Biocura, Power & Hold, Haarlack (Lakier do włosów)

Biocura, Power & Hold, Haarlack (Lakier do włosów)

Lakier do włosów o wysokim bardzo stopniu utrwalenia.
Lakier przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów.
Doskonale utrwala każdą fryzurę.
Zapewnia długotrwały efekt!
Nie obciąża i nie skleja pasm.

utrwalające
w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne

Lakier od Biocura kupiłam na szybko podczas zakupów w drogerii. Potrzebowałam na już jakiegoś lakieru i wybór padł na tą zupełnie obcą mi markę. Lubię testować nowości, więc wybór padł na ten wariant. Byłam ciekawa co zaoferuje mi produkt profesjonalny z nazwy, bo jeśli o lakiery chodzi to używam raczej produktów drogeryjnych. Pod względem działania nie mam zastrzeżeń – bardzo dobrze utrwala, nie skleja włosów i zapewnia nienaganny wygląd fryzury przez długie godziny.

OPAKOWANIE

Można by rzec typowe dla lakierów do włosów – aluminiowa butelka z aplikatorem typu spray skrytym pod nakładką. Kolorystyka jest prosta – przeważa czerń, szarości i biel. Opis jest kilku językach, natomiast ten po polsku znajduje się na naklejce, co jednak mi nie przeszkadza. Spray dozuje odpowiednią ilość produktu w formie lekkiej mgiełki, dzięki czemu lakier nie skleja włosów, jego ilość jest optymalna. Przycisk aplikatora jest nieco kłopotliwy – trzeba go naprawdę mocno nacisnąć, ale z czasem można się do tego przyzwyczaić.

LAKIER

Lakier na włosach osadza się w postaci mgiełki, bardzo lekkiej. Zapewniając optymalne utrwalenie fryzury a przy tym naturalny wygląd. Wykończenie jest delikatne i tak naprawdę trzeba dobrze się wpatrzeć,a by stwierdzić, że lakier został nałożony – za to ma u mnie plus. Lakier przede wszystkim nie skleja włosów, ale jak w przypadku każdego lakieru wskazany jest umiar. Fryzura jest utrwalona, jednak pozostaje lekka a lakier jest jedynie wyczuwalny kiedy dotykamy włosów, poza tym nie widać go wcale. Utrwalenie jakie daje określiłabym jako średnie – kiedy rano stylizuję włosy, moja fryzura pod koniec dnia w pracy jednak nieco traci już kształt. Z uwagi na obecność Alkohol denat. Produkt jak każdy lakier nieco wysusza włosy. Ogólnie podoba mi się wykończenie jakie daje ten produkt i całkiem niezłe utrwalenie. Cena jak na produkt do stylizacji o dobrej jakości jest niska. Widziałam go tylko w jednej, małej drogerii, więc jest raczej słabo dostępny, ale warto go poszukać jeśli zależy nam na naturalny efekcie i jednocześnie mocnym utrwaleniu.

PLUSY
dobrze utrwala
daje naturalne wykończenie
nie skleja włosów
dobra wydajność
niska cena

Mile zaskoczona

Kupiłam ten lakier, bo nie miałam wyjścia - nie było mojego ulubieńca. I tak w sumie bez większego przekonania, a tu proszę, takie zaskoczenie :) Lakier bardzo dobrze utrwalił moją fryzurę, nie posklejał włosów. W ciągu dnia mogłam je swobodnie czesać, a fryzura była idealna. Mimo wilgoci na dworze włosy mi się nie posklejały i każdy został na swoim miejscu. Myślę, że warto spróbować.