Carthusia, Fiori di Capri EDT

Carthusia, Fiori di Capri EDT

Jest to pociągająca kompozycja z wyrafinowanych kwiatowych nut konwalii i dzikiego goździka zmieszanych z drzewem sandałowym, ylang-ylang i dębem. Nawiązuje do XIV-wiecznej receptury. Jest to najbardziej znany i lubiany zapach marki Carthusia.

Nuty zapachowe: konwalia, dziki goździk, drzewo sandałowe, ylang-ylang, dąb.

wody toaletowe
kwiatowe, szyprowe

Ładnie się rozwijają...

Tak! Chciałabym mieć taki flakonik w swej kolekcji. Do zapachu "coś" przyciąga , choć pierwsze wrażenie wywarł na mnie negatywne- szypry+ ylang ylang- nie przepadam za takim połączeniem. Dalej jest już tylko ładniej. Zapach łagodnieje, na pierwszy plan wysuwają się eleganckie kwiaty- niebanalnie ze sobą zestawione,które jednocześnie przywodzą na myśl jakąś dawną epokę i stuprocentowo wpisują się w czasy obecne. Majstersztyk! Dla kobiet,które wiedzą czego szukają w życiu.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Mam do niego słabość

Nie wiem co takiego jest w tym zapachu ,że tak mnie przyciąga.Rzeczywiscie jest w nim cos babciowatego(szypry) jednak jest w nich także jakieś ciepło i ostrość(może to te zioła z Capri?).Nie wiem jak otoczenie reaguje na Fiori-moze rzeczywiście byłby męczący jednak zastanawiam sie nad zakupem edp(cudowny flakonik z pompką) tak tylko dla siebie

Ilość zużytych opakowań:2 próbki

Bbaciowaty

Dla mnie ten zapach jest strasznie mocny, staroscwiecki, babciowato-ciociowaty. Na poczatkummnie zaintrygowal, ale szybko przeobrazil sie w szyprowy, meczacy "smrodek". Bardzo trwaly. Otoczenie krzywilo sie, czujac ode mnie te perfumy, a ja chcialam je jak najszybciej z siebie zmyc. Flakon nie taki ostatni, ale nie chce zawyzac ogolnej oceny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:probka