hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Lakiery do paznokci hybrydowe hi to sposób na wyrażenie siebie i nadanie swojej codzienności więcej barw. Paleta obejmuje ogrom najpiękniejszych kolorów, które sprawdzą się na randce, szalonym party, na wakacjach czy podczas walki o kondycję na siłowni - od klasycznych czerwieni przez błyszczące drobiny, po stonowane beże.

Ale lakiery hybrydowe hi to zdecydowanie więcej niż kolor na paznokciach. To manifest tego, co ci w duszy gra i dopełnienie stylizacji, a manicure hybrydowy w domu to sposób na piękne paznokcie i niezależność. Nie trzeba czekać na wolny termin u kosmetyczki, można samemu zrobić trwały manicure. To prosta sprawa i wspaniały przepis na udaną zabawę - mani party z przyjaciółkami.

Hi stara się oferować najmodniejsze kolory w najlepszych cenach. Do tego dba o jakość produktów, która bezpośrednio przekłada się na trwałość stylizacji. Tanie i i ultratrwałe lakiery hybrydowe znajdziesz tu bez najmniejszego problemu.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Polecam tę lakiery ponieważ mają
+ bardzo dobre krycie
+ cena
+ gęsty lakier, nie zalewa skórek
+ fajna gama kolorów
Minusem jest :
- gruba warstwa lakieru może się pomarszczyc w lampie

Bardzo fajne lakiery hybrydowe

Posiadam malutką kolekcję tych lakierów złożoną z kilku kolorów, bazy i topów matowego i zwykłego. Na moich paznokciach lakiery trzymają się około dwa tygodnie, mają piękne kolory, dobry pigment, często już pierwsza warstwa kryje całkowicie. Mają fajny pędzelek i dobrą konsystencję, która pozwala pracować z lakierem tak, by nie zalewać skórek. Jednak jeżeli chodzi o czarny kolor, to należy obchodzić się z nim ostrożnie i nakładać jak najcieńsze warstwy, gdyż w przeciwnym razie ma tendencję do marszczenia się. Poza tym nie miałam żadnych niespodzianek z innymi kolorami.

Ochota na więcej lakierów

Pierwszy lakier kupiłam z drogerii Laboo i akurat produkt był w promocji. Kupiłam kolor melonowy i jestem oczarowana .
Nie dość ,że kolor jest śliczny i posiada dobra pigmentacje to jeszcze bardzo dobrze trzyma się na paznokciach i wcale nie odpryskuje.
Bardzo wygodny w aplikacji pędzelek i dość spora butelka więc lakier jest wydajny.
Polecam????

Niestety kolejna marka, która bardzo uczula

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do konsystencji, pigmentacji, trwałości, palety kolorów. Lakiery hi są naprawdę świetnej jakości. Niestety, po kilku razach użycia produktów hi moje paznokcie wyglądają tragicznie, zaczęły odchodzić od skóry, są lamliwe, cienkie, pożółknięte. Dodatkowo ostatnio kupiłam kolor #111 Melon Cream i niestety jego konsystencja jest tak gęsta że nie da się nim malować. Ewidentnie jest zepsuty. Oczywiscie wysłałam reklamację do firmy, ale nie doczekałam się odpowiedzi. Cóż, trzeba będzie wrócić do Neonaila, przynajmniej nie uczulają.

Wart polecenia

Skusiłam się na lakiery tej firmy głównie ze względu na cenę oraz polecenie koleżanki. Wcześniej uważałam, że tylko drogie lakiery wiodących marek są dobre, lecz okazało się, że hi hybrid są równie trwałe! Kolory są dobrze napigmentowane, dobrze się trzymają, współpracują z bazą innych marek. Często dostaje pytania "co to za lakier na paznokciach?", co świadczy o tym, że świetnie się prezentuje. Jedyne co mi przeszkadza to pędzelek, który powoduje, że lakier trudno się rozprowadza. Ogólnie stwierdzam, że hi hybrid są warte polecenia.

dobre ale bez zachwytu

Już tak mam, że jak coś dla większości jest hitem to dla mnie niekoniecznie i na odwrót. Podobnie jest z lakierem marki Hi Hybrid. Nie chcę powiedzieć,że jest beznadziejny bo NIE jest ale do gustu też mi jakoś szczególnie nie przypadł. Mam lakier w kolorze beżowym.
Zacznę od konsystencji, bo ta mnie trochę rozczarowała. Lubię raczej gęste lakiery lub po prostu takie, które można swobodnie nałożyć bez obaw, że zalejemy skórki. Konsystencja tego lakieru jest raczej z tych wodnistych niestety.Trzeba dojść do wprawy żeby nie nałożyć go za dużo i nie zalać skórek.
Poza konsystencją w sumie wszystko jest w porządku. Lakier ma dobre krycie, dobrze się poziomuje, jest trwały, nie smuży, ma wygodny pędzelek, poręczną buteleczkę, dosyć niską cenę i jest dostępny w drogeriach stacjonarnych.
Dobry ale z pewnością nie najlepszy.

Hi !

Hi hybrid- tańsze zamienniki Indigo albo NeoNail, które w mojej ocenie są na tym samym poziomie.
Bardzo dobrze się nimi maluje. Mają wygodny pędzelek, którym można precyzyjnie pomalować paznokcie. Nie rozlewają się, ich konsystencja nie jest ani glutowata ani wodnista tylko w punkt. Starczają na bardzo długo. Uwielbiam go jak man duży wybór. W tym przypadku jestem w raju bo jest taka szeroka gama kolorow i ciągle powstają nowe. Jestem w nich zakochana i na pewno na tych pierwszych 5 jakie mam się nie skończy.
Cena to kolejny +

Zdecydowanie tak!

Od kilku miesięcy używam lakierów z tej firmy i muszę przyznać, że są one świetne! Długo utrzymują się na paznokciach, nie odpryskują, mają świetną pigmentację i do tego szeroką gamę kolorystyczną. Polecam!

Dla mnie Hit :)

Uwielbiam ich za piękne kolorki oraz łatwą aplikację. Co ważne konsystencja nie zalewa skórek, z czym zawsze miałam problem.
Fajnie, że trzymają się tak długo. Według mnie bardzo dobra jakość do niskiej ceny. :)

Piękne kolory

Piękna gama kolorystyczna :) Chyba moja ulubiona. Mam już smoky eye, blue grey i melon oraz red, który był w pakiecie startowym w zestawie z lampą
Bardzo wyraziste, ładne kolory. Trzymają się minimum 2 tyg., zależy od aktualnego stylu życia ;) czasem udaje się utrzymać dłużej :)
Plus za niską cenę

Uwielbiam

Moja ulubiona linia. Nie jestem wielką znawczynią, bo dopiero rozpoczynam przygodę z mani hybrydowym, ale jestem zachwycona hihybrid. Kolory są przepiękne, mam już kilka i zamierzam kupić następne.
Są gęste przez co także wydajne, ale i łatwe w aplikacji. Trzymają się ok. 2,5 do 3 tygodni bez "szwanku".
Niska cena a jakość b.dobra!

Cudowne;)

Zachwyt,radość,miód,cud na moje paznokcie. Miłość od pierwszego wejrzenia i nałożenia!
Tak mogę określić w skrócie lakiery firmy hi hybrid. Początkowo kupiłam 3 lakiery i zestaw.Minęły 4 miesiące, a już mam 23 kolory. Nie ukrywam,że ciągle mi mało :)Gama kolorystyczna ogromna,zachwyca.Rewelacyjny design buteleczek,pędzelek który ułatwia nakładanie,świetna cena, cudowna pigmentacja, trwałość i ten błysk na paznokciach! W oczach takiego chyba,nigdy nie miałam!;) Nic tak nie poprawia nastroju jak śliczny kolorek na paznokciach i zadbane skórki( a to dzięki oliwce, hi hybrid). Produkty poleciłam koleżance, która jest kosmetyczką i w swoim gabinecie również korzysta z lakierów od hi:), polecam je każdej dziewczynie,kiedy tylko nadarza się na to okazja.Jest to pierwsza i jedyna marka lakierów które będą miały okazje królować na moich paznokciach,w domu, w pracy na wakacjach, Cudowności!