L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Day Cream SPF20 (Wypełniająca pielęgnacja nawilżająca na dzień)

Nowy Hyaluron Specialist z formułą wzmocnioną dwoma rodzajami kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu:
- wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, który nawilża i wygładza powierzchnię skóry.
- fragmentaryzowany kwas hialuronowy, który wnika w głębsze warstwy naskórka, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie.
Lekka i nietłusta konsystencja, idealna dla wszystkich rodzajów skóry

Struktura
w słoiczku
Wiek
20+, 30+, 40+

Boost dla skóry!

Genialnie nawilżył moją skórę, która ma tendencję do różnych niespodzianek. Pozostawia lekko tłusty film na skórze na cały dzień. Jakiegoś spektakularnego wygładzenie zmarszczek nie zauważyłam, tylko delikatne zaciągnięcie. Koloryt skóry wydaje się zdrowszy po zastosowaniu. Ogólnie cera wygląda na bardziej wypielęgnowaną.

Mega nawilża

Skóra po nim jest widocznie nawilżona, wygładzona, wygładza drobne zmarszczki. Super pod makijaż, nie roluje sie jednak dla mnie największym plusem jest SPF co prawda mógłby być wyższy ale mimo wszystko jest i chroni skórę przed fotostarzeniem. Krem łatwo sie rozprowadza i jest wydajny. Często jest w promocji.

Daje świetne efekty!

Co mnie skusiło do zakupu tego kremu? Chyba cena ;)
Wydaje się dosyć niska, więc stwierdziłam, że zobaczę co to za cudeńko. Wcześniej słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii i teraz również taką przedstawię. Krem sprawdził mi się swietnie! Zamknięty jest w szklanym słoiczku, ze złotą nakrętką o klasycznej pojemności - 50 ml.

Jest dość wydajny. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, by zaaplikować go na buzię. Zapach bardzo przyjemny, typowy dla Loreala. Mi osobiście się podoba. Zachwyciła mnie już jego konsystencja. Jest on bardzo lekki, ale bardzo mocno nawilżający. Zatem dla mnie jest to formuła idealna. Po regularnym stosowaniu buzia stała się naprawdę bardziej rozświetlona i mam wrażenie, że również ujędrniona, bardziej elastyczna. Produkt zapewnia idealne nawilżenie. Nie pozostawia również tłustego filmu. Twarz za to wygląda promiennie. Wtedy jeszcze bardziej odczuwam te nawilżenie. Skóra jest wygładzona i sprężysta. Przyznaje, że już dawno żaden krem nie zrobił na mnie takiego wrażenia.

Zachwycił mnie już od pierwszego użycia, a stosowanie go przez kolejne miesiące jeszcze mnie w tym utwierdziło. Jego aplikacja to czysta przyjemność i do tego jakie efekty!
Krem szybko się wchłania, bo o tym jeszcze nie wspomniałam. Jest też idealny pod makijaż.

Jestem z niego bardzo zadowolona :)

godny polecenia

Krem ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach, również konsystencja nie obciąża skóry. Bardzo dobrze nawilża i ujędrnia twarz, choć efekt świecenie się skóry może wydawać się przeszkodą do stosowania go pod makijaż. Nic bardziej mylnego, sprawdza się tutaj na prawdę rewelacyjnie, po położeniu podkładu, pudru świecenie znika, a twarz prezentuje się na prawdę korzystnie.
Mam wrażenie, ze skóra na twarzy jest bardziej nawilżona i odżywiona, dla mnie rewelacja i do tego filtr spf 20.

Fajny lekki krem

Mam skórę delikatną, wrażliwą zazwyczaj suchą, chociaż mam miejsca mieszane. Krem ma lekką konsystencję, można małą ilością wykorzystać na całą twarz, przez co wydajny jest dla mnie. Używałam go prawie 3 miesiące.
Nie ma zapachu, więc nie drażni.
Dobrze się układa pod makijaż, szybko wchodzi i długo się utrzymuję. Ale w bardzo suchych miejscach sobie nie radził i musiałam stosować dodatkowo drugi krem. Więc jest lekki i fajny, ale nie do każdej suchej skóry.

Dla mojej suchej cery zrobił naprawdę dobrą robotę - pięknie nawilża i wygładza

Ten krem razem w zestawie z kremem na noc i pod oczy dostałam w prezencie. Skoro już miałam komplet to tak też używałam tych kremów. Zatem ciężko powiedzieć, który konkretnie krem używany długotrwale przyniósł tak świetne rezultaty. Myślę, że oba przyczyniły się w podobnym stopniu, ponieważ bardzo dobrze się uzupełniają, ale do rzeczy ...
Krem jest umieszczony w szklanym przezroczystym słoiczku ze złotą plastikową nakrętką. Ma standardową pojemność. Zapach kremu jest przyjemny, dosyć wyrazisty, choć jednak jeszcze na tyle delikatny, że nie drażniący. Ma formułę, którą określiłabym jako jednocześnie lekką i ciężką. Jest lekki pod względem gęstości, a ciężki w sensie - troszkę tłusty, jakby z domieszką lekkiego olejku (choć olejku tam nie ma).

Muszę przyznać, że początkowo przestraszyłam się tej konsystencji, bo wydawała się być nie najlepsza pod makijaż, ale... przełamałam opór i okazało się, że sprawdza się świetnie.
Mam cerę suchą i wrażliwą, moim odwiecznym problemem są suche skórki, które zazwyczaj wcześniej lub później uwidaczniają się pod pokładem. Pomimo silnego wieczornego nawilżania i regularnego złuszczania, jakoś nie chcą zniknąć, a skóra szybko staje się sucha. Tutaj tego problemu nie miałam, a podkład bardzo ładnie na nim wyglądał, co więcej dawał on efekt glow, twarz wyglądała promienniej, jednak nie było to "wyświecenie" jak przy nadmiarze sebum. Wiem, że niektórym osobom może to przeszkadzać. Mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie uwielbiam taki efekt, nawet powiedziałabym, że moja skóra go potrzebuje. Natomiast cerom tłustym może się nie sprawdzić.

Krem po aplikacji dosyć szybko się wchłania, ale nie robi tego całkowicie. Pozostawia na skórze lekko tłusty film. Nie jest lepiący. Skóra dosyć mocno się świeci, ale przy tym jest gładsza i promienna. Przy nie nakładaniu na niego makijażu, może być to dziwne i zbyt intensywne świecenie. Jednak co ciekawe, po nałożeniu makijażu, wygląda bardzo ładnie, robi się z tego lekkie glow. Podkład się nie waży, nie roluje, nie jeździ po twarzy, nie wygląda sucho. Nie zauważyłam uszczerbku na trwałości, natomiast nie uwidaczniały mi się suche skórki. Przez cały dzień czułam komfort na twarzy, krem utrzymywał nawilżenie (i natłuszczenie), a to naprawdę spore osiągniecie u mnie.

Po regularnym codziennym stosowaniu tego kremu na dzień i nocnej wersji wieczorem z czystym sercem mogę powiedzieć, że stan mojej cery widocznie się poprawił. Zużyłam całe opakowania i widzę różnicę. Przede wszystkim w poziomie nawilżenia oraz jędrności skóry. Jest gładsza, bardziej sprężysta, lepiej nawilżona i bardziej promienna.
Wspomnę jeszcze, że nie krem mnie nie zapychał i raczej nie podrażniał, choć czasem zdarzało się pieczenie, ale myślę że to wina kwasów złuszczających zastosowanych przed nałożeniem (głównie krwawy peeling TO).

Podsumowując - jestem bardzo zadowolona z działania produktu. Ta seria poradziła sobie w momencie, kiedy moja cera była mocno przesuszona i szara.
Wraz z kremem na noc i pod oczy, zdecydowanie jest to mój ulubieniec pielęgnacyjny od L'Oreal!

Petarda!

Krem na dzien tej serii to sztoss!
Jego nietlusta,lekka a zarazem bogata konsystencja jest idealna pod makijaz!
Posiada filtr SPF 20 co jest wielkim plusem.
Zapach kremu jest wrecz obledny
no kocham ten krem chyba nigdy nie mialam lepszego.

Krem na dzien doskonale nawilza i utrzymuje nawilzenie w ciagu dnia, skora dodatkowo jest ujedrniona i wygladzona ! ;)

Kompletny niewypał :(

Kremy L;Oreal uwielbiam. Właściwie to każdy. Seria HA była dla mnie jak zbawienie, gdy pojawiła się na sklepowych półkach. Po zimie moja twarz wymagała porządnego nawilżenia. Kupiłam od razu dwa kremy: wersję na dzień oraz wersję na noc.

Opakowanie - ładny,s zklany, przeźroczysty słoiczek.
Zapach - delikatny, przyjemy.

Plusy:
- filtr SPF 20
- nawilżanie?
- nie zapycha porów

I to by było na tyle. Nawilżanie ze znakiem zapytania, ponieważ krem pozostawia przeokropną tłustą warstwę na skórze, która niestety nie potrawi się wchłonąć. Krem na dzień, a błyszczymy się jak po jakiejś oliwce :( Nie wiem jak zachowuje się z makijażem, bo zwyczajnie się nie maluję.
Wersja na noc o niebo lepsza.
Wersja na dzień - jest u mnie spalona za ten efekt świecenia buzi,

Pozytywnie zaskoczona

Cała serię hialuronową od Loreal zakupiłam, jak tylko weszła, na bardzo fajnej promocji. Jestem posiadaczką cery tłustej i choć wiem, że taki typ potrzebuje nawilżenia to jednak trochę obawiam się takich cięższych produktów,dlatego Loreal dość długo czekał na swoją kolej, aż w końcu wylądował na półce mojej mamy. Kiedy skończyły się moje sprawdzone kosmetyki, z braku laku postanowiłam podkraść trochę kremu "na próbę" i... Tak, przepadłam! Naprawdę bardzo się polubiliśmy. Krem jest treściwy ale nie obciąża mojej skóry, początkowo cera się błyszczy, jednak już po nałożeniu makijażu wszystko jest na swoim miejscu. Podkład sprawia wrażenie satynowego, nie roluje się i bardzo ładnie trzyma. Skóra jest o wiele bardziej nawodniona niż w przypadku kremów matujacych, co sprawia, że wygląda zdrowiej. Cóż mogę powiedzieć, dziś biegnę po kolejne opakowanie.

Lepidło

Nie rozumiem zachwytu tym kremem. Czyżby marketing i fame marki tak dobrze wpływał na podświadomość konsumentek? Czy ja mam jakąś dziwną skórę?
Krem kupiłam wyjeżdżając na wakacje - uznałam, że filtr SPF20 może na dzień się nie nadaje, ale pod wieczór w gorącym klimacie zda egzamin. No i SPF może nawet działa bez zarzutu ale co z tego, skoro używanie kremu to katorga? Krem ma lekką, taką puszystą konsystencję - wydawać by się mogło, że fajnie się wchłonie i jednocześnie nawilży. Niestety... Kosmetyk pozostawia na skórze taką dziwną, lepką warstwę, która powoduje wrażenie obklejenia skory i wręcz uniemożliwia jej oddychanie. Ja czułam jakby moja skóra się dusiła. Nawilżenie? Dobre sobie... Jeśli zakleimy skórę parafiną to nie pozwolimy jej parować, co w jakiś pokrętny sposób sprawi, że nie będzie wydychała, ale to nie jest nawilżenie. I tutaj jest tak samo. Skóra nie jest nawilżona dogłębnie, tylko wygładzona i zaklejona na powierzchni.
Dodatków, krem jest super mocno perfumowany... Tak mocno, że w ciągu dnia częściej czułam zapach kremu niż swoich perfum... Sic!
Mnie nie podrażnił ale patrząc na skład - mogę się domyślić, że delikatniejsze cery będą cierpieć.
Jako, że nie lubię niczego wyrzucać - używam go do nóg i rąk - ale nawet tam się nie sprawdza.

Genialny

Delikatna konsystencja, szybko się wchłania. Prawie nie ma zapachu co jest dla mnie plusem. Zastrzyk witamin dobrze i Hyaluronu zadziałał dobrze na moją skórę, potwierdzam dobre nawilżenie i widoczną poprawę jędrność i skóry.
Opakowanie szklane i ładne. Jakość dobra i cena do zaakceptowania.

Nic specjalnego!

Widzę że ten krem ma wiele pozytywnych opinii, mi jednak nie przypadł do gustu.
Kupiłam go z 2 miesiące temu za 30zł w Rossmannie po tym jak zobaczyłam w różnych źródłach liczne promujące go reklamy.
Ogólnie lubię kremy L'oreal miałam już Revitalift LASER X3 na dzień i Ekspert nawilżenia i sprawdziły się u mnie.
Ten krem natomiast nie działa w ogóle ani nie wypełnia, ani nie wygładza, a nawilża baaardzo słabo, a na dodatek po nim czerwienie się na twarzy- nie mogę mu tego wybaczyć! Dodatkowo dla mnie jest ciężki, tłustawy- wbrew opiniom innych, no i chemiczny.