Remington, Prostownica do włosów z funkcją emisji odżywki z witaminami Shine Therapy S8500

Zobacz oferty

eukasa.pl
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcejzwiń
Pojemność 1 szt

Wybierz prostownicę Shine Therapy, aby uzyskać intensywnie lśniące włosy, z połyskiem większym o 86%*. Płytki z powłoką Advanced Ceramic nasycone naturalnym marokańskim olejkiem arganowym i witaminą E, po nagrzaniu równomiernie wydzielają mikroodżywkę, która wnika we włosy.

Produkt został przetestowany na niezależnej grupie konsumentów w porównaniu do dotychczas używanych prostownic. Po przeprowadzeniu testu konsumenci stwierdzili, że ich włosy są*:

94% gładsze i lśniące
88% bardziej miękkie, w lepszej kondycji
88% bardziej prostsze
86% mają więcej blasku

86% więcej blasku*
Płytki z powłoką Advanced Ceramic nasycone marokańskim olejkiem arganowym z witaminą E
Cyfrowy wyświetlacz temperatury z 9 ustawieniami temperatury w przedziale 150 - 230°C
Szybkie nagrzewanie w 15 sekund
Ruchome płytki dla równomiernego nacisku na włosy
Funkcja Turbo boost – dla szybkiego osiągnięcie temperatury maksymalnej
Funkcja blokady ustawionej temperatury
Automatyczne wyłączenie po 60 minutach
Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
Etui odporne na wysokie temperatury
Uniwersalne napięcie umożliwia używanie na całym świecie
Obrotowy przewód

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

zdecydowanie faworyt

Moja pierwsza prostownica i okazała się idealna. Służyła mi kilka lat do momentu kiedy kabel nie przestał działać.
Dobrze prostowała włosy, czy faktycznie działała ta funkcja emisji odżywki ? Wydaje mi się, że tak. Miałam porównanie z prostownicą koleżanki i była znacząca różnica. Po użyciu, włosy były delikatne, lejące się i miałam wrażenie że nie są przesuszone jak to przeważnie bywa przy traktowaniu włosów suszarkami/lokówkami czy prostownicami.

Tania i dobra

Bardzo fajna prostownica, łatwa w użytkowaniu.
Po jednym przejechaniu nią po włosach są one już proste - więcej nie trzeba za co duży plus, bo nie potrzeba tracić czasu.
Jedyne co to na początku było czuć z niej nieprzyjemny zapach jednak działo się to tylko przy bardzo wysokiej temperaturze. Po kilku użyciach jest okej.
Zdecydowanie polecam

Jest naprawdę świetna

Kupiłam ją ponad dwa lata temu , nadal działa świetnie , nic absolutnie się nie niszczy . Jest solidnie wykona .

Dzięki tej prostownicy można bezpiecznie wyprostować włosy. Posiada regulację temperatury, szybko się nagrzewa i szybko stygnie, ma dołączony ładny pokrowiec do przechowywania. Jest poręczna i nie zajmuje dużo miejsca.

Po wyprostowaniu włosy są sypkie, gładkie i błyszczące.

Warta zakupu

Z czystym sercem mogę polecić prostownicę z serii Shine Therapy. Mam co prawda niezbyt gęste włosy, ale długie, pozbawione blasku i dość suche. Często po użyciu innych prostownic musiałam dodatkowo nakładać na włosy różnego rodzaju balsamy, czy olejki, żeby się nie puszyły, nie elektryzowały. Teraz nie muszę już tego robić. Nawet, gdy nie mam czasu na fryzowanie, wystarczy, że szybko wygładzę pasma włosów prostownicą i od razu jest kolosalna różnica. Prostownica daje możliwość prostowania większych pasm naraz. Testowałam ją również do robienia loków- również jestem zadowolona. Włosy wyglądają na zdrowe i błyszczące.

Co tu dużo mówić, rewelka :)

Prostownicę dostałam w prezencie, sama ją wybrałam :) Wahałam się nad modelem z keratyną, ale po obejrzeniu filmików zdecydowałam się na shine therapy i to był strzał w 10-tkę. Miałam już do czynienia z różnymi prostownicami poprzez marketowe za 30zł do tych trochę droższych za 100zł. Zawsze myślałam, że dobrze trafiłam póki nie znalazłam tej.

Po zakupie od razu przystąpiłam do stylizacji. Włosy mam do pasa, falują się i mają tendencje do puszenia, ale nie farbuje ich, są zdrowe.
Jednak do rzeczy :)

Remington ma fajne duże płytki ceramiczne(ruchome), dzięki czemu nie musimy dzielić włosów na małe partie. Za jednym pociągnięciem pasma są gładkie i proste. Te malutkie włoski nie odstają jak to było w przypadku tańszych prostownic. Włosy wyglądają jak najbardziej naturalnie. Nawet mąż był pod wrażeniem. Faktycznie, że fryzura wydaje się być taka nawilżona i błyszcząca.

Super jest to, że mamy 3 regulacje temperatury, 1 do włosów cienkich i suchych, 2 do normalnych, a 3 do grubych i kręconych. Mamy dosyć duży wyświetlacz z temp., kiedy prostownica się nagrzewa cyferki delikatnie mrugają. Myślę, że czas nagrzewania to około 1-2min. w sumie to nie przeszkadza. Jak pisała wizażanka w jednej z recenzji, też sie oparzyłam, bo obudowa niestety sie trochę nagrzewa ale to w sumie logiczne, wiec nie biorę tego pod uwagę.

Ruchomy kabel też sie sprawdza, nie plącze się podczas stylizacji, długość na plus.
Fajnym atutem jest też przycisk blokowania, po wystygnięciu zamykamy urządzenie i chowamy do woreczka.
Bardzo podoba mi sie rownież kolor prostownicy i satynowe etui, jednak schowamy w nim tylko prostownice bez kabelka.

Powiem Wam jeszcze , że w pracy muszę chodzić z czepkiem na głowie 8h i mimo to fryzura po całym dniu nie straciła na wyglądzie.

Z czystym sumieniem mogę polecić, za te 120zł to naprawdę SUPER, póki będzie działała nie spojrzę na inną. Myślę, że z Remingtonem się zaprzyjaźnię.

Genialna

Mam włosy gęste, długie za pas, wysokoporowae, z suchymi koncówkami. Są zadbane, ale puszą się, denerwują mnie, łaskoczą i zdecydowanie wolę je wyprostowane.
Prostownic w swoim życiu przerobiłam około 10, w tym 2 firmy Remington. Nie planowałam zakupu kolejnej, dostałam ją w prezencie. Skoro już mam, to przetestuję - taka była moja pierwsza myśl. W trakcie prostowania było już wielkie wow, a po 3 dniach idealnie prostych włosów wiedziałam już że się nie rozstaniemy.
Nagrzewanie ekspresowe, ledwie się obejrzałam a już była gotowa do pracy. Włosy ślizgają się na płytkach, ale wystarczy 2 pociągnięcia, temperatura ustawiona na 200, i efekt salonowy. Ba, nawet lepszy. Olejek sprawia, że pokochałam ją jeszcze bardziej. Zwykle po prostowaniu włosy były proste jak druty, takie sztywne, sztuczne. Musiałam użyć kropli olejku by nawilżyć końcówki. Ta prostownica robi to za mnie! Włosy są miękkie, elasyczne, naturalnie ruszają się przy ruchach głowy. A błysk tak tafla wody. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek uzyskam taki rezultat, nawet od fryzjera nie wychodziłam z tak pięknymi włosami. O takich włosach marzyłam całe życie.
Dodatkowo płytki są pneumatyczne, dopasowują się, są ruchome, co wpływa na jakość użytkowania. Kabel dosyć długi, jak dla mnie wystarczająco. Jedyny minus, ale maleńki, to nagrzewająca się obudowa, ale przy 200 stopniach nie ma co się dziwić, więc nie czepiam się.
Sprzęt jest idealny, wart każdej wydanej na niego przez darczyńcę złotówki!

Póki co napewno nie zamienię

Prostownicę używam od około dwóch lat. Nic się z nią przez ten czas nie zadziało złego, nie zniszczyła się i prostuje tak samo wspaniale jak na początku.
Prostownica ma kilka poziomów ciepła, można dopasować odpowiednio do swoich upodobań, szybko się nagrzewa i wystarczy kilka pociągnięć aby włosy były proste. Co ważne wygładza je i nie ciągnie. Prostownica też nie niszczy tak włosów jak jakaś zwyczajna, którą miałam wcześniej. Różnica jakości jest odczuwalna, a marka Remington tworzy wspaniałe produkty. Polecam!

Ideał

Potwierdzam wszystkie pozytywne recenzje, ta prostownica to ideał. Mam włosy półdługie, raczej proste ale końce zazwyczaj wywijają mi się w różne strony. Niekiedy lubię mieć elegancką, gładką fryzurę i w tym celu kupiłam tę prostownicę.
Codziennie myję włosy, suszę ję i układam lokosuszarką lub właśnie prostownicą, dlatego przykładam się do pielęgnacji włosów. Bałam się trochę tego produktu,moja poprzednia prostownica pamięta jeszcze dawne czasy studenckie, a włosy po jej użyciu były sterczące, suche i sianowate. Starałam się prostować włosy jak najrzadziej.
Po przeczytaniu pozytywnych recenzji zdecydowałam się na zakup prostownicy Remington. Prostownica jest bardzo poręczna, łatwo się ją obsługuje. W miarę szybko się nagrzewa, można ustawić sobie odpowiednią temperaturę, ma wyświetlacz. Posiada też zabezpieczenie, które po 60 min bezczynności wyłącza urządzenie. Dołączony był do niej futerał-woreczek, w którym ją przechowuje i na pewno przyda się na wyjazdach. Super jest też dla mnie przycisk blokujący, dzięki któremu, jak wystygnie, można ją przechowywać z zamkniętymi klapkami.
Włosy po jej użyciu wyglądają jakbym wyszła prosto od fryzjera. Są gładkie, proste, lśniące. Zazwyczaj prostuję włosy w temp. 200 stopni, przeciągam dwa razy każde pasmo i gotowe. Jak tylko jej użyję od razu inni zauważają różnicę. Fryzura, lekko spryskana lakierem, utrzymuje się cały dzień. Tylko zdrowy rozsądek nie pozwala mi używać jej codziennie. Nie zauważyłam pogorszenia się stanu włosów.
Kupiłam ją w sklepie internetowym za 105 zl z przesyłką, jak na takie działanie, cena jest też rewelacyjna. Super, polecam

Prostownica Shine Therapy S8500

Po użyciu włosy są gładkie i bardziej miękkie. Prostownica bardzo szybko się nagrzewa i nawet na niskiej temperaturze można uzyskać zadowalający efekt. Jest bardzo poręczna, ma regulację temperatury i gdy zapomnimy ja wyłączyć po pewnym czasie zrobi to sama. Dzięki ceramicznym płytom nie ma problemów z wyrywaniem i szarpaniem włosów, można nią też zrobić fajne loki.

Najlepsza do suchych i zniszczonych włosów!

Przede wszystkim naprawdę moje włosy po jej użyciu wyglądają na o wiele zdrowsze i lśniące. W dotyku z przesuszonego, chropowatega siana włosy stają się w gładkie i wydają się zdrowe. Prostownica nie niszczy włosów ( ja prostuje w temp 160-170 st z racji zniszczen). Posiada funkcję nagrzewania w 15 sek i po minucie bezczynności przechodzi w stan uśpienia. Jest to bezpieczny, wysokiej jakości produkt i na pewno będę go używać w przyszłości

Nie żałuję, że kupiłam!

Prostownicę mam już około 2 lat. W dość krótkim czasie jestem w stanie wyprostować nią moje grube i długie włosy, ponieważ ma ona dość szerokie płytki. Nie zauważyłam, by psuły mi się przez nią włosy. Ponadto zawsze po jej użyciu włosy sprawiają wrażenie idealnie gładkich i bardziej miękkich, a co więcej odżywionych :) Przy użytkowaniu wystarczy nawet nie wielka temperatura, by urządzenie sprostało swemu zadaniu. Prostownica bardzo szybko się nagrzewa i jest gotowa do działania :)
Co więcej kupując ją trafiłam na promocję, na której za 1zł dostałam dodatkowo niewielką i równie spełniającą swe zadanie suszarkę firmy Philips.

Mam i jestem zadowolona

Z prostownicy korzystam ponad rok i jestem baaardzo zadowolona !
Bardzo ładna i poręczna, w zestawie był też pokrowiec odporny na temperaturę. Prostownica bardzo szybko się nagrzewa, gdy zapomnimy jej wyłączyć po jakimś czasie sama się wyłącza. Ma opcję regulowania temperatury.
Ceramiczne płytki są fajnie umieszczone, nie szarpie ani nie wyrywa włosów.
Po użyciu włosy są naprawdę lśniące i pięknie się mienią. Nawet na niskiej temperaturze 150C jest w stanie ujarzmić moje puszące się końcówki.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i śmiało mogę polecić !