Hebe, Professional, Pędzel do różu, bronzera i rozświetlacza F02

Hebe, Professional, Pędzel do różu, bronzera i rozświetlacza F02

Pojemność 1 szt

Służy do nakładania różu na kości policzkowe. Jego płaski kształt i włosie ścięte pod kątem sprawiają, że można nim aplikować również bronzer lub rozświetlacz bez efektu smug i plam.

pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealny

Idealny pędzel do konturowania czy aplikacji różu. Bardzo delikatne włosie, kształt, który umożliwia nabranie odpowiedniej ilości produktu. Nic się z nim nie dzieje po umyciu włoski nie wychodzą i dalej pozostaje miły w dotyku. Profesjonalne wykonanie jak za tak niską cenę.

Odkrycie roku 2018

Pędzel kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Zawsze miałam problem z nakładaniem brązerów oraz konturowaniem a odkąd mam ten pędzel procedura stała się banalna. Pędzel ma bardzo delikatne włosie, które nabiera odpowiednią ilość produktu a kształt umożliwia idealne nakładanie na skroniach oraz policzkach. Dobrze się pierze i nie wypada z niego włosie. Dla mnie produkt niezastąpiony i wiem,że jeśli coś by się z nim stało, to bym od razu kupiła nowy.

Udany produkt

Bardzo udany produkt, miękki, przyjemny w dotyku. Używam głównie do nakładania bronzera, robi delikatny efekt dzięki temu łatwiej też wystopniować nasycenie koloru jakie chcemy mieć finalnie na twarzy. Pędzel jest dobrze wykonany, dobrze leży w dłoni, włoski się trzymają, nawet po myciu nie zauważyłam żeby się przerzedziły.

Super odkrycie

Na pędzel trafiłam przypadkiem. Była akurat promocja w HEBE, potrzebowałam pędzla do różu, ewentualnie do rozświetlacza, cena była niezbyt wysoka, ale stwierdziłam że zaryzykuję.
Nie żałuję! Pędzel jest na prawdę super!
Włosie miękkie, bardzo dobrze się nim wszystko nakłada oraz co dla mnie jest ważne bardzo łatwo się go czyści. Estetyka jest ok, ładny, wykonanie wygląda na "eleganckie" , myślę że większości będzie się podobać jak dla mnie brakuje trochę "szaleństwa" w kolorystyce. ;)

Świetny pędzel

Miałam już wcześniej kilka pędzli do cieni z Hebe i kiedy potrzebowałam następnego tym razem do różu i bronzera, nie zastanawiałam się długo wiedząc, że tamte sprawdzają się świetnie. No i nie zawiodłam się, ten pędzel jest mięciutki i niesamowicie przyjemnie się z nim pracuje. Nie gubi włosia ma, wygodny trzonek i jest solidnie wykonany. Kupiłam go w promocji i zapłaciłam za niego mniej niż 20 zł, co myślę jest tylko dodatkowym atutem.

Uwielbiam pędzle z hebe

Jestem ogromną fanką pędzli z hebe i tym razem również się nie zawiodłam, są rewelacyjne i na pewno skusze się na kolejne. Pędzel ma bardzo wygodną szczoteczkę, niebywale miłe włosie. Rozmiar oraz krój włosie jest idealny do nakładania bronzera oraz różu. W moich makijażach stosouje nie wiele rozświetlacza dlatego nie uzywam gow tym celu, ale na pewno sprawdzil by sie idealnie.
Cena jest rewalacyjna, pedzel dostepne w drogeriach hebe

Ulubieniec do różu

Wśród pędzli Hebe Professional znalazłam już swojego ulubieńca do konturowania i rozświetlacza, ale potrzebowałam jeszcze czegoś do różu. Pomyślałam, że dobrze sprawdzi mi się ten i rzeczywiście, nie zawiodłam się.

Mam już kilka pędzli z tej serii w swojej kolekcji i wszystkie są bardzo dobre. Ten też nie odbiega standardem od reszty. Czyli: mamy ładne, porządne opakowanie, napisy i numer pędzla jak na razie się nie ściera (używam go już ponad rok). Bardzo wygodnie się nim manewruje. Jakość włosia super, nic się nie rozwarstwia, łatwo się myje i nie odkształca po myciu, a robię to co najmniej dwa razy w tygodniu. Włosie nie wypada, jest bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Ten model jest idealnie ścięty, jest dla mnie idealny do różu. Daje nam odpowiednią szerokość, na której zostaje rozprowadzony kosmetyk, niewiele musimy machać pędzlem. Łatwo nabiera na siebie produkty i dobrze blenduje.

Jednym jego małym, malutkim minusikiem jest oderwanie się skuwki pędzla od trzonka. Ja jednak załatwiłam szybko sprawę klejem na ciepło.

Niespodzianka

To mój zupełnie pierwszy pędzel tego typu i prawdopodobnie nie mam wielkiego porównania... Ale widząc ceny innych pędzli, tych z wyższej półki, nie spodziewałam się po nim niczego szczególnego, a okazał się super przyjemny w użyciu, włoski miękkie i gładkie. Korzystam z niego z przyjemnością. Świetnie nadaje się do nakładania jak i blendowania bronzera, różu i rozświetlacza. Wygodny do trzymania i elegancki z wyglądu.

Polubiłam się z tym pędzlem

Kupiłam go w Hebe z myślą o pędzlu do nakładania różu. Mam dość drobną twarz i ten stosunkowo niewielki pędzel wydawał mi się jak najbardziej odpowiedni. Kosztował naprawdę niedużo.
Pędzel jest bardzo dobrze wykonany. Jeżeli porównamy cenę z jakością, to naprawdę robi wrażenie. Włosie jest mięciutkie, nie wypada, nie odkształca się. Wiem co piszę, bo używam tego pędzla praktycznie non stop od roku. Myję go regularnie i maluję się nim codziennie, a nadal wygląda praktycznie jak zaraz po zakupie.To robi wrażenie. Bo mam poczucie, że dokonałam świetnego zakupu. Rączka jest wyważona, pędzel świetnie leży w ręce, jest poręczny. Oznaczenie pędzla mimo takiego zużycia w ogóle się nie wytarło. Skuwka też wygląda bardzo ładnie. Zresztą wszystkie pędzle z Hebe są naprawdę świetnej jakości i w przystępnej cenie - na żadnym się nie zawiodłam, a kupiłam ich już kilka!
Używam tego pędzla do bronzera. Fajnie nanosi produkt i go rozciera. Jest to mały pędzel zatem przekłada się to na precyzyjne aplikowanie w miejscu gdzie chcę, żeby był produkt. Zasadniczo plam nie robi, choć jest to dosyć zbity pędzelek i w wypadku kiedy produkt jest mocno napigmentowany, to trzeba go tym pędzlem nakładać lekką ręką. Później rozcieram kolistym ruchem i jest bajka. Pięknie roztarty bronzer czy róż.
Do nakładania różu też jest bardzo fajny, sięgam po niego kiedy chcę nałożyć róż na całą kość policzkową - ładnie go rozciera, można też ostrym konuszkiem pędzla nałożyć róż bardziej punktowo, bo jest to dosyć uniwersalny pędzelek.
Jeżeli chodzi o rozświetlacz to też od biedy mogę tym pędzlem go nałożyć, ale zazwyczaj sięgam po bardziej precyzyjny pędzelek.
Ogólnie pędzel z Hebe jest dobry do konturowania policzka, bo jest odpowiednio dobrze zbity, ładnie rozciera produkty i dla mojej drobnej buzi ma bardzo dobry rozmiar.
Nie żałuję że go kupiłam, bo naprawdę mi się sprawdza i sięgam po niego praktycznie codziennie. Warto, polecam.

jeden z ulubionych

Od ponad roku jestem ogromną fanką pędzli Hebe. Ten też mnie nie zawiódł. Jest dobrze wykonany, po wielu miesiącach użytkowania i mycia, z włosiem nic się nie dzieje. Świetnie się nim pracuje. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Mój ulubieniec

Pędzel hebe do rozcierania różu i bronzera.
Jest w mojej kolekcji prawie od początku. Jest to jeden z moich ulubionych pędzli.

Design
Elegancka matowa rączka. Po ponad roku codziennego użytkowania nie mam się czego doczepić. Poza lekkimi ryskami, oznakami użytkowania jest wszytko jak należy.

Jakość
Syntetyczne włosie. Początkowo może odstraszać. Przywoływać złe myśli. Jednak jestem przekonana jeśli raz wypróbujesz zostaniecie razem na lata. Tak jest w moim przypadku.
Włosie miękkie, idealnie wyprofilowane. Długość idealna. W tym temacie wszystko super.
Pędzla używam każdego dnia. Czyszczę raz na tydzień przy pomocy wody z mydłem. Świetnie się czyści. Nic się z nim nie dzieje.
Nic się nie rozkleja, nic nie wypada.

Do użytku domowego, dla miłośniczek domowego makijażu wykonywanego pędzlem - produkt idealny.
Polecam, cena ponad 30 zł uważam warto.

Pędzel do wszystkiego

Często bywa tak, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Cóż, nie w tym przypadku.

Ten pędzel naprawdę nadaje się do używania i różu i pudru i rozświetlacza. Z każdym z nich radzi sobie rewelacyjne. Ja akurat bardzo lubię te skośnie ścięte i lepiej mi się nimi pracuje, konturuje, nakłada róż. Dla mnie ten pędzel to prawdziwa gratka.

Używam od ponad pół roku codziennie. Myje go średnio raz w tygodniu. Nie zgubił włosia, nie odkształcił się, nie zaczął drapać. Jest miękki, puszysty i po prostu super.

Polecam, bo w tej cenie chyba niczego się nie dostanie o takiej jakości i dostępności.