Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci)

Wibo, Incredible Gel (Żelowy lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Żelowy lakier do paznokci. Intensywny, nasycony kolor. Przedłużona trwałość w połączeniu z Base i Top Coat. Działa bez lampy LED/UV.

Słaby punkt - pędzelek.

Lakier podpatrzyłam na paznokciach u koleżanki. W nr. 2 to bardzo ciemne, niemal czarne, bordo z odrobiną brązu. Piękny kolor, ale uzyskanie ładnie pomalowanych paznokci przy pomocy tak cienkiego pędzelka jaki dołączono do tego produktu to makabra. Smugi gwarantowane. Trzeba nałożyć lakier minimum 2 razy, żeby je zakryć. A najlepiej 3. Poza tym za dużo lakieru na pędzelku oznacza, że będzie się rozlewał, a rozmalowanie go po płytce tym przecinkiem to droga przez mękę. Z kolei jak nabierzemy mniej to szybko zacznie zasychać i czeka nas malowanie na raty. Po mojemu babranie się. Tego zdecydowanie w tym kosmetyku nie lubię. Już dawno nie miałam lakieru z tak fatalnym aplikatorem. Niemniej sam produkt jest w miarę ok. Trzyma się paznokci 2-3 dni. Dobrze współpracuje z utwardzaczami. Nie gęstniej szybko w butelce. Cena i gama kolorystyczna zachęcają. Ale pędzelek zdecydowanie nie, dlatego ja sobie lakiery Wibo daruję.

Nie, dziękuję.

Plusem tych lakierów jest dość szeroka gama kolorystyczna.
Fajna konsystencja, odpowiedni pędzelek, dość normalne opakowanie.
Po otwarciu odrzuca zapach, śmierdzi bardzo.
Aplikacja jest raczej łatwa i przyjemna. Krycie zależne od koloru, czasem wystarczą dwie warstwy, innym razem musi ich być pięć. Dość dobrze współgra z utwardzaczami. I na tym skończyłyby się plusy. Trwałość na paznokciach jest koszmarna, po 2 dniach lakier odpryskuje i odchodzi. Nawet dobry top nie pomógł.
Po miesiącu w dobrych warunkach przechowywania (chłodno i ciemno) lakier gęstnieje i się rozwarstwia, nadaje się tylko do wyrzucenia. Bardzo szybko się psują.
Cena jest niska więc można sobie pozwolić na testy tego produktu, ale kupowanie go regularnie mija się z celem.

dobry lakier

Opakowanie lakieru to taki lakierowy standard, ale na plus wybija sie na pewno jego pędzelek, który jest przyjemnie cienki i tym samym ułatwia malowanie paznokcia. Kolorystyka lakieru bardzo mi sie podoba, niemniej często wymaga on nałożenia jeszcze jednej warstwy albo po prostu poprawek. Wbrew nazwie produkt nie jest raczej "incredible", ale z drugiej strony nie jest też zły. Być może jeszcze wrócę do tej serii.

Najlepszy drogeryjny lakier

Lakier jest jednym z lepszych, z niższej półki cenowej. Szybko zasycha, daje piękny kolor. Wystarczają 2 cienkie warstwy, aby kolor był wyrównany, w niektórych kolorach nawet 1 warstwa daje radę. Ilość odcieni jest również zadowalająca. Mam w swojej kolekcji, zgaszony błękit, ciemny odcień beżu oraz pudrowy róż i ciemną czerwień. Każdy z kolorów sprawdza się idealnie. Jak na zwykłe lakiery potrafią trzymać nawet tydzień. Łatwo się zmywają i nie niszczą paznokci.

taki sobie

Lakiery do paznokci kupuję tylko jeśli jakiś kolor naprawdę mi się spodoba. Przetestowałam też jeden z odcieni ten serii i średnio zadowolona byłam szczerze mówiąc.
Lakier fakt bardzo dobrze się nakładał, świetnie rozprowadzał, pędzelek jest bardzo wygodny. Nie pozostawiał smug czy zacieków, dość szybko wysychał więc śmiało można było nakładać w razie potrzeby kolejną warstwę. Krycie takie sobie jak na jedną warstwę ale przy dwóch było okey. Dość duży wybór kolorów więc można znaleźć coś dla siebie.
Niestety lakier okazał się być średnio trwały. Bardzo szybko pojawiły się odpryski i schodzenia lakieru od brzega. Szybko też wysychał w buteleczce co skróciło jesgo trwałość jeśli chodzi o kolejne użycia. Do tego wszystkiego śmierdzi bardziej niż inne lakiery. Zapach jest strasznie drażniący i mocny.

w miarę

Lakier wibo kupiłam ze względu na któryś z kolorów, chyba to był jasny pudrowy róż. Jak na lakier za tą cenę jest ok, ale mógłby trochę dłużej utrzymywać się na paznokciach, u mnie około 3 dni, a po 2 często są widoczne odpryski. Zapach - mocno chemiczny i drażniący, nic dziwnego, że może przeszkadzać. Często lakier potrafi zasychać w butelce, stąd trudno go wydobyć do końca.

Ciągle do niego wracam

Nie, nie jest to najlepszy lakier do paznokci, jaki miałam. Ale szukam wśród droższych i tańszych odpowiedników i ostatecznie, po kolejnych niepowodzeniach, zawsze do niego w końcu wracam.

Jest ok...

Jest ok ale bez szału... Miałam parę odcieni tego lakieru - niebieski, czerwony i beżowy. Dużym plusem jest dla mnie cienki pędzelek, aplikacja lakieru na paznokieć i krycie są ok. Co prawda mogłoby być lepiej ale jest ok - nie mam zastrzeżeń. Jeśli chodzi o trwałość to jest średnia. Nie raz musiałam poprawiać, ale plusem jest to że można nałożyć kolejną warstwę i nie będzie ona za gruba (często nie chce mi się albo nie mam czasu zmywać co chwilę żeby nałożyć od nowa). Lakier nie robi szału, ale jest całkiem w porządku.

Bez zarzutów

Lubię firmy Wibo też lubię lakiery tej firmy nie zauważyłam żadnych minusów poczynając od ceny duża gama bardzo ładny kolorow efekt końcowy który sprawia efekt mokrych paznokci. lakier w sam w sobie dość rzadki z chudym pędzelkiem ale nie przeszkadza to w aplikacji produktu po dwóch warstwach efekt idealny. nie umiemy się odnieść do trwałości bo jakiego lakieru bym nie używała zawsze zmywam go po jednym dniu bo nienawidzę Ja kiedy mam jakikolwiek chociaż mały odprysk posiadam kolor numer 4 piękna nasycona czerwień

Ulubieniec!

Mój ulubiony lakier. Odkryłam go w tym roku i jestem zadowolona. Jego trwałość jest do 5 dni, pod warunkiem że nic się nie robi (mycie naczyń czy głowy). Ja statystycznie codziennie myje naczynia i jakieś roboty domowe więc u mnie trzyma 2 dni. Ale raz nic nie robią trzymał 5 dni. Cena przystępna.
Krycie za pierwszym razem. Piękne kolory.
Jedyny minus to taki, że niszczy bardzo paznokcie, łamią się i rozdwajają....

Jestem na tak

Lakiery marki wibo sprawdziły mi się znakomicie. Kolorki jakie posiadam to klasyczna czerń jasny szary oraz ciemny szary Lakiery są:
✅Trwałe
✅Nie odpryskują
✅Maja ładne głębokie kolory
✅Posiadają wygodny pędzelek
✅Duże, wygodne opakowanie
Moim zdaniem są to lakiery naprawdę dobrej jakości i lubię do nich wracać

Z lakierami Wibo zawsze jest coś nie tak

Paznokcie maluję od wielu lat. Przez ten długi czas przewinęło się przez moje ręce naprawdę sporo lakierów o różnym stopniu krycia, rozmaitej kolorystyce, różnym wykończeniu, " efektach specjalnych".
Używałam również lakierów wielu firm z różnej półki cenowej.
Były wśród nich prawdziwe perełki, lakiery dobre, przeciętne a nawet takie których nie sposób było używać.

Markę Wibo znam i szanuję, niektóre kosmetyki firmy są naprawdę udane jednak z pewnością nie należą do tej grupy lakiery do paznokci.
miałam okazję używać różnych lakierów tej marki ale za każdym razem coś było nie tak i miałam do tych produktów wiele zastrzeżeń.
Nie inaczej bylo w przypadku lakieów z serii Incredible Gel - mających dać efekt
modnych żelowych paznokci.
Lakier mieści się w szklanym prostokątnym słoiczku z czarną nakrętką.
Pędzelek tak jak w pozostałych lakierach tej firmy jest po prostu beznadziejny.
Bardzo trudno wykonać nim dokładne malowanie, jest zbyt cienki i tępy w użyciu. Nie da się w miarę szybko i równomiernie nałożyć produktu na całej płytce paznokcia.
Konsystencja samego lakieru też pozostawia wiele do życzenia lakier jest gęsty, ciągnie się i tworzy nierówności i ta uwaga też dotyczy niemal wszystkich lakierów tej marki. Nie wiem co jest w składzie tych produktów ale bardzo źle współpracują one z paznokciami.

Powłoka lakieru nie jest idealna tworzą się smugi i prześwity. W dodatku produkt wysusza paznokcie i wyraźnie negatywnie wpływa na ich kondycję.
Co z tego że w gamie znajdziemy kilka ładnych soczystych odcieni skoro sam lakier jest tak kiepskiej jakości, że bardzo trudno się go używa nie mówiąc już o zapewnieniu paznokciom idealnego wyglądu.

Trwałość produktu też pozostawia wiele do życzenia. Producent zaleca użycie preparatów nawierzchniowych by przedłużyć jego trwałość ale nawet po użyciu top coatu lakier dość szybko schodzi i odpryskuje.
Jest również mało wydajny. Bardzo szybko gęstnieje i wysycha w butelce.
Za to na paznokciach schnie w nieskończoność i potrafi odbić się jeszcze po kilku godzinach po malowaniu.

Nie mam niestety dobrych doświadczeń z lakierami tej marki - wypadają wyjątkowo słabo na tle innych i są dość kiepskiej jakości.
A szkoda bo Wibo to ogólnie bardzo fajna firma, która ma w swojej ofercie zupełnie przyzwoite i dobre produkty.
Lakiery do paznokci na pewno jednak do nich nie należą i ja mówię im stanowczo NIE.