Miya Cosmetics, myWONDERBALM I Love Me (Odżywczy krem z olejkiem z róży, do twarzy, rąk i ciała)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.63/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Hebe
REKLAMA

MIYA Cosmetics myWONDERBALM I Love Me to odżywczy krem do twarzy z olejkiem z róży. Odżywia i nawilża. Rozświetla i wygładza. Zmniejsza zaczerwienienia. Olejek z róży tonizuje i rozświetla skórę, zmniejsza zaczerwienienia, poprawia kondycję skóry, wyrównując jej koloryt. Olejki makadamia, sezamowy i słonecznikowy odżywiają i wygładzają skórę, odbudowując jej warstwę ochronną. Ekstrakt z alg i witamina E nadają jej elastyczność i miękkość. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Pokochasz jego zmysłową formułę o delikatnym zapachu płatków róży, która sprawi, że na moment zapomnisz o świecie. myWONDERBALM I Love Me jest przeznaczony jest do każdego typu skóry, także wrażliwej ale szczególnie polecany do normalneja, mieszanej oraz mieszanej ze skłonnością do przesuszania, suchej. Na dzień i na noc, do twarzy, szyi, dekoltu, rąk i całego ciała.
Produkt nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan.

Co najwyżej średni

Kupiłem zachęcony pozytywnymi wpisami no i lekki zawód niestety. Nie rozumiem tego rozgłosu. Krem jest co najwyżej średni. Słabo nawilża. Moja skóra po nim jest nieco ściągnięta. Zapach jakby sztuczny. Jeżeli już to co najwyżej na dzień i do skóry normalnej. Są lepsze kremy.

Polecam!

Od dawna przyglądałam się tej marce, a zwłaszcza interesowały mnie kremy. Skusilam się na zakup i nie żałuje. Dla mnie największym plusem jest wielozadaniowość tego kremu oraz to , że mogę stosować go na każda partie twarzy ( nawet w okolicy oka) a także na ciało! Jeden produkt , który zabieram ze sobą na wakcje i mam pielęgnacje na noc i na dzień. Świetna sprawa! Konsystencja również bardzo mi odpowiada - świetna pod makijaż a wieczorem otula twarz po całym dniu dając ukojenie.

Niestety nie sprawdził się

Nie jestem fanką kremów wielofunkcyjnych. Moim zdaniem to co do ciała nie nadaje się do twarzy. Mam skórę mieszaną ze skłonnością do zapychania. Ten krem mnie zapchał, jest tłusty, nie wchłania się, pozostawia nieprzyjemny film. Nie zauważyłam polepszenia stanu cery, a niestety pogorszenie. Bardzo mocny intensywny zapach, mnie się podobał, ale mojej skórze nie.

Poprawny krem okluzyjny

Typowy tłuścioch składający się z naturalnych olejów. Używam go na noc jako ostatni etap pielęgnacji. Sprawdza się do domknięcia nawilżenia. Rano skóra nie jest ściągnięta, czyli kosmetyk dobrze ogranicza ucieczkę wody z naskórka. Cudów nie robi, nie regeneruje mojej skóry jak na przykład kremy z ceramidami Bielendy, ale sprawdza się idealnie, gdy nie mam dużych potrzeb. Minusem jest jednak bardzo mocny, wręcz nachalny, różany zapach. Choć lubię zapach róży, w tym wypadku jest przytłaczający. Opakowanie bardzo estetyczne w ładnym kolorze.

WONDERfull

Marka Miya jeszcze ani razu mnie nie zawiodła i mam nadzieję, że tak pozostanie. Kupiłam ten krem i głównie używam go do twarzy (można również używać go do rąk i ciała). Pachnie lekko i przyjemnie zapachem róży. Jest łatwy w nakładaniu, ładnie rozprowadza się po twarzy i dekolcie, nie daje uczucia lepkości i szybko się wchłania. Jest wydajny, wystarczy 'kapka' na rozsmarowanie całej twarzy. Skóra dzięki niemu jest nawilżona, ładnie wygląda, lekko się świeci i widać, że jest odżywiona.

zaskoczenie

jestem po 1 opakowaniu kremu i jestem zaskoczona. mam cere przesuszoną, naczynkową, skłonną do podrażnień, a miya dość dobrze sobie z nią poradziła :) wielkiego efektu WOW się nie spodziewałam, ale bardzo mnie nie zapchała i naprawdę dobrze nawilżyła skórę :)
osobiście polecam!

Mij ulubiony krem

Bardzo polubiłam ten krem. Myślałam, że może mnie zapchać, ale używam już od ponad roku i nic się nie dzieje. Dobrze nawilża, odzywia, lekko rozjaśnia przebarwienia.

+odżywia
+dostępność
+cena
+skład
+opakowanie
+nie zapycha
+wydajny
+sprawdza się też pod oczy

-czasem zostawia smugi na skórze
-troche tłusty pod makijaz

Mój ulubiony :)

Dobrze się wchłania, pięknie pachnie, stosuję na noc i na dzień pod makijaż.
Dobrze nawilża, nie zostawia tłustego filmu.
Jest gęsty, to dla mnie plus bo takie kremy lubię.
Duży plus za tubkę, nie trzeba wkładać paluchów do środka, a i z tubki jestem w stanie wycisnąć wszystko do końca.
To moja trzecia tubka, na pewno kupię kolejny raz.

zapach róż

Mam skórę dojrzałą, suchą, skłonną do podrażnień. Tego kremu używałam w momencie dużego przesuszenia. Spełnił swoje zadanie. Skład ma bardzo dobry, nie podrażnia. Opakowanie wygodne, plastikowa tubka. Jednak zapach byłdla mnie za intensywny, drażniący, dlatego nie kupię ponownie.

Perełka

Krem pięknie rozświetla skórę. Jest bogaty w składniki które sprawiają, że skóra wygląda na świeżą, odżywioną i pełną blasku. Używam na dzień, świetnie współpracuje z podkładami i pudrami również o naturalnym składzie.

Tłusty, nie podrażnia, dla mnie nie działa.

Myślałam, że z racji mojej cery - mieszana, naczynkowa, wiecznie podrażniona i alergiczna- ten produkt z racji składu będzie dla mnie idealny, lecz był zdecydowanie za tłusty. Po użyciu zostawiał całkiem spory tłusty film, dlatego nadawał się do użycia tylko wieczorami, a rano twarz ponownie była sucha, ściągnięta i odwodniona, także jak dla mnie nie spełniał swojej podstawowej funkcji. Jak dla mnie nie nadawał się też pod makijaż - podkład się rolował, ciastkował i w ogóle nie stapiał się z twarzą, mimo, że zazwyczaj nie ma takich problemów.
Produkt o różanym, niezbyt inwazyjnym zapachu, średnio wydajny.

Świetny

Wyjątkowo dopasowujący się krem do twarzy jaki miałam okazję poznać z tym przedziale cenowym.
Bardzo przyjazny skład sprawia, że cera jest naprawdę dobrze odżywiona i zregenerowana.
Poprawiła się gęstość mojej skóry i zmniejszyły się niedoskonałości, na czym bardzo mi zależało.

Polecam z czystym sumieniem!