Klorane, Dry Shampoo with Nettle (Seboregulujący szampon suchy z wyciagiem pokrzywy)

Zobacz oferty

e-ZikoApteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.84/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Stworzony w 1971 Seboregulujący szampon suchy z wyciągiem z pokrzywy wchłania nadmiar sebum i pozwala na rzadsze mycie włosów dzięki nowatorskiej formule, łączącej wyciąg z Pokrzywy o właściwościach seboregulujących i zmikronizowane pudry o silnym działaniu absorbującym. Włosy w kilka minut odzyskują objętość i czystość bez użycia wody.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Ten zapach... <3

Bardzo sobie cenię markę Klorane.
Ten szampon jest bardzo fajnym produktem jeżeli chodzi o odświeżenie włosów. Kocham jego zapach. Naprawdę jest rewelacyjny.
Jedyny minus to cena. Jak wiadomo taka pojemność szybko się zużywa. Za taką cenę mam parę opakowań z innej firmy. Niestety.

Bardzo dobry

To jeden z pierwszych szamponów jakie kiedykolwiek kupiłam. A było to ładnych parę lat temu, wówczas był on w białym opakowaniu z zielonym korkiem. Jakiś czas temu przypomniałam sobie o nim, bo był to naprawdę świetny produkt. Teraz posiada inną szatę graficzną natomiast działanie nic się nie zmieniło – jestem równie zadowolona. Moja skóra głowy ma pewną tendencję do przetłuszczania się, a takie preparaty są niezwykle przydatne na co dzień. Suchy szampon Klorane pokrywa włosy równą warstwą drobno zmielonego preparatu. Rozprowadzam go jeszcze dokładniej palcami, tak aby wszędzie dotarł i po kilku chwilach wyczesuję. Nie pozostawia białych śladów, włosy są odświeżone, ładnie odbite od skóry i przede wszystkich są miękkie. Zapach ma delikatny i na szczęście nie męczący nosa. Minusem może być cena, bo jest stosunkowo drogim produktem tego typu. Natomiast mnie wystarcza na jakiś czas, ponieważ nie używam go codziennie i stosuję zamiennie z inną, równie skuteczną ale jednak tańszą i łatwiej dostępną marką.

Dla mnie najlepszy.

Mam problem z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów i mimo wielu wysiłków, przetestowania mnóstwa specyfików nadal muszę myć głowę co 2 dzień. Niestety, drugiego dnia włosy wyglądają o wiele gorzej niż pierwszego. Wtedy spinam je w koka lub ratuję się suchym szamponem. Spośród wszystkich, które miałam okazję stosować, Klorane jest najlepszy. Mam blond włosy, więc nie widać na nich białego proszku po użyciu, nawet po niedokładnych wyczesaniu. Ja spryskuję tylko miejsca najbardziej "potrzebujące", najlepiej z kilkunastocentymetrowej odległości, chwilę odczekuję, po czym rozprowadzam opuszkami na skórze głowy. Suchy szampon nie zastępuje mycia głowy, nie oszukujmy się, ale na pewno ją odświeża. Już po pierwszej aplikacji przynosi ulgę, skóra jest mniej tłusta, a włosy u nasady podniesione.
Plusem jest też neutralny zapach - nie lubię, jak kosmetyki pomocnicze przebijają zapachem moje perfumy.

Jest ok

Robi, to co ma robić suchy szampon. Po jego użyciu włosy (moje przetłuszczają się na drugi dzień po myciu + mam łojotokowe zapalenie skóry głowy) są świeże przez kilka godzin.
Żadnej filozofii tu nie ma. Po jakimś czasie swędzi mnie po nim skóra. Znam suche szampony działające tak samo albo i nieco lepiej (efekt utrzymuje się dłużej) za znacznie mniejsze pieniądze i nie powodujące swędzenia.

Używa produktu od: próbka

Dobrze zmielony - Nie słodki

Bardzo fajny suchy szampon. Drobno zmielony, pozostawia niewielki osad. Spray jest szybki i niezawodny. Zapach jest roślinny, bardzo delikatny. Pozostawia uczucie świeżości na długo. Klorane odpowiada mi najbardziej jeśli chodzi o suche szampony.

Fatalny

Staram się nie nadużywać suchych szamponów, ale czasami naprawdę nie mam możliwości umycia tradycyjnie włosów. No i niestety ten się absolutnie u mnie nie sprawdza. Nie da się go rozpylić równomiernie na włosach - zostawia białe placki, które trzeba ścierać ręcznikiem. Efekt odświeżenia włosów też jest słaby. Podrażnia skórę głowy i powoduje u mnie swędzenie.

bardzo dobry produkt

Jeden z pierwszych w Polsce suchych szamponow, i poki co najlepszy. Ma dwie pojemnosci, mniejsza jest dobra na wakacje. Spelnia obietnice producenta. Odswieza skore głowy i włosy, niezastapiony na aktywne wyjazdy, np w gory

Mój pierwszy

Jest to pierwszy suchy szampon, który miałam przyjemność używać już X lat temu, gdy w Polsce nie był jeszcze dostępny. I do dziś uważam, ze jest najlepszy. Łatwy w użyciu, nie podrażnia i przede wszystkim nie zostawia białych śladów.
Niestety jest średnio wydajny i cena jest dość wysoka na tle innych produktów tego typu.

Zalety:
- odświeża włosy,
- nie pozostawia białych śladów,
- nie podrażnia skóry,
- łatwa aplikacja.

Wady:
- średnio wydajny,
- cena,
- dostępność.

Najlepszy suchy szampon

To zdecydowanie mój ulubiony suchy szampon. Wypróbowałam już kilka przeróżnych suchych szamponów, jednak pokrzywowy szampon suchy marki Klorane jest niezastąpiony i dla mnie po prostu najlepszy. Nie ma drażniącego, intensywnego zapachu, nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu, aplikacja jest łatwa. Ponadto, nie zostawia białych plam, bez problemu daje się rozprowadzić równomiernie na włosach. Unosi włosy, nadaje im objętości i pozwala na łatwiejsze ułożenie fryzury (lekki efekt lakieru do włosów). Utrzymuje się cały dzień.
Jedynym minusem jest to, że dość szybko się kończy przy regularnym użyciu (np. co drugi dzień). Co za tym idzie, muszę kupować co najmniej jedno opakowanie na miesiąc, przez co cena, która do niskich nie należy, jest jeszcze bardziej odczuwalna.

Świetny

To już mój kolejny suchy szampon z kolekcji Klorane. Poprzednim byłam zachwycona więc postanowiłam wypróbować teraz wersję z pokrzywą i jestem bardzo zadowolona.
Szampon nie należy do najtańszych więc najlepiej polować na dni Super Pharm i wtedy można go zakupić w oszałamiającej cenie około 25 zł bo normalnie kosztuje powyżej 45,00.
Szampon Klorane jest idealny dla moich włosów, szybko i skutecznie je odświeża pozostawiając włosy w dobrym stanie. Zawsze aplikuję go zgodnie z opisem producenta i jestem jak najbardziej zadowolona z efektu bo po jego użyciu włosy wyglądają jakbym przed chwilą je wysuszyła po kąpieli.
Jako jeden z nielicznych nie powoduje u mnie łupieżu , nie podrażnia mi skóry głowy i nie dostaje po nim alergii ani podrażnień skóry głowy. Cena jest adekwatna do jakości tego szamponu. Ma w mojej opinii tylko jeden minus-jest niewydajny. Po zaledwie kilku użyciach się kończy i trzeba kupować nowy. Gdyby nie to zapewne byłby moim hitem.
Plus za łatwą aplikację i to, że nie brudzi ubrań.

Trudna sprawa...

Suchy szampon wybawienia dla osób żyjących aktywnie. Hm... coś dla mnie.
Dobra firma. Pokrzywa zawsze się u mnie sprawdzała. wyższa połka cena 44,99, kosmetyk zakupiony w aptece. Próbujemy.

Użyłam kosmetyku 6 razy. Efekt u mnie był zawsze ten sam...
Podrażniona skóra głowy, niesamowite swędzenie i jak by tego mało problemy z łupieżem.

Tragedia.
Podczas użycia stosowałam się do wszelkich zaleceń producenta. Robiłam tak jak należy.
Moja skóra głowy zareagował na ten produkt tragicznie. Nigdy więcej. Z łupieżem nie mogłam sobie dać rady,sypał się z mojej głowy jak konfetti.

Zapach podczas użycia duszący. Masakra trzeba było robić suche mycie przy otwartej przestrzeni i bez makijażu ponieważ moje oczy reagowały łzawieniem na ten produkt.
Mało tego efekt siwych włosów jaki gwarantuje ten produkt jest wręcz niemożliwy do wyczesania.
Skończyło się na tym, że włosy spięłam w kucyk i utrwaliłam lakierem.

Klęska prawie 50zł zmarnowane i ponad połowa opakowanie wyrzucona.
I raz na zawsze nauczyłam się nic nie zastąpi mycia głowy tradycyjnym szamponem.

Nigdy więcej.

Sprawdził się

Spełnia swe zadanie, a przy tym jest dość wydajny, jak na suchy szampon - wystarczył na więcej niż parę użyć, jak to zazwyczaj u mnie bywa przy długich i gęstych włosach.

Stosuję oczywiście dwojako. Z racji, że włosy myję co drugi dzień, czasami w awaryjnej sytuacji dnia trzeciego stosuję suchy szampon. Czasem zdarza się też jakiś dziwny, nie wyjaśniony przyklap od razu po umyciu (nie spłukanie odżywki? źle dobrana odżywka? coś w tym stylu, zdarza się raz na jakiś czas) i wtedy również suchy szampon jest wybawieniem.

Nie trzeba go dużo nałożyć - już mała ilość ładnie absorbuje nadmiar sebum. Nie zostaje nadmiernie na włosach - mało widoczny, łatwy do wyczesania. Co ważne - nie podrażnia skóry głowy, a to spory plus, bo ostatnio wiecznie mnie swędzi po czymś skóra głowy. Nic dodać nic ująć, delikatny, skuteczny, chociaż nie ukrywam, znam podobne produkty w lepszej cenie ;)