Tami, My Care, Bawełniane ręczniczki kosmetyczne

Tami, My Care, Bawełniane ręczniczki kosmetyczne

Pojemność 60 szt

Ręczniki Tami są wykonane ze 100% bawełny, dzięki czemu nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry. Nie rozwarstwiają się i nie pylą, a ich duży rozmiar ułatwia usuwanie makijażu czy pozostałości po maseczkach i kremach.
Dzięki dużej chłonności bawełny ręczniki Tami są bardzo wydajne i doskonale nadają się do stosowania z ulubionymi kosmetykami lub wodą. Są bardzo delikatne w dotyku i jednocześnie wytrzymałe, można je płukać i ponownie przecierać skórę.
Ręczniki Tami są w 100% naturalne i biodegradowalne - mogą zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślinnych. Dla sieci Rossmann produkuje je firma EcoWipes z Nowego Dworu Mazowieckiego.

do twarzy
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Cudny wynalazek

Od dawna poszukiwałam produktu, którym będę mogła zmyć maseczkę, zrobić demakijaż czy po prostu umyć twarz, gdy ręce nie wystarczają, albo nie są odpowiednio czyste. Z pomocą przychodzi ten produkt. Ręczniczki są trwałe, nie rozdzierają się. Szkoda, że nie są większe, by móc owinąć sobie nimi głowę po masce czy zwyczajnie po umyciu głowy.

Coś naprawdę przydatnego

Żałuję, że tak późno odkryłam te ręczniczki. U mnie sprawdzają się na wiele sposobów. Np. robię sok z przatartego ogórka i w nim maczam kawałki pocietego ręczniczka. Nakładam je następnie na twarz i mam cudowną maseczkę ogórkową w płachcie:-) Uwielbiam też używać do przemywania twarzy i szyi tonikiem. Z tonikiem zawsze byłam na bakier ale te ręczniczki są tak przyjemne w dotyku, że teraz to moja ulubiona czynność. Są trwałe, mocne, nie rwą się, dobrze nasiąkają tonikiem Cudo!

Moje ' must have

Bardzo lubię ręczniki z Tami i najczęściej używam ich do zmywania maseczek. Kiedyś nie lubiłam maseczek które ciężko było zmyć. Od kiedy zobaczyłam, że ręczniki Tami ułatwiają to częściej używam takich maseczek, a reczniczki mam zawsze w zapasie.

Odkrycie roku!

Prosta rzecz a tak wiele zmienia. Od dłuższego czasu miałam poczucie że przenoszę bakterię z ręcznika na twarz, oczywiście miałam osobny ręcznik na twarzy ale mój mąż ciągle zapominał że to MÓJ RĘCZNIK DO TWARZ, z drugiej strony chowanie go i pozostawianie wilgotnego też było fatalnym pomysłem a pranie za każdym razem było mało praktyczne. I na ratunek przyszły mi odnalezione przypadkiem jednorazowe bawełniane ręczniki kosmetyczne.
Moja cera odwdzięcza mi się za to odkrycie, brakiem stanów zapalnych i lepszą kondycją a ja mam poczucie że jak zrobiłam cały rytuał oczyszczania to ta twarz jest czysta :)
Czystsza jest też łazienka bo szkoda mi od razu wyrzucić ręczniczka to zawsze coś przetrę w koło ;)

Kocham kocham.

Nie wrócę już do zwykłych płatków do oczu. Ten bawełniany ręczniczek jest ideałem. Jest wydajny jeden ręcznik wystarcza aby zmyć płynem mineralnym tusz do rzęs pomadę do brwi oraz oczyścić z grubsza twarz z podkładu. Jest mięciutki nie podrażnia twarzy. Fajnie sprawdza się również do zmycia lakieru z paznokci jedna sztuka tego cuda. Więcej zastosowań odsyłam do filmiku na yt house of make up dzieki filmikowi Gosi odkryłam to cudo za 5zl z rossmana.

Ułatwiają życie

Ręczniczki bawełniane są świetne, u mnie w zasadzie najbardziej przydatne do usuwania maseczek, zwłaszcza, że ostatnio używam ich dużo, np. takich z glinką, klasycznych nawilżających, kremowych itd., ponieważ ogólnie jestem fanką maseczek, nie tylko tych płachtowych czy peel- offowych.

Kupiłam te ręczniczki po przeczytaniu artykułu na wizaż.pl na ich temat, no i poczułam od razu, że muszę je mieć. Wielofunkcyjność tego wynalazku jest niesamowita, można w ten sposób zmyć makijaż za pomocą płynu micelarnego lub mleczka. Można również nasączyć takie ręczniczki tonikiem lub esencją, czy teą wodą różaną i nałożyć sobie taką maseczkę. Inne zastosowanie to polega na tym, że ręczniczki można użyć do zmycia maseczek jak pisałam wyżej- kremowych, nawilżających lub glinkowych.

Najczęściej używam tych ręczniczków do zadań związanych ze zmyciem maseczki. Oszczędzam w ten sposób czas, nerwy i wodę. Po usunięciu nadmiaru maseczki skóra jest już najczęściej czysta, w przypadku masek z glinką- resztki domywam wodą, ale jest to chwila, ponieważ te ręczniczki naprawdę wykonują całe zadanie w sposób niemal idealny.

Taki ręczniczek 13x 18 cm bawełniany, biodegradowalny, ułatwia życie. Na pewno kupię ponownie. Nie wyłamuję się, przyznaję również 5- tkę.

GAMECHANGER

Kupiłam z ciekawości i przepadłam, na bank już nie wrócę do normalnych wacików!
Ręczniczki świetnie spełniają swoją rolę z płynem micelarnym do zdjęcia makijażu lub do zdjęcia brudu z twarzy (tak stosuje je moja lepsza połowa, która też sobie kupione przeze mnie ręczniczki bardzo chwali). Można też używać ich jako szmatek do zdjęcia oleju w dwuetapowym oczyszczaniu.
Z powodu faktury ręczniczków do maseczkowania tonikiem lepiej sprawdzają się małe, azjatyckie waciki (jak te z pyunkang yul). Jednak to właśnie dzięki niej tak świetnie ściągają olej! Gdy nie mam na sobie makiażu, używam ich po prostu z płynem micelarnym. Gdy się maluję, rozpuszczam makiaż olejem, a ręczniczek ogrzewam odrobiną ciepłej wody i daję płyn micelary- taka metoda bardzo mi ułatwia zdjęcie oleju i jest to bardzo higieniczne. Tami zostanie ze mną na długo, robią to lepiej niż azjatyckie marki <3

Idealne przy codziennej pielęgnacji

Ręczniczków używam regularnie od około 2miesięcy. Postanowiłam zrezygnować z wycierania twarzy zwykłymi ręcznikami i przerzucić się na jednorazowe. Te z rossmanna idealnie sprawdzają się po demakijażu lub nawet do demakijażu, są delikatne, bardzo dobrze wchłaniają wodę a przy tym są wydajne (1 ręczniczek spokojnie starczy na całą twarz i dekolt). Stan mojej cery już po 2 tygodniach używania ręczniczków tami zamiast zwykłych ręczników bardzo się poprawił. Bawełniane ręczniczki sprawdzą się również przy zmywaniu maseczek, olejków itp.

Moje nowe odkrycie

Te ręczniczki to jedna z rzeczy, dzięki którym kocham Wizaż! Gdyby nie rzuciły mi się tutaj w oczy, nawet bym nie wiedziała, że takie cudo istnieje....
Ręczniczki w małej, niepozornej paczuszce zupełnie ginęły na półce w moim Rossmannie. W środku mamy delikatne, elastyczne mięciutkie ręczniczki, każdy złożony na pół. Doskonale się sprawdzają przy zmywaniu oleju z twarzy, przy oleju do którego dodaję korundu wzmagają efekt peelingu. Świetne do zmywania glinek, uratowały mnie kiedy jedna zaschła na skorupkę i nie chciała dać się spłukać- wystarczyło przyłożyć mokry ręczniczek i przytrzymać i wszystko piéknie spłynęło. Bardzo dobre do zmywania makijażu płynem micelarnym, przy użyciu mleczka już nie koniecznie bo trochę się z tym mleczkiem ślizgają po skórze i trudno zebrać cały kosmetyk. Za to z płynem micelarnym zamiast góry wacików starczą dwa ręczniczki na całą twarz+oczy. Również jako maska w płachcie, nasączone tonikiem lub hydrolatem są ok, choć tu trzeba się trochę napracować żeby je dopasować do twarzy. Do tego są całkowicie biodegradowalne i tanie.
Obecnie mam jeszcze stary zapas płatków kosmetycznych, ale kiedy je wykończę, przerzucę się na same ręczniczki.

Rewolucja w pielęgnacji twarzy.

O ręczniczkach dowiedziałam się z kosmetycznych profili na instagramie. Postanowiłam iść do rossmanna, kupić paczkę ręczniczków za ok. 5,50zł i przetestować. Wcześniej używałam zwykłych ręczniczków do twarzy, wymieniałam je co ok. 3 dni. Zbyt długo. Ręczniki w łazience często są wilgotne, w łazience jest wilgotno co sprzyja namnażaniu się bakterii, które przenosimy sobie na twarz. Cera problematyczna objawi nam swoje niezadowolenie w postaci niedoskonałości.

Ręczniczki tami pakowane są po 60szt. Także jedno opakowanie wystarczy na miesiąc przy używaniu ich 2 razy dziennie. Tutaj mamy gwarancję, że używamy zawsze suchego, czystego ręcznika. Wielkość 13x18 może nie każdemu wystarczyć. Ręczniczki wykonane są w 100% z bawełny i są biodegrodawalne. Poza tym ręczniczki są trwałe. Nie zdarzyło mi się jeszcze aby któryś się przerwał czy rozwarstwił. Można ich używać do zmywania makijażu, maseczek, peelingów i olejków. Jeden ręczniczek można użyć kilka razy. Czasami tak robię, gdy myje twarz, następnie peeling a na końcu zmywam wilgotnym ręczniczkiem maseczkę.

Zauważyłam poprawę mojej cery. Mam mniej niedoskonałości. Cera jest rozjaśniona, promienna (dzięki braku nowych nieprzyjaciół).

Wielozadaniowe, praktyczne, niezastąpione

Niby taka mała rzecz, a jak bardzo zmienia pielęgnację i ile ma zastosowań!
Pozycja obowiązkowa w mojej łazience - już od lat.

Pierwszoszędnej jakości wykonanie, ręczniki są mocne, trwałe - ale jednocześnie delikatne, chłonne, nie pylą i nie pozostawiają na skórze żadnych nieprzyjemnych kłaczków czy nitek. I do tego biodegradowalne!

Używam ich do nawadniania skóry hydrolatem, do codziennego demakijażu i osuszania twarzy, usuwania maseczek itd. Są niezastąpione również w podróży.

Bardzo polecam do wypróbowania!

TAK!

Rzeczniczki są dobrej jakosci, nie rozdzierają się, nie pozostawiają kawałków na twarzy. Używam ich po myciu twarzy żelem oczyszczającym zamiast ręcznika, dzięki czemu higiena jest na najwyższym poziomie, stan cery bardzo się poprawił (oczywiście również dzięki pielęgnacji), juz od dawna nie powstał mi na twarzy żaden „nieprzyjaciel” i to między innymi ich zasługa. Opakowanie kosztuje około 5-6 zł i wystarcza mi na miesiąc więc jest to mały wydatek a bardzo wpływa na jakość pielęgnacji.