hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Lakiery do paznokci hybrydowe hi to sposób na wyrażenie siebie i nadanie swojej codzienności więcej barw. Paleta obejmuje ogrom najpiękniejszych kolorów, które sprawdzą się na randce, szalonym party, na wakacjach czy podczas walki o kondycję na siłowni - od klasycznych czerwieni przez błyszczące drobiny, po stonowane beże.

Ale lakiery hybrydowe hi to zdecydowanie więcej niż kolor na paznokciach. To manifest tego, co ci w duszy gra i dopełnienie stylizacji, a manicure hybrydowy w domu to sposób na piękne paznokcie i niezależność. Nie trzeba czekać na wolny termin u kosmetyczki, można samemu zrobić trwały manicure. To prosta sprawa i wspaniały przepis na udaną zabawę - mani party z przyjaciółkami.

Hi stara się oferować najmodniejsze kolory w najlepszych cenach. Do tego dba o jakość produktów, która bezpośrednio przekłada się na trwałość stylizacji. Tanie i i ultratrwałe lakiery hybrydowe znajdziesz tu bez najmniejszego problemu.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Mica, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, (+/-) CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000

Średniaczki

Trzeba nauczyć się z nimi pracować. Kolory piękne. Już dwie warstwy wystarczą by nawet jasny white blue był widoczny. Niestety trzeba szybko utwardzać bo inaczej powstają pęcherze. Sprawdzałam w różnych lampach i w różnym czasie utwardzania. Tylko utwardzanie po 2 pazurki się sprawdza. Nakładają się łatwo, nie rozlewają się. Wytrzymują ponad 2 tygodnie.

Niestety bez szału

Cześć,
Od ponad 3 lat zajmuję się stylizacją paznokci. Miałam i testowałam bardzo dużo marek. Z tej marki Hi Hybrid miałam 4 lakiery. Kolory przepiękne lecz nawet nakładając bardzo cienkie warstwy robiły się pęcherze . Nie mogłam ich utwardzić . Były bardzo mocno ,,gumowe,,.

WSZYSTKO NA PLUS

Posiadam w swojej kolekcji kolory o numerach: 201,214,227. Lakiery są wydajne, ładnie kryją, super utrwalają się pod lampą. Lakier nie odpryskuje, bez zarzutów wytrzymuje na paznokciach 3-4 tygodni.
Bardzo polecam.

Piękne kolory za przystępną cenę

Kupiłam jeden z lakierów z uwagi na piękny odcień, których jest akurat wiele wśród tych produktów. Jestem zachwycona. Bardzo łatwo się rozprowadza na płytce. Po NeoNailu mam uczulenie, tutaj nic. Produkt jest trwały, nie rozlewa się i mało kosztuje. Polecam!

Uwielbiam te kolorowe cuda

Lakiery marki HiHybrid są jednymi z moich ulubionych. Uwielbiam je za cudowne kolory i trwałość. Mam w domu ich całą kolekcję. od klasycznej czerwieni po ulubione pastele. Mimo, że goszczą w mojej szufladzie już od dawna, to nigdy mi nie zeschły. Na paznokciach utrzymują się do 3 tygodni.

Są ok

Posiadam 2 kolory: #218 I #404.
Są gęste, ale nauczyłam się z nimi pracować. Nie podoba mi się to, że kolor na opakowaniu nie odpowiada temu, co znajduje się w środku. O ile te jasne kolory są w porządku, to bardzo ciężko pracuje mi się z tymi ciemniejszymi, mam wrażenie ich konsystencja jest o wiele bardziej lejąca.
Wystarczy jedna warstwa do przykrycia paznokcia. Trwałość - około 2- 3 tygodnie.

Cudowne

Bardzo lubię te lakiery! Mają doskonałe krycie, pięknie się poziomują. Można znaleźć chyba każdy kolor w ich kolekcjach. Fajne, że dostępne są w Drogerii Natura. To chyba moja ulubiona marka lakierów hybrydowych na ten moment. Przyczepić mogę się jedynie do kolorów zamieszczonych na buteleczkach. Często znacznie różnią się od faktycznego koloru lakieru. Lepiej nie sugerować się opakowaniem

ulubione

pracując z lakierami hybrydowymi od 4 lat troszkę się o nich nauczyłam więc chciałabym przedstawic moje zdanie o tych lakierach

pierwsze lakiery kupiłam na stronie internetowej hi hybrid i zakochałam sie w nich mają cudowne buteleczki które ślicznie wyglądały na półce u kosmetyczki np.
kolor buteleczki mało różni się od koloru w opkakowniu tak więc kupując kolor bez próbnika mamy pewność że nie będą one się różnić bardzo

gama kolorystyczna tych produktów jest pre cudowna najbardziej pokochałam pastele ( moje klientki też ;) ) są cudowne każdy znajdzie coś dla siebie .Śliczne są równiez nude oraz neony z tej marki

Lakiery mają super pędzelek i wygodnie rozprowadzają lakier . wystarczą już 2 warstwy aby pokryć paznokieć
cena produktu jest na + . Jest niewielka a lakiery bardzo wydajne
polecam całym serduszkiem

Bardzo dobry lakier

Bardzo lubię lakiery hybrydowe, hi hybryid dobrze trzymają się na płytce paznokci przez wiele tygodni . Mają bardzo duża gamę kolorystyczną , odcienie są dobrze napigmentowane .

Wole inne

Jest to produkt firmy Semilac powstały z myślą o młodszych, przeznaczony do nieprofesjonalnego użytku. Kolory są bardzo ładne, jednak na razie jest ich dość mało. Trwałość i krycie okej.

dobry lakier

Mam kilka kolorów hi hybrid i jestem w miarę zadowolona. Krycie jest dobre - dwie warstwy wystarczą na równe przykrycie płytki. Nie wiem od czego to zależy ale jeden z lakierów po pewnym czasie mi zgęstniał. Poza tym jest w porządku.

Całkiem ok

Najważniejsze w tym lakierze jest to że po nałożeniu na paznokcie i włożenie ich pod lampre nie marszczy się jak niektóre nie kurczy, pozostaje taki sam. Gama kolorystyczna jest fajna, duża jazda z nas coś znajdzie dla siebie, lakier utrzymuje się długo na paznokciach, ogólnie bardzo fajny produkt jednak w moich okolicach ciężko dostępny stacjonarnie dlatego muszę go kupować przez internet