Pierre Rene, Beauty Sponge (Gąbka do makijażu)

Pierre Rene, Beauty Sponge (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Charakterystyczny eliptyczny kształt i brak ostrych krawędzi sprawiają, że BEAUTY SPONGE umożliwia perfekcyjne nałożenie podkładu na całej twarzy. Gąbka do makijażu w połączeniu z podkładem tworzy na skórze idealną warstwę, doskonale się w nią wtapia, nie tworzy zacieków i smug, a widoczność zmarszczek i przebarwień jest znacznie zredukowana. BEAUTY SPONGE daje efekt makijażu wykonywanego metodą airbrush, pozostawiając cerę perfekcyjnie wygładzoną i równomiernie pokrytą podkładem, pudrem czy korektorem.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Cudo!

Najlepsza gąbka jaką miałam. Od razu zaznaczę, że nigdy nie używałam gąbki beauty blender, więc nie mam porównania. Ta gąbka jest mało porowata, ale jednocześnie nie jest zbita tylko mięciutkia. Nie wypija dużo podkładu. Bardzo przyjemna w użytkowaniu.

Super, polecam! :)

Gąbeczke do makijażu Pierre Rene Beauty Sponge kupiłam w drogerii internetowej w bardzo korzystnej i promocyjnej cenie.

Gąbeczka z Pierre Rene jet różowa, zapakowana w przezroczystą saszetkę. Produkt jest bardzo mięciutki. Gąbeczka po zwilżeniu jest dość duża, nie wchłania dużo podkładu, delikatnie go aplikuje.

Aktualnie jest to mój hit i na pewno zaopatrzę się w więcej gąbeczek marki Pierre Rene, bo przy takiej jakości naprawdę warto! :)

Produkt oceniam na: 5 ! :)

Bardzo dobry zamiennik Beauty Blendera

Tania gąbeczka do podkładu, która niczym nie ustępuje Beauty Blenderowi. Idealny stosunek ceny do jakości.
Mam wrażenie że ta gąbka jest naprawdę niezniszczalna. Warto jednak pamiętać, żeby nie używać jednego egzemplarza w nieskończoność i co pewien czas je wymieniać;)

Rewelacja

Moja ulubiona gąbka. Cena świetna. Gąbka bardzo ładnie rozkłada kosmetyki do tego bez problemu się czyści. Nie widac na niej żadnego ubytku pomimo stosowania już jakiś czas i mycia codziennego. Nie zmienia kształtu ani swoich właściwości. Jest ciągle tak miękka jak na początku. Polecam i wiem że każda z Was będzie zadowolona.

jestem na tak

Według mnie nie różni się od sławnego różowego jajeczka, jest równie dobra a nawet lepsza. Cena jest bardzo niska w porównaniu do innych gąbeczek, co jest plusem bo często się je wymienia. Jest mięciutka i nie zjada dużo produktu. Dobrze się z nią pracuje, fajnie rozprowadza produkt na twarzy nie tworząc sztucznej maski.

Najlepsza jaką miałam!

Ta gąbka to najlepszy tego typu produkt jaki miałam! W moje ręce wpadła przypadkowo, ale od tego czasu już się z nią nie rozstaję. Ma idealną teksturę, jest sprężysta, miękka ale nie flakowata. Bardzo dobrze nakłada mi się nią każdy podkład jaki testuję. Nie wpija kosmetyku. Wykonana z bardzo trwałego materiału- nie kruszy się i nie pęka. Idealna!

Nie szukam lepszych :)

Kupiłam ją bez czytania żadnych recenzji, po tym, jak po kilku tygodniach rozwaliła się moja gąbka z Hebe. Zapłaciłam 13 zł.
To zdecydowanie najlepsza gąbeczka jaką miałam, choć nie było ich wiele w moim życiu, jednak zostanie ze mną na dłużej, bo spełnia wszystkie moje wymagania.
Jest bardzo mięciutka, można używać ją zarówno na sucho, jak i na mokro. Osobiście wolę ją zmoczyć, zwiększa swoją objętość i bardzo ładnie rozprowadza podkład, aż nie widać, że coś jest na twarz nałożone :) Poza tym nie pochłania dużo kosmetyku, nie rozmazuje, no po prostu nie mam się do czego doczepić. Może tylko do koloru - widziałam wyłącznie różowe, mam już dość różowych gąbek, ale to tylko moje widzimisię ;)
Przez swoją nieuwagę zrobiłam w niej pęknięcia długimi paznokciami podczas mycia, ale od tego czasu nauczyłam się myć gąbki mniej drastycznie :P

Ulubiona

Od kiedy pierwszy raz użyłam tej gąbki stała się moją ulubioną a w życiu już trochę tych gąbek wypróbowałam. Uwielbiam ją za miękkość, wielkość to w jaki sposób się nią pracuje i jak rozkłada podkład na twarzy. Łatwo ją doprać. Cena super. Zawsze mam w zapasie kolejne sztuki. Polecam

bardzo fajna!!

Podchodzilam do niej dośc sceptycznie po uzywaniu gabeczek z blend it, wibo,glamshopu itp ze wszytskimi bylo cos nie tak, zazwyczaj poprostu były za twarde i nie rozprowadzały ładnie podkladu. Naszczescie ta gabeczka jest inna :) jest mieciutka, ładnie blenduje podklad, który po nałożeniu wyglada naturalnie. Makijaz z ta gabeczka to przyjemnosc i napewno zakupie kolejna.

Warto !

Gąbka jak za tą cenę jest naprawdę godna uwagi. Teraz co chwilę wychodzi sporo tanich i świetnych gabek. Posiadalam i słynnego oryginalnego beauty blendera i gabek z RT i muszę przyznać że ta z Pierre rene im dorównuje. Ładnie rozprowadza podklad, jest na prawdę bardzo miękka (chyba bardziej niż RT), nie farbuje przy praniu (BB mi to robił a był kupiony na sprawdzonej stronie). Jedyny minus w moim mniemaniu jest taki że pochłania sporo podkładu.

Nie wiem czy kupię ponownie bo obecnie testuje sporo nowych gabek, ale jeśli nr znajdę nic lepszego w tym przedziale cenowym to chętnie do niej wrócę.

Maj fejwryt!

To jedna z najlepszych gąbek jakie testowałam. Mięciutka, pięknie nakłada podkład, nie wypija go nie wiadomo ile, po zmoczeniu meeeega się powiększa, długi czas się nic z nią nie dzieje. Fajna cena, fajny kolor <3
Lubię bardzo <3

Super super

Świetna gąbka! Kupiłam po przeczytaniu recenzji i muszę stwierdzić że faktycznie godny zamiennik beauty blendera. Korzystam też z gąbki Real Technics. Ta wydaje mi się najdelikatniejsza :-D polecam. Aaa i gąbka po zmoczeniu robi się oogromna!