This Works, In Transit Camera Close Up (Krem regenerujący 3 w 1)

This Works, In Transit Camera Close Up (Krem regenerujący 3 w 1)

Maseczka, fluid nawilżający i podkład wszystko w jednym dla piękniejszej skóry, nawet z bliska.
W mgnieniu oka wypełnia i rozświetla skórę, abyś mogła w każdej chwili stanąć w światłach reflektorów.
Formuła jest niezwykłym połączeniem z kompleksem Bio Boost antyoksydacyjnych olejków roślinnych, które This Works opracował, aby zregenerować i wzmocnić barierę ochronną skóry, kwasu hialuronowego i kofeiny, aby przywrócić jej równowagę i zrewitalizować.
Ten najważniejszy produkt w Twojej torebce łagodzi podrażnienia, wygładza zmarszczki i sprawia, że skórą promienieje naturalnym blaskiem. Może być stosowany na co dzień lub jako pielęgnacja uzupełniająca, jeśli jest taka potrzeba.

uniwersalne
z pompką
<50ml
Struktura
lekkie
żel

Wiele kobiet uwielbia ten produkt

Jest to idealne rozwiązanie dla osób w pośpiechu. Odżywczy produkt, wystarczająco "ciężki", aby pominąć serum i bazę. Spełnia się jako baza pod makijaż. Widocznie niweluje rozszerzone pory, daje efekt lekko "blurred skin"(rozmazany). Jedyny mankament tego produktu to zauważyłam, że zapycha mi pory przy dłuższym stosowaniu.

Fajne!

Mam cerę mieszana, trochę tłusta, trochę sucha trochę normalna. Krem super jako baza, dostałam próbkę i się nie zawiodłam, bardzo wydajny i przyjemny w użyciu.

Fajny kosmetyk

Dostałam sporą próbkę do przetestowania i nie zawiodłam się. Stosowałam jako krem i bazę pod makijaż i jako baza zdecydowanie bardziej mi przypadł do gustu. Kosmetyk dobry do cery suchej, względnie normalnej. Ma dosyć gęstą konsystencję. Przyjemnie się rozprowadza. Makijaż bardzo dobrze się trzyma. Jako krem też całkiem dobrze się spisuje.