Long4Lashes, Nails, Ekstremalne serum utwardzające do paznokci

Long4Lashes, Nails, Ekstremalne serum utwardzające do paznokci

Profesjonalna formuła dla osłabionych, łamliwych i rozdwajających się paznokci z naturalnym ekstraktem z żywicy z drzewa Pistacia lentiscus stymuluje syntezę keratyny, która nadbudowując płytkę paznokcia wypełnia ubytki i nierówności. W efekcie paznokcie stają się grubsze i mocniejsze, a jednocześnie – zabezpieczone przed uszkodzeniami i łamaniem. Innowacyjny system Re-Light zapobiega przebarwieniom i rozjaśnia płytkę, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy wygląd i naturalny połysk. Odżywka nadaje paznokciom delikatnie mleczny odcień.

Wykorzystała: kilka próbek

super

Serum jest bardzo wydajne, paznokcie po nim są twarde i rosną szybciej, Opakowanie w formie lakieru, ze złota zakrętka. Serum ma mleczna, rzadka konsystencje , która dosc sprawnie możemy pomalowac paznokcie . Szybko schnie za co plus

Kolejny bubel w odżywkach do paznokci

Nie polecam, nie kupujcie, szkoda pieniędzy. Odżywka nie robi nic oprócz nadania dosyć ładnej barwy. Nie poprawia kondycji paznokci, wręcz przeciwnie zostawia je w jeszcze gorszym stanie. Nie , nie i jeszcze raz nie!

Nie działa na słabe pazurki.

Jakoś tak się złożyło, że od kilku miesięcy rozdwajały mi się dwa paznokcie. Były słabe i wątłe, gdy cała reszta trzymała się dzielnie i twardo.
Akurat dostałam tę odżywkę od koleżanki, niestety bez instrukcji obsługi.
Ale internety jak zwykle przyszły z pomocą w tym względzie.

Po kilku tygodniach zabawy z nakładaniem i zmywaniem stwierdziłam, że nie ma różnicy. Moje 2 pazurki rozdwajały się standardowo. Nie zauważyłam, żeby były choć odrobinę twardsze.
Teraz, gdy odstawiłam odżywkę jest nieco lepiej. Widocznie problem jak sam przyszedł, tak sam pójdzie - już miałam taką historię ze słynną odżywką Eveline w nowej wersji.

Odżywka nadaje paznokciom lekko mleczny kolor, choć jedna cienka warstwa może robić za bezbarwny lakier :P
Pędzelek jest w sam raz, łatwo się nim maluje.

Szkoda jednak było mi wyrzucić więcej niż pół buteleczki. Zaczęłam więc stosować ją jako bazę pod lakier. Szybko wysychała na paznokciach, zanim skończyłam malować drugą rękę, to na pierwszej pazurki były już suche.
Ale używanie jako baza to był mega błąd.

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby lakier położony na tę "bazę" tak szybko odpadał z paznokci. I to po prostu kawałami, czasem zdejmowałam nawet cały lakier jednym pociagnieciem. Nie pomagało nawet Seche Vite, jako mój sprawdzony przedłużacz trwałości.
Dosłownie po jednym dniu miałam już pokaźne odpryski, lakier nadawał się wyłącznie do zmycia - czyste marnotrawstwo.

Za pierwszym razem myślałam, że po prostu coś nie zgrało z lakierem, ale sytuacja powtórzyła się kilkanaście razy. Każdorazowo brałam inny lakier, z różnych firm. To samo - odpryski już na drugi dzień.

Jestem bardzo niezadowolona z produktu, nie polecam. Poślę go dalej w świat, może innej osobie się sprawdzi.

Kiepska

Odżywka ładnie się prezentuje po pomalowaniu nadaje ładny mleczny kolor. Gorzej po 5 dniach gdy fragmenty lakieru zaczną odpadać a pokazują się rozdwojone (mam wrażenie że bardziej niż były) fragmenty płytki.

Nie.!

Kupiłam ta odżywkę bo uwielbiam markę long 4 lashes. Szukałam czegoś co odżywi moja płytkę i wzmocni moje paznokcie. Postanowiłam kupić tego gagatka. Nie wiem czy mi trafił się wadliwy produkt bo ta odżywka nie chce mi zaschnąć na płytce. Próbowałam kilka razy i ciagle pozostawia mi lepka warstwę po jednej warstwie. Wiec o działaniu nie bede się wypowiadać gdyż sama aplikacja to już jest nie zły wyczyn. Wrzuciłam wiec go do kartona buble.

Ekstremalne serum utwardzające do paznokci Long4Lashes

Długi czas walczyłam z kruchymi i zniszczonymi paznokciami.Czasami było mi za nie naprawdę wstyd...Tym bardziej, że starałam się jak mogłam, by doprowadzić je do porządku.Aż pojawił się w moim domu produkt Long4Lashes. Po dwóch tygodniach systematycznego stosowania - zmiany nabrały realnych kształtów.Paznokcie stały się wyraźnie mocniejsze i nabrały blasku.Jak dla mnie to nr 1 .

Twarde paznokietki

Moj egzemplarz dostalam do wyprobowania i bardzo sie ciesze, ze trafilo akurat do mnie. Majac kruche, zniszczone pazurki po nie udanej hybrydzie a raczej uczuleniu jakie dostalam, dosc dlugo probuje zniwelowac skutki jakie powstaly na moich dloniach.
Orientujac sie w cenach takiego serum , jest to koszt ok. 20zl.
Opakowanie w formie lakieru, ze zlota zakretka. Serum ma mleczna, rzadka konsystencje , ktora dosc sprawnie mozemy pomalowac paznokcie . Szybko schnie za co plus. Przez dwa tygodnie nakladalam po dwie warstwy lakieru. Plytka stawala sie blyszczaca, w mlecznym kolorze, dzieki czemu otrzymujemy naturalny manikiure. Przy regularnym stosowaniu mozemy uzyskac twarde i zdrowe paznokcie. Produkt otrzymuje wielki +

Bardzo dobre

Serum zakupiłam z powodu słabych paznokci po hybrydzie, miałam paznokcie jak papier. Ten produkt bardzo mnie pozytywnie zaskoczył. Aplikuje się go standardowo jak lakier, schnie bardzo szybciutko, daje połysk paznokciom. Wcale tak szybko nie ginie, mam już prawie dwa tygodnie. Paznokcie są w dużo lepszej kondycji, nie łamią się tak jak wcześniej. Warto kupić.

Twarda płytka i błysk paznokcia

Rewelacyjnie utwardza płytkę paznokcia. Paznokcie stają się mocniejsze i połyskują naturalnym blaskiem.
Produkt pomaga jeśli ktoś chce zapuścić sobie paznokcie a ma z tym problem, gdyż jego płytka paznokciowa szybko się niszczy i paznokieć się łamie.
Tak jak w moim przypadku. Jestem zadowolona z produktu, polecam serdecznie.

Ratunek po hybrydzie

Moje paznokcie z natury są dosyć mocne, jednak po częstym nakładaniu hybrydy potrzebowałam mocnego odżywienia. Ta odżywka się idealnie w tej roli sprawdziła. Nakładam zawsze po zdjęciu hybrydy i używam jej przez około miesiąc. Bardzo ładnie wygląda na paznokciach. Po odstawieniu moje paznokcie nie pogorszyły się, są mocne i się nie łamią.

Ratunek dla moich paznokci !!!!

Long4Lashes kojarzyło mi się tylko z rzęsami, jednak nic bardziej błędnego. Zakupiłam serum w promocyjnej cenie 14 zł. podeszłam do niego sceptycznie, ponieważ nie wierzyłam,że cokolwiek może pomóc moim paznokciom . ( nieprawidłowo ściągane hybrydy) jednak już po pierwszej aplikacji miałam wrażenie sklejenia się rozdwajających się paznokci. Paznokcie są nabłyszczone i zdrowo wyglądają.

Serum

Kupiłam serum ponieważ szukałam produktu który pomoże moim paznokciom (słabych, bardzo cienkich, po nieudolnym zdjęciu hybrydy). Wybrałam produkt ponieważ był jedyna odżywką w Rossmannie w postaci żelowo-kremowej a nie w formie lakieru. Produkt ma fajną gęstość, zapach i dobrze się wchłania w skórki i płytkę paznokcia. Nakładam najczęściej w pracy, produkt nałożony na paznokcie nie plami mi wszystkiego wokół a ma czas żeby zadziałać ;)
Po 2 tygodniach śmiało polecam, paznokcie wyglądają lepiej, nic się nie rozdwoiło i skórki są o niebo lepsze!