AA, Aloes, Sorbet dzienno-nocny nawilżająco-kojący 48h

Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract.

Składniki pochodzenia naturalnego: aloes, wyciąg z drzewa tara, masło Shea

Supernawadniająca moc aloesu połączona z ochronnym działaniem betainy, zamknięta w postaci sorbetu do twarzy. Lekka, błyskawicznie wchłaniająca się formuła przynosi skórze przyjemne ukojenie. Sorbet wspiera naturalny mikrobiom skóry, dzięki czemu Ty możesz cieszyć się zdrową cerą. Idealnie sprawdzi się pod makijażem. 48 – godzinne nawilżenie, ochrona, i wzmocnienie skóry? Naturalnie, możesz to mieć!

Aloes – docenisz jego wyjątkowe, kojące właściwości, szczególnie jeśli Twoja skóra jest podrażniona, zaczerwieniona, wrażliwa czy skłonna do alergii. Poczuj efekt intensywnej regeneracji naskórka i zyskaj długotrwałe nawilżenie.

Betaina –naturalnie pozyskiwana z buraka, doskonale pielęgnuje skórę. Dostarcza tego, czego jej trzeba – optymalnego nawilżenia! Świetnie tolerowana przez skórę, wygładza ją i skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Efekt:
wygładzona, miękka i dobrze nawilżona cera,
wzmocnienie mikrobiomu.

Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. pH neutralne dla skóry. W pełni wegańska receptura. Nietestowane na zwierzętach.

w słoiczku
uniwersalne
Wiek
20+

No daje radę!

Nakładam na noc. Faktycznie klei się przez kilkadziesiąt minut, ale też fajnie nawilża skórę. Myśle, że to klejenie się może być plusem przy nakładaniu makijażu. Spróbuję też kremu, bo czytalam, że jest lepszy niż żel. No w każdym razie - kilkanaście złotych w drogerii, a na cerę wymęczoną kuracją izotekiem daje radę, przynajmniej jak na nocny krem :)

Używa produktu od: próbka

Idealny pod makijaz

Bardzo fajna propozycja pod makijaż. Krem jest bardzo lekki i przyjemny w konsystencji. Wchłania się bardzo szybko co usprawnia poranny makijaż. Podkład na nim nie roluje się i wszystko dobrze się trzyma. Produkt bez zarzutów.

Ok, ale to nie do końca produkt, którego szukam

Krem przeciętny. Dobrze nawilża, jednak dostałam po nim wysypki (mam skórę przesuszoną i nadwrażliwą, mimo to pozostałe produkty sprawdziły sprawdziły się bardzo dobrze). Plus za opakowanie, które jest poręczne i wydajność produktu.

Bardzo go lubię!

Dobry, a nawet bardzo dobry nawilżająco kojący kosmetyk który stosuję na twarz, szyję i dekolt. Dobrze się wchłania, nie wałkuje się pod makijażem, nie podrażnia skóry i oczu. Ma delikatny i przyjemny zapach. Nie zapycha porów skóry.

Idealne ukojenie skóry

Posiadam skórę delikatna, podatna na przesuszenia. Nałożenie sorbetu na skórę daje ukojenie, nawilżenie i sprawia że moja napięta skóra doznaje cudownego relaksu. Po nałożeniu na skórze utrzymuje się delikatna warstwa sorbetu, która stanowi świetna bazę dla makijażu.

Bardzo dobry produkt

Sorbet kupiłam w okolicznym markecie, akurat był chwilowo dostępny jako nowości. Muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczył. Ma bardzo lekką postać, nie jest tłusty i szybko się wchłania. Bardzo fajnie i szybka nawilża cerę i łagodzi podrażnienia. Zapach w porządku, opakowanie bardzo wygodne - małe i szklane, łatwo się go nakłada. Bez problemu się wchłania i nie koliduje z kremem BB, który potem nakładam. Jest wydajny, wystarczy cienka warstwa. Oprócz tego używam go na noc i też spełnia zadanie, zostaje do rana na twarzy. Chętnie kiedyś wypróbuję inne produkty z tej serii. Cena wydaje się być w porządku - kosztował ok.16/17zl za 50ml, ale jest wydajny.

Mój hit

Ten sorbet to mój hit. Używałam to codziennie wieczorem i jestem zachwycona działaniem. Kiedy rozpoczęłam opakowanie moja skóra była bardzo przesuszona, szara, bez blasku...po dwóch tygodniach stosowania widać wyraźnie różnice. Konsystencja jest świetna. Nie jest ciężka, nie klei się. Po aplikacji czuć ukojenie. Nakladalam grubsza warstwę na noc niczym maseczke.

Fajny krem-żel

AA, Aloes, Sorbet dzienno-nocny nawilżająco-kojący 48h jest dobrym lekiem na bardzo suchą skórę. Przed stosowaniem sorbetu moja skóra była bardzo przesuszona i napięta, teraz jest wygładzona, miękka i coraz lepiej nawilżona. Krem ma bardzo lekką konsystencje kremu-żelu, który bardzo dobrze się rozprowadza i dobrze wchłania, a przy tym delikatnie i świeżo pachnie. Sorbet nie podrażnia delikatnej skóry, a wręcz przeciwnie - działa uspokajająco na cerę wrażliwą i zaczerwienioną. Opakowanie bardzo przyjemne dla oka - efekt eko:) Krem spełnił moje oczekiwania - serdecznie polecam.

Dobrze nawilża

Plusy:
- Konkretny, gęsty, ale przy okazji szybko się wchłania;
- Świetnie nawilża cerę;
- Ma bardzo estetyczne, eleganckie opakowanie (szkło + eko nakrętka);
- Nie zatyka

Minusy:
- Nie zauważyłam żadnych

Ja stosowałam sorbet na noc, ponieważ uznałam, że ze względu na swoją formułę lepiej sprawdzi się podczas nocnej pielęgnacji i to był strzał w dziesiątkę! Świetnie nawilża, szybko się wchłania i nie postawia lepiej warstwy.

Szybko się wchłania, nie podażnia, delikatnie nawilża, nie szczypie w oczy.

Szybko się wchłania, pozostawia skórę miękką i delikatną! Ma super opakowanie, fajną konsystencję i delikatny zapach. Plus za stosowanie na dziś i na noc. Uwielbiam aloes i AA ale trzeba to dopracować.

AA, Aloes, Sorbet dzienno-nocny nawilżająco-kojący 48h

AA, Aloes, Sorbet dzienno-nocny nawilżająco-kojący 48h dobrze nawilża i wygładza skórę. Kosmetyki AA Aloes są odpowiednie dla cery wrażliwej. AA Aloes koi skórę. Polecam produkt.

Fajny sorbet

Bardzo fajny nawilżający sorbet. Ja akurat tego kosmetyku używałam na dzień. Nie podrażnia moich wrażliwych policzków, nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Szybko się wchłania, jednak nie sprawdził mi się pod makijazem.