Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci)

Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Żelowy lakier do paznokci. Intensywny, nasycony kolor. Przedłużona trwałość w połączeniu z Base i Top Coat. Działa bez lampy LED/UV.

Trwały

Kupiłam dwa razy lakier do paznokci. Powiem szczerze że utrzymuje sie dość dlugo na paznokciach . Przy myciu naczyc nie schodzi tak szybko jak z innymi lakierami. Trochę drogi jak na zwykły lakier. Ale może byc . Polecam

Fatalny

Nawet jak za tę cenę jestem bardzo zawiedziona produktem. Wybrałam kolor czarny, nie wiem czy dał radę przykryć mi paznokieć nawet przy trzeciej warstwie. Odpryskiwał po kilku dniach. Zdecydowanie nie polecam :(

Wrażenia - dość mieszane.

Kupiłam lakier Wibo w Rossmanie, ponieważ musiałam uzupełnić moją kolekcję lakierów o ładny, ciemniejszy odcień szarego.
W tym przypadku - Wibo Incredible Gel, nr 12: sprawiał wrażenie idealnego.

Moje wrażenia po użyciu były dość mieszane.

Wybór kolorów z tej serii jest dość ograniczony, jednak dostępne odcienie są dość "przekrojowe", dzięki temu wydaje mi się, że każda amatorka ładnych i zadbanych paznokci znajdzie kolor dla siebie.
Buteleczka jest ładna, poręczna, wygodna i praktyczna.

Zakupiony lakier miał umiarkowanie gęstą konsystencję - umożliwiało to dobre, równomierne rozprowadzenie lakieru.
Lakier ma naprawdę fajną pigmentację - dzięki czemu mój wymarzony szary wyglądał naprawdę ładnie.
Schnie szybko - co jest zdecydowaną zaletą.

Jeśli chodzi o aplikację produktu, w moim odczuciu - pędzelek w tych lakierach jest niezbyt wygodny: długi i trochę zbyt cienki. Nie sprawia to, że malowanie jest niemożliwe, nie wpływa też negatywnie na efekt końcowy - jednak utrudnia nieco pracę z produktem. Jest to rodzaj pędzelka, za którym nie przepadam i uważam za niewygodny.

W moim przypadku - rozczarowałam się również trwałością lakieru, ponieważ odpryski pojawiły się dość szybko.

Cena bardzo atrakcyjna, więc biorąc pod uwagę zarówno zalety, jak i wady produktu: można uznać, że stosunek jakości do ceny jest odpowiedni.

Wibo, Incredible Gel

Fajna gama kolorystyczna i dobra cena. Lakier ma precyzyjny pędzelek, który pozwala pomalować dokładnie całą płytkę paznokcia. Niestety ma słabe krycie i aby uzyskać intensywny kolor bez prześwitów trzeba nałozyć kilka warstw. Co do trwałości też niestety nie jest najlepsza. Bardzo szybko lakier się odpryskuje.

Stanowczo nie!

lakier.. No jak lakier. wybrałam czerwony, myślałam że będzie fajnym zamiennikiem dla lakieru z Auchana :D niestety nie.
Trzeba kilku warstw a i tak lakier jest transparentny. Przypomina mi to efekt takich naklejek z farb na okna, które były popularne w latach 2000.
Trwałość - tragedia! Odprysk pojawia się jeszcze tego samego dnia po malowaniu...
Opakowanie - ciężko się zakręca i ciężko się odkręca. nie wraca do "pionu", butelka jest na prosto, a zakrętka zostaje bokiem...
Czy jest żelowy? troszkę tak. Niemniej jednak są inne produkty, które ten żel przypominają...

fajny ale...

Lakier ma ładny kolorek i jest wydajny więc wystarcza na długo. Jedna warstwa wystarczy aby krycie było mocne, a kolor wyrazisty. Precyzyjny pędzelek pozwala na wygodne malowanie jednym ruchem. Minusem jest to, że bardzo krótko utrzymuje się na paznokciach i szybko robią się tzw. "odpryski"

Super

Jak dla mnie za taka cenę to świetny produkt. Wibo ma bardzo ładną gamę kolorystyczną - jest w czym wybierać. Cena bardzo atrakcyjna. Jak jeszcze nie malowałam paznokci lakierami hybrydowymi to na prawdę bardzo często sięgałam po lakiery tej marki bo uważam, że są świetne. Ładnie się utrzymują, szybko schną, pędzelek jest mega wygodny, bardzo ładnie są napigmentowane - jedna warstwa niekiedy wystarczyła (choć ja z przyzwyczajenia zawsze nakładałam dwie) wiem, że gdybym zrezygnowała z hybryd na jakiś czas to wróciłabym do tych lakierów.

super

Lakier Wibo, Incredible Gel jest bardzo fajny, wytrzymały, kolor intensywny, super ma utrwalenie, cena jest też dobra. Bardzo fajny lakier kolorów jest spory wybór

Jeden z lepszych

to mój ulubiony lakier, może leżeć i leżeć i nie gęstnieje, nic sie z nim nie dzieje. Trzyma sie na paznokciach u stóp długo, jest spokój na 2 tygodnie, nic nie odpryskuje. Nie mam porównania co do rąk, ponieważ mam hybrydy ale jeśli chodzi o stopy jest świetny. Ma szeroki pędzelek i "główka" pędzelka jest nie wygodna w trzymaniu ale poza tym same plusy.

Dobry i ładny kolor nr 6

Szukałam ładnego różu, który wpadnie mi w oko, a cena lakieru nie będzie kosmiczna i tak oto trafiłam na tę serię od Wibo. Kolor numer 6 jest totalnie w moim stylu - różowy, cukierkowy, ale nie nazbyt kiczowaty. Lakier jest dość rzadki, pędzelek mały, co jest zbawieniem dla moich drobnych paznokci. Schnie standardowo, na paznokciach wygląda dobrze przez kilka dni, ale w przypadku mojej pracy odpryskuje już na drugi dzień, co mnie jednak nie dziwi, bo z każdym lakierem tak mam w tym przypadku ;)

polecam

Jak dla mnie lakier jest ok. Kupiłam go bo przyciągnął mnie fajny kolor do tego kusząca reklama efekt żelowych paznokci. Nakłada sie bardzo fajnie - wygodny pędzelek - zapach nie odstrasza jednak dość długo schnie a po nałożeniu grubszej warstwy muszę uważać aby się nie rozlał. Kolory bardzo ładne - ogólnie polecam!

Super lakier

Bardzo lubie lakiery z serii semilac ,bardzo dużo kolorow do wyboru ,mozna pokombinowac na paznokciach ,piekny ,bardzo dobrze kryje ,mozna laczyc z innymi kolorami i tworzyc ciekawe kompozycje zaleta jest tez fajna ceba napewno jeszcze wroce po te lakiery,bardzo wydajny trwaly