Equilibra, Crema Mani (Krem do rąk z masłem shea)

Equilibra, Crema Mani (Krem do rąk z masłem shea)

Cena PLN 14.44

Krem z wysoką zawartością masła shea, który ochroni Twoje dłonie przed wysuszeniem i pękaniem. Idealna ochrona na czas mrozów i upały! Wygodnie się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Zawiera glicerynę roślinną, która tworzy na skórze ochronną warstwę zatrzymującą wilgoć i działającą zmiękczająco. Masło shea działa niezwykle odżywczo na skórę, przywracając jej elastyczność i równowagę. Doskonałe antidotum w przypadku przesuszonej i popękanej skóry. Skóra robi się miękka i elastyczna już po pierwszym zastosowaniu. Szybko się wchłania i pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką w dotyku. Doskonały do regeneracji przesuszonej skóry.
 Działanie:
- głęboko nawilża i odżywia
- nadaje miękkości i gładkości
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
- przywraca skórze elastyczność
 Zalety:
- zawiera 20% masła shea
- bez parabenów
- testowany dermatologicznie
- delikatnie perfumowany
- odpowiedni do każdego typu cery

kremy do rąk
nawilżające, wygładzające, natłuszczające, regenerujące
zapachowa
w tubce
bogate
sucha, z defektami, normalna

Kremik własnie taki jaki lubię najbardziej

Kupując mój ulubiony krem do twarzy Euilibra dołożyłam do koszyka w ciemno ten krem do rąk.

Kremik znajduje się w poręcznej i praktycznej tubce z zamknięciem na klik co jest według mnie duzym plusem.
Aplikacja jest bardzo przyjemna i wygodna.

Krem ten ładnie, słodko pachnie. Zapach jest naturalny i nienachalny. Taki orzechowo-migdałowy.
Konsystencja jest super, nietłusta i w miarę lekka. Dosyć szybko sie wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach.

Skóra po jego użyciu staje się elastyczna, niezwykle aksamitna i gładka.
Krem euilibra z masłem Shea ma właściwości regenerujące co szybko zauważyłam.
Wyraźnie czuć, że dłonie są odżywione i nawilżone.
Co najważniejsze - działanie to jest długotrwałe.

Krem ten jest przyjemny do stosowania nawet latem, w upalne dni, ale zimą też chętnie po niego siegnę, bo efekt jest super.

Cieszę się, że mialam okazję sie na niego natknąć, teraz już wiem, że na pewno nie skonczy sie na jednym zakupie.
Na prawdę fajnie jest mieć go w torebce! Polecam jak najbardziej.

Krem ma lekką, kremową konsystencję o białym kolorze. Ma delikatny zapach, który w moim odczuciu jest średnio przyjemny. Znajdziemy tu masło shea, które odżywia, glicerynę roślinną, która nadaje miękkość i witaminę E. Bardzo szybko się wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy chociaż czuć lekką ochronną warstwę. Bardzo ładnie nawilża i odżywia dłonie sprawiając, że są one miękkie i gładkie w dotyku. Krem jest wydajny i sprawdzi się do codziennego użytku dla niezbyt wymagających suchych dłoni. Polecam.

Zapach + działanie

Kilka kosmetyków tej marki otrzymałam w prezencie, w tym dwa kremy do rąk ten z masłem shea oraz z aloesem. Ciekawił mnie ten krem, gdyż nie znalazłam opinii w necie. W związku z moją pracą i częstym myciem rąk , kremu używam często. Dłonie są naszą wizytówką, to ważny aspekt estetyczny, dobry krem to podstawa pielęgnacji. Krem przypadł mnie do gustu, oprócz urzekającego zapachu działa rewelacyjnie.
Plusy:
Opakowanie - miękki plastik, wygodny w użyciu, pojemność do "torebki" zamknięcie na "klik".
Zapach- ładny, delikatny, orzechowo-waniliowo-miodowy ze słodka nutą.
Konsystencja - aksamitna, kremowa, zwarta, dobrze rozprowadza się na dłoniach. Niewielka ilość wystarczy aby nakremować dłonie co przekłada się na wydajność kremu.
Działanie - dość szybko się wchłania, pozostawiając uczucie mocnego nawilżenia. Dłonie nie lepią się choć czuć lekką ochronną warstewkę, są mięciutkie, gładkie i aksamitne w dotyku. Efekt ten utrzymuje sie nawet po umyciu rąk.
Krem ma bardzo fajne działanie i ciekawy zapach, polecam osobom o suchych dłoniach, z niedoskonałościami skóry przyniesie dużą ulgę i ukoi.