Wibo, Diamond Hard (Diamentowa odżywka wzmacniająca)

Wibo, Diamond Hard (Diamentowa odżywka wzmacniająca)

Pojemność 8,5 ml

Odżywka wzmacniająca kruche i łamliwe paznokcie. Zawiera pył diamentowy znany ze swych właściwości utwardzających, ma na celu utwardzić płytkę paznokcia, nadać jej elastyczność i sprężystość. Zapobiega pękaniu i rozdwajaniu.

Jest świetna :)

Odżywkę kupiłam w pośpiechu szukając czegoś co chociaż odrobinę wzmocni moje paznokcie,nie spodziewałam się cudów.A tu proszę,nie lada zaskoczenie ;) Odżywka spełnia wszystkie obietnice producenta,jest tania i łatwo dostępna.
Szybko wysycha
Jest wydajna
Pozostawia ładną poświatę jak bezbarwny lakier
Paznokcie są twardsze,wzmocnione,nie łamią się i nie rozdwajają
Jak dla mnie jest świetna <3

Dobry produkt, pomogł mi przy zapuszczaniu paznokci.

Nie znam się zbyt dobrze na produktach do paznokci. A to dlaczego? Już mówie.
Całe życie obgryzałam paznokcie i ostatnio, po raz kolejny postanowiłam zawalczyć o zadbane dłonie, dłuższe paznokcie. Zawsze przy próbach zapuszczania paznokcie się łamały, rozdwajały, a ja zniechęcona - powracałam do nawyku.
Teraz jest inaczej - użyłam odżywki diamond hard na początku samodzielnie, a gdy troche paznokcie urosły - jako baza pod lakier.
Wg mnie odżywka jest skuteczna, porównując do moich wcześniejszych prób zapuszczania paznokci bez niej.

Najlepsza drogeryjna odżywka

Mam paznokcie bardzo kruche i łamliwe. Podczas używania odżywki bardzo się wzmocniły i nie łamały. Odżywka kosztuje kilka złotych, a naprawdę dobrze działa. Paznokcie dzięki niej wyglądają pięknie, wydaje mi się, że szybciej rosną.

Super :)

Dawno nie miałam tak długich paznokci, przez tak długi okres czasu :) Odżywka utwardza paznokcie, dzięki czemu się tak szybko nie łamią. Nałożona wysycha w 10 sekund (dosłownie). Cena bardzo niska a efekt natychmiastowy już od pierwszego użycia :) Polecam :)

Diamentowe wzmocnienie

Mam naturalnie kruche, lamliwe paznokcie. Pewnego razu, przy okazji robienia zakupów kosmetycznych, wrzuciłam na końcu recenzowaną odżywkę zupełnie w ciemno do wirtualnego koszyka, gdyż kosztowała parę złotych. Czasem takie sporadyczne, nie zaplanowane zakupy okazują się strzalem w dziesiątkę. Produkt ładnie, równomiernie rozprowadza się na płytce paznokcia. Już po pierwszym zastosowaniu były one jakby twardsze. Po kilku aplikacjach zauważyłam faktyczne wzmocnienie moich szponow. Przestaly się łamać i rozdwajac. Odżywka jest również świetna bazą pod lakier, ale ja stosuje ją też jako top coat. Twarde, odzywione, wzmocnione... To stan moich paznokci po miesięcznym użytkowaniu diamentowe kuracji. Plusem jest również fakt, że lakier szybko zastyga, jest to istotne zwłaszcza gdy malujemy się w pośpiechu :)

lubię

stosowałam jako wzmocnienie po hybrydach i przyznam, że ja polubiłam. może nie robi efektu wow, ale w jakiś sposob to "czułam". stosowałam rożnie, czasem kilka wartsw... na szczęście trzymała się genialnie...nie odpadała. paznokieć wygląda ładnie, taki zadbany szpon. Zgrabny, gładki i lśniący.
Jest ok
jest tani i ma wygodny pędzelek.

Tylko jako baza pod lakier.

Nie zauważyłam by ta odżywka działała w jakiś konkretny, dobry sposób na moje paznokcie. Używałam jej jedynie jako lakier bazowy, zabezpieczenie pod kolorowy. Do tego sprawdziła się dobrze, lakier kolorowy nie odpryskiwał szybciej niż normalnie, nie złaził płatami.
Moje paznokcie są łamliwe, rozdwajające się, nie zauważyłam większej ich poprawy, ale też odżywka ich nie osłabiła, nie zmiękczyła płytki i nie zrobiły się porowate. Ot, zwykły produkt, skóry położony pod lakier ochroni paznokcie przed przebarwieniami.

Wybawienie dla paznokci!

Po hybrydach moje paznokcie był w opłakanym stanie, szukałam rozwiązania w kilkunastu produktach, jednak wszystko na nic. Jednak postanowiłam zaryzykować ostatni raz i wybór padł na właśnie tą odżywkę. Zdziałała cuda! Wzmocniła moje łamliwe paznokcie, przestały się rozdwajać i wreszcie zaczęły należycie rosnąć. Stały się twarde, mocne, nie do zdarcia normalnie! Łatwo się ją aplikuje, szybko się wchłania i jest dość wydajna. Lepszej nie znajdziecie!

Hit

Jest to najlepsza odżywka do paznokci, jakiej używałam. Nadaje się do stosowania pod lakier, jak również solo, nadaje paznokciom ładny połysk. Wzmacnia i odżywia paznokcie, przy regularnym jej stosowaniu bardzo poprawia kondycję paznokci- nie łamią się i nie rozdwajają. Bardzo szybko wysycha na paznokciach. Dodatkowo jest to bardzo wydajny produkt.

Próbowaliśmy, ale...

...nie wyszło.
Bardzo lubię produkty do paznokci marki Wibo, są to jedne z moich ulubionych, niestety ten produkt mnie zawiódł. Użyłam go chyba dwa razy i oddałam koleżance, która nie ma wielkich oczekiwań wobec odżywek/lakierów do paznokci.
Pierwsze, co mi się nie spodobało, to zapach. Odżywka okropnie śmierdzi rozpuszczalnikiem i to bardzo mnie zraziło. Wyobraziłam sobie, jak podczas produkcji tego lakieru dodawane są do niego same najgorsze, rakotwórcze składniki. Mimo że to nieprawda, nie mogłam znieść tego zapachu.
Po drugie, odżywka odchodzi od razu po pomalowaniu. Dlatego nawet nie mogę wypowiedzieć się o jej działaniu. Chciałam dać jej szansę, ale ona mi to uniemożliwiła właśnie przez tę okropną trwałość.
Następna wada - odżywka bardzo się ciągnie i gęstnieje oraz "ścina" na paznokciu. Nienawidzę takich odżywek, dla mnie nie nadają się do użycia.
Jednakże, bardzo podoba mi się opakowanie tego utwardzacza. Jest modne, designerskie; zachęca do kupna. Cena również zachwyca, jak i pędzelek - klasyczny i bez udziwnień. czyli najlepszy.
Ogólnie daję 2, choć starałam się wydobyć z tego lakieru jak najwięcej zalet :)

Polecam!

Opis producenta zgodny z rzeczywistością.Odżywka w niskiej cenie jest bardzo wydajna, i daje efekty. Paznokcie po niej są twarde i błyszczące. Właśnie dzięki niej udało mi się zapuścić swoje, naturalne, długie pazurki. Jedyną wadą jest mały pędzelek. Bardzo polecam.

Nic specjalnego

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do firmy Wibo i tak tez jest w przypadku tej odżywki . Kupiłam ja bo przeczytałam dobre opinie i sie zawiodłam . Ma malutki pędzelek którym cieżko sie maluje a poza tym po 2 tygodniach nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia , żadnej poprawy jakości moich paznokci . Odżywka jest bardzo przeciętnej jakości i nie ma co polecać !!!