Elizabeth Arden, Green Tea, Energizing Bath and Shower Gel.

Elizabeth Arden, Green Tea, Energizing Bath and Shower Gel.

Żel pod prysznic o energetyzującym zapachu wody perfumowanej z tej serii "Zielona herbata" Elizabeth Arden. Oczyszcza, nawilża i nie wysusza skóry.

Orzeźwiający

Przede wszystkim żel pięknie pachnie: bardzo orzeźwiająco i odświeżająco.
Drugą jego ważną zaletą jest wydajność. Jest bardzo gęsty, a opakowanie ma niewielką dziurkę, przez którą nie wylewa się za dużo płynu. Na umycie całego ciała wystarcza kilka kropel. Jest bardzo wydajny.
Dostałam go w zestawie z wodą toaletową i balsamem. Nie kupiłabym go za cenę podaną w opisie produktu, bo uważam raczej za bezsensowne wydawanie większych kwot na kosmetyk do mycia. Ale pomijając kwestię ceny polecam, bo zapach jest piękny i z przyjemnością się go używa.

Używam tego produktu od: dawna, ale nieregularnie

Przyjemny

Przyjemny żel pod prysznic. Orzeźwiający zapach, dodaje energii, niestety jest dość tendencyjny. Cena wygórowana jak na zwykły myjący żel. Plus za poręczne opakowanie, nie ślizga się i jest dość wydajny.

bdb

Odświeża, dodaje energii, poprostu rewelacja.
Ukojenie dla ciała i zmysłów.
Cała seria Elizabeth Arden Green Tea jest cudowna w w połączeniu daje naprawdę fajny efekt.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

używam dla zapachu

Jestem posiadaczką tego produktu tylko dlatego, że ubóstwiam perfumy green tea. Od tego zapachu jestem po prostu uzależniona. Na co dzień używam bezzapachowe, delikatniejsze w składzie kosmetyki myjące. Ale na większe wyjścia, w celu zintensyfikowania swojego ulubionego zapachu siegam po niego oraz po szampon i odżywkę z tej serii i... czuję cudowną woń. Za ten zapach dałabym mu najwyższą notę, ale za nienajlepszy skład tylko ocenę dobrą.

przyjemnosc

Cztery gwiazdki za super orzezwiajacy efekt i za przyjemnosc stosowania. Dzieki temu zelowi mozna sie naprawde swietnie zrelaksowac pod prysznicem! Ja uzywam calej serii (+balsam do ciala+woda toalet.) i dzieki temu cudownie swiezy zapach zielonej herbaty dlugo utrzymuje sie na skorze. Jest bardzo wydajny.

bomba!

ja w ogóle mam słabość do zielonej herbaty.... w każdym wydaniu :)to jest to :)myje, pachnie, pozostawia miłe chłodne uczucie...

Pycha!

Też udało mi się kupić ten żel na promie w olbrzymiej pojemności 500 ml za niewygórowaną cenę. I zachwycił mnie, pięknie pachnie, idealnie oczyszcza, pozostawiając skórę nawilzoną i spowitą delikatnym obłoczkiem zapachu! Stosowanie tego żelu to czysta rozkosz, nawet bladym świtem - świetnie pobudza do życia. Niestety, cena w perfumerii nie jest zachęcająca, może kupię przy następnym pobycie za granicą...

godny uwagi :)

Bardzo dobry. Cudowny orzeźwiający zapach. Bardzo dobrze nawilża skórę, zostawia ją gładką, miękką i miłą w dotyku. Wydajny. Poręczna, wygodna w użyciu tuba. Jedyny minus to dosyć wysoka cena.Ilość zużytych opakowań: 2