KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,3 na 5
Kupi ponownie: 71% osób
  • 4 kwietnia 2021 o 15:16
    Wyjątkowo dobrze zmniejsza połysk, jednocześnie wyglądając naturalnie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    MAC Blot Powder bywa u mnie w kosmetyce z przerwami przez ostatnie sześć lat (wchłania tłuste partie z mojej twarzy w sposób, którego inne pudry nie robią) Szczególnie uwielbiam go zabierać na podróż, opakowanie estetyczne wygodne a przede wszystkie trwałe, nie raz spadł mi na podłogę ( w torebce czy bez) a opakowanie jest w stanie pierwotnym. W środku znajduje sie puszek, który używam właśnie w podróży czy jak mam go w torebce, sprawca się doskonale, dozuje dobrą ilość produktu, a aplikacja jest bezproblemowa, domu jedna używam specjalistycznych pędzli. Blot Powder Pressed jest długotrwały (około pięciu godzin bez poprawek w strefie T) Lubie jego skład zawierający mikę i krzemionkę, która wchłania tłuszcz ma twarzy, redukuje połysk i utrwala makijaż. Blot Powder Pressed występuje w pięciu odcieniach - Light, Medium, Medium Dark, Dark i Deep Dark (używam Medium, a w zimie Light) . Mam na twarzy mieszaną skórę tłustą / suchą / skłonną do trądziku, ale Blot dba by tłuste plamy na moim czole, nosie i brodzie sie nie pojawiały, a do tego nie powoduje wyprysków, ani nie wygląda cieżko. Wyjątkowo dobrze zmniejsza połysk, jednocześnie wyglądając naturalnie i nie obciążając jej. Napewno będzie się pojawiał w mojej kosmetyce.
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 czerwca 2023 o 19:49
    MEDIUM DARK - puder na co dzień
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jaka jest moja cera: Wrażliwa, mieszana z tendencją do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają. Na skórze widoczne są zaczerwienienia i rozszerzone pory. Mam jasną, piegowatą cerę. Tonacje jaką lubię to neutralną lub w ciepłych odcieniach. Różowe czy oliwkowe tony to zupełnie nie dla mnie. Czego oczekuje od produktu: Zmatowienia, utrwalenia i wygładzenia bez efektu ciężkości. Opakowanie produktu: Plastikowe z lusterkiem i puszkiem. Jaki jest: Puder matowi i wygładza skórę przy czym jest nawet trwały. W ciągu dnia wymaga poprawek zwłaszcza kiedy strefa T wydziela sebum aczkolwiek wtedy sięgam po chusteczkę i przykładam do skóry. Dodatkowej warstwy pudru nie dokładam. Puder w odcieniu Medium Dark jest neutralny i pasuje do każdego podkładu. Uzyskiwałam nim efekt naturalny i co ważne nie przesusza skóry i nie sprawia, że tworzy skorupkę. Używałam go rok i chętnie kupię ponownie zwłaszcza, że puder sprawdzi się w podróży. Co producent obiecuje: Hyaluronic Moist Powder to bestsellerowy puder o działaniu wygładzająco-nawilżającym. Świetnie sprawdzi się dla osób o cerze matowej i pozbawionej blasku. Pięknie rozprasza światło, zapewniając zdrowy i promienny wygląd. Pochodne kwasu hialuronowego sprawiają, że skóra jest nawilżona, a delikatna tekstura pięknie się aplikuje. Puder wykazuje działanie blurujące – niczym filtr fotograficzny wizualnie wygładza skórę. Ukrywa pory i drobne zmarszczki, zapewniając skórze nieskazitelny wygląd. Doskonale utrwala makijaż i nadaje się do poprawek w ciągu dnia. Jak używałam: Puder aplikowałam puchatym pędzlem lub dla mocniejszego zmatowienia stosowałam załączonego puszka. Puder aplikowałam na twarz, pod oczy używałam innego pudru. Czy jestem zadowolona: Tak. Puder spełnił moje oczekiwania. Warto zaznaczyć, że puder nie utrwala na tyle abym zaufała mu na tyle, żeby np. użyć go do makijażu na wesele. Na co dzień jest świetny. Cena 12 g - około 165 zł Dostępność Stacjonarnie w niektórych perfumeriach Douglas
    Zalety:
    • wykończenie lekko matowe
    • trwały na co dzień
    • dopasowuje się do podkładu, cery
    • solidne opakowanie
    • wygładza
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 lipca 2023 o 13:45
    Lubię używać do codziennych makijaży ale jeśli potrzebuje trwałości, sięgam po inny
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    ••• Moja Cera ••• Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka". Puder kupiłam przez sklep online przy pomocy konsultantki ze względu na niezdecydowanie pod względem wyboru odcienia. Jak się okazało Medium Dark to odcień idealny dla mnie. [ZALETY] + Wygładza i daje bardziej naturalny wygląd + Nie czuć przesuszenia na skórze, ściągnięcia + Wykończenie matowe ale nie wygląda ciężko - efekt dla mnie bardzo korzystny + Nie wchodzi w załamania, zmarszczki + Dobrze sprawdza się w ciągu dnia ale nie uważam go za trwały puder i np. na imprezę, wesele lub w upalny dzień bym go nie użyła ale na co dzień jak najbardziej ! + Opakowanie z lusterkiem i puszkiem - dobry do torebki [WADY} - Dostępność - w niektórych perfumeriach Douglas ••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 marca 2023 o 13:56
    Lekki a trwały
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Na puder Blot trafiłam całkiem niedawno i muszę przyznać, że z tego powodu jest mi najbardziej przykro. Puder jest rewelacyjny, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy pogoda nie sprzyja trwałości makijażu. Puder jest bardzo lekki, nie zapycha porów, nie obciąża, nie wchodzi w żadne zmarszczki a przy tym jest niesamowicie trwały. Mam cerę mieszaną, z tendencją do mocnego przetłuszczania w strefie T, za to policzki wiecznie zaczerwienione. Ponieważ nie lubię ciężkich podkładów, które zazwyczaj zapychają pory i ogólnie nie służą na dłuższą metę, szukałam pudru który zakryłby to czego fluid nie dał rady. I Blot się tu sprawdza w 100%. Stosuję go na zmianę z pudrem transparentnym, bo jednak nie zawsze potrzebuję mocnego krycia, ale gdy tylko jest taka potrzeba, sięgam właśnie po niego. W ciągu dnia wystarczy ze raz przyłożę bibułkę i mam z głowy makijaż już do końca dnia. Swietnie współpracuje z większością podkładów. Jedyne co mogę odradzić to nakładanie go na ciężki lub wodoodporny fluid. W takim połączeniu tworzy nieprzyjemną w moim odczuciu skorupę i wtedy lepiej się sprawdza lżejszy puder np. transparentny.
    Zalety:
    • Lekkość
    • dobre krycie
    • swietnie współpracuje z różnymi podkładami
    Wady:
    • moze cena?
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 lipca 2022 o 19:35
    Szkoda, że zdecydowałam się na niego tek późno
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Puder zamówiłam online i z doborem odcienia pomogła mi pani na czacie. Odcień to MEDIUM DARK. Posiadam jasną, lecz nie bladą cerę. Tonacje jaką lubię to neutralną lub w ciepłych odcieniach. Różowe czy oliwkowe tony to zupełnie nie dla mnie. Pożądam cerę mieszaną, wrażliwa. Przetłuszczająca się strefa T, rozszerzony pory oraz zaczerwienienia to z czym się zmagam na co dzień. Niedoskonałości sa mi obce, raz na miesiąc coś się pojawi ale szybko schodzi. Makijaż wykonuje codziennie, no chyba ze są naprawdę ciepłe dni to odpuszczam. Pudry sypkie były moimi ulubieńcami ale po zakupie jednego pudru prasowanego z Bell (Moist) stwierdziłam, że chyba tęsknie za takimi kosmetykami. W mojej kosmetyczce można znaleźć wyłącznie sypkie pudry ale obecnie nieco się zmieniło. Puder z MAC jest świetny! Fakt nie jest to zupełnie matowy puder ale jego wykończenie jest bardzo naturalne i ładnie stapia się z podkładem, kremem bb/cc. Aplikuje go pędzlem, gąbeczek nie używam chyba, że na wyjeździe. Wykończenie lekko matowe ale nie daje uczucia ciężkości i tym samym ciężko z nim przedobrzyć. W ciągu dnia nie potrzebuje żadnych poprawek, jedynie przyłożenie chusteczki w celu ściągnięcia sebum w zupełności wystarczy. Puder jest trwały dzięki czemu makijaż wygląda dłużej świeżo.
    Zalety:
    • wykończenie lekko matowe
    • zmniejsza świecenie
    • dopasowuje się
    • trwały
    • opakowanie
    • poręczne opakowanie, można zabrać go do torebki
    • nie daje ciężkości makijażu
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne