Batiste, Fresh & Feminine Wildflower Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów przetłuszczających się)

Suchy szampon Batiste Wildflower przywróci Twojej fryzurze objętość i świeży wygląd. Ciesz się uczuciem czystych włosów bez konieczności ich mycia.

Dodaje włosom energii i blasku oraz wydłuża efekt umytych włosów. Nie pozostawia na włosach białych śladów.

Często mnie ratuje

Jestem młodą mamą, do tego z dość przetłuszczającymi się włosami, dlatego czasem się zdarza, że wypadnie jakaś sytuacja awaryjna i brakuje czasu na szybkie umycie włosów. W takich momentach zawsze ratuje mnie szampon batiste.
Ma bardzo przyjemny, kwiatowy zapach. Jest bardzo wygodny w stosowaniu. Trzeba uważać z ilością, bo gdy użyje się go za dużo, to zostawia białe ślady na włosach.
Po jego użyciu włosy stają się widocznie odświeżone i uniesione, dodatkowo ładnie pachną.
Szampon jest wydajny i jest w dobrej cenie.

już wiem czemu BATISTE SIĘ LICZY

Kochane, wiem, że są tańsze, ale nie ma lepszego! Najdłużej utrzymuje efekt czystej skóry , świeżych włosów. Poprawna aplikacja potrafi odświeżyć nasze włosy na cały dzień, oczywiście nie takie, których nie myłaś tydzień! :D

Zawsze pod ręką

Bardzo, ale to bardzo rzadko używam suchych szamponów. Ale zawsze gdzieś tam na półce leży i czeka na swój dzień.
Świetny do szybkiego odświeżenia włosów, ale nie polecałabym go używać na dłuższą metę, bo to niehigieniczne. Wystarczy kilka psiknięć, żeby włosy wyglądały świeżo, są uniesione.
Jestem blondynką, wiec nie mam problemu z tym, że biały nalot zostaje czy jest widoczny na włosach, brunetki muszą zadbać o to, by dokładniej wetrzeć go we włosy.

Lubię go

Mój ratunek kiedy nie mam czasu lub muszę na szybko odświeżyć włosy. Dobrze się wchłania i naprawdę poprawia wygląd włosów. Posiada różne zapachy, warto je zmieniać bo są bardzo charakterystyczne i mogą zacząć przeszkadzać.

Polecam ten produkt

Najlepszy

Uzywałam chyba wszystkich dostępnych w drogeriach szamponów suchych. Batiste nie jest idealny - przesusza włosy, jest drogi (pamiętam te czasy, kiedy jedno duże opakowanie kosztowało 7/8 zł w sklepach online), ale jest dla mnie najlepszy z tych, które oferuje aktualnie rynek. Realnie odswieża włosy na cały dzień, nie skleja ich u nasady, stosunkowo łatwo się wyczesuje na mokrą szczotkę. Staram się używać jak najmniej, ale obecna sytuacja siedzenia w domu, sprzyja "szybkiemu ogarnieniu fryzury" i nie wyobrażam sobie bez niego życia :-)

Odświeżenie włosów

Suchy szampon do włosów? Któż by kiedyś powiedział, że ja się zdecyduje na taki szampon. Kupiłam go z ciekowości, bo kuzynka tak zachwalała i postanowiłam wypróbować go sama i byłam zaskoczona efektem. Włosy mi się ciągle przetłuszczały, ale jak wypróbowałam tego szamponu to włosy były odświeżone w mgnienu oka. Efekt wow!

zaskakuje

Kolejny szampon Batiste, którym jestem zachwycona. Wildflover to nie tylko naprawdę kwiatowy zapach, ale i skutecznie działający kosmetyk. Szybko odświeża, nie zostawia białych śladów, efekt świeżości utrzymuje się ok. 1,5 dnia. Także błyskawicznie się wchłania. Opakowanie wystarcza na ok. 2-2,5 miesiąca przy regularnym stosowaniu raz na tydzień.

The Best!

Najlepszy suchy szampon z jakim miałam doczynienia. Niestety wiele suchych szamponów nie dawało sobie rady z moimi grubymi i ciężkimi włosami, w przypadku tego było całkiem inaczej! z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie.

Cudowny

Nie znam lepszych suchych szamponów niż te od Batiste. Mają rewelacyjne zapachy. Produkt naprawdę działa, włosy są odświeżone, uniesione od nasady oraz cudownie pachną. Zdecydowanie są to moje ulubione suche szampony.

Nie ma lepszego

To jest hit hitów :) Jak wyżej, nie ma lepszego suchego szamponu. Uwielbiam go za zapach, który utrzymuje się wiele godzin. Ratuje mnie w wielu przypadkach. Nigdy mnie nie zawiódł. Z natury mam cienkie i przetluszczajace włosy, a ten cudowny produkt robi z nich takie, jakbym dopiero wyszła od fryzjera. Nadaje mega objętość, a co najważniejsze, fryzura utrzymuje się długo w nienaruszonym stanie. Jestem pod wrażeniem.

tak

Szampony batiste to wybawienie dla osób zalatanych, chodzących na siłownie.
Idealnie przywraca moim włosom świeżość. Moje włosy szybko sie przetłuszczaja, a dzieki temu produktowni nie musze ich myc codziennie.

R-E-W-E-L-A-C-J-A-

Według mnie, wszystkie szampony od Batiste są godne polecenia.
Największą zaletą tego szamponu jest to że natychmiast odświeża włosy, nie zostawiając białego osadu, który całkowicie znika po wmasowaniu szamponu we włosy.
Włosy po użyciu szamponu są puszyste i uniesione u nasady.
Szampon pięknie pachnie.