Guinot, Hydra Finish, Face Cream SPF 15 (Nawilżajacy krem do twarzy)

Guinot, Hydra Finish, Face Cream SPF 15 (Nawilżajacy krem do twarzy)

Hydra Finish SPF 15 nawilża skórę i zapewnia jej długotrwały komfort, dzięki ekstraktowi z malwy bogatej w substancje śluzowe o wyjątkowo intensywnych właściwościach nawilżających i zmiękczających.
SPF 15 chroni skórę przed promieniami UVB i UVA.
Krem zaskakuje swoją metamorfozą. Dzięki zawartości aktywnego ekstraktu z malwy krem ma barwę jasnofioletową. W kontakcie ze skórą zmienia swój kolor, idealnie dostosowując się do jej naturalnej tonacji, nadając zdrowy blask i równomierny ton.

Filtry
na dzień
Wiek
20+, 30+, 40+, 50+, 60+

Dobry na lato

Krem ma lekką konsystencję, jest sino fioletowy, zawiera niby mikrogranulki, które po roztarciu między palcami zmieniają się z jasny brąz. Krem nie kryje tak jak kremy BB, w niewielkim stopniu wyrównuje koloryt ale to nie jest jego funkcja. Dla mnie ważne, że dobrze nawilża i stanowi bazę pod makijaż, jaki podkład nie nałożę to ładnie leży. Krem ma niewielki filtr. Towarzyszył mi ostatniego lata.

Świetny produkt!

Krem doskonale nawilża! Początkowo ma delikatnie chropowatą konsystencję - poprzez zawartość drobniutkich kapsułek, które momentalnie rozcierają się i wchłaniają. Fioletowy kolor zmienia barwę na na "cielistą" i pięknie dopasowuje się do skóry i ujednolica jej koloryt. Skóra jest miękka, wygładzona i delikatnie napięta. Mam skórę suchą i bardzo wrażliwą, krem mnie nie uczula i nie podkreśla suchych skórek (szczególnie na nosie). Nie używam po nim podkładu, bo efekt połączenia tych dwóch kosmetyków nie do końca mi się podoba, więc stosuję go gdy wybieram naturalny wizerunek :)
Jeśli szukacie naprawdę dobrego kremu nawilżającego, ale bez pigmentu świetnie sprawdzi się Hydra Beaute.
Od miesiąca stosuję różne produkty firmy Guinot i jestem nimi zachwycona! Co prawda cena powala... ale jeśli możecie sobie pozwolić na zakup produktu tej marki to serdecznie polecam!