Beauty Formulas, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów w areozolu)

Beauty Formulas, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów w areozolu)

Suchy szampon Beauty Formulas w prosty sposób odświeża i ożywia tłuste, pozbawione życia włosy. Pozostawia włosy czyste i pełne życia. Szampon w wygodnym rozpylaczu, doskonały do zastosowania w domu jak i w czasie podróży.

Słaby

Mam bardzo suche włosy, które muszę bardzo rzadko myć, więc suchych szamponów używam bardzo sporadycznie. Mój plan mycia włosów jest taki, że myję je przed jakimś wyjściem (średnio raz w tygodniu), ale jak takie wyjście wypadnie mi niezaplanowanie to stosuję suchy szampon. Zdarza mi się też wtedy, kiedy chcę, żeby włosy ładnie pachniały i były uniesione u nasady. Z tym dziadem to ewentualnie to drugie, bo zapach jest średni, a do tego bardzo duszący.

-bardzo duszący zapach,
-ten zapach to w ogóle nieładny, specyficzny,
-wysoka cena, Batiste jest tańszy i dużo lepszy,
-nieładne opakowanie,
-odświeża włosy, ale nie jakoś spektakularnie, więc jeśli ktoś ma np. tłuste włosy, chce faktycznie je umyć na sucho, to będzie ciężko,
-zostawia włosy takie trochę klejące, jakby pokryte lakierem,
-bardzo biały, na moim jasnym blondzie muszę się namęczyć, żeby się go pozbyć,
+dodaje niezłej objętości, to jego jedyny plus, ale nie ma sensu używać go tylko z tego powodu, bo można mieć inny szampon, który będzie ładniej pachniał i ogólnie będzie lepszy

Jednym słowem straszny

Nie używam suchych szamponów. Tego kupiłam z czystej ciekawości i żałuję zakupu. Produkt sprawił, że moje włosy były po prostu białe. Koszmar. Pomimo wyczesywania chyba z ok 5 min nic się nie zmieniło. Wgl nie odświeżył włosów, nie dodał też objętości. Jestem na nie! Nigdy więcej nie kupię tego produktu. Jakiś bubel.

Nie działa.

Rzadko kiedy używam suchego szamponu. Zdarza mi się tylko, gdy naprawdę potrzebuje szybkiego odświeżenia włosów. Lubie w takim rodzaju produktu jak fajnie od dodaje objętości i efekt świeżości. Jednak ten od Beuaty Formulas nie robi nic, tylko pozostawia siwe włosy. Często na wyjazdy biorę suchy szampon ze sobą i w taki sposób na szybko kupiłam ten. Był to bardzo wielki błąd.
Nie odświeża on włosów w jakikolwiek. Nie daje objętości. Żadnych efektów jakie dają ss. Kosmetyk ma duszący zapachem, nie polecam używać w małym pomieszczeniu. Nienawidzę jak zostawia mocno białe ślady, a ten zostawia takie, ze po użyciu jestem siwą babunia. Bardziej jest to lakier niż suchy szampon. Włosy po jego użyciu nadają sie tylko do umycia.

Zwyklak, który brzydko pachnie

-zapach tego szamponu jest przykry, taki chemiczny, męczący, trochę jak lakier,
-szata graficzna opakowania także pozostawia wiele do życzenia,
-jego cena jest trochę za wysoka, biorąc pod uwagę to, że obecnie jest na rynku sporo o wiele lepszych szamponów, które mają super opakowania, ładnie pachną i kosztują tyle samo, albo i mniej,

-/+szampon jak każdy inny, spełnia swoją podstawową funkcję - odświeża włosy,
-/+ wydajność przeciętna, taka, jak każdego innego,
-/+ zostawia biały osad w ilości mniej więcej takiej samej jak Batiste, ale, że jestem jasną blondynką, kompletnie mi to nie przeszkadza,

+nadaje fajną objętość,
+włosy wyglądają naprawdę świeżo

Nie wrócę do niego, bo inne mają lepsze zapachy i opakowania.

Lider w nadawaniu objętości, ale ma kilka wad

+ Spośród wszystkich suchych szamponów jakie stosowałam - ten zdecydowanie najbardziej wolumizuje - prawdopodobnie ze względu na najwyższą zawartość pudru.
+ Dużym plusem jest stosunkowo niska cena.

+/- Pozostawia dość dużo białego śladu na włosach (zwłaszcza moich ciemnych), aczkolwiek po odpowiednim wtarciu nadaje bardzo dużo objętości.
+/- Stosunkowo niska wydajność, aczkolwiek są "lepsi" w tej kwestii

- Ma nieco duszący zapach, ale tak ma właściwie większość suchych szamponów ze względu na lotne substancje nośne.
- Po aplikacji mam trochę wrażenie, jakbym miała na włosach lakier - włosy są trochę twardsze, pachną jak lakier, nie są do końca oczyszczone

Jeżeli komuś zależy w decydującej mierze na nadaniu objętości - polecam, w przeciwnym razie lepiej wybrać coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

chyba zapomnieli wsypac pudru...

Co to jest i co sobą reprezentuje? Zawsze bylam zadowolona z produktow tej marki, maja fajne platki pod oczy, plastry na wągry, no ale to...

To po prostu woda z alkoholem w sprayu. Nie robi kompletnie nic poza zwilzeniem wlosow przez co sa jeszcze bardziej tluste, a przy okazji mozna sie udusic podczas aplikacji. Emituje strasznie duszace opary...

To wszystko za jedyne 15 złoty :D

Na szczęście jest batiste...

Używam tego produktu od: dwie proby tym szkodnikiem
Ilość zużytych opakowań: trochę z 150 ml

nigdy więcej

Kupiła go moja mama za około 15 zł. Ja jak to ja musiałam go wypróbować. Akurat tego dnia miałam lekko przetłuszczone włosy. Użyłam go zgodnie z zaleceniami producenta. Spryskałam włosy z odległości około 15 cm. Po kilku minutach tak jak zalecił producent rozczesałam włosy i to bardzo dokładnie. Niestety po kilku minutach skóra głowy zaczęła strasznie mnie swędzieć. Czułam się tak jakbym miała jakieś wszy czy coś innego we włosach.Dopiero umycie włosów pomogło i swędzenie ustąpiło. Co do zapachu również pozostawia wiele do życzenia. Jedni mówią,że ma orzeźwiający zapach,ale ten suchy szampon ma strasznie duszący zapach.Prawie jak muchozol. Ponadto trochę go trzeba wypsikać a włosy i tak szybko znowu stają się płaskie. Kilka razy sprawdzałam datę ważności, bo może się przecież tak zdarzyć że kupi się przeterminowany kosmetyk. Jednak kosmetyk nie był przeterminowany.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Badziew jakich mało

Krótka piłka, wywalone pieniądze w błoto, szampon w ogóle nie działa, nawet troszeczkę nie odświeża włosów. Tragedia!
Nie ma ani podniesienia u nasady, ani czystszych w odczuciu włosów, ani ładnego zapachu. No po prostu nic. Jestem zdziwiona, że takie byleco jest w ogóle na rynku :(

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 lat...
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka - spray

niewypał

Moim zdaniem ten szampon to straszny niewypał. Kupiłam go, by użyć go podczas wyjazdu na wycieczkę, ponieważ mieliśmy nie miec noclegu, a więc nie mogłabym umyć włosów. Na szczęście sprawdziłam go najpierw w domu.. bo na wycieczce miałabym ogromny kłopot .. Popryskałam nim włosy i stały się jeszcze bardziej tłuste niż mam na drugi dzień po umyciu. Nic nie odświeżyły. Na moją mame zadziałały tak jak mnie. Specyfik poszedł do kosza i nigdy więcej nie zamierzam go kupić. Nie polecam

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

NIE

Żadne suche lakiery nie spowodują, ze włosy nie będą tłuste. Lepiej poświęcić 10 minut mycia włosów niż kupić byle jaki suchy szampon :) Ten szampon nic nie pomógł, włosy na czubku głowy wyglądały jakby były szare ...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

lepiej zamówić batiste

Kupiłam go SP za 14zł w promocji, nigdy więcej!
Używałam wcześniej Batiste i znów go zamówię.
Zdecydowanie nie jest warty swojej ceny, nie działa tak jak obiecuje producent, lekko podnosi, ale na bardzo krótki czas.
Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa aerozolu 150ml

Nie wiem dlaczego taka niska ocena

Jest to dobry suchy szampon do włosów.
Wystarczy spryskać nim włosy, odczekac chwile i rozczesac włosy. Włosy po nim są wyraznie odbite od nasady i są odswiezone. Jak dla mnie jest okej. Jest to jedyny suchy szampon jakiego uzywalam ale jestem z niego zadowolona :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego