Wibo, Pro Beauty, Sponge (Gąbka do makijażu)

Wibo, Pro Beauty, Sponge (Gąbka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Miękka gąbeczka do makijażu o ergonomicznym kształcie umożliwia precyzyjną aplikację, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.
Niezastąpiona przy nakładaniu podkładu, maskowaniu niedoskonałości oraz konturowaniu twarzy.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajna tania i miękka gąbeczka

Szukając gąbeczki do makijażu, postawiłam na niską cenę i mięciutką strukturę. Po opiniach w internecie trafiłam na tą gąbeczkę od marki wibo, dodatkowo kupiłam ją na promocji więc podwójnie byłam zadowolona. Pierwsze wrażenie super, świetna, idealna. Co prawda była twarda, ale po zmoczeniu wodą (podwajała swoją wielkość do dla jednych może być plusem lub minusem i pochłaniała dużo wody, gdy dobrze nie odciśniemy tej gąbeczki potrafi również pochłonąć podkład) była niesamowicie przyjemna i mięciutka - właśnie na tym mi najbardziej zależało ponieważ miałam złe doświadczenia z poprzednimi gąbeczkami, które były okropnie twarde i ciężko było się nimi posługiwać. Tak więc ta gąbeczka zrobiła na mnie już dobre wrażenie, co ważniejsze dobrze rozprowadzała podkład i korektor, puder itd. Jedyną wadą była niestety trwałość, już po kilku/kilkunastu tygodniach gąbeczka niszczyła się podczas mycia, odkruszały się małe kawałeczki, i z mycia na mycie było coraz gorzej, już nawet wklepywanie podkładu gąbeczką sprawiało, że się niszczyła, kolejne drobne kawałeczki odchodziły od niej. Co więcej po dłuższym użytkowaniu zauważyłam gdy gąbeczka wyschła poczułam jakby w środku była grudka i gdy była mokra tej grudni nie było i nie było jej czuć, natomiast gdy wyschła już była i faktycznie po jakimś czasie gdy przecięłam gąbeczkę na pół była ta grudka. Zużyłam to jedno opakowanie i chyba raczej do niej nie wrócę, będę szukać i testować inne i może znajdę swój ideał.

Jest ok

Gąbeczke kupiłam w Rossmannie po przeczytaniu pozytywnych opinii na jej temat. Cena też zachecala do zakupu (nie lubie wydawać dużo pieniędzy na gabeczki). Produkt bardzo ładnie wygląda. Jest różowa i ma kształt łezki, jak wiekszosc gąbeczek. W rzeczywistości jest dość miekka, nawet przed zmoczeniem. Dobrze aplikuje się nia podkłady płynne, jak i gęstsze. Zjada ich mała ilość. Nie rozmazuje, a wręcz dobrze wtlacza podkłady. Po wyschnięciu wraca do swojej rzeczywistej formy. Podczas częstego użytkowania nie robią się w niej dziury, posłuży na kilka dobrych miesięcy.

Dobra gąbeczka

Kupiłam ją dość dawno na promocjach w rossmannie. Gąbeczka okazała się mięciutka, super rozprowadza podkłady i korektory. Ładnie się domywa. Nie zabiera wiele produktu.

Duże rozczarowanie

Gąbeczke kupiłam zachęcona opiniami na YT. Niestety bardzo się rozczarowałam. Pierwsze moje spostrzeżenie było takie, że gąbeczka bardzo zwiększyła swoją objętość pod wpływem wody- zrobiła się 2 razy większa. Jej największą wadą jest to, że wypija masakryczne ilości wody. W życiu czegoś takiego nie widziałam. Przez swoją objętość jest bardzo nieporęczna. Dramatycznie zmniejsza krycie i trwałość podkładu, a użyłam sprawdzonego podkładu. Myślałam, że trafił mi się wadliwy egzemplarz gąbeczki, ale niestety sytuacja powtórzyła się. Obie gąbeczki wylądowały w koszu.

Dziwna, nie podoba mi się

Zakupiłam gąbeczkę po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii i już po pierwszym użyciu byłam bardzo zaskoczona czym tu się zachwycać . Na początku nie wiedziałam co jest grane, po zmoczeniu i wyciśnięciu gąbki podeszłam do aplikacji podkładu i ku mojemu zaskoczeniu na twarzy podkładu nie było, bo gąbką wchłonęła dosłownie cały podkład który chciałam nałożyć . Ma dosyć duże pory, może dlatego tak chłonie produkt, mi na pewno to nie odpowiada i pierwszy raz spotkałam się z takim czymś, a trochę gąbek już przetestowałam. Próbowałam używać jej przez jakiś czas na sucho, ale jednak wolę używać wilgotnej gąbki a tej w takim stanie nie da się używać . Nie polecam

Okropna

Potrzebowałam na szybko nowej gąbeczki i zdecydowałam się na tę ze względu na dobre opinie. Niestety bardzo się rozczarowałam.
Zaraz po otwarciu gąbeczka pachniała nieprzyjemnie, po pierwszym zmoczeniu i wyciśnięciu z gąbeczki wypływała dziwnie różowa woda.

Gąbeczka jest nieprzyjemna w dotyku, mam wrażenie jakbym dotykała czegoś plastikowego. Ma duże pory, wchłania za dużo wody przy zmoczeniu, ciężko ją dobrze wycisnąć. Wchłania też bardzo dużo podkładu.

Nie warta swojej ceny nawet na promce.

Koniec miłości

Przez długi czas ta gąbka była moim ulubieńcem. Zużyłam naprawdę wiele sztuk, niemal na każdej promocji w Rossmannie -55% kupowałam kolejne. Gdybym oceniała ją kilka miesięcy temu, dostałaby maksymalną ilość gwiazdek i jeszcze pewnie oznaczyłabym ją jako "hit". Ale tu właśnie pojawia się "ale",

Wiele czytałam o tym, że zakup tej gąbki można porównać do losu na loterii - wygrywasz lub nie. Ja przez długi czas wygrywałam, aż w końcu przegrałam i trafiłam na tak koszmarnie złą gąbkę, że niemal od razu wylądowała w koszu. Po zmoczeniu była praktycznie tak samo twarda jak przed. Nie nadawała się ani do nakładania podkładu, ani korektora, ani pudru. Byłam naprawdę zaskoczona tym, ponieważ wcześniej miałam do czynienia wyłącznie z miękkimi gąbkami, z których byłam zadowolona i używałam z przyjemnością.

Wpadka z twardą gąbką, która wylądowała w koszu, sprawia, że nigdy więcej po nią nie sięgnę. Czy polecam? Jeśli ktoś lubi ryzyko to tak - jest jakaś szansa, że trafi się na dobrą gąbkę. Ja jednak zdecydowanie wolę mieć pewność co dotego. Daję trzy gwiazdki, bo to w sumie średnia tych gąbek, które mi się sprawdzały i tego badziewia, które kupiłam ostatnim razem.

Bardzo dobra

Kupiłam tą gąbeczke na promocji więc wyszła za grosze, uważam że jak na wibo to normalna cena jest troszke przesadzona. Z recenzji które czytałam przed zakupem wynika, że co egzemplarz to jest inna - albo się sprawdza albo nie. Ja akurat trafiłam na bardzo dobrą wersje. Była miękka po namoczeniu, wchłaniała bardzo mało podkładu z tego względu że jest mało porowata. Nie miałam problemu z domyciem jej. Z trwałością też nie było tragedii, używałam ją przez 3 miesiące i wyrzuciłam ze względów higienicznych. Myślę, że wrócę do niej.

Lubię ją

Używam tej gąbeczki już dłuższy czas i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest miękka, dobrze wchłania wodę przez co ładnie rośnie. Nie wpija dużo podkładu. Aplikacja jest przyjemna, ze względu na jej miękkość. Mam do porównania inną gąbeczkę, jak jej używałam to bolała mnie twarz :) Myję ją szarym mydłem bądź wrzucam w woreczku do pralki i zawsze dobrze się domywa.

3 RAZY NIE!!

Dla mnie gąbeczka, która pochłania podkład w dużych ilościach jest skreślona na samym początku. Nie rozumiem niektórych recenzji - Wizażanki polecają gąbeczkę bo jest genialna i oznaczają ją jako hit a jako minus piszą, że pochłania podkład. Jedno i drugie się wyklucza. Uważam, że hitowe produkty nie powinny mieć wad.
Dla mnie gąbeczka jest przereklamowania, okropny bubel. Pochłania podkład w ogromnych ilościach, więcej go jest w niej niż na twarzy, a to przecież gąbeczki w dużej mierze zależy sukces makijażu. Jeszcze nie spotkałam się z tak słabą gąbeczką. Jakby tego było mało, gąbeczka pękła po pierwszym myciu. Zaczęły odpadać małe kawałki gąbki. Dla mnie jest to nie do przyjęcia. Są lepsze drogeryjne gąbki, nie warto wydawać pieniędzy na to co wypije podkład i pęknie w trakcie mycia.
Owszem, jest łatwo dostępna, miękka, wygodnie trzyma się ją w rękach, rośnie pod wpływem wody, nie barwi wody na różowo. Ale jej cena jest za wysoka w porównaniu do tego, co otrzymujemy.

Do najtańszych nie należy

Jestem bardziej typem osoby, która lubi kupować produkty po promocyjnych cenach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie gdyż można wtedy przetestować nie jeden a parę nowych produktów.

Gąbeczka z Wibo jest jedną z wielu gąbeczek jakie posiadam w swojej kosmetyczce.
Po promocyjnej cenie jak najbardziej opaca się ją kupić. Jest miękka, łatwo rozprowadza się nią podkład, bronzer i innego rodzaju kosmetyki. Łatwo się ją czyści i przy umiejętnym użytkowaniu i oczyszczaniu starczy na parę dobrych miesięcy

Musicie miec!

Jeśli chcecie dobrą gąbeczkę w super cenie - to jest właśnie ona! Gąbeczka Wibo!
Miękka, rośnie pod wpływem wody, aplikacja nią to sama przyjemność, mycie to łatwa sprawa (olejek isana jak i szare mydło). Przede wszystkim wytrzymała, kupiłam ją w tym samym czasie co Blend It! i niestety różnica w jakości kolosalna. Wibo jest bardziej wytrzymała (zdjęcie).
Jedyny minus to mogłaby mniej pochłaniać podkładu...