Termissa Woda termalna z Podhala, Woda termalna z Podhala

Termissa Woda termalna z Podhala, Woda termalna z Podhala

Woda termalna z Podhala o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i antyoksydacyjnych przeznaczona do codziennego stosowania.
Pozostawia na skórze delikatną mgiełkę, która przyjemnie koi i odświeża. Zawiera bogactwo składników mineralnych, jak magnez, wapń, krzemionka, które pobudzają naturalną regenerację komórkową, łagodzą podrażnienia i zapobiegają procesom starzenia się skóry. Intensywnie nawilża skórę, docierając do głębokich warstw naskórka. Zwiększa elastyczność skóry i skutecznie zabezpiecza ją przed wysuszeniem. Chroni przed działaniem wolnych rodników. Skóra staje się aksamitnie gładka i nawilżona.
SKŁAD MINERALNY WODY

bez parabenów
w sprayu
płyn
>100ml

Należy się jej wystrzegać :)

Na wstępie nadmienię, że nie mam skory wrażliwej i ciężko jest ją podrażnić. A to udało się tej wodzie termalnej. Warto wspomnieć, że zawiera kwas w składzie i to zapewne w dość wysokim stężeniu, dlatego powoduje niesamowite pieczenie od razu po aplikacji. Nie rozumiem zamysłu tego produktu, szczególnie jako coś do ochłody na lato, skoro zawiera silne kwasy. Można nabawić się przebarwień jeżeli nie stosuje się filtrów :(
Aplikator jest średniawy, nie jest to fajna mgiełka. Jak dla mnie produkt ma nieprzyjemny zapach. Kupiłam w promocji ale uważam, że nawet wtedy nie ma sensu jej wrzucać do koszyka. Lepiej poszukać czegoś innego.

niestety...

skuszona promocyjną ceną zdecydowałam się na zakup tej wody w hebe.
Jeśli chodzi o stosunek wydajności do ceny to super za 10zł bardzo wydajny produkt, niestety u mnie długo nie zabawił. Zmuszona byłam do oddania go koleżance.
Produkt jest latwy w użytkowaniu, rozpyla się go na oczyszczona twarz jak dezadorant- niestety po rozpyleniu moja skora zaczęła niesamowicie piec, była bardzo czerowna i szczypała. Po 3 dniach spróbowałam użyć wody ponownie, niestety efekt ten sam... pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie o d razu...
Tak więc zmuszona byłam oddać go koleżance która co prawda nie dostała uczelenia ale niestety butelka się zacieła, i nie dało rady się z niej korzystać. Woda poszła na straty.

Sprawdziła się

Wyleczyła odparzone stopy mojego syna.
Na mojej buzi sprawdza się gdy nie mam podrażnień inaczej piecze. Nie mniej regularnie stosowana likwiduje problemy.

Średnia

Woda w spray ale z dość mocnym pryskaniem tzn w ciągu dnia na makijaż nie ma opcji do pryskania ponieważ z moczy nam cerę. Ja używam na noc lub z rana przed makijażem . Woda świetnie koi i z pewnością przynosi ulgę. Jest zimna. Zapach ma bardzo delikatny. Mnie nie podrażnia ani nie uczyli. Nie zauważyłam efektu nawilżenie.

Zło w czystej postaci - radzę unikać!

Z całego serca nie polecam tej wody. Po aplikacji, moja cera dostała dziwnych wypieków, zaczęła lekko piec, a ponadto woda śmierdzi.
Odradzam zakup i wracam do zakupu moich ulubionych wód termalnych (avene, la roche)

Strasznie podrażnia

Okropne pieczenie twarzy po użyciu. Twarz normalnie paliła mnie bardzo długo nawet po przemyciu. Najgorsze podrażniania wyskoczyły po włączeniu kwasów do pielęgnacji.

ZDECYDOWANIE NIE!!!

Rozpocznę od tego, że odświeżyłam moje konto na Wizażu specjalnie dla wystawienia negatywnej opinii temu produktowi... .
Po ostatniej wizycie u dermatologa dostałam zalecenie przemywania twarzy wodą termalną w celu jej ukojenia (trądzik różowaty).
Owy produkt nabyłam w Hebe i długo się nie zastanawiając ("bo przecież woda termalna ma koić a nie podrażniać skórę") wylądował on w koszyku, a później w mojej kosmetyczce.
Po pierwszym użyciu skóra zrobiła się cała czerwona, piekła i była bardzo gorąca - dosłownie jak po całym dniu na słońcu...
Bardzo nie polecam tego produktu!!

podrażniający śmierdziuch.

Przed tą wodą z Termissy testowałam Avene i La Roche Posay, obie były w porządku, dlatego jestem w ciężkim szoku po zakupie tej wody termalnej. Na początku zacznę od tego, iż chyba Termissa zmieniła skład jakiś czas temu, ponieważ w mojej wersji nie ma kwasów, są: woda, azot, glukonolakton, benzoesan sodu, glukonian wapnia. Pierwsze co poczujemy po pryśnięciu na twarz to smród, a będzie on jeszcze silniejszy, gdy spryskamy tą wodą glinkę. Woda ta niestety podrażnia oczy, ale także i twarz. Po użyciu moja buzia stała się cała czerwona i zaogniona. Szkoda, że ta woda to taki niewypał, gdyż jest to nasz polski produkt, ale zdecydowanie odradzam i sama wracam do La Roche Posay.

Masakra, nie stosować na twarz pod żadnym pozorem!

Kupiłąm, bo chciałam zobaczyć jak to jest, używać takiej wody termalnej jako tonik. Słyszałam same dobre opinie o wodach termalnych. Kupiłam tą i MASAKRA. Na twarzy zaczęły wyskakiwać mi jakieś bolące gule, twarz zrobiła mi się zaczerwieniona, mega negatywna reakcja mojej skóry na ten kosmetyk...
Nie wyrzucę go do kosza, bo nie lubię marnotrawstwa. Po prostu będę sb nim psikać nogi po depilacji, może to nie wyrządzi im jakiejś krzywdy, ale w sumie kto wie. W składzie dużo za dużo chemii niż byłaby potrzeba (a to ogarnęłam dopiero w domu po zakupie).

Tragedia

Kupiłam ją ponieważ myślałam że woda termalna to woda termalna i nie ma znaczenia producent. Niestety dopiero w domu przeczytałam skład. Nie potrzebnie dodawane konserwanty i kwasy. Wodzie z Avene której zużyłam już kilka opakowań nic się nie działo mimo nie dodania konserwantów. Do tego wszystkiego ten okropny zapach. Co dziwne po spryskaniu mojej dość wrażliwej twarzy nie piekła mnie skóra. Butelka stoi w szafce i czeka już chyba tylko na wyrzucenie. Wydajności nie jestem w stanie określić ponieważ użyłam 2 razy.

Używa produktu od: próbka

Unikać jak ognia !

Zacznę od tego, że cerę mam mieszaną a skłonności do alergii są naprawdę niewielkie.

Produkt zakupiony na promocji (całe szczęście!) i wiele nie patrząc na jakiekolwiek opinie skusiłam się do zakupu, gdyż potrzebowałam czegoś co będzie nawilżało skórę w trakcie robienia maseczek z glinek.

Nałożyłam maseczkę i tak jak zawsze spryskiwałam wtedy kiedy tego potrzebowałam, w ciągu 10 minut było kilkakrotne użycie. Po tym czasie zaczynało piec, zmyłam i ku mojemu zaskoczeniu to nie działanie glinki powodowało pieczenie lecz tej wody termalnej! Wszędzie tam, gdzie nie miałam nałożonej glinki i w miejscach gdzie woda termalna była skraplana tzn. czoło, skronie, powieki, wokół ust była czerwona i piekło !

Sprawdziłam również działanie wody na nadgarstku po jednym razie psiknięcia skóra lekko piekła i zaczęło pojawiać się zaczerwienie, niewielkie ale wiem, że jeśli użyłabym więcej niż raz stałoby się to samo co na twarzy.

Woda termalna kompletnie nie nadaje się do użytku i odradzam jej zakupu.

owcza woda z Podhala

Skuszona promocją w hebe kupiłam wodę termalną z Termissy. Po pierwszym użyciu nie dziwię się, że została tylko ona i to w dodatku na promocji za połowę ceny. Już po pierwszym użyciu odechciało mi się wszystkiego. Jak spryskałam twarz to nie wiedziałam, w którą stronę mam uciekać. Smród tej wody jest tak nie wyobrażalny, że nawet najgorszemu wrogowi bym jej nie podarowała w prezencie. Nie jestem w stanie pojąć jak można coś takiego wyprodukować. Coś okropnego. Z racji tego zapachu nie jestem w stanie jej używać ani sprawdzić jej właściwości. Opakowanie zostaje, żeby spryskać swojego faceta jak mnie wkurzy. Nie do użytku.