Joico, Styler, Prostownica keratynowa

Joico, Styler, Prostownica keratynowa

Koniec zniszczonych włosów po stylizacji na gorąco. Na rynku pojawiła się luksusowa prostownica keratynowa JOICO Styler. To pierwsza prostownica, która odbudowuje i chroni włosy podczas stylizacji, zachowując ich lśniący i zdrowy wygląd.

Prostownica posiada zbiornik na płyn K-Pak ReconstRx VaporFuel, który pod wpływem wysokiej, kontrolowanej temperatury zamienia się w parę. Dziurkowane płytki prześlizgując się po włosach, uwalniają parę i pozwalają wyjątkowej mieszance Quadramine ComplexTM, antyutleniaczy, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, roślinnych nawilżaczy i lekkich jak piórko, rozpuszczalnych w wodzie silikonów głęboko wniknąć do wnętrza włosów.

Każde przeciągnięcie regeneruje i chroni włosy, które stają się niesamowicie lśniące, gładkie i zdrowe. Co więcej włosy są chronione podczas całego procesu stylizacji, który jest szybki i delikatny, ale niesamowicie skuteczny.

W porównaniu ze standardową profesjonalną prostownicą, używanie prostownicy JOICO Styler:

• zmniejsza łamliwość włosów o ponad 40%*
• redukuje utratę koloru włosów z powodu codziennego mycia i układania w wysokiej temperaturze o 33,5%*
• minimalizuje ponowne skręcanie się włosów w loki, nawet po 12 godzinach w 90% wilgotności*

*W przypadku stosowania z JOICO K-PAK RecosntRx VaporFuel, w porównianiu ze standardową prostownicą.

Prostownica JOICO Styler jest niesamowicie praktyczna. Nagrzewa się bardzo szybko i jest gotowa do użycia w mniej niż 8 sekund i posiada zakres temperatur od 150 °C do 210 °C. Nanodiamentowa powłoka oparta na koreańskim oleju ceramicznym zapewnia optymalną temperaturę do stylizacji i tworzy gładszą powierzchnię umożliwiającą łatwe, miękkie przesuwanie urządzenia po włosach. Nie trzeba pamiętać o jej wyłączaniu - po 60 minutach nieużywania zrobi to sama.

Joico K-PAK Reconstruct Vapor Fuel to unikalny środek, który za pomocą wysokiej temperatury przenika głęboko w strukturę włosa, regeneruje ją i rekonstruuje. Środek utrzymuje odpowiednią wilgoć włókna włosa, chroni je przed uszkodzeniami i zwiększa jego elastyczność. Ponadto odżywka zapobiega niepożądanemu kręceniu włosów i utrzymuje włos doskonale wygładzony. Włosy są lśniące, miękkie i wyglądają zdrowo.

Środek stosuje się jako wypełnienie prostownicy z funkcją parowania JOICO Styler.

prostownice

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Fajerwerków brak

Prostownica pięknie prostuje zdrowe włosy, tworzy idealną taflę.
Moje do najzdrowszych nie należą, stąd pomysł aby zakupić prostownicę, która w trakcie używania ma za zadanie je odżywić. Stosowana regularnie nie spowodowała jakiejkolwiek poprawy kondycji włosów. Za to w ciągu 3 m-cy trzy pojemniki na keratynę uległy pęknięciu, dokładnie w tym samym miejscu. Producent zalecił wyciąganie pojemniczka po każdym użyciu, jednak pojemniczki nadal łamały się w tym samym miejscu. Czas nagrzewania zdecydowanie dłuższy niż ten który obiecuje producent.
Podsumowując nie warta swojej ceny :/

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

REWELACJA. TAFLA WODY

Najlepsza prostownica jaka kiedykolwiek mialam. Wlosy mam po niej, jak po wyjsciu od fryzjera. I to tylko w 150 stopniach!
Naprawde najlepsza. Uzylam tez innej parowej, wiodacej marki - porazka..Nie ma absolutnie co porownywac!!!

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 4

Wygrywa z innymi

Kupiłam te prostownice, żeby zacząć prostować włosy. Jestem przeczulona na punkcie ich pielęgnacji i zdrowia, a że rozjaśniłam do platyny i ścięłam, to potrzebowałam pomocy w szybkim modelowaniu włosów, tak, żeby ich totalnie nie zniszczyć.

W porównaniu z innymi prostownicami rzeczywiście jest różnica. Włosy są gładkie, gdzie po wyprostowaniu inną prostownicą są suche i szorstkie (włosy wysokoporowate i puszące się z tendencją do fal), raz zdarzyło im się niemiłosiernie spuszyć, gdzie przed prostowaniem włosy były idealnie gładkie, ale żyły własnym życiem.

Nie czuję, żeby keratyna się uwalniała. Po 6 miesiącach codziennego użytkowania płynu w ogóle nie ubyło. Jakby w ogóle się nie wydzielał. Raz podczas używania, kiedy prostownica nagrzewała się trochę dłużej niż zwykle, było słychać syczenie jakby właśnie keratyny, wszędzie unosił się jej zapach i włosy rzeczywiście były inne, odżywione, pełne blasku.

Mam mieszane uczucia co do keratyny, może trafił mi się felerny egzemplarz albo zrobiłam coś nie tak. Jednak mimo wszystko prostownica wygrywa z innymi, gdyż jest naprawdę świetna, wygodna w użytkowaniu i pięknie prostuje (włosy są wyprostowane przez dwa dni nawet), a także zostawia włosy gładkie.