Peggy Sage, Express Nail Hardener [Durcisseur Cure Express] (Ekspresowa odżywka do słabych i zniszczonych paznokci)

Średnia ocena: 3.68/5

Ekspresowa odżywka do bardzo słabych lub zniszczonych paznokci.
Ekspresowa odżywka Durcisseur Cure Express firmy Peddy Sage - błyskawicznie, w widoczny sposób regeneruje i odżywia zniszczoną płytkę paznokcia.
Sprawia, że osłabione i zniszczone paznokcie stają się mocne i twarde, końcówki nie rozdwajają się i nie łamią.

odżywki do paznokci
hipoalergiczna
w buteleczce
żel / płyn
utwardzające, wzmacniające

jest świetna

Jedyna odżywka, która przyniosła efekty. Jest super też jako baza pod lakier klasyczny - manicure na niej utrzymuje mi się spokojnie z 5-7 dni więc teraz używam ją jako bazę pod lakier.

jedyna działająca odżywka

Odżywki Peggy Sage używałam na prawdę długo. Moje poobgryzane paznokcie potrzebowały porządnej regeneracji, testowałam wieeele produktów, i tak na prawdę - tylko ona dała efekty.
Stosowałam ją zgodnie z zaleceniami producenta i już po miesiącu było widać ogromne efekty! Paznokcie, które kiedyś wyginały mi się we wszystkie strony stały się dużo mocniejsze, nie łamały się tak jak kiedyś, ładnie rosły. Teraz już jej nie potrzebuję, bo moje paznokcie są w świetnej kondycji, ale to jej zasługa. Polecam ją każdemu, kto ma problemy z paznokciami.

I okej, umówmy się, nie jest najtańsza. Ale ona działa. Coś za coś.

cudo!

Długo szukałam odpowiedniej odżywki do paznokci - takiej, która zadziała serio, a nie tylko będzie tak napisane na opakowaniu :) stosowałam te z niższych jak i z wyższych półek cenowych i Peggy Sage jest moim absolutnym hitem :) stosuje ją zgodnie z zaleceniami producenta i działa cuda na moje słabe, porozdwajane i zniszczone obgryzaniem paznokcie :)

polecam

Polecam, testowałam różne odżywki i tam obok tej z eveline jest jedną z lepszych. Po prostu skuteczny produkt, regeneruje paznokcie, nie łamią się, stają się mocniejsze ;)

Działa!

Lubię tą odżywkę i zawsze po nią sięgam jak moje paznokcie są wykończone po hybrydzie. Jeszcze się na niej nie zawiodłam, zawsze doprowadza moje bardzo zniszczone paznokcie do porządku. Twardnieją, przestają się rozdwajać, uzyskują po prostu normalny stan. Dużym plusem tej odżywki jest to że nie ma w swoim składzie folmadehydu. Odżywka przy nakładaniu nie szczypie w oczy i na paznokciu co występowało u mnie przy innych mocnych odżywkach. Jedyną wadą produktu jest to że trudno go dostać, ja zamawiam tylko przez internet, nie spotkałam jej stacjonarnie a szkoda.

Perfekcyjna w każdym calu

Jakie szczęście mnie spotkało, że została mi polecona ta odżywka :)

Zawsze miałam problem z łamliwymi paznokciami, pofalowaną krótką płytką, rozwarstwianiem i generalnie moje paznokcie nie były w zbyt dobrej kondycji. Miałam taki okres jako nastolatka, że obgryzałam paznokcie więc to pozostawiło niestety duży uszczerbek na ich kondycji. Ta odżywka tak niesamowicie utwardza paznokcie, że to aż nie do uwierzenia! Osoby z bardzo cienką płytką poczują różnice po pierwszym użyciu. Dzięki niej mam paznokcie o jakich tylko mogłam marzyć, sama kontroluję ich długość, są mocne i wreszcie wyglądają zdrowo! Oczywiście zdarza się, że któryś czasem się złamie, ale ja też nie używam jej bardzo regularnie, obecnie w zasadzie tylko pod zwykły lakier jako bazę i to w zupełności wystarczy. Uważajcie tylko po wycinaniu skórek, bo jeśli zdarzą się jakieś małe ranki przy skórkach to będzie piec podczas nakładania. Cena owszem jest wysoka, ale jak za taką jakość i skuteczność to nie żałuję ani grosza i z pewnością będę ją polecać, bo jest dość mało popularna i dostępna chyba tylko w sieci. U mojej przyjaciółki są takie same efekty, a stosują ją od niedawna z mojego polecenia :)

Najlepsza!

Najlepsza odżywka do paznokci, jaką kiedykolwiek miałam. Właściwie to jedyna, która naprawdę zadziałała :) Używam jej od około roku, czasami wg zaleceń producenta (nowa warstwa przez 2 dni, potem zmycie i zabawa od nowa w kółko), a czasami jako podkład pod kolorowy lakier.

Zalety:
+ szybko schnie
+ wygodny pędzelek
+ już po 2 tygodniach moje paznokcie stały się twardsze, w miarę upływu czasu efekt ten pogłębiał się
+ paznokcie zaczęły rosnąć szybciej, jeszcze nigdy wcześniej nie udało mi się zapuścić takich długich ;)
+ paznokcie przestały się rozdwajać
+ nawet kiedy nie używałam odżywki przez kilka tygodni, paznokcie dalej były mocne

Wady:
- trochę zbyt wysoka cena
- gęstnieje pod koniec buteleczki (ale mimo to da się ją wydobyć do końca).

Gorąco polecam wszystkim osobom, które nie widzą już ratunku dla swoich paznokci :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Najlepsza!

Całe życie obgryzałam paznokcie, w wieku licealnym miałam fazę na paznokcie żelowe, po liceum kosmetyczka robila mi tipsy akrylowe. Dopiero akryle pomogły mi zapuścić paznokcie, ale po ich całkowitym zdjęciu te paznokcie były tak miękkie, że nie byłam w stanie wsadzić rąk do kieszeni. Kosmetyczka poleciła mi właśnie tą odżywkę i powiem że to dzięki niej nie dość, że zapuściłam konkretnie paznokcie to i przestałam obgryzać! Moje paznokcie w niemal tydzień staly się twarde! A po 2 czy 3 tygodniach były tak twarde, że prędzej palca bym sobie złamała a nie paznokcia :)
Od tamtej pory nie opuszczam tej odżywki ani na krok, zużyłam już kilka opakowań (kurację robię raz na parę miesięcy jak widzę, że stan moich paznokci się pogarsza) i nie zamienię jej na żadną inną!
Polecam, to moje KWC jeśli chodzi o paznokcie :)

Minusy (które jednak nie wpływają na ocenę):
- czasami (nie wiem od czego to zależy) coś mnie tam szczypie
- ciężko wydobyć końcówkę odżywki z buteleczki
- pod koniec gęstnieje

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: obecnie 5 buteleczka

rewelacja :)

Zawsze marzyłam o naturalnych, długich panokciam i dzięki tej odżywce je mam! :)
Plusy produktu:
+ szybko schnie na paznociach
+ bardzo wydajna
+ nie gęstnieje
+ działa! paznokcie są po niej twarde, szybo rosną, nie rozdwajają się ani nie łamią :)
Minusy:
- cena (ale za taką jakość warto)

Nie stosuję tej odżywki tak jak zaleca producent. Maluję nią paznokcie raz na 2 tygonie pod lakier.

Super efekt!

Używając odżywki zgodnie z zaleceniem producenta, uzyskałam naprawdę fantastyczny efekt. Paznokcie stały się mocne i przestały się rozdwajać. Pierwszy raz w życiu musiałam spiłować paznokcie, bo były za długie, a nie dlatego, że się złamały czy zadarły
Odżywkę używałam samodzielnie bądź jako bazę pod kolorowy lakier
zdecydowanym minusem jest cena, oraz fakt, że kosmetyk z czasem gęstnieje i gdy zostaje go ok 1/4 to nie jestem w stanie nim pomalować paznokci.
Ogólnie zdecydowanie na plus

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia do do tej odżywki, bo nie ukrywam, że liczyłam na "cuda", a tych niestety nie ma.. Na początku skrupulatnie stosowałam się do zaleceń producenta dotyczących używania tej odżywki, jednak większych efektów nie widziałam, momentami miałam wręcz wrażenie, że paznokcie są bardziej łamliwe, niż przed zastosowaniem, więc postanowiłam zrobić sobie przerwę. Teraz postanowiłam dać odżywce drugą szansę, ale stosuję ją trochę inaczej ( nakładam 1 warstwę na 2 dni, w trzecim dniu drugą, na 4 zmywam) i wydaje mi się, że efekt jest trochę lepszy, ale biorąc pod uwagę jej cenę, liczyłam na coś lepszego. Jeszcze nie wiem, czy do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: Prawie 1 całe

PEGGY SAGE express nail harder.

Peggy sage jest jednym z lepszych produktów na poprawę zniszczonych i osłabionych paznokci odrazu po L\\\\\\\'biotica biovax (serum do paznokci).
Wszędzie szukałam pomocy,nawet kosmetyczka załamywała ręcę,ale natrafiłam na allegro przy zakładce pięlgnacja rąk i paznokci przejrzałam stos najróżniejszych odżywek,aż w końcu wpadłam na firmę Paggy Sage. Cena może ciut za wysoka,ale mimo wszystko nie żałuję ani grosza,jeżeli producent zapewnia o tym,że zadba o moją niezdrową płytkę - zaufałam i nie zawiodłam się.
Z czystym sumieniem polecam. :)
/ niższą cenę napewno znajdzie na allegro.pl