Batiste, Fresh & Feminine Wildflower Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów przetłuszczających się)

Suchy szampon Batiste Wildflower przywróci Twojej fryzurze objętość i świeży wygląd. Ciesz się uczuciem czystych włosów bez konieczności ich mycia.

Dodaje włosom energii i blasku oraz wydłuża efekt umytych włosów. Nie pozostawia na włosach białych śladów.

Ten suchy szampon noszę zawsze w torebce

Ten suchy szampon noszę zawsze w torebce, bo przydaje się, żeby np. psiknąć sobie przetłuszczoną grzywkę. Najczęściej tutaj mi się najbardziej przetłuszcza, a reszta włosów jest ok. Szampon jest wydajny, w dobrej cenie. Włosy po użyciu wyglądają dobrze, nie osiada nic na nich. No i bardzo przyjemnie pachnie :)

Batiste nie zawodzi

Batiste nie zawodzi, kolejny sprawdzony produkt w nowej odsłonie. Szampon jest wydajny, łatwo się wyczesuje mimo jasnych śladów na ciemnych włosach. Radzi sobie z przetłuszczającymi się włosami.

działa!

Kolejny raz kiedy nie zawiodłam się na Batiste! Skuszona bujnym opakowanie, kupiłam w drogerii. Jestem zadowolona z tego szamponu! Naprawdę w zawrotnym tempie sprawia, że fryzura wraca do żywych. Jest odżywiona, uniesiona u nasady. Włosy wyglądają jak nowe! Szampon jest wydajny, lekki. Nie obciąża i nie niszczy włosów, nie wysusza ich u nasady, nie powoduje wypadania ich. Dla mnie to must have każdego,kto czasem nie ma czasu na lepsze rozwiązania. Oczywiście nie można stosować go codziennie, bo wtedy z pewnością skutki nie będą najlepsze, ale kiedy trzeba to można na nim polegać

Używa produktu od: próbka

Napewno kupię ponownie

Napewno zasięgne po ten produkt, ponieważ moje włosy potrzebują codziennego mycia. Nie zawsze mam na to czas i ochotę, więc suchy szampon bardzo się sprawdza. Cena jest przestępna, więc każdy może sięgnąć po ten produkt.

jest ok.

Z całej nowej serii suchych szamponów batiste ten zachwycił mnie najmniej. Tzn działanie ma równie dobre, zapach też ładny, opakowanie tak samo wygodne. Więc ogólna ocena pozytywna :)

Świetny

Jak zawsze szampon batiste się u mnie sprawdził. Zapach na plus, działa i nie widać go na blond włosach. Myślę, że na czarnych mógłby być widoczny. Polecam serdecznie działa super i pięknie pachnie. Odświeża włosy i idealnie sprawdza się zimą, jak chcemy uniknąć porannego mycia włosów.

Kolejny super produkt batiste

Nie zawiodłam się i tym razem. Batiste z każdym nowym produktem zachwyca mnie pomysłowością jeżeli chodzi o opakowania oraz o zapachy. Nigdy się nie zawiodłam sięgając po ich produkty a suche szampony są rewelacyjne.

Używa produktu od: próbka

Wildflower

Przepiękny kwiatowy zapach, mój ulubiony z Batiste. Nie pozostawia białych śladów, długo się utrzymuje efekt. Polecam szczerze. Moje włosy szybko się przetluszczaja więc ten produkt jest dla mnie idealny zwłaszcza kiedy muszę gdzie na szybko wyjść.

Uwielbiam

Jejku, jak ja uwielbiam ten produkt ! :) mam włosy bardzo skłonne do przetluszczania się i niestety myłam je codziennie. Dzięki suchemu szamponowi mogę myć co drugi dzień :) szampon jest mega prosty w użyciu i zapewnia efekt "wow"- włosy są jak od razu po umyciu- świeże i pachnące. Do tego szampon nadaje włosom objętości:) absolutny "must have "!

Najlepszy z najlepszych!

Odkąd poznałam szampony Batiste, czyli odkąd mam problem z przetłuszczającymi włosami, wciąż z nimi ekspreymentuję! Przetestowałam już sporo zapachów i rodzajów i zdecydowanie stwierdzam że Fresh & Feminine Wildflower Dry jest najlepszy. Ma cudowną formułę która po wmasowaniu nie pozostawia kompletnie żadnych śladów. Włosy zyskują na obiętości, czystości i gęstości. Odrazu widać regenerację.

Ekstra zapach

Super zapach i jak zawsze w przypadku tych szamponów bardzo dobry efekt, bez białych śladów. Szybkie i łatwe stosowanie, bardzo wygodny i skuteczny, długo utrzymujący się efekt świeżych włosów oraz zapachu przenoszącego nas na egzotyczne wakacje.

Natychmiastowe odświeżenie włosów!

Świetny kosmetyk do włosów, który dodatkowo pięknie pachnie.
Dla mnie Batista to numer 1 wśród suchych szamponów.
Jest to dobra alternatywa gdy chcemy odświeżyć włosy, nie zostawia białych śladów jak inne produkty, sprawdza się również przy tapirowaniu i ich układaniu.