Miya Cosmetics, myWONDERBALM I Love Me (Odżywczy krem z olejkiem z róży, do twarzy, rąk i ciała)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.59/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.50/5

zobacz więcejzwiń

MIYA Cosmetics myWONDERBALM I Love Me to odżywczy krem do twarzy z olejkiem z róży. Odżywia i nawilża. Rozświetla i wygładza. Zmniejsza zaczerwienienia. Olejek z róży tonizuje i rozświetla skórę, zmniejsza zaczerwienienia, poprawia kondycję skóry, wyrównując jej koloryt. Olejki makadamia, sezamowy i słonecznikowy odżywiają i wygładzają skórę, odbudowując jej warstwę ochronną. Ekstrakt z alg i witamina E nadają jej elastyczność i miękkość. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Pokochasz jego zmysłową formułę o delikatnym zapachu płatków róży, która sprawi, że na moment zapomnisz o świecie. myWONDERBALM I Love Me jest przeznaczony jest do każdego typu skóry, także wrażliwej ale szczególnie polecany do normalneja, mieszanej oraz mieszanej ze skłonnością do przesuszania, suchej. Na dzień i na noc, do twarzy, szyi, dekoltu, rąk i całego ciała.
Produkt nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan.

Super

Kupiłam ten krem zachęcona wysoką oceną i pozytywnymi opiniami na wizaz, nie zawiodłam się. Krem stosuję zarówno pod makijaż jak i zarówno na noc. Ma ładny zapach, szybko usuwa małe zaczerwienienia, nie roluje się pod makijażem i widocznie odżywia skórę. Dużym plusem jest także opakowanie w postaci tubki. Cena adekwatna do jakości. Jak dla mnie godny polecenia ;)

fajny, ale wypróbuję inne

Krem spełnia obietnice, ale czegoś brakuje, żebym go naprawdę polubiła.
Duża tubka za 20zł, możliwość używania na dzień i na noc, a nawet pod oczy - to fajne. I nie są to puste obietnice, krem naprawdę sprawdzi się na noc, nadaje pod podkład i nie podrażnia oczu. Jest dość odżywczy, cięższy niż kremy nawilżające - ale czegoś takiego szukałam na zimę.
Nie używam go codziennie, raczej co kilka dni, lub 2-3 dni z rzędu z przerwą na krem z kwasami. Dzięki temu skóra nie jest przeciążona, a odpowiednio zregenerowana przy złuszczaniu kwasami.
Konsystencja dość gęsta, ale nie typowo tłusta - powiedziałabym, że typowa dla kremów z naturalnym składem. Wchłania się prawie do matu, ale w dotyku zostaje na skórze lekka ochronna warstwa.
Podkład się na nim nie roluje, nie zmniejsza jego trwałości.
Zapach delikatny, ale dla mnie sztuczny, wyobrażałam sobie że będzie ładniejszy a jest to taka tania woda różana. Mam olejek różany do twarzy i pachnie jak konfitura różana, sto razy lepiej niż ten krem. Opakowanie kiepskie, szybko odpadła mi klapka.
Doceniam przy okazji ekologiczne podejście producenta, wypróbuję jeszcze krem z mango, bo różany nie do końca mnie przekonuje.

Świetny produkt

Po kosmetyki tej firmy sięgnęłam dość niedawno. Przy okazji promocji w w jednej z drogerii ' potrzebowałam zmienić mój dotychczasowy krem. I trafiłam w dychę. Fajna konsystencja, nie pozostawia uczucia tłustości. Dość szybko się wchłania i ma bardzo przyjemny zapach.

Ukochany

Najlepszy krem, zarówno na noc, jak i na dzień. Jako posiadaczka cery suchej, jestem bardzo zadowolona z dość gęstej konsystencji, która w pierwszej chwili zostawia lekki filtr, ale on po krótkim czasie znika, co świadczy że dosyć szybko się wchłania. Cera od razu po użyciu wydaje się lepiej nawilżona i wygładzona oraz miękka w dotyku. Suche skórki nie straszne. Nie zapycha też, więc same plusy.

Pozytywne zaskoczenie.

Moja skóra jest mieszana, ostatnio ze skłonnością do przesuszania się. Szukałam jakiegoś kremu, który będzie dopełnieniem mojej wieczornej pielęgnacji. Krem różany Miya dostałam w prezencie świątecznym. Na początku byłam do niego zniechęcona, ponieważ nie przepadam za zapachem różanym. Okazało się, że jednak nie stanowi on problemu.
Teraz trochę więcej o samym kremie, stosuję go już dwa miesiące, codziennie wieczorem i czasem rano, a nawet nie zużyłam połowy, więc zdecydowanie jest WYDAJNY.
Co więcej, stanowi IDEALNĄ OKLUZJĘ/zamknięcie mojej kilku etapowej pielęgnacji wieczornej. Nie jest rzadki, raczej gęsty, lecz jego nakładanie nie sprawia trudności. NIE ZAPCHAŁ mnie nic a nic, a tego się obawiałam.
NAWILŻA tak, jak powinien. DOBRY SKŁAD zachęca do kupienia i bardzo podoba mi się również HIGIENICZNE OPAKOWANE - nie trzeba "grzebać" w kremie, tylko po prostu wyciskamy go z tubki, genialne.

Odrzuca zapach

Mam cerę mieszaną, trądzikową, z tendencją do przesuszeń.
Używałam go na dzień i noc, sprawdza się także pod makijaż.
Krem ma delikatną konsystencje, dzięki zawartym w nim olejkom świetnie nawilża i odżywia, wygładza i koi.
Nie pozostawia tłustego filmu.
Dużym minusem tego produktu jak dla mnie jest zapach, który przypomina mi zapach różanego różańca. Jest dosyć ostry i dla mnie nieprzyjemny.

Krem stosowany razem z serum z wit c

Krem używam razem z serum z witaminą c. Jest to świetne połączenie. Krem wyrównuje koloryt, podobnie jak serum. Skóra po kremie jest dobrze nawilżona miękka i ładnie rozświetlona.
Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków Miya. Jeszcze dużo do przetestowania przedemna ale wszystkie które do tej pory miałam okazję wypróbować są godne polecenia!

Warto

Mój ulubiony krem z tej serii, mocno nawilża, nadaje się na dzień i na noc.
Zachęcona tym kremem, kupiłam inne kremy miya, ale ten okazał się zdecydowanie najlepszy. Jedyne co przeszkadza mi we wszystkich kosmetykach to intensywny zapach.

Nie zachwycił

Kupiłam ten krem na jakiejś promocji, skoszona dobrymi opiniami z myślą o stosowaniu na twarz. Krem ma piękny zapach i jest bardzo gęsty - na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że ta konsystencja będzie dla mnie wręcz za ciężka. Niestety, rozczarowałam się. Krem nie robił zupełnie nic - nie odczułam nawilżenia, odżywienia ani nawet natłuszczenia. Próbowałam zużyć pod makijaż ale nie współgrał z moim podkładem. Ostatecznie zużyłam jako krem do rąk (tylko dlatego, żeby nie zmarnować bo na dłoniach też się nie sprawdził).

rewelacja

Kupiłam go na szybko, bo poprzedni krem mi się skończył w najmniej oczekiwanym momencie. Na Miya była akurat promocja w Hebe i kupiłam go za kilkanaście złotych. Teraz, nawet gdy nie będzie promocji, i tak go kupię, bo jest świetny!

Wydaje się dość tłusty, jest bardzo gęsty. Nic bardziej mylnego! Po nałożeniu się szybko wchłania, zostawiając twarz gładką i delikatną. Mam duże problemy z zaczerwienieniem środkowej części twarzy. Ten krem potrafi zdziałać cuda i gdy nałożę go wieczorem, rano budzę się z normalną cerą, bez żadnych zaczerwienień! Do tego świetnie nawilża. Mam bardzo suchą cerę, a ten krem sobie z nią radzi już po pierwszym użyciu.
Zapach jest dla mnie neutralny. Ani super przyjemny, ani nieprzyjemny. Ot, delikatny zapach typowego kremu.
Na pewno kupię ponownie.

Idealny krem pod makijaż!

Zacznijmy od bardzo przystępnej ceny kremu i dostępności w każdej drogerii. Krem mimo, że jest dość treściwy, jest też lekki. Używam go na dzień - pod makijaż i w takiej wersji sprawdza się świetnie. Czuć, że buzia jest nawilżona, ale nie zostawia nieprzyjemnego uczucia. Lubi się z moimi kosmetykami i nie roluje się. Dodatkowo ma bardzo ładny zapach i z tego co się orientuje też nienaganny skład, plusem jest świetna wydajność.

Przyjemny krem do twarzy

Miya Cosmetics - myWONDERBALM I Love Me to przyjemny krem do twarzy.
Sprawdził się na mojej mieszanej cerze.
Przyjemnie nawilża. Nie uczula (mimo skóry z tendencją do alergii). Sprawdza się pod makijaż. Dodatkowe atuty- ładnie pachnie, ma praktyczne, higieniczne opakowanie.

Polecam, choć nie oczekujcie spektakularnych efektów.