Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Nowa mascara z serii Volume Reveal, która pozwoli całkowicie odmienić makijaż rzęs w trakcie jego noszenia bez konieczności zmywania make-upu. Umożliwia nałożenie na rzęsy kolejnych warstw tuszu bez wcześniejszego demakijażu i bez tworzenia grudek.
Tusz umożliwia regulowanie objętości rzęs dzięki nowej formule oraz nowej konstrukcji szczoteczki. Tusz jest wzbogacony w roztapiające się, miękkie woski nowej generacji i ma kremową konsystencję, dzięki czemu szczoteczka gładko przesuwa się po rzęsach. Można nałożyć nową warstwę maskary, nawet wtedy, gdy pierwsza warstwa jest całkowicie sucha.
Szczoteczka Ultra Gliding, wykonana z supermiękkich, neoprenowych włosków, gwarantuje łatwą aplikację. Tusz nadaje objętość bez pozostawiania grudek.

Szczoteczka
z włosia

Super tusz !

Mam rzęsy średnie, dość gęste ale nic specjalnego, zawsze od lat przed tuszem używam bazę Eveline i efekt jest super, ten tusz wydłuża, pogrubia, mega czarny jest, nic nie skleja, nie kruszy się (a to ważna cecha), bardzo ładny, zdrowy i elegancki efekt. Nie znoszę tuszy z efektem mazi i sklejania tzw. muszych łapek. Plus za super szczoteczkę- żaden twardy silikon, którym można się zranić. Trzeba kilka warstw, przez to może nie jest wydajny, ale przy takiej cenie to nie problem.
Moje wielkie odkrycie.
Do tego fajne ceny w internecie: 17-21 zł.

Jeden z moich ulubionych

Skusiłam się na ten produkt dzięki RLM. Oglądałam kiedyś wideo na jej kanale YT (lub Instagramie - nie pamiętam) i bardzo zachwalała ten tusz, nie tylko ze względu na efekt jaki daje, ale również za lusterko które posiada.
Na początku sobie pomyślałam - po co mi to lusterko?
ALE.
Już podczas pierwszego użycia odruchowo chwyciłam za opakowanie i zaczęłam malować rzęsy do tego lusterka. To jest genialne!
Na początku wydawało mi się to głupie, ale jeśli coś jest głupie i działa to znaczy, że wcale nie jest głupie.
Jestem zwolenniczką sylikonowych szczoteczek, aczkolwiek ta bardzo przypadła mi do gustu. Doskonale rozdziela rzęsy. Sam tusz też jest bardzo fajny w użyciu - nie skleja i nie zostawia grudek. Pierwsza warstwa daje nam bardzo dobry efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs, a z każdą kolejną warstwą możemy sprawić, że rzęsy będą jeszcze dłuższe.

Jest Ok

Uwielbiam tusze z tej serii, chociaż ten używam najrzadziej. Opakowanie z lustereczkiem jest ładne i nowoczesne, ale samego lusterka nie używam. Szczoteczka z włosia jest ok, ale chyba bardziej wolę silikonowe. Tusz ładnie podkreśla rzęsy i dobrze je rozdziela. Po jednym pomalowaniu otrzymujemy delikatny efekt, a kolejne aplikacje dodają pogrubienia i wydłużenia. Maskara jest trwała i wydajna, ale czasem zostawia ślady nad górną powieką.

Tusz na co dzień i od święta

Tusz ma ładne nowoczesne opakowanie. Szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Po użyciu rzęsy są gęstsze i dłuższe. W ciągu dnia nie osypuje się. Ma też bardzo przyjemny zapach.

SŁABY

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego tuszu, gdzie dziewczyny mówiły jak to on nie pogrubia itd, kupiłam go. Jednak okazał się bublem - przede wszystkim daje delikatny efekt, a spodziewałam się czego innego, do tego ma jakąś dziwną konsystencję, i jedynie delikatnie pogrubia, ale średni jest. Trzeba mu przyznać natomiast, że ma fajną, klasyczną szczoteczkę, a co do lustereczka, to jest ok, jednak ja wolę w domu używać większego. Przynajmniej dobrze, że kupiłam go na październikowej promocji w Rossmannie - przynajmniej nie przepłaciłam. NIE POLECAM!

Nie dla mnie

Tusz wygląda gadżeciarsko z tym lusterkiem, przez co przyciągnął moją uwagę. Lustro jednak użyłam tylko na początku, ponieważ malując się w domu wygodniej jest mi korzystać z większego. W podróży myślę jednak, że może się okazać pomocne.
Polubiłam się ze szczoteczką, którą wygodnie maluje się i rozdziela rzęsy, a efekt jest satysfakcjonujący.
Ale
Zaczęły mi po nim wypadać rzęsy i to dość obficie, dlatego nie jestem w stanie go używać

Spelnia swoje zadanie !

Pierwsza rzeczą o której muszę wspomnieć to opakowanie jest bardzo eleganckie. A co najważniejsze tusz nie ucieka z blatu roboczego do makijazu nie kula się gdzie popadnie. Lusterko jak najbardziej na plus nie razi wzroku jak to bywa w niektórych paletach niestety.
Szczoteczka nie jest ani za mała ani za duża idealnie pasuje mi do oka. Łapie wszystkie rzęsy nawet te najkrótsze. Konsystencja jest kremowa idealnie sunie po rzesach nie skleja rzęs nie powoduje grudek. Czerń jest czarna bardzo głęboka. Oczywiście tusz spelnia swoją rolę pogrubia rzęsy można dokładać warstwy nawet 3 efekt jest naturalny nie wygląda to teatralne. Tusz sie nie kruszy w ciagu dnia mozna go nosić na prawde dlugo i nie odbija sie na gornej powiece. Oko wygląda na większe z efektu jestem bardzo zadowolona jest nie wiele takich tuszy które spełniają moje wszystkie oczekiwania. Nie podraznia oka nie uczula.

Fajny :)

Pogrubiający tusz do rzęs Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume od Bourjois zakupiłam w drogerii internetowej. Zachwyciło mnie opakowanie tuszu z lusterkiem. Cena promocyjna ok 30 zł, tak tusz kosztuje ok 60 zł, więc nie mało. Tusz ma fajną głęboką czerń, nie skleja rzęs, wydłuża, pogrubia. Sprawia, że nasze oko wygląda na większe, odważniejsze. Po prostu efekt wow. Tusz nie kruszy się, nie wysycha za szybko, oprócz ceny mascara ma same zalety.

to dobra maskara do stosowania na co dzień

Kosmetyk pogrubia włoski, ale dopiero przy drugiej warstwie. Na szczęście przy wprawnych ruchach dobrze je rozdziela i nie tworzy tak zwanych pajęczych nóżek. Na początku jednak miałam z nim problem. Gdy go aplikowałam, malowałam sobie lekko powieki. Z czasem nauczyłam się manewrować szczoteczką, by nie „brudzić” skóry. A ta jest dość klasyczna, grubsza, z gęsto ułożonym włosiem.Muszę przyznać, że czarny tusz do rzęs Bourjois ładnie się prezentuje na włoskach przez długi czas – nie osypuje się, nie odbija pod łukiem brwiowym. Przy drugiej warstwie wyglądają na dłuższe, pogrubione i może nawet leciutko podkręcone. Volume Reveal Adjustable Volume to maskara do noszenia na co dzień, dając bardziej naturalny efekt. Jeśli więc szukasz tuszu, który zagwarantuje megazachwycające wow przypominające sztuczne rzęsy, to nie ten kierunek. ???? Tu dominuje bogata naturalność pełna intensywnej czerni i pogrubienia.Minusem jest fakt, że czasem szczoteczka nabiera zbyt dużo czarnej mazi, która zbiera się na końcówce aplikatora. Zdarza się też, że zbyt mocno pomalowane dolne rzęsy z czasem powodują efekt pandy. Ale dzieje się tak w zasadzie sporadycznie – nie wiem, czym jest to spowodowane

Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume

Kupiłam ten tusz akurat gdy była promocja w drogerii. Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale nie wiem czy kupiła bym go w cenie ok. 60zł.
Rzęsy są rozdzielone , trzeba nałożyć z 2, 3 warstwy żeby wyglądało lepiej niż po jednej ale brakuje mi tutaj efektu WOW! Lusterko na opakowaniu jak dla mnie jest ok. Dodatkowo plus za to, że się nie osypuje dzięki czemu po dniu w pracy nie mam efekty "pandy"

Ok!

Tusz fajnie rozdziela rzęsy, można nakładać kilka warstw i nie pojawiają się grudki. Plus za opakowanie z lusterkiem. Tusz nie skleja rzęs. Efekt uniesienia i przedłużenia nie jest powalający. Jednak po umiejętnym nałożeniu rzęsy są widocznie pogrubione i uniesione.

Bourjois pogrubiający tusz do rzęs Volume Reveal Mascara

Tusz do rzęs, który podczas nakładania nie skleja rzęs, nie zostawia grudek. Pogrubia rzęsy kilkoma pociągnięciami szczoteczki i nie trzeba się za długo napracować, aby osiągnąć genialny efekt.