Yves Rocher, Hydra Vegetal, Lotion Tonique Hydratante (Tonik nawilżający)

Yves Rocher, Hydra Vegetal, Lotion Tonique Hydratante (Tonik nawilżający)

Odświeżająca formuła toniku delikatnie usuwa zanieczyszczenia i ślady makijażu oraz przygotowuje skórę na kolejny etapy pielęgnacji. Cera staje się promienna i pełna blasku. Kosmetyk został wzbogacony w wyciąg z edulisa, który jest aktywatorem nawilżenia.
Wyglądaj pięknie i żyj w harmonii z naturą: Formuła zawiera ponad 98% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera barwników, olejów mineralnych ani parabenów. Flakon zawiera w składzie plastik z odzysku i podlega recyklingowi.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.

Przyzwoity

Tonik dostałam w prezencie. Spodobała mi się duża pojemność i brak zapachu. Okazał się też wydajny, wystarczył na kilka ładnych miesięcy. Fajnie odświeżał skórę twarzy, szykując ją na dalsze etapy pielęgnacji, ale co do promiennej i pięknej blasku skóry obiecywanej przez producenta mam pewne wątpliwości... U siebie tego nie zauważyłam, a stosowałam dwa razy dziennie. Ogólnie przyzwoity produkt - są lepsze, są też gorsze. Myślę, że gdybym miałam okazję to kupiłabym ponownie.

Bardzo go lubię

Z Yves Rocher miałam już każdy możliwy tonik. Jestem zachwycona każdym. Ten super nawilża i daje mega oczyszczenie. Skóra jest pełna blasku i widać że redukcja sebum jest ograniczona. Kolejnym atutem jest to że ma delikatny zapach.

Przyjemny i delikatny

Ten tonik to taki pewnik, którego nikt się nie musi obawiać przy pierwszym zakupie.
Ma przyjazną formułę, delikatny (powiedziałabym pielęgnacyjny) zapach i nie podrażnia. Już dawno chyba odeszliśmy od "ostrych" i wysuszających toników z alkoholem i Hydra Vegetal spełnia ten warunek ;)
Co prawda, nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ale chyba czasem tego potrzebujemy, czyż nie? Nie możemy non-stop bombardować się kosmetykami z kwasami, bo to też narusza barierę hydro-lipidową skóry. I właśnie w takim wypadku taki zwykły, a zarazem niezwykły tonik nawilżający to najlepszy wybór.
Atutem jest dobra cena i częste promocje na niego w salonach Yves Rocher.
Ja jestem i pozostanę jego fanką na pewno na długo :)

ok

Tonik robi co ma robić, przywraca równowagę skórze po jej oczyszczeniu. Zapach znośny, opakowanie smukłe i łatwe do połączenia z kosmetykami z tej samej serii. Zamknięcie do poprawki, nowe opakowania YR to zmora, paznokcie można połamać.

Mój must have!

Ten tonik to prawdziwe cudo! Opakowanie bardzo ładne widać ile produktu jeszcze zostało, nawiązujace do serii czyli niebieskie bo seria nawilżająca. Zapach też nie gorszy. Taki bardziej kwiatowy ale ja w nim osobiście czuje nieco jakby cytryny.
A teraz najważniejsze. Działanie. Tonik w pełni działa tak jak zapewnia producent czyli:
Dobrze nawilża skóra po nim jest taka mięciutka miła w dotyku brak uczucia ściągnięcia. Skóra po nim jest gladsza i odświeżona. Wyrównuje ph. Wyraźnie łagodzi podrażnienia. Przy dłuższym stosowaniu nie zauważyłam alergii. Poza tym jest dosyć wydajny. Stosuje go na płatek kosmetyczny. Polecam

Yves Rocher Nawilżający Tonik

Jeśli masz cerę bardzo wrażliwą i szukasz delikatnego oczyszczenia twarzy to zdecydowanie ten produkt jest dla Ciebie. Jest to nawilżający płyn micelarny marki Yves Rocher, który zapakowany jest w plastikową butelkę o pojemności 200 ml, więc starcza na długo. Ma taki delikatny, przyjemny określiłabym ,,morski" zapach, który nie utrzymuje się na skórze ale sprawia, że pielęgnacja jest przyjemna. Ja ze względu na to, że moja skóra jest sucha a produkty micelarne często dodatkowo ją wysuszają to ten produkt sprawdza się świetnie. Natomiast jeśli szukasz czegoś aby dokładnie zmyć makijaż, to niestety ten produkt się nie sprawdzi. On delikatnie usuwa pozostałości po makijażu lecz nie domywa go w całości. Ja stosuję go zawsze rano przed nałożeniem makijażu, aby tą cerę po nocy oczyścić, nawilżyć i stonizować i ten produkt to wszystko zapewnia. Cera jest rozjaśniona i w pełni przygotowana do nałożenia makijażu. Produkt ten ma aż 99% składu pochodzenia naturalnego co myślę, że jest dużym atutem tego produktu. Ze mną on zostanie na pewno na dłużej a Was zachęcam do samodzielnego zapoznania się i przetestowania. Teraz jest też na promocji więc tym bardziej warto ❤️

Lekkość na skórze

Zamiast wacików przelałam tonik do buteleczki z atomizerem. Dzięki temu produkt równomiernie jest rozprowadzony na twarzy oraz szyi. Po dokładnym oczyszczeniu i użyciu toniku, skóra staje się o wiele przyjemniejsza w dotyku i mniej napięta, czuć odświeżenie.
Zapach jest bardzo przyjemny co tylko zachęca do częstszego korzystania. Po wchłonięciu skóra fajnie przyjmuje krem

Szybko i na temat

O tym toniku nie ma co dużo pisać. Jako tonik sprawdza się super, bardzo ładnie odświeża twarz. Jest z serii nawilżającej, ale wątpię, że ma takie właściwości. Przyjemny w użytkowaniu, ale mam jedno ale... jego opakowanie, a bardziej zakrętka jest do kitu. Osobiście nie lubię wylewania produktu na wacik czy dłonie, dlatego zastąpiłam zakrętkę inną z areozolem.

Nie mam do czego się ,,przyczepić" ;)

Po myciu twarzy mam ściągniętą skórę niezależnie, czy myję łagodnym żelem, czy też pelingującym. Dlatego zawsze sięgam po tonik lub hydrolat.

Ten tonik zapobiega utracie wody oraz ściągnięciu naskórka. Można go stosować do każdego typu cery. Ja mam cerę tłustą/mieszaną i uważam, że ten typ cery wymaga również nawilżenia. Właśnie tym tonikiem nawilżam skórę po myciu.

Produkt odpowiedni do codziennej pielęgnacji.

Mój ulubiony tonik ever

Po umyciu twarzy żelem zawsze używam toniku, który odświeża skórę i przywraca skórze jej naturalny odczyn pH.
Seria Hydra Végetal, która została wzbogacona w wyciąg z edulisa to mój faworyt w nawilżeniu skóry suchej. Jest bardzo wydajny. Ładnie pachnie i nawilża skórę.

Świetny tonik

Używam już 2 opakowanie tego toniku i mogę. powiedzieć, że jest on naprawdę fajny. Stosuję go zaraz po umyciu twarzy żelem i od razu czuje jak nawilża i przywraca prawidłowe ph mojej skórze, która po myciu żelem jest nieco ściągnięta. Skóra staje się miękka i odświeżona. Tonik ma bardzo delikatny, ładny, świeży zapach. Jedna butelka starcza na naprawdę długo, przynajmniej mi, ponieważ nie używam wacików tylko wylewam odrobinkę na ręcę i przykładam do twarzy.

Kremu nawilżającego nie zastąpi, ale jako tonik dobrze się spisuje

plusy:
+ przyjemny słodki zapach
+ wygładza
+ odświeża
+ trochę nawilża

minusy:
- zostawia lepką warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- wysoka cena
- niewydajny