Long4Lashes, Nails, Ekstremalne serum utwardzające do paznokci

Long4Lashes, Nails, Ekstremalne serum utwardzające do paznokci

Profesjonalna formuła dla osłabionych, łamliwych i rozdwajających się paznokci z naturalnym ekstraktem z żywicy z drzewa Pistacia lentiscus stymuluje syntezę keratyny, która nadbudowując płytkę paznokcia wypełnia ubytki i nierówności. W efekcie paznokcie stają się grubsze i mocniejsze, a jednocześnie – zabezpieczone przed uszkodzeniami i łamaniem. Innowacyjny system Re-Light zapobiega przebarwieniom i rozjaśnia płytkę, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy wygląd i naturalny połysk. Odżywka nadaje paznokciom delikatnie mleczny odcień.

Serum utwardzające long 4 lashes

Podczas stosowania odżywki paznokci się wzmocnił. Już po 3 tygodniach stosowania były wzmocnione, bardzo ładnie odrosly. Ale kiedy odstawila na parę dni malowanie paznokci ta odżywka stały się gorsze niż przed użytkowaniem. Zaczęły się bardzo mocno rozdwajac stały się cienki i mega słabe

Serum do paznokci

Kupiłam to serum w zastępstwie dla odżywki w Eveline, której regularnie używam.
W nazwie tego kosmetyku jest serum ale jest to po prostu bezbarwna odżywka. Myślę, że mogę porównać jej działanie do odżywki z Eveline, czyli faktycznie utwardza paznokcie, wzmacnia, zapobiega łamaniu, rozdwajaniu.
Cena jest wyższa niż Eveline bo to serum kosztuje niecałe 20 zł, ale można je dorwać za ok. 15 zł w promocji.
Plusem jest też to, ze to serum nie gęstnieje zbyt szybko. Teraz mam końcówkę, która faktycznie trochę zgęstniała, ale nadal można ją wydobyć z buteleczki i nałożyć na paznokcie bez problemu.

Zdrowe, mocne i piękne paznokcie

Serum wzmacniające do paznokci Long4Lashes Nails to rewelacyjny produkt. Trafił do mnie dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebowałam. Moje paznokcie były chyba zmęczone i zwyczajnym malowaniem ze zmywaniem, jak i normalnymi pracami domowymi. Ich stan pogorszył się pewnie także z uwagi na fakt, iż karmię piersią. Stały się miękkie, łamały się i pękały przy bokach.

Serum zamknięte jest w buteleczce przypominającej wyglądem tradycyjny lakier do paznokci. Preparat ma kremową konsystencję i można go łatwo rozprowadzić przy pomocy pędzelka. Po wmasowaniu w płytkę paznokcia, serum błyskawicznie wysycha i bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając po sobie najmniejszego śladu. Przyznam, że moje paznokcie nigdy nie były szczególnie zniszczone czy też łamliwe, jednak lubiły się rozdwajać, szczególnie wtedy, gdy zbyt często malowałam je lakierem. Pierwsze dni użytkowania preparatu nie przyniosły zauważalnych rezultatów. Po ok. 2 tygodniach codziennego stosowania serum - coś się zmieniło!

Serum już po tygodniu stosowania zadziałało zgodnie z obietnicą - moje paznokcie stały się mocniejsze i niestraszne im było nawet lekkie uderzenie (gdy jeszcze tydzień wcześniej mój paznokieć by się złamał). Po ponad dwóch tygodniach codziennego stosowania zauważyłam, że paznokcie szybciej rosną i są naprawdę mocniejsze i zdrowsze. Wspaniałe uczucie odzyskać swoje paznokcie

Ratunek na chwilę

Odżywka jest dość dobra, ale nadaje się na 1 pomalowanie ochronnie i to dosłownie na chwilę bo długo na paznokciu się nie utrzymywał. Próbowałam nosić 2 warstwy, bo bardzo ładnie, naturalnie to wygląda. Jednak jest to opcja na chwilę, bo zaraz lakier się... kruszył...
Probowalam ją też dawać jako bazę pod lakier, ale nie daje takiego efektu jak odżywka z GR.
Ogólnie bardzo polecam osobom do regeneracji w wolnych dniach od zadań domowych.
Cuuuudownie wygłada płytkę paznokcia i czuć że utwardza. :)

klapa

Serum mam od ponad roku, robiłam podejść kilkanaście do kuracji, nie przynosi efektu. Mam rozdwojone paznokcie, płytka jest krótka, nie wzmacnia w żadnym stopniu, pieniądze wyrzucone w błoto. Nawet się ładnie nie utrzymuje. Nie polecam.

Do ideału trochę mu brakuje, ale nie jest źle

Serum utwardzające do paznokci razem z serum do rzęs marki Long4Lashes otrzymałam w prezencie od męża. Posiadam dość kruche paznokcie, które mają cienką i delikatną płytkę. Bardzo często zmagam się z ich łamliwością, przez co bardzo trudno jest mi je zapuścić. Paznokcie zwykle noszę obcięte na krótko, a ostatnimi czasy bardzo rzadko decyduję się na manicure hybrydowy, aby pozwolić im na odpoczynek i regenerację. Czym byłaby jednak regeneracja bez przemyślanej pielęgnacji? :)

Serum posiada bardzo elegancko wyglądające, szklane opakowanie i z powodzeniem może posłużyć jako prezent dla bliskiej osoby. Ja na przykład podarowałam je niedawno mojej mamie. Ale wrócmy do tematu serum. Zostało ono wyposażne w zbyt cienki pędzelek - moim zdaniem do wymiany przez producenta, gdyż jest bardzo niewygodny, wygląda na nieprecyzyjny. Zawartość szklanej buteleczki jest z kolei koloru mlecznego, a zaaplikowane serum bardzo subtelnie wygląda na paznokciach. Nie tylko mnie kolor serum bardzo odpowiada - często pytano mnie jaki mam kolor lakieru oraz jakiej marki :).

Kosmetyk dość szybko schnie na paznokciach - około minutę, może dwie, zupełnie jak lakier. Mleczny odcień możemy pogłębić poprzez zaaplikowanie kilku warstw: trzech a nawet czterech. Serum dobrze trzyma się na paznokciach, ale określanie go mianem "ekstremalnego" jest lekko przesadzone. Zaaplikowane na paznokciach spokojnie wytrzymuje do 3 dni. Jeżeli w domu wyręcza nas zmywarka to nieco dłużej :). Po tym czasie schodzi z paznokci malutkimi płatkami, co niestety wygląda mało estetycznie. Na szczęście bardzo dobrze współpracuje ze zmywaczami do paznokci, również tymi bez acetonu, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób możemy się go pozbyć.

Jeżeli mowa o efektach to serum rzeczywiście bardzo fajnie utwardza paznokcie - od razu po zaaplikowaniu są dobrze zabezpieczone i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przy tym prezentują się bardzo elegancko, klasycznie i schludnie. Przy regularnym stosowaniu kondycja paznokci odrobinę poprawia się - nie jest to może spektakularny efekt, ale na pewno jest odczuwalny. Paznokcie stają się troszeczkę mocniejsze, rzadziej się łamią (ale niestety wciąż się łamią), są nieco gładsze w dotyku oraz można je zapuścić do większej długości. Do tego odzyskują ładny i zdrowy koloryt. Warto również dodać, że jest wydajne i wystarczy na kilka tygodni stosowania. Pomimo tego, że serum oceniam na 4, gdyż nie zachwyciło mnie na tyle aby przyznać mu 5, myślę że jeszcze do niego wrócę.

Zwykły lakier

Niby dobra firma... Niby serum...Niby " ekstremalny" utwardzacz do paznokci...używałam ponad miesiąc,i chyba o miesiąc za długo. Lakier zniszczył moje paznokcie - zaczęły pękać i rozdwajać się już w połowie długości paznokcia !
Ani nie odżywia, ani nie utwardza...
Są lepsze odżywki za mniejsze pieniądze, które działają... ta niestety przereklamowana...

Dobry produkt

Marka Long4Lashes kojarzy mi się głównie z odżywką do rzęs, ale w swojej ofercie mają również odżywki do paznokci, preparaty do demakijażu a ostatnio siostrzane linie oferują również produkty do pielęgnacji ciała. Moje paznokcie wymagają wzmocnienia przez cały rok, są wymagające i pomimo starannej i dobranej pielęgnacji często łamią się i kruszą pod wpływem codziennych czynności. Serum od Long4Lashes sprawdziło się u mnie bardzo dobrze i pomogło mi zniwelować te problemy.

OPAKOWANIE

Produkt znajduje się w eleganckim, białym kartoniku z grafiką przedstawiającą szkic paznokcia oraz nazwą i logo marki. Kartonik jest świetnie opisany – na każdej ściance znajdziemy istotne informacje. Odżywka ma szklane opakowanie, pędzelek jest idealnie wyprofilowany, gesty, ale nie za szeroki, łatwo sunie po paznokciach i szybko można nim nałożyć produkt. Opakowanie jest na tyle wygodne, że możemy zużyć kosmetyk do samego końca, wystarczy przechylić odpowiednio buteleczkę. Szata graficzna jest bardzo prosta – mamy tutaj jedynie napisy na buteleczce i logo marki. Opakowanie jest typowa dla lakierów tej marki – okrągła buteleczka. Kontrastowym elementem, który dodaje jej uroku jest złota zakrętka z efektem lustra.

ODŻYWKA

Odżywka wygląda jak biały lakier i sprawdzi się zarówno solo jak i stosowania jako baza pod lakier do paznokci, gdzie przedłuża jego trwałość, a jednocześnie pielęgnuje paznokcie. Jest dosyć rzadka, więc trzeba uważać, aby nie nabrać jej zbyt dużo. Schnie bardzo szybko, dzieki czemu nałożenie zalecanych 2 warstw idzie naprawdę sprawnie. Ma zapach podobny do klasycznych zapachów lakierów, jednak nie tak intensywny. Podoba mi się to, że odżywka posiada lekki kolor, który daje paznokciom mleczną barwę, dzięki czemu jeśli chcę nie muszę już stosować dodatkowo lakieru. Efekt jest naturalny, a paznokcie zyskują dodatkowo blask. Nadaje się również do stosowania jako baza pod lakier. Produkt łatwo zmywa się zmywaczem do paznokci, nawet bez acetonu. Po dłuższym czasie stosowania faktycznie paznokcie stają się bardziej odporne i twardsze. Nie łamią się już tak łatwo, mogę spokojnie je zapuścić do pożądanej długości. Różnica jest widoczna i odczuwalna po ok. 4 tygodniach stosowani co 2 dni. Produkt jest bardzo wydajny, starczy na kilka miesięcy stosowania. Dostępność również nas nie zawiezie, bo znajdziemy ją we wszystkich popularnych drogeriach. Cena jest porównywalna z ceną buteleczki lakieru.

PLUSY:

+ wzmacnia paznokcie i utwardza
+ pędzelek jest odpowiednio gęsty, szybko i łatwo aplikuje się nim produkt
+ odżywka jest wydajna
+ korzystna cenowo
+ można stosować ją solo i jako bazę pod lakier
+ szybko zasycha
+ nadaje paznokciom mleczną barwę

Wzmacnia łamliwe paznokcie

Moje paznokcie są z natury słabe i łamliwe, mają też dużą skłonność do rozdwajania się. Już po tygodniu używania tego serum zauważyłam, że stają się z dnia na dzień coraz bardziej twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Rzadziej się łamią i rozdwajają.
Odżywka dobrze trzyma się paznokci, nawet przy drugiej i trzeciej warstwie i nie odpryskuje. Pierwsza warstwa jest przezroczysta. Nałożenie drugiej i trzeciej, daje paznokciom delikatny, mleczny odcień. Dzięki temu wyglądają na zdrowe i zadbane.
Zalety:
+szybko schnie,
+utwardza paznokcie,
+nie smuży przy nakładaniu kolejnej warstwy,
+nie bąbluje,
+nie odpryskuje,
+nie schodzi płatami,
+nadaje paznokciom połysk,
+przy kolejnej warstwie nadaje delikatny, mleczny kolor,
+wygodny pędzelek, który pobiera odpowiednią ilość produktu,
+jest wydajne i nie gęstnieje w opakowaniu,
+nie posiada uciążliwego "zapachu" .

Godna polecenia

Pozostawia paznokcie o bardzo ładnym połysku, białe końcówki są jeszcze bielsze niż przed zastosowaniem odżywki. Po 2 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę – paznokcie stały się twardsze, bardziej odporne i gładsze. Jest bardzo wydajna, szybko schnie na paznokciach. Nie waży się w opakowaniu, a mam ją od około roku. Polecam.

schodzi płatkami

Wygrałam utwardzacz w konkursie i od razu postanowiłam go wypróbować. Niestety, zawiódł mnie :< dałam mu trzy szanse i niestety ciągle powtarza się problem. Serum schodzi płatkami z paznokci. Używałam go samego i z lakierem i problem się powtarza. Sam się odwarstwia i odchodzi od paznokcia. Załączam zdjęcie jak to wygląda. Jeszcze gorzej jest jak pomaluje się lakierem, żal straconego czasu :( Zawsze przygotowuję płytkę przed nałożeniem lakieru/serum, więc to nie kwestia paznokci. Może trafiłam na pechową sztukę?

Dobre serum

Produkt jest poprawny. Paznokcie naprawdę są utwardzone, szybko wysycha, nie podrażnia i nie uczula. Serum nie jest bezbarwne, trzeba się liczyć z tym, że kolor jest delikatnie widoczny, to taki przezroczysto mleczny kolor który mi osobiście nie przeszkadza,
Wygodne opakowanie, i fajny pędzelek, produkt naprawdę wydajny.