KillyS, Witaminowa bomba, Preparat do pielęgnacji paznokci

KillyS, Witaminowa bomba, Preparat do pielęgnacji paznokci

Przeznaczona do odżywiania osłabionych, łamiących się paznokci. Intensywnie odżywiająca kuracja. Zawiera opóźniające procesy starzenia i intensywnie odżywiające witaminy - A, E, B5, C oraz olejek migdałowy. Specjalna formuła utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia płytki, wzmacniając paznokcie i pozwalając im rosnąć bez pękania.
Sposób użycia:
Stosowanie jako BAZA pod lakier – nałóż jedną warstwę
na czysty i suchy paznokieć, pozostaw do wyschnięcia.
Stosowanie jako LAKIER BEZBARWNY – nałóż dwie warstwy.

Nie mam jej nic do zarzucenia, dobrze spełnia swoją rolę

Ostatnio musiałam dać czas odpocząć od hybryd swoim paznokciom, które nie były w dobrej kondycji przez częste ściąganie żelu i trochę zajechane przez frezarkę.

Wcześniej często używałam odżywek Eveline niestety teraz wolałam nie ryzykować z nakładaniem formaaldehydu na osłabione paznokcie. Padło wiec na Killys. Spodobało mi się to że są wolne od tej substancji. Więc bez wahania włożyłam jedną buteleczkę do koszyka.

Paznokcie są martwą tkanką, zdaję sobie sprawę, że nic tak naprawdę ich nie odżywi, muszą w całości odrosnąć, ale powierzchniownie można je trochę wzmocnić i zabezpieczyć od czynników zewnętrznych.

Odżywka przeznaczona jest do słabych łamliwych paznokci. Wg producenta bomba witaminowa. Może nie całkiem bomba, ale i tak skład przyzwoity i jeden z lepszych przy tego typu preparatach. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka wygląda całkiem zachęcająco. Znajdziemy tu typowe składniki lakierów do paznokci a także substancje nawilżające i pielęgnujące.

Sama odżywka zamknięta jest w dość dużej pojemnościowo przezroczystej buteleczce z dość długim i dobrze wyprofilowanym pędzelkiem. Kolor bezbarwny delikatnie wpadajacy w niebieski ton. Na paznokciach nie zmienia koloru. Bez obaw. Zapach jak większość lakierów. Tradycyjny. Nie pachnie fiołkami niestety.

Konsystencja bardzo mi odpowiada, jest dość rzadka i lejąca, przez to wydajna i rozprowadzenie na płytce nie sprawia żadnego problemu pod warunkiem, że nabieramy produkt na pędzelek oszczędnie. Pedzelek jest dobrze wyprofilowany wiec nie ma żadnego problemu z aplikacją.
Szybko zasycha, nic się nie klei ani nie lepi. Nie schodzi też z paznokci błyskawicznie wraz z pierwszym myciem talerzy. Uważam, że konsystencja jest bardzo dobra.

Jak u mnie się sprawdza?
Bardzo dobrze ! Doskonale zabezpiecza płytkę, sprawia, że mogą spokojnie odrosnąć bez łamania, są wyraźnie mocniejsze. Oczywiście nie następuje to od razu, trzeba dać jej czas. Po 3 tygodniach stosowania co 3 dzień widać wyraźnie efekty.
Po nałożeniu dwóch warstw spokojnie zastapi bezbarwny lakier. Paznokcie wyglądają na zadbane i zdrowe.
Można ją też stosować jako bazę pod lakier kolorowy. Dobrze zabezpieczy płytkę przed barwieniem.
Jednym słowem jest to bardzo dobra odżywka w awaryjnych sytuacjach lub gdy nie lubimy malować kolorowymi lakierami a chcemy zadbać o wyglad paznokci.

Co najważniejsze odżywka ta długo zachowuje swoją świeżość i nie zmienioną konsystencję, dzięki temu udaje ją się wykorzystać do końca. Te firmy Eveline juz po połowie buteleczki nadawały się do kosza przez właśnie gęstnienie.

Dziwia mnie jej niskie noty. Wg mnie jest to bardzo dobra odzywka i wszystkie obietnice producenta zostały spełnione.
Polecam ❤

Wystarczająca

Nie mogąc patrzeć na opłakany stan moich łamiących i rozdwajających sie paznokci kupiłam bombę witaminową.
Po pierwszym zastosowaniu zaskoczyłam się miło widząc jak dobrze wygladaja paznokcie z tą odżywką. Dodatkowym plusem jest to, że nie schodzi ona szybko z paznokcia, mimo moczenia dłoni.
Dobrze wzmacnia paznokcie, lecz do zadziałania potrzebuje czasu.
Dobre przezroczyste opakowanie i fajna niezastygająca konsystencja.

Średnia

Jakoś nie zachwyciła mnie ta odżywka. Stosowałam wg zaleceń producenta.. miała wzmocnić płytkę paznokcia i odbudować go.. bomba witaminowa to nie jest..

Rozczarowanie

Nie jest to pierwsza odżywka z KillyS, której używam. Z poprzednich byłam zadowolona, a ta okazała się niewypałem. Lakier w ogóle nie jest trwały, odchodzi z paznokcia całymi "płatami" już po 24 godzinach.. Nawet utwardzacz nie pomaga (a mam bardzo dobry).
W żadnym wypadku nie nakładajcie go jako bazy, bo szkoda lakieru, jeżeli baza i tak zejdzie w ciągu dnia.
Czy ta bomba witamonowa odbudowała mi paznokcie po hybrydzie? No cóż.. może wiedziałabym, gdyby lakier trzymał się trochę dłużej :)

Jedyną zaletą jest chyba wydajność. Bo mam go już kilka dobrych tygodni i nawet przy nieustannym poprawianiu i nakładaniu od nowa, cały czas nic z tej buteleczki nie ubywa :)

Nie spełnij oczekiwań

Szukałam czegoś do odbudowania płytki paznokcia, tak żeby nie były łamliwe i kruche bo lakierze hybrydowym. Niestety odżywka nie daje żadnego efekty, paznokcie nie są wzmocnione i nadal się łamią. Dodatkowo zapach trochę odrzucający i zbyt intensywny. Dużym plusem jest cena, w porównaniu do konkurencji można kupić za niewielką kwotę oraz dostępność, bo z tego co się orientuję można kupić w każdym rossmanie. Niestety nie polecam i drugi raz nie kupię, bo mimo niskiej ceny dla mnie i tak pieniądze wyrzucone do kosza i chyba lepiej dopłacić do lepszego produktu.

Bomba? Raczej nie

Niestety zawiodłam się stosując ten preparat do pielęgnacji paznokci. Chciałam trochę odbudować płytkę paznokci po stylizacjach hybrydowych i zelowych ale ten preparat sobie z tym nie poradził. Tego samego dnia po aplikacji płatkami schodziła warstwa tego lakieru z paznokcia jak łuszcząca skóra. Nie wyglądało to dobrze.

Jest fajny

Jest to produkt który odżywia w szybki sposób paznokcie króche i łamliwe. Produkt chroni przed uszkoszeniami oraz wzmacnia paznokcie. Na zakup zdecydowałam się ponieważ spodobało mi się opakowanie. Cena też mnie skusiła gdyż była to promocja. Zapach znośny.Akurat ja kupiłam w Rossmanie. Nie żałuję zakupu.

Niestety nie polecam po paznokciach hybrydowych

Odżywkę kupiłam w Rossmannie na promocji po dobrych recenzjach na Instagramie. Niestety lejąca konsystencja z czasem mi zgęstniała (krótkim czasie, może miałam felerną partię). Odżywkę nakładałam zgodnie z opisem stosowania ale nie zauważyłam długotrwałych rezultatów (paznokcie nadal się łamały, ciągle musiałam je przycinać). Jedynym plusem było po prostu utwardzenie moich paznokci bezbarwną warstwą. Raz na jakiś czas wykonuję manicure hybrydowy, być może odżywka okazała się za słaba by odżywić moją płytkę paznokcia. Moje słabe paznokcie po paru miesiącach stosowania niestety nie zmieniły swojego wyglądu, są nadal łamliwe (pomijając moją zdrową dietę i pielęgnację po ściąganiu paznokci hybrydowych).

Skuteczna

Generalnie mam słabe paznokcie, które są narażone na uczulenia. Cały czas muszę kontrolować skład lakierów do paznokci i odżywek. Tą odżywkę poleciła mi koleżanka i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Wzmocniła moje paznokcie. Po systematycznym użytkowaniu paznokcie stały się mocne i zdrowe. Jest wydajna i nie była droga. Jedyną wadą tej odżywki jest to, że na efekt trzeba długo czekać.

Nic specjalnego

Zużyłam całą tą odżywkę i muszę powiedzieć, że nie wzbudziła u mnie entuzjazmu. Fakt, nawilża plytkę paznokcia, ale jak się paznokcie łamały tak się łamią, nie przedłużała trwałości lakieru. Dodatkowo ma lejącą konsystencję, więc trzeba uważać przy nakładaniu. Cena jest całkiem dobra, ale więcej razy się nie skuszę.

Poprawia stan paznokci

To już moje drugie opakowanie tego preparatu i muszę przyznać, że chociaż nie jest demonem prędkości ani nie daje spektakularnego efektu, to jestem z zadowolona z jego działania. Po błyskawicznie działającej odżywce Eveline 8w1, która zmasakrowała moje paznokcie długie miesiące, to znacznie ostrożniej podchodzę do tego co na paznokcie nakładami na efekt wolę poczekać i powoli i stopniowo poprawiać stan moich paznokci.
Odzywka łatwo nie nakłada, nie powoduje smug i bardzo szybko zasycha. Nie jest zbyt trwała, po 3 dniach zaczyna już znikać z paznokci, ale dla mnie to akurat nie problem.
Nadaje ładny, zdrowy połysk paznokciom, nadaje się pod inne lakiery, chociaż trwałości nie przedłużają.
Paznokcie powoli stają się coraz zdrowsze, gładsze, mniej się łamią i szybciej rosną. No i nie ma w składzie formaldehydu, a tego już nauczona doświadczeniem unikam jak ognia.
Dla niektórych efekt działania może być zbyt powolny, dlatego tez na nagle sytuacje, wymagające szybkiej reakcji może ie być wystarczająca.
Ja jednak jestem zadowolona, po po kilkumiesięcznym, regularnym używaniu moje paznokcie wyglądają bardzo ładnie, do tego stopnia, że zupełnie nie czuję potrzeby nakładania na nie lakierów kolorowych. a pewno sięgnę po kolejne opakowanie

W porządku jako ochrona

Lakier nadaje paznokciem piękny połysk o rozjaśnienie. Dobrze trzyma się na paznokciach. Łatwo się aplikuje i szybko wysycha. Niestety nie regeneruje, a sam po 3 dniach zaczyna żółknąć dając nieładny efekt na paznokciach. Ponadto pędzelek jest bardzo krótki - ciężko wydobyć produkt kiedy zostaje go mniej niż połowa, a także gęstnieje z czasem - przez co staje się mniej trwały na paznokciach i dłużej wysycha, dodatkowo utrudnia też wydobycie produktu.