Listerine, Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej

Listerine, Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, głównej przyczynie chorób dziąseł. Chroni przed tworzeniem się kamienia nazębnego, dzięki redukcji płytki nazębnej, która po krystalizacji formuje kamień nazębny. Dzięki zawartemu w płynie fluorowi wzmacnia szkliwo. Zabija bakterie, zapewnia 12 godzinną ochronę zębów i dziąseł. Pozostawia długotrwały świeży oddech.
W Polsce dostępny w dwóch wariantach: ziołowym i miętowym; za granicą dostępne także wersje owocowe.

Zawsze ze mną

Jest to jeden z moich must have, który przydaje się zawsze, w każdej okazji i w każdym miejscu. Produkt ma tak wiele właściwości i działań, że aż grzech go nie mieć. Płyn idealnie odświeża jamę ustną, więc kiedy w ciągu dnia czujemy lekki niesmak, wystarczy przepłukać ją płynem, by mieć miętową świeżość przez długie godziny. Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, kamienia i jest idealnym uzupełnieniem pasty do zębów. Bardzo dokładnie oczyszcza jamę ustną z bakterii i rzeczy, których nie usunęła pasta do zębów ze szczoteczką. Jest bardzo wydajny, do stosowania dla całej rodziny. Super produkt!

Szybkie odświeżenie ust

Płyn pozwala w błyskawiczny sposób odświeżyć oddech i poczuć przyjemną miętę. Mnie trochę szczypie w buzię przy stosowaniu, ale z większością płynów tak mam. Płyn świetnie sprawdza się na co dzień zaraz po myciu zębów jak i na szybkie odświeżenie, kiedy na mycie nie ma czasu. Stosuję niewielką ilość na raz, żeby ograniczyć pieczenie w buzi.

Mocne uderzenie

To chyba najmocniejszy płyn do płukania jamy ustnej jaki miałam. Czasem aż za mocny. Trzeba przyznać, ze odświeża na calu dzień. Może dla niektórych być niemal drażniący, fajne jest to, ze można go bez problemu dostać w hipermarkecie i drogerii. Często bywa na promocjach. Moim zdaniem lepszego płynu nie ma.

Znam lepsze płyny do płukania jamy ustnej

Ogólnie to jest to czego oczekujemy.. W 100% zgodność z producentem. Daje uczucie świeżości.. tylko w składzie listerine nie jest za ciekawy.. po dlugim stosowaniu efekt może nie być taki jak miał być zamierzony.

Ok

Bardzo fajny płyn, daje można odświeżenie, nie utrzymuje się ono na długo ale zawsze coś... Poza tym łatwo dostępny, fajne opakowanie, dość wydajny, dobrze smakuje, fajnie wspomaga działanie pasty do zębów. Ogólnie jest to produkt godny polecenia dla każdej osoby.

Moooc

Moc ten płyn ma konkretną, trzeba przyznać, początkowo ciężko było się przyzwyczaić. To by było na tyle jeśli chodzi o wady. A plusy? Nie jest taki drogi, nie trzeba szukać po drogeriach bo jest łatwo dostępny no i co najważniejsze dłuuugo czuć uczucie świeżości i gładziutkie zęby. Można się poświęcić dla dobrych efektów

Jeden z najlepszych

Ten płyn Listerine towarzyszy mi od dawna ze względu na jego liczne zalety: łatwodostępność, niewygórowana cena, poręczne opakowanie, wydajność, a co najwazniejsze, działanie. Przedłuża uczucie świezosci po umyciu, sprawia, że zęby są jakby mniej wrażliwe. Dotychczas nie ,,odkryłam" lepszego płynu do płukania jamy ustnej.

Dobry

Płyn jest bardzo mocny, czuć w nim alkohol, jednak po użyciu naprawdę czuć odświeżenie, które utrzymuje się dość długo. Myślę, że te zalecane 30 sekund jest się w stanie wytrzymać. Opakowanie jest w porządku, jedynie zakrętka czasami ciężko się odkręca.

Jest moc

Płyny Listerine to moje ulubione płyny do płukania jamy ustnej. Każdy jeden jest dosyć mocny, ale dzięki temu mogę mieć pewność, że pozbywa się bakterii, naprawia szkliwo i da mi długotrwałe odświeżenie.

PŁYN
Bardzo mocny w smaku. Intensywnie mentolowy. Doskonale można w nim wyczuć alkohol. Doskonale odświeża wypłukuje resztki pasty do zębów, odświeża oddech, zabija bakterie i naprawia szkliwo. Działa zbawiennie na nadwrażliwe dziąsła.

OPAKOWANIE I WYDAJNOŚĆ
Fajne opakowanie z kubeczkiem. Raczej ciężko je otworzyć, a tym bardziej nie możliwym jest, żeby nakrętka odkręciła się sama.

Osobiście płuczę zęby przed i po ich myciu. Płyn jest jednak tak mocny, że nie stosuję zalecanej dawki, (bo chybaby mi gały wypaliło :D) ale ograniczam się do nalania sobie na dno kubeczka. Dzięki temu wystarcza mi na bardzo długo.

Świeżość na maxa.

Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej !
Lubię wszystkie płyny do płukania z firmy Listerine ale ten jest stanowczo moim ulubionym. Płyn zawiera olejki eteryczne eukaliptusowy, tymolowy, mentolowy -dzięki czemu przez długi czas czuje świeżość w ustach.
Płyn jest dość mocny, alkoholowy i trochę piecze ale nie przeszkadza mi to mam przynajmniej wrażenie, że zabijam wszystkie bakterie które uchowały się po umyciu zębów.
Płyn redukuje płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu chorób dziąseł.
Opakowanie całkiem schludne, duże, a płyn dość wydajny - jest mocny więc używam w małej ilości.
Płyn dostępny w każdej drogerii i w większości marketów, w przystępnej cenie.

Dla mnie ok

Wcześniej miałam niebieską wersję, o sile arktycznej mięty, zielona wersja wydaje mi się więc łagodna i delikatna :) Płyn spełnia swoje zadanie, dobrze odświeża oddech, pozostawia na długo uczucie czystości w jamie ustnej. Aczkolwiek jak wolę wersję niebieską;)

Odświeża

Płyn stosuję od dawna i jestem z niego niezmiennie zadowolona. Używałam w międzyczasie innych płynów, jednak zawsze wracam do tego, ponieważ działa najlepiej oraz - biorąc pod uwagę jego pojemność nie kosztuje dużo.

Czytam w opiniach poniżej że jest bardzo mocny, fakt mnie też to ma początku do niego zniechęcało jednak moja stomatolog poleciła mi, że jeżeli płyn jest dla mnie zbyt mocny to można go lekko rozcieńczyć wodą. Od tego czasu tak robię i płyn nie jest już tak mocny i palący, ale działanie oczyszczające pozostaje. :) Smak ma podły, ale da się wytrzymać. W końcu płyn nie ma smakować, tylko działać.
Najbardziej uwielbiam w nim to, że pozostawia fajne uczucie odświeżenia w ustach. Dopiero po jego użyciu mam pewność, że zęby są naprawdę czyste.