę, że byłby świetny również do różu, mam lekkie wątpliwości, czy nadawałby się do rozświetlacza- do tego produktu wolę pędzel typu płomyczek lub wachlarzyk.

Pędzel ma lekko ścięty kształt- bardzo łatwo nim rozcierać kosmetyk na policzku, bez obaw, że uzyskam nierównomierną plamę z bronzera. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że idealnie nadaje się do blendowania koloru- łatwo nim stopniować jego intensywność.

Pędzel prezentuje się również bardzo ładnie wizualnie, nie ścierają się napisy, włosie dobrze się trzyma w skuwce. Nie mam również zarzutów co do wykonania, włosie trzyma się solidnie, nie nie wypada mimo częstego użytkowania i równie częstego mycia.

Idealny

Miękkie włosie, fajnie i prawidłowo ścięty, dobrze wykonany- co chcieć więcej? W dodatku jest to tani pędzel gdzie takie pędzle zazwyczaj długo nie wytrzymują. Nie wypada z nieego włosie, nic się nie odkleja. Dobrze nakłada produkty

Świetny pędzel w super cenie

Pędzla używam do nakładania różu mineralnego- zarowno sypkiego, jak i w kamieniu. Przy kamieniu spisuje się lepiej (przy sypkim wolę ciut mniejszy).
Włosie nie wypada, pędzel jest solidny i ta cena!

Róż i już

W swojej kolekcji pędzli posiadam również kilka z serii Hebe Professional, które są w dość przystępnej cenie. Jednym z nich jest ten do różu, bronzera i rozświetlacza. Ja używam go tylko do różu. Ma idealną na długość rączkę, bardzo miękkie, syntetyczne włosie, które nie kruszy się i nie wypada. Jego ścięty pod skosem kształt ułatwia nakładanie na twarz produktu. Włosie pędzla jest bardzo dobrze przyklejone do trzonka dzięki temu nie odkleja się podczas użytkowania czy mycia pędzla. Po umyciu, włosie nie zmienia swojego kształtu. Od nakładania różu, włosie mojego pędzla jest nieco różowe, ale mi to nie przeszkadza. Na duży plus jest również fakt, że wszystkie pędzle dostępne w Hebe z tej serii są dostępne w formie ‘testerów’, można je dotknąć, zobaczyć jaki mają rozmiar i włosie. Ja jestem z tego pędzla bardzo zadowolona.

Solidne pędzle

Pędzle Hebe zainteresowały mnie tylko, gdy pojawiły się w drogerii, ponieważ na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo solidnie. Jednym z pierwszych pędzli, które kupiłam był właśnie pędzelek F02. Osobiście używam go do nakładania bronzera ze względu na ścięty kształt.
Pędzel ma syntetyczne włosie, które jest bardzo miękkie, nie wypada, idealnie nabiera produkt. Trzonek pędzla jest z dobrego materiału, jest dobrze sklejony z włosiem, mam je już od dłuższego czasu i nic się nie odkleja. Po umyciu włoski nie zmieniają się, nie wypadają i są w dobrej kondycji.
Bardzo dobry pędzel za dobrą cenę i do tego dostępny stacjonarnie.

Uwielbiam!

Podzielam zachwyt innych wizażystek, które chwalą te pędzle!
Tego pędzla używam do różu i bronzera.
Włókna są idealne miękkie. Świetnie nakładają kosmetyki na twarz. Nie robią plam na twarzy.
Dodatkowym plusem jest to, że pędzel łatwo się pierze. Włosie nie wypada ani nie zniekształca się.
Jedynym minusem jest to, że po kilkukrotnym praniu pędzla, aplikator rozkleja się w miejscu łączenia, ale klej daje radę.
Za taką cenę warto zainwestować w te pędzle.

Mistrzostwo

Aż nie che się wierzyć, że za taką cenę można kupić pędzel takiej jakości.
Idealnie miękkie, syntetyczne włosie, które znakomicie rozprowadza produkty po twarzy. Ja używam tego pędzla do konturowania i w tym celu sprawdza się genialnie! Nie robi plam, nabiera idealną ilość produktu, pięknie rozblendowuje bronzer, a kształt świetnie wpasowuje się w okolice kości policzkowych.
Do tego, jest naprawdę trwały. Prałam go już kilka razy i ani nie stracił "fasonu", ani nie zaczął gubić włosków. Nadal jest mięciutki i delikatny.
Mam kilka pędzli marki Hebe, z tej serii i wszystkimi jestem zachwycona <3

Idealny

Idealny pędzel do konturowania czy aplikacji różu. Bardzo delikatne włosie, kształt, który umożliwia nabranie odpowiedniej ilości produktu. Nic się z nim nie dzieje po umyciu włoski nie wychodzą i dalej pozostaje miły w dotyku. Profesjonalne wykonanie jak za tak niską cenę.

Odkrycie roku 2018

Pędzel kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Zawsze miałam problem z nakładaniem brązerów oraz konturowaniem a odkąd mam ten pędzel procedura stała się banalna. Pędzel ma bardzo delikatne włosie, które nabiera odpowiednią ilość produktu a kształt umożliwia idealne nakładanie na skroniach oraz policzkach. Dobrze się pierze i nie wypada z niego włosie. Dla mnie produkt niezastąpiony i wiem,że jeśli coś by się z nim stało, to bym od razu kupiła nowy.

Udany produkt

Bardzo udany produkt, miękki, przyjemny w dotyku. Używam głównie do nakładania bronzera, robi delikatny efekt dzięki temu łatwiej też wystopniować nasycenie koloru jakie chcemy mieć finalnie na twarzy. Pędzel jest dobrze wykonany, dobrze leży w dłoni, włoski się trzymają, nawet po myciu nie zauważyłam żeby się przerzedziły.

Super odkrycie

Na pędzel trafiłam przypadkiem. Była akurat promocja w HEBE, potrzebowałam pędzla do różu, ewentualnie do rozświetlacza, cena była niezbyt wysoka, ale stwierdziłam że zaryzykuję.
Nie żałuję! Pędzel jest na prawdę super!
Włosie miękkie, bardzo dobrze się nim wszystko nakłada oraz co dla mnie jest ważne bardzo łatwo się go czyści. Estetyka jest ok, ładny, wykonanie wygląda na "eleganckie" , myślę że większości będzie się podobać jak dla mnie brakuje trochę "szaleństwa" w kolorystyce. ;)

Świetny pędzel

Miałam już wcześniej kilka pędzli do cieni z Hebe i kiedy potrzebowałam następnego tym razem do różu i bronzera, nie zastanawiałam się długo wiedząc, że tamte sprawdzają się świetnie. No i nie zawiodłam się, ten pędzel jest mięciutki i niesamowicie przyjemnie się z nim pracuje. Nie gubi włosia ma, wygodny trzonek i jest solidnie wykonany. Kupiłam go w promocji i zapłaciłam za niego mniej niż 20 zł, co myślę jest tylko dodatkowym atutem.