Long4Lashes, Nails, Intensywne serum wzmacniające do paznokci

Long4Lashes, Nails, Intensywne serum wzmacniające do paznokci

Średnia ocena: 3.64/5

Profesjonalny kremowo-żelowy preparat skutecznie zwalcza wszystkie symptomy słabych i zniszczonych paznokci: łamliwość, rozdwajanie się, cienkość i spowolnienie wzrostu. Dzięki zawartości biotyny, która wzmacnia struktury keratynowe, stają się one mocne, widocznie utwardzone i odporne na uszkodzenia. Formuła wzbogacona olejkiem ze słodkich migdałów oraz kompleksem NutriAct doskonale odżywia i regeneruje, jednocześnie nawilżając zarówno płytkę paznokcia – jak i skórki. Paznokcie zyskują większą elastyczność i zdrowy wygląd.

odżywki do paznokci
wszystko w jednym
w buteleczce
żel / płyn

Pomaga

Moje paznokcie na co dzień nie są jakoś specjalnie problematyczne-dosyć mocne, nie rozdwajają się, ale z natury nie są zbyt twarde plus moja praca ich nie oszczędza.
Jednak postanowiłam przed świętami pójść na hybrydę do kosmetyczki(zazwyczaj robię sobie paznokcie sama) iiiiii....przepiłowała mi płytkę. Po zdjęciu stylizacji moje paznokcie były w stanie takim w jakim ich jeszcze nie widziałam-miękkie tak bardzo, że odginały się w każdą stronę, zadzierające się, tkliwe i ogólnie w stanie agonalnym. Postanowiłam zrobić przerwę od jakichkolwiek lakierów, obcięłam na krótko i postawiłam na olejki oraz odżywki w formie wchłanialnego serum.

To z Long4Lashes sprawdziło mi się naprawdę dobrze. Wcierałam po kilka razy dziennie z nadzieją, że szybciej zadziała :D
I przyznam, że po 3 tygodniach różnica jest odczuwalna oraz zauważalna-paznokcie są wyraźnie mocniejsze, nieco twardsze, a przede wszystkim-już się nie rozdwajają się przy byle uderzeniu oraz przestały się zadzierać. Czy rosną szybciej-nie umiem tego ocenić, bo moje paznokcie u rąk z natury rosną dosyć szybko.
Serum lekko nawilża skórki, troszkę je zmiękcza, ale to nie jest działanie tak intensywne jak przy olejkach oraz kremach dedykowanych do pielęgnacji tej części paznokcia. Ja traktuję recenzowany produkt przede wszystkim jako serum do płytki paznokciowej.
Obecnie używam go do paznokci u stóp, raz dziennie wieczorem. U stóp paznokcie mam normalne, ale zima w ciężkich butach trochę je nadwyrężyła(płytka stała się matowa oraz taka bez życia) i to serum pomaga mi utrzymać ich dobrą kondycję-zauważyłam, że z czasem płytka tam się wygładziła oraz jeszcze bardziej wzmocniła.

Produkt ma gęstą konsystencję, nie rozlewa się na boki, a także dosyć szybko się wchłania bez uczucia tłustej/lepkiej warstwy-to wszystko sprawia, że serum używa się przyjemnie oraz wygodnie.
Ma ładny zapach, delikatny i kremowy.
Pędzelek wąski oraz niezbyt długi, także wygodny w aplikowaniu kosmetyku.

Świetne

Kupiłam serum z zamiarem odratowania moich paznokci, gdyż były w opłakanym stanie- okropnie się rozdwajały i łamały…
Przyznam, że stan moich paznokci ZNACZNIE się poprawił, aczkolwiek nie jestem w stanie dokładnie ocenić czy jest to w całości zasługa tego kosmetyku, gdyż stosowałam jeszcze inne specyfiki w tym samym czasie. Serum nakładam na pazurki codziennie, choć często się zdarzało, że kosmetyk lądował na nich nawet kilka razy w ciągu dnia. Uwielbiam te uczucie jakie daje- wrażenie natychmiastowego nawilżenia. Świetne jest to, że potrzeba dosłownie tylko chwili, aby kosmetyk w pełni się wchłonął, więc śmiało można używać go w ciągu dnia, bez obaw i wyrzutów sumienia, ze coś ubrudzimy.
Moje paznokcie się wzmocniły, płytka paznokcia uległa wydłużeniu, a wolny brzeg znacznie się zmniejszył. Rozdwajanie ustąpiło i nie tak łatwo je złamać. Jak już wspomniałam ciężko mi przypisać konkretne zasługi do tego serum, gdyż stosowałam również: olejek do skórek z Indigo, masło shea nierafinowane- wmasowywane na noc, w płytkę paznokcia oraz od czasu do czasu, kąpiele w cieplej oliwie.
Jednak podobają mi się odczucia po tym serum i na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce, aby utrzymać paznokcie w dobrej kondycji.

Bardzo mi pomogło

Od zawsze mam pazurki bardzo łamliwe, rozdwajają się oraz są matowe a co najgirsze są cienkie jak kartka papieru.
Serum używałam równy miesiąc i widzę dużą poprawe.
Pazurki zrobiły się twardsze, mniej się rozdwajają ale nadal łamią. Mam wrażenie, że zrobiły się takie bardziej gładkie i zyskały ociupinke blasku.
Będę używała dalej cały miesiąc robiąc tygodniową przerwe i zapewne zostaje ze mną bo do tej pory nie znalazłam lepszego serum.

Świetny

Mam kłopot z paznokciami, ze mi sie łamią i rozdwajają, ciężko je zapuscic. Ta odzywka to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o wyhodowanie paznokci. Szybciej rosną. Natomiast czy az tak wzmacnia? Nie dziala az tak dobrze jak przy wspomnianej już opcji, ale może byc. I tak jestem zadowolona po stosowaniu masy różnych preparatow - ten jest najlepszy.

Świetna

Jak na odżywkę do paznokci przystało to opakowanie jest standardowe tzn. słoiczek odkręcany, a na zakrętce pędzelek. Szata graficzna prosta i nie wyróżniająca się. W środku 10 ml produktu za około 46zł.
Konsystencja jest kremowo-żelowa o mlecznym kolorze. Ma bardzo ładny, przyjemny zapach, który nie jest zbyt mocno wyczuwalny.
Produkt szybko się nakłada bez jakichkolwiek problemów. Wystarczy nałożyć odżywkę pędzelkiem na paznokcie po czym wsmarować ją w płytkę. Serum szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Paznokcie po aplikacji produktu są nawilżone i wyglądają zdrowo. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam również wzrost płytki paznokcia. Dodatkowo stają się mocniejsze. Tak jak pisałam na początku ja używałam odżywki między przerwą w hybrydach. Zazwyczaj nakładałam ją dwa razy w ciągu dnia przez tydzień. Następnie nosiłam hybrydy 3 tygodnie po czym wracałam do serum. Wydaje mi się, że przy codziennym stosowaniu efekty są zdecydowanie jeszcze lepsze. Faktem jest to, że mimo wszystko serum należy do tych wydajnych za co oczywiście ogromny plus.
Moim zdaniem jest to dobry produkt na polepszenie swoich paznokci. Wiadomo, że efektów nie ma od razu, ale jeśli chcecie wzmocnić swoje paznokcie lub poprawić ich wzrost i kondycję to jest to dobry produkt. Jedynym minusem może być tu cena, ale często jest tak, że serum idzie znaleźć na promocji w niższej cenie.

Profesjonalne serum

Serum do paznokci ma fajne ciekawe opakowanie. Aplikator jak najbardziej na plus, typowy dla odżywek do paznokci.
Zapach delikatny, ale przyjemny, miło się z nim pracuje.
Sama forma odżywki jest bardzo ciekawa, wciera się ją w paznokcie wykonując przy tym masaż. Pierwsze co można zauważyć to zmiękczenie skórek, i poprawa wyglądu paznokci - znikają białe plamki, ogólnie serum radzi z tym sobie świetnie. Jeśli chodzi o utwardzenie paznokci tu na efekty trzeba zaczekać, ja przy regularnym stosowaniu poprawę zauważyłam po ok 3 tygodniach. Później już było świetnie, twarde, nie rozwarstwiały się, nie łamały.
Serum jest naprawdę świetne, jedynie może delikatnie mało wydajne.

Porządnie zregenerował moje paznokcie

Moje paznokcie potrzebowały pomocy po żelach. Produkt zaskakująco dobrze (i szybko) sprostał temu zadaniu. Ogromnym plusem serum jest jego aplikacja. Różni się od pozostałych odżywek do paznokci, zamiast nakładać i zmywać wystarczy nałożyć go na niepomalowany paznokieć i poczekać aż do wchłonięcia. Mniej pracochłonne i bardziej skuteczne. Niestety, cena jest dość zaporowa, a przez częstszą aplikację zużywa się naprawdę szybko.

Myślałam, że będzie lepiej

Szukając odżywki na zniszczone paznokcie po hybrydach natknęłam się na tą, bo miała dobre opinie. Ogólnie nie poprawiło kondycji moich paznokci. Fajnie działa na zmiękczenie i nawilżenie skórek. Ma ładny zapach i konsystencję. Ja po prostu miałam zabawę z wcierania tego w paznokcie.

Bardzo fajna odżywka

Odżywkę kupiłam ze względu na moje zniszczone hybrydami paznokcie.
Skusiła mnie marka która ma bardzo dobre opinie .
Odżywka ma delikatny, ładny zapach który jest jak najbardziej na plus.
Konsystencja jest żelowo kremowa , bardzo dobrze i szybko się wchłania .
Odżywkę aplikuje pędzelkiem jak od tradycyjnych lakierów do paznokci na paznokieć oraz skórki.Po czym wcieram .
To co zauważyłam po kilku dniach to wizualna poprawa stanu paznokci.
Wyglądały dużo lepiej.
Po ok 2 tyg zaczęły też robić się grubsze oraz mniej rozdwajać .
Jak dla mnie jest ok i będę do niej wracać

Absolutny HIT!

Od czasu do czasu mam ochotę zregenerować swoje paznokcie, ale zazwyczaj formuły odżywek wymagają malowania paznokci i zmywania ich na zmianę. W związku z tym, że nie cierpię zmywania, gdy tylko zobaczyłam tę odżywkę, którą należy tylko wcierać i dodatkowo zachęcona marką, kupiłam ją bez wahania.
Odnotowuję same plusy!!
1. Piękny migdałowy zapach, jestem w nim zakochana!
2. Kremowa formuła, która szybko sie wchłania
3. Idealne nawilżenie skórek i płytki paznokcia, dłonie wyglądają jak po zabiegu manicure
4. Delikatne wzmocnienie i przyspieszenie wzrostu paznokcia - moje paznokcie nie są bardzo problematyczne, więc serum spełnia tu swoją funkcję.

Używam go też na paznokciach mojego faceta po skończonym manicure i również jest zadowolony z efektu. Delikatny błysk sprawia, że dłonie wyglądają na zadbane, ale nie umniejsza to męskości.

Obecnie używam go intensywnie na sobie po ściągnięciu żeli z paznokci po ponad rocznym noszeniu stylizacji. Obawiałam sie, ze płytka paznokcia bedzie zle wyglądać, ale dzieki temu serum absolutnie nie mam się czego wstydzic. Uzywam kilka razy dziennie i nie mogę wyjść z zachwytu!

Dostateczny za markę...

...choć to i tak naciągana ocena, ale niech już będzie. Jak w tytule, kupiłam to serum ze względu na markę, ponieważ kojarzyła mi się ona z profesjonalnymi produktami. Rzęsy, brwi, włosy, a teraz i paznokcie. Musi być świetne! Tym bardziej, że moje paznokcie były i są w naprawdę złej kondycji. Zachęcił mnie też rewelacyjny skład - biotyna i mocznik. A opis producenta? "Twarde, mocne płytki bez rozdwajania, szybki wzrost". Czy aby na pewno? Nie do końca. No ale zacznę od plusów.
Serum jest bezpieczne w stosowaniu - zero formaldehydu czy jego pochodnych. Osoby o paznokciach wrażliwych nie muszą się bać stosowania. Po drugie - zapach i konsystencja. Paznokcie fajnie nawilżone, wzrost lekko przyśpieszony. Bez lepienia, klejenia, spływania.

Jednak serum poprawiło wygląd paznokci tylko wizualnie. Nie wzmocniło, nie zniwelowało pękania i rozdwajania. A zapowiadało się tak pięknie... Dlatego trójkę dostaje tylko za markę, no i może za komfort stosowania. A tam komfort! Jak mam używać kremowe, pachnące serum, które oferuje mi istotnie tylko zapach i jakieś tam nawilżenie, to już wolę z komfortu zrezygnować, pomęczyć się, użyć czegoś śmierdzącego, ale żeby w końcu pomogło.
Zużyłam dwa opakowania - jedno w ciągu miesiąca, drugie w ciągu kilku, gdyż stosowałam po każdym zmyciu lakieru, czyli dość długo, bo prawie pół roku. Po takim okresie powinno zdecydowanie pomóc, a o rozdwajaniu nie powinnam już nawet pamiętać.

Szkoda. Naprawdę liczyłam na ten produkt. Wygląda na to, że moje paznokcie są odporne na wszelkie specyfiki. Nie powiem, że polecam, ale warto spróbować, bo coś na pewno robi. Do domowego paznokciowego SPA, lub dla paznokci przesuszonych się nada. Ja oczekuję dużo, bo paznokcie mam fatalne, być może dlatego nie pomógł, co nie oznacza jednak, że nie pomoże paznokciom tylko lekko łamliwym czy miękkich.

Póki co faworyt!

Mam cienkie i łamliwe paznokcie przez co nie mogę sobie pozwolić na zapuszczenie płytki wychodzącej poza opuszek palca. Po odżywkę sięgnęłam przypadkiem i nie żałuję. Używałam wiele innych rekomendowanych odżywek, ale ta okazała się najlepsza.