Origins, GinZing, Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream (Krem nawilżający)

Origins, GinZing, Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream (Krem nawilżający)

Zobacz oferty

sephora.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 2.50/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Marka Origins stworzyła krem o właściwościach nawilżających i energetyzujących - GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream, który budzi skórę jak poranne espresso. Ten niezwykle bogaty krem zapewnia głębokie nawilżenie i poprawę struktury skóry.
- Olejek z nasion kawy to ekstrakt z energetyzujących ziaren kawy. Nasiona pomagają w produkcję skoncentrowanego olejku bogatego w antyoksydanty, który uzupełnia i zatrzymuje głębokie nawilżenie skóry.
- Kofeina (z ziaren kawy) ma naturalne właściwości łagodzące podrażnienia, które utrzymują skórę zdrową, odżywioną i rześką. Roślina została odkryta w Etiopii i jest uprawiana w Jemenie od VI wieku.
- Żeń-szeń jest od dawna znany jako składnik, który zwalcza zmęczenie, wzmacnia odporność i poprawia pamięć. Żeń-szeń przywraca energię, aby skóra pozostała sprężysta.
- Masło Cupuaçu opochodzi z nasion tropikalnego drzewa rosnącego w lasach deszczowych Amazonii. To delikatny, odżywczy emolient, który łatwo wchłania wodę i pomaga nawilżać skórę.
Połączenie olejków eterycznych Cytryny, Grejfpruta i Mięty dodaje skórze energii i pozostawia ją odświeżoną.

Idealny, jeśli masz suchą skórę albo potrzebujesz dodatkowej pielęgnacji skóry w nocy lub podczas chłodniejszych miesięcy.
Jest on wzmocniony znanym z właściwości odżywiających olejkiem z nasion kawy oraz odżywczym żeń-szeniem, który zwalcza oznaki zmęczenia skóry.

GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream natychmiast odżywia, odświeża, dodaje energii i nawilża nawet najbardziej sucha skórę, nadając jej promienny, zdrowy wygląd. Blask już po pierwszym użyciu! I jakie orzeźwienie!

Używa produktu od: próbka

Można się zachwycić

Z kremem tej firmy miałam do czynienia po raz pierwszy, ale mimo że użyłam tylko małą próbkę to mam ochotę kupić go ponownie. Krem okazał się bardzo wydajny. Jego konsystencja jest dość bogata. Ja używałam go na noc w dość dużej ilości, ale wiem, że nadawałby się też na dzień pod makijaż. Krem ma obłędny ożywiający zapach. Nie wchłania się szybko, ale też nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze. Myślę, że jest wart swojej ceny.

BRAK MI SŁÓW NA JEGO WSPANIAŁOŚĆ

To jest niepojęte, co ten krem robi. Miałam bardzo wysuszoną skórę po codziennym nakładaniu kwasu Paula's Choice, a mój wcześniejszy krem - Bandi emulsja Anti Dry nie dawał rady. Generalnie moja skóra była szara, sucha, miałam widoczne skórki na nosie, czole i brodzie. Do tego mam multum wągrów, z którymi kwas sobie nie poradził. Po nakładaniu tego kremu (originsa) przez jedynie dwa tygodnie stał się cud! Kwas w końcu mógł pokazać na co go stać - brakowało po prostu odpowiedniego nawilżenia i jakiejś okluzji. Ekstrakt z kawy i żeń szeń zostawiają skórę pobudzoną, gładką, jakbym w końcu się wyspała. I to widać od razu. Dodatkowo - wyrównuje koloryt poprzez to podbicie 'wyspania' skóry. Pięknie pachnie, ma cudną, kremową konsystencję i piękną szatę graficzną. Dałabym mu wszystkie wizażowe 'hity' - zasługuje.
Nie wypróbowałam go jeszcze pod makijaż, bo się trochę świeci i boje się, że zjedzie, ale (!) po użyciu kwarcowego rollera na twarz na już nałożony krem, to to świecenie znika i skóra wygląda jeszcze lepiej. Nawet lepiej niż w makijażu. Mam paskudną tendencje do zapychania, więc myśle, że dosyć istotną informacją dla podobnych cer jest to, że mnie wcale nie zapchał.

Zbyt słabe nawilżenie

Krem nie daje efektu nawilżenia. W tej cenie jest wiele innych marek i duzo lepszych produktow. Intensywnie pachnie, ale to nie jest zaleta.

Nie kupię ponownie, jak dla mnie zbyt wysoka cena jak na takie działanie.

lekkie nawilżenie

Marka Origins ma naprawdę świetną pielęgnację, która jest zdecydowanie warta uwagi. Najlepiej polować na promocje, bo niestety ceny są wygórowane.

Wady:
-regularna cena
-nie jest to bardzo mocne nawilżenie, raczej dla cer tłustych i mieszanych

Zalety:
-nie zapycha
-szybko się wchłania
-nie zostawia lepkiej warstwy ani tłustego filmu
-wydajny
-lekkie nawilżenie
-nadaje się pod makijaż
-ładny zapach

Jednak znam kremy w 1/3 ceny tego i tak samo dobre.

Nie żałuje ani trochę,że go kupiłam,jest genialny!

Pierwszy raz miałam okazję używać go gdy dostałam próbkę podczas zakupów w Sephorze. Pierwsze wrażenie super, fajnie, ale cena też wysoka więc jakoś zapomniałam o nim. Trafiły się duże promocje na stronie i bez zastanowienia krem trafił do koszyka. Jest to jak na razie najlepszy krem jaki używałam.

Taki sobie

Rzeczywiście zapach tego produktu jest jego dużym atutem, ale ten krem jakoś specjalnie nie nawilżył mojej skóry (normalna w kierunku suchej), spodziewałam się o wiele lepszego efektu, zwłaszcza że reklamuje się jako "ultra hydrating". Krzywdy mi nie zrobił, ale krem za 25 zł o wiele lepiej nawilża. Wyglądał dobrze na skórze, nie rolował się pod pudrem czy korektorem. Zużyłam go podczas sezonu jesiennego, przynajmniej dopełnił zapachowo klimat xD

Wielki zawód

Skusiłam się na ten krem czytając wiele pozytywnych opinii na jego temat.
Chciałam kupić sobie krem z wyższej półki cenowej licząc na to, że droższe znaczy lepsze.
I to jest bardzo nieprawdziwe sformułowanie a dowodem na to był dla mnie właśnie ten krem.
Kiedy tylko otwarłam wieczko kremu uderzył mnie w twarz zapach jakby cytrusy czy coś podobnego jednak zapach ten w środku kremu był ok choć troszkę drażnił mój nos to na twarzy ewoluował w coś podobnego do skisłego soku pomarańczowego. Był tak intensywny, że piekły mnie od tego zapachu oczy.
No ale myślę sobie drogi krem to wytrzymam może działał będzie lepiej. I tutaj kolejne rozczarowanie: twarz świeciła mi się jak żarówka a krem za nic w świecie nie chciał się wchłaniać mimo nakładanie niedużej ilości.
Skoro tak to dałam mu szansę i pomyślałam, że ponoszę go pod makijaż. No i niby wszystko grało i wydawało się że może będzie jednak pożytek z tego kremu aż nagle po tygodniu zaczęło pojawiać się coraz więcej zaskórników i wyprysków a skóra zaczęła robić się czerwona po jego nałożeniu.
Krem nie dla mnie. Zużyłam na stopy.

Pieniądze wyrzucone w błoto

Po obejrzeniu reklam w internecie postanowiłam kupić ten krem. Była zima a więc twarz mocno przesuszona. Niestety bardzo się rozczarowałam. Efekt nawilżenia działał raczej niedługo. Nie nadawał się również pod makijaż. Jedyne co mi się podobało to zapach, ale on ulatniał się po godzinie.

Niestety zapycha

Generalnie poleciłabym ten krem na chłodniejsze dni. Kiedy zwykłe nawilżacze nie dają rady. Ładnie pachnie, dobrze nawilża, bardzo subtelne rozświetlające drobinki dodają skórze blasku. Niestety u mnie zapychał i był to jeden z dwóch powodów odstawienia do szuflady (mój partner jest z niego bardzo zadowolony). Generalnie odeszłam od kosmetyków origins głównie przez to, że ich produkty są testowane na zwierzętach. Natomiast jeśli komuś to nie przeszkadza to szczerze polecam. Mają w swojej ofercie kilka ciekawych pozycji.

Jak dla mnie najlepszy !!!

Krem cudowny !! Koi , nawilża , nie podrażnia, skóra jest miękka w dotyku a do tego pięknie pachnie. Produkt ten nadaje się do cery naczynkowej i skłonnej do alergii gdyż nie podrażnia jej. Po nałożeniu produktu skóra jest jedwabiście gładka i miękka bez tłustego filmu. Szybko się wchłania pozostawiając cudowny pomarańczowy zapach :)

Aromaterapia

Krem niewątpliwie nawilża i rzeczywiście budzi skórę. Pachnie jak świezo wyciśnięty sok z pomarańczy, co pozwala się obudzić. Niestety pozostawia lekki film i powiedziałabym, że jest raczej dla cer suchych - przy tłustszych / mieszanych może się wchłaniać zdecydowanie za wolno jak na krem do zastosowania pod makijaż.

Ulubiony krem

Krem wspaniałe nawilża i koji skórę. Po tym kremie skóra twarzy zrobiła się bardzo miękka w dotyku. Moja cera mieszana bardzo się z tym kremem polubiła co jest rzadkością bo po większości kremów mnie wysypuje. Jedno opakowanie zużywam w 2,5 miesiąca, używając tylko do wieczornej pielęgnacji.