Wibo, Pro Beauty, Sponge (Gąbka do makijażu)

Wibo, Pro Beauty, Sponge (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Miękka gąbeczka do makijażu o ergonomicznym kształcie umożliwia precyzyjną aplikację, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.
Niezastąpiona przy nakładaniu podkładu, maskowaniu niedoskonałości oraz konturowaniu twarzy.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra polecam

Jestem bardzo zadowolona z tej gąbki i na następnej promocji kupie kolejną na zapas. Wytrzymała i dobrze się czyści, a przede wszystkim ładnie nakłada podkład. Używam podkładów kryjących i ważne jest jak jest nałożony. Polecam

Już nie umiem bez niej nałożyć podkładu

Mój zapas 10 sztuk w szafce chyba mówi sam za siebie. Mam nadzieję, że Wibo nigdy nie wpadnie na pomysł, żeby ją wycofać. Ze wszystkich gąbek, których używałam, ta jest najlepsza (Real Techniques, Blend It, nawet Beauty Blender wymiękają przy niej). Nie wiem w sumie po co mi ten zapas, bo tej pierwszej sztuki używam już od co najmniej pół roku i nic się z nią nie dzieje, a dostaje po gąbczastym tyłku dzień w dzień :). Również codziennie jest porządnie odmaczana i myta w olejku z Isany. Gąbka idealnie rozprowadza różne podkłady (rzadkie, gęste, BB, korektory). Nie odbarwia się. Ma idealną porowatość - nie jest ani za twarda ani przesadnie miękka i delikatna. Nie wyobrażam sobie w tej chwili makijażu bez jej użycia.

Gąbeczka Wibo

Jak dla mnie super. W porównaniu do innych gąbeczek, które miałam z tej jestem zadowolona. Jest miękka, o dość dużej sprężystości (nie odkształca się), dobrze się nią rozprowadza makijaż, nie psuje się po myciu i jest delikatna. Dodatkowo jest tania. Polecam!

Super gąbeczka!

Gąbkę kupiłam z polecenia na YT i nie żałuję. Używam jej od kilu miesięcy i jest super! Wcześniej używałam gąbek Blent it i Real techniques były ok ale bardzo szybko się zużywały. Gabkę z Wibo mam 3 razy dłużej niż wyżej wspomniane. Już kupiłam sobie kolejną, ciekawe czy też będzie tak dobra jak pierwsza. Słyszałam, że były różne partie towaru :)

Super kształt

Wiem, że są różne partie owych gąbeczek, które znacznie różnią się jakością. Ja na szczęście trafiłam na tą lepszą partię.
Gąbka jest miękka i sprężysta. Fajnie rozkłada produkty. Ma świetny, jakby opływowy, kształt, którym łatwo dotrzeć w trudno dostępne miejsca.
Zauważam też kilka minusów. Pochłania ona sporą ilość produktów. Nie jest bardzo trwała. Po ok 1,5 mies gąbeczka zaczyna pękać.
Jeśli chodzi o drogerie stacjonarne myślę, że jest najlepsza, ale online możemy dostać lepsze produkty w tej samej cenie.

Bubel

Niestety, ale ta gąbka to straszny bubel. Nie chce zwiększyć objętości pod wpływem wody. Ma nieprzyjemną, chropowatą strukturę i jest niezwykle twarda, więc praca nią jest strasznie nieprzyjemna. Pochłania bardzo dużo produktu, smuży, robi dziury, koszmar.

Niestety zależy na jaką partię się trafi...

Od lat jestem wielką miłośniczką gąbeczek do makijażu, gdyż moim zdaniem ładnie rozprowadzają podkład. Miałam kilka egzemplarzy słynnego Beauty Blendera, ale szukałam w pewnym momencie jakichś tańszych zamienników, które byłyby równie mięciutkie i porowate. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie, gdyż inne gąbki na jakie trafiałam wydawały mi się twarde, ciężko rozprowadzało się nimi podkład, nawet ciężko było je namoczyć i wycisnąć. No ale z uwagi na wiele pozytywnych recenzji nabyłam w końcu pierwszą gąbeczkę z Wibo jakoś we wrześniu 2018. Byłam nią zachwycona, myślałam że w końcu trafiłam na tanią gąbeczkę spełniającą moje wymagania. Była mięciutka, po zamoczeniu pęczniała i bez problemu mogłam z niej wycisnąć nadmiar wody. Podkłady rozprowadzała bardzo dobrze, była bardzo porowata. Niestety, po jakimś czasie gdy zapomniałam zabrać gąbeczkę na wyjazd zdecydowałam się nabyć na szybko kolejny egzemplarz. Jakież było moje zdziwienie, gdy z pudełka wyciągnęłam gąbeczkę o całkiem innej jakości od poprzedniej. Ta była zdecydowanie twardsza, miała inną strukturę i zachowywała się zupełnie inaczej przy aplikacji podkładu niż ta którą już posiadałam. Porównałam obie gąbeczki po powrocie, co tylko jeszcze bardziej potwierdziło moje pierwotne spostrzeżenia. Także najwyraźniej Wibo wypuściło najpierw partie fajnych jakościowo gąbeczek a później poszło w ilość...

Pierwszy raz z gąbeczka zetknelam się na promocji Rossmann. Stwierdziłam, że przetestuję i od tamtego momentu kupuje regularnie. Gąbeczka jest miękka, puchnie do sporych rozmiarów, nie zjada dużo podkładu. Dobrze się z nią pracuje przede wszystkim.

Tak z małym minusem

Gąbkę kupiłam na promocji w Rossmanie w promocyjnej cenie przed użyciem po zmoczeniu woda zdziwiła mnie miękkość i delikatność gabeczki. Nakłada ona podkład cienka warstwa dobrze rozprowadza ,jest dość trwała nawet po kilku myciach wyglądała nadal dobrze .Jedyny minus to struktura gabeczki mam wrażenie że robi efekt porów na twarzy ale może to jedynie moje odczucie.

Najlepsza

Uwielbiam gąbeczki Wibo, jak dla mnie niczym nie różnią się od oryginalnego beauty blendera. Zawsze podczas promocji staram się zrobić sobie zapas. Gąbeczki jest bardzo miękka, nie ma uczucia bicia się po twarzy piłeczką do ping ponga.

Nie warta ceny

Pokładałam w niej dużo nadzieji że będzie dobra jakościowo,niestety jestem zawiedziona. Jest za twarda,przy aplikacji podkładu pozostawia lekkie smugi. Szkoda:/

Zależy na jaką się trafi...

Moja pierwsza gąbeczka z Wibo była cudownie miekka, idealnie rozprowadzała podkład, korektor czy inne produkty, używałam jej codziennie i byłam bardzo zadowolona, jednak po kilku miesiącach postanowiłam ją wymienić na coś innego, bo po prostu czułam, że jest już zbyt stara. Kupiłam nową, również z Wibo. Niestety była strasznie twarda, nie była tak dobra we współpracy z plynnymi produktami, męczyłam się tym, a w dodatku po kilku myciach ona sie zaczęła "drzeć", popękała mi w kilku miejsach, straciła swój kształt.