Wella, Deluxe Wonder Volume & Protection Hairspray (Lakier do włosów)

Wella, Deluxe Wonder Volume & Protection Hairspray (Lakier do włosów)

Idealny kompromis. Lakier do włosów nadający objętość i stanowiący ochronę w jednym produkcie. Z keratynowym kompleksem ochronnym KERASHIELD 5™, który pomaga chronić Twoje włosy przed 5 czynnikami, takimi jak:
1. Uszkodzenia mechaniczne
2. Przesuszanie
3. Puszenie się włosów
4. Utrata blasku
5. Promienie UV

Oj nie zgodzę się z tymi Ochami i Achami nad tym lakierem...

Trudno. Nie wiem czy znaczenie ma fakt nie brania udziału w teście...? :) To moja subiektywna ocena, ale wierzcie przefiltrowałam parę stron recenzji tego lakieru i naprawdę rzetelne znalazłam może trzy..?
Wiecie, że mam wrażenie, że u mnie po prostu jest wadliwy psikacz albo nie działa. Czy mam pecha i trafił mi się wadliwy egzemplarz...? Pojęcia nie mam, ale widzę, ż e któraś z koleżanek też pisała o tym, że się zakleja więc ośmielam się twierdzić, że to jego upierdliwa cecha. Wypsikuje mi wodę a nie rozpyla mgiełkę. Coś tam staram się z nim zrobić , ale nie jest to łatwe bo wierzcie jak taka ilość lakieru osiada na włosach to je po prostu skleja..:( Żeby nie było wodą przemywałam nie raz..;)
Zła jestem ,że go kupiłam, ale była strasznie ciekawa tej nowości, a że moje włosy są cienkie choć jest ich trochę to oczekiwałam mega Volume i w ogóle :)
Niestety efekt popsuł psikacz. Choć jeśli chodzi o Volume to powiem Wam ,że znając lakiery Welli te wcześniejsze mam wrażenie ,że tu nic się nie zmieniło, że tamte mają takie same działanie jak ten , a ten to inna szata graficzna po prostu..
Czy chroni...? Nie jesteśmy chyba w stanie nawet tego ocenić. Utrwala jak utrwala..tak jak poprzednie wypusty . Welli lakiery nigdy nie sklejały włosów i zostawiały je elastyczne to trzeba przyznać.
U mnie szału nie ma. Wellę znam i lubię , ale tu zawiódł mnie psikacz i czekam na recenzję czy i kogoś coś podobnego spotkała. Swój kupiłam w Ross na promocji...a jakże:)

Lakier do włosów Deluxe od Wella.

Nie używam zbyt często lakierów czy pianek do włosów, ale lubię mieć na wszelki wypadek w swoich zapasach.
Zazwyczaj w lakierach denerwuje mnie ich zapach.
W tym przypadku zapach jest bardzo świeży i ładny. Lakier ma moc 5 na 5 (ultra strong hold), ale moi zdaniem jest to dobre, mocne subtelne utrwalenie bez żadnego stronga.
Lakier delikatnie unosi włosy u nasady. Nie obciąża włosów i nie robi "hełmu". Nie umiem stwierdzić czy chroni włosy przed czynnikami wypisanymi przez producenta, ale na pewno ich nie niszcz i nie przesusza. Włosy nie są sklejone i wyglądają na zdrowe.
Opakowanie jest bardzo wygodne. Przy rzadkim używaniu wlot lubi się zakleić, ale odrobina wody wystarczy żeby wszystko było znowu sprawne.

nie dla świadomej pielęgnacji

O ile pianka z tej serii bardzo przypadła mi do gustu - to jednak lakier nie dla mnie.
Po pierwsze minus za skład - na pierwszym miejscu alkohol denat - czyli składnik silnie drażniący. Więc dla mnie już przekreślony na starcie. Ale dałam do przetestowania mojemu mężowi, który jest dosłownie specem od lakierów :P Bardzo się ucieszył, bo jak stwierdził "lakiery Wella są dobre" . Więc jego wrażenia co do lakieru są zadowalające. Dla mnie jak używa lakieru jest nie do zniesienia zapach, on twierdzi że norma i że czasami lakiery gorzej "pachną". Ogólnie ma włosy cienkie i zaczesuje ja do góry, a fryzura musi być trwała i nie rozsypująca. Lakier spełnił jego oczekiwania, bo nie potrzebna była duża ilość rozpylenia aby nadać fryzurze odpowiedniego kształtu.

Lakier który nie skleja wlosow

Ważne w lakierach, przynajmniej dla mnie jest to żeby nie sklejałby włosów. I ten właśnie taki jest, nie czuję, żeby były obciążone, nie robi na głowie efektu skorupy, można go fajnie zaaplikować i fryzura będzie dobrze utrwalona na długo. Dodatkowo chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, przesuszeniem, utratą blasku, puszeniem oraz promieniowaniem UV
Jak dla mnie same plusy więc ocena jak najbardziej pozytywna.

Bez efektu maski, połysk i trwałość stylizacji

Lakier do włosów Wella, Deluxe Wonder Volume & Protection Hairspray na stałe zagości na mojej półce- błyskawicznieujarzmia fryzurę, utrwala nie obciążając, nabłyszcza i pielęgnuje włosy. Jest to produkt do zadań specjalnych, ale sprawdzi się również na codzień. Opakowanie jest wygodne, nie zacina się, aplikuje niewielką ilość produktu w postaci delikatnej mgiełki. Mam wrażenie, że dodatkowo odżywia włosy i nie skleja włosów. Polecam gorąco.

Codzienność stosowania

Lakier z linii Wella tak jak pianka wywarł na mnie ogromne wrażenie pod względem jakości. Jest to produkt bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy na ułożenie pożądanej fryzury.nie skleja i nie płaczę włosów. Przy moich długich włosach stylizacja urodzinowej fryzury podpiętej w warkocz utrzymała się w idealnym stanie przez całą noc. Drugim mega plusem był fakt iż rano mogłam spokojnie rozczesac włosy i spiąć je w kucyk. Gorąco polecam lakier Wella miłośniczka nie tylko krótkich ale także długich ciężkich włosów.

Skuteczny

To jeden z lepszych kosmetyków do stylizacji oraz utrwalania fryzury jaki miałam okazję używać- a było ich wiele.
Utrwala fryzurę na tyle mocno, że utrzymuje się ona przez 8 godzin pracy a na tyle naturalnie wygląda, że nie jest to widoczne gołym okiem. Nawet w sztucznym świetle.
Lakier jest bardzo wydajna, nie ma sztucznego chemicznego zapachu. Wystarczy kilka ruchów ręką i już można cieszyć się fajną fryzurę. Mam proste włosy więc uwielbiam loki. Dopiero dzięki temu lakierowi skręt jest trwały i ładny. Pojedyńcze włoski nie wymykają się niesfornie tylko ładnie trzymają. Włosy są miękkie i miłe w dotyku, wyglądają niesamowicie naturalnie. W ogóle lakier nadaje delikatny połysk włosom ale taki naturalny - zdrowy.
Jestem bardzo zadowolona.

Lakier godny polecenia

Jestem pozytywnie zaskoczona produktami Wonder Volume & Protection marki Wella. Używałam zarówno pianki jak i lakieru z tej linii. Moje włosy są bardzo trudne w stylizacji, ciężko nadać im objętość i uzyskać trwały efekt. Po przetestowaniu produktów jestem zachwycona. W warunkach domowych udało mi się wystylizować włosy uzyskując ich objętość na bardzo długo a jednocześnie włosy były miękkie i nie pozbawione blasku. Nawet następnego dnia, włosy wyglądały bardzo dobrze. Lakier ma przyjemny zapach i rozpyla się w odpowiedniej ilości. Nie skleja włosów i bardzo dobrze utrwala fryzurę.

Utrzymuje stylizacje ułozonych wloskow

Jesli natomiast chodzi o lakier z poczatku mialam go ja ale potem wziela go mama ja czesto tak nie uzywam lakierow jedynie jak gdzies wychodze i niechce zeby moja stylizacja sie popsuła ale za to moja mama caly czas go uzywala i powiedziala ze jeden z lepszych lakierow jakie do tej pory miala bo wlosy sa fajne w dotyku nie sa takie szorstkie jak je rozczesze i co najwazniejsze ze jak kreci wlosy na wałki to potrafia sie utrzymac loki taki tydzien. Nawet te lakiery co kupywala zagranica nie daly takiego efektu jak ta co mi zabrala ale fajny produkt wart i ceny i efektu ktory po sobie zostawia

Używa produktu od: próbka

Dla mnie rewelacja

Lakier nie skleja włosów, są puszyste, wyglądają naturalnie. Piękny, delikatny zapach, który czuć przez cały dzień. Włosy są chronione przed wysoką temperaturą. Lakier dobrze utrwalał fryzurę która przetrwała nie jeden cały dzień w idealnym porządku.

Używa produktu od: próbka

Świetny produkt !

Posiadam włosy blond do ramion. Włosów mam na prawdę bardzo dużo, często wyglądają na obciążone. A dzięki temu produktowi moja fryzura jest utrwalona, bez zmatowienia, sklejania i obciążenia włosów. A dodatkowo produkt pachnie przepięknie.

Super lakier

Nie skleja włosów, włosy są puszyste,wyglądają naturalnie. Posiada delikatny zapach, który czuć przez cały dzień. Wlosy są chronione przed wysoka temperatura, są odporne na wiatr, deszcz,są nie do zdarcia.