Lush, Eau Roma Water (Tonik do twarzy)

Lush, Eau Roma Water (Tonik do twarzy)

Tonik dla cery suchej, dojrzałej lub wrażliwej. Woda różana pomaga wygładzić i orzeźwić cerę, a lawenda pomaga skórze produkować odpowiednią ilość sebum.

w butelce
płyn
>100ml
odświeżające

Bardzo lubię

Uwielbiam zapach tego toniku. Psikanie się nim z rana to sama przyjemność. Duże opakowanie starcza na bardzo długo, ja aktualnie jestem w trakcie używania trzeciego. Nie podrażnia cery, koi ją. Jeden z ulubionych produktów z Lusha ;-)

bardzo lubię

Po Tea Tree Water myślałam, że nie znajdę lepszej mgiełki, ale Eau Roma jest naprawdę cudowna! Delikatna o przyjemnym kwiatowym zapachu, nie podraznia, nie ściąga, świetnie tonizuje skórę po czyszczeniu. Używam jej rano i wieczorem. Jest niesamowicie wydajna, większa butelka wystarcza na pół roku.
Zdecydowanie kupię ponownie.

Kiepski

Wg mnie ten tonik jest lekką pomyłka :( Nic kompletnie nie robił! Miałam wersje najmniejsza za bodajże 3-4 funty i całe szczeście bo to bubel jakich mało.Gwiazdkę dałam za to że krzywdy nie robi tzn nie wysusza skóry,nie powoduje zaczerwienien,jest dosyć łagodny.Pryskając się nim żadnego ukojenia,nawilżenia czy oczyszczania twarzy nie stwierdziłam.Moim zdaniem dla skóry jest zupełnie obojętny,jak najzwyklejsza woda.Pachnie dość subtelnie mi ten zapach nie przeszkadzał.Mgiełka była leciutka.Zużyłam ten produkt bez większych ekscesów i jestem pewna że kolejnego nie kupie.Dla mnie nie działa:(

Używam tego produktu od: kilka mcy temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Bardzo lubię

Same plusy:
- piękny zapach
- prosty, dobry skład, nie ma w nim alkoholu (jupi!)
- nie ściąga buzi
- fajny w lecie, do odświeżania buzi, szyi, dekoltu

Może jakoś spektakularnie nie wpływa na nawilżenie buzi, ale czuję różnicę, gdy nie używam. Koi skórę.
Używam po demakijażu buzi Ultrablandem, spryskuję twarz i po minucie może wklepuję w skórę (po czym odczekuję chwilę i nakładam krem).

Ilość zużytych opakowań: Sporo, ze 2-3 duże i conajmniej 5 małych.

Mój ulubieniec

Do toników nigdy przekonana nie byłam, zazwyczaj mnie podrażniały, ściągały skórę, więc przez długi czas omijałam je szerokim łukiem. Do czasu aż poznałam ten tonik. Cóż mogę o nim powiedzieć?

Niesamowicie nawilża skórę, odżywia, stosuję go rano i wieczorem, czasem też w ciągu dnia, kiedy czuję że moja twarz potrzebuje odżywienia, nawilżenia, świeżości, tonik wręcz odpręża moją twarz. Uważam również, że jest bardzo wydajny w stosunku do ceny jaką musimy za niego zapłacić. Niestety, nie pachnie zbyt różami, powiedziaabym nawet że jeżeli już to bardzo delikatnie i lekko, ale to jest raczej mały detal, którym nie warto zawracać sobie głowy jeżeli mamy tak wspaniały tonik jak ten w swoich rękach. :)

Udany produkt LUSH

Kupując ten tonik miałam zupełnie inne wyobrażenia o nim :). Spodziewałam się czy może nawet liczyłam na różany zapach, mocniejsze nawilżenie, pozostawienie odżywczej warstewki po zastosowaniu. Potrzebowałam tego, ponieważ chwilowe wakacje w polsce (zimą) oraz używanie Lushowego Fresh Farmacy/Herbalism przesuszyły moją skórę..
O dziwo, tonik okazał się nieco inny. Owszem, nawilża i cudownie koi wszelkie podrażenia, jednak nie pachnie zbyt mocno różą :( ani nie zostawia nic na skórze. Co ciekawsze- w żaden sposób nie przyspieszył/zwiększył wydzielania sebum przez moją skórę.
Do plusów zaliczę jak zwykle formę spray\'u oraz dobrą cenę i wydajność.

Minusy? Właściwie żadnych :) Chociaż nie uważam, go za produkt idealny, czegoś mi w nim brakuje.. może tego zapachu róży? ;)
Tak czy siak, polecam bo to bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: buteleczka 100ml

Najlepszy tonik na rynku

Tonik Eau Roma Water byl wlasciwie pierwszym tonikiem z ktorym moja twarz sie polubila. A jest trudna,mieszana, wrazliwia, z tendencja do tradziku.

Tonik jest niesamowicie lagodny aczkolwiek oczyszczajacy. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilzenia skory i powoli redukuje jej nadwrazliwosc. Uzywam go razem z innymi kosmetykami Lush rano i wieczorem.

Pieknie pachnie, nigdy nie sciaga skory, wiec nie musze sie martwic o natychmiastowe nalozenie kremu nawilzajacego. Szczerze polecam!Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 pelnowymiarowe butelki

Swietny!

Tonikjak nazwa wskazuje ma tonizowac i zamykac pory po oczyszczeniu. Eau Roma Water robi to wspaniale przy okazji lagodzac wrazliwa cere.

Dostepny takze wbutelkach 100ml swietnie sprawdza sie takze jako odswiezacz w upalne dni lub w podrozy.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ok. 4

odswierzacz nie tonik

tego "toniku" uzywam juz od 3 miesiecy i ciagle sie mecze z jedna butelka. napewno nie mozna zmyc nim resztek makijazu czy kosmetykow do oczyszczania. głownie z tego wzgledu ze to zwykla woda polaczona z olejkami... bardziej polecam go do odswierzania twarzy w ciagu dnia... jest to bardzo delikatny kosmetyk wiec napewno bedzie odpowiedni do cery wrazliwej...

Używam tego produktu od: 3
Ilość zużytych opakowań: 1 a wlasciwie pol

Bardzo dobry

Mam mieszana cere z tendencja do przesuszenia i mega wrazliwa. Tonik fajnie orzezwia, buzia jest gladka i niesciagnieta ! Nie wystapila reakcja alergiczna. Delikatnie pachnie lawendą, zapach ulatnia sie szybko. Spryskuje na wacik kosmetyczny i przecieram po umyciu twarzy i demakijazu. Dobrze przygotowuje buzie na krem nawilzajacy. Kupilam na Allegro. Polecam

Używam tego produktu od:tygodnia